MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
17.04, 02:00
11
+13 °С
Вітер: 4 м./с., Півн
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Андроид - делимся опытом пользования и советами!

Переглядів: 326427
09.04.2010 р.
answerview
Показати повідомлення
Обсуждаем операционную систему Андроид и все что с ней связано: мобильные телефоны, планшеты, GPS-навигацию, програмы, игры и.д.


Аудио плеер  - MortPlayer Music
Видео плеер – MX Player
Редактор Office документов - Documents to go
Просмотр фото – QuickPic
Браузер (реально экономит  трафик) - Opera Mini
Скачиваем видео с You Tube – TubeMate
Файловый менеджер на два окна -  Ghost Commander
Файловый менеджер и передача данных по блютузу - Bluetooth file transfer
Читалка pdf формата – Adobe Reader
Архиватор – AndroidZip
Торент – tTorent Lite
Поиск мелодий и картинок на телефон - Zedge
Просмотр онлайн трансляций - SopCast
Качество сигнала wifi - Wifi analyzer
Супер калькулятор - Калькулятор++
Лучше гор могут быть только горы,
на которых ты еще не бывал ...
В. Высоцкий.
Змінено: 29.09.2012 р., Turist
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
14.09.2021 р.
answerview
4G, GPS, WiFi на iOS в моїх тестах були швидші, стабільніші і безвідмовніші ніж на Андроідах

Это не так, в многих андроид девайсах ставят быстрые американские платформы Qualcomm Snapdragon , да и китайские  MediaTek Helio хорошо продвинулись в навигации, для нашиго региона даже лучше "заточены" под Глонас. Горячий старт 3-6 сек.,холодный 15 -30 сек.
Змінено: 14.09.2021 р., alikxom
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
14.09.2021 р.
answerview
я розглядав до покупки це - Pocophone F2 Pro 5G

Хороший но прошлогодний. Обрати внимание на Xiaomi Poco F3 -все тоже но мощней проц, экран не 60 а 120 гц.-для глаз лучше, AMOLED и др.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
14.09.2021 р.
answerview
Xiaomi Poco F3
не подобається дірка зверху дисплею .
я і Уйфон 10й не хочу через ту ідіотську моноброву 10_ireful2

Як тільки купив - сідав за 10 годин, замінив акумулятор і тримає тепер майже добу, згоден - не багато, але вистачає, я не у лісі живу.
ну т.е. в отпуск с палаткой с ним уже не поехать...
це буває  1-2 рази у рік, і є павербанк, + зарядка на рулю мото, + в авто 18_good
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
14.09.2021 р.
answerview
взял себе на замену старому jiayu g2f бюдженик моторолку e6s - требовался смарт с минимальной диагональю, минимум 3 гигами памяти - т.к. 2 гига уже сейчас маловато, через год-два пользоваться будет невозможно, нормальной поддержкой либо наличием сторонних прошивок, ну и желательно не совсем ужасной камерой.

приятно удивлен ним - неплохая камера (фото/видео отличные, правда видео лучше сторонним софтом писать - штатная камера постоянно пытается фокусироваться, портя изображение), хороший экран, ну и 4 гига памяти, на всякий. батарея в режиме ожидания садится где-то 0.6-0.8% в час без интернета/блютуса, 1.1% с интернетом//блютусом. gps работает хорошо. хотя пару небольших минусов заметил - иногда немного экран немного мерцает (почему - хз), и один раз фонарик почему-то отказался включаться, включился позже, где-то через минуту.
1
like
1
good
bad
shockingly
15.09.2021 р. відповів для NiTr0  
answerview
jiayu
jiayu - один із перших андроід-смартфонів дружини, на свій час був ТОП за якісь 200 баксів, тоді коли аналогічний по хар-кам Самсунг коштував 350 мінімум.
почему-то отказался
 включился позже
Це мене і відлякує досі від андроідів,
наприклад, тестований мною Хіаомі постійно, в 2-3 рази довше, шукав місцеположення - тобто,Айфон мені за 1-2 сек його вже показує і проклав маршрут, на андроіді ще іде пошук...
4G теж іноді "злітав", тобто на декілька сек. пропадає напис "4G" і інтернету банально немає - це бісило нереально, особливо коли десь швидко треба щось загуглити.
І з блютузом ноді проявлялись якісь невідомі природі глюки - то він не бачить ноутбука, то бачить тільки навушники, а машину вже чомусь не бачить або навпаки. В айфоні я навіть не відкривав пошук, я просто повертаю ключ - і він вже законектився з автомобілем.
 І коли я не заходжу на 4ПДА - там  виявляється не один я такий із андроідом, і починається... "свістопляски" із прошивками, патчами, модами...
...противники айфонів кажуть, що айфон не коштує своїх грошей - я можу частково погодитись, але от навіщо мені оті всі танці із бубнами, якщо я 1 раз заплатив і користуюсь стабільністю "із коробки" без тих всих проблем?

Ось чому мене і цікавить досвід людей, які перейшли із іОС на Андроід останнім часом, чи що змінилось кардинально за останні 2 роки?
☭ = 卐 = Z
Змінено: 15.09.2021 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
15.09.2021 р.
answerview
чи що змінилось

Изменилось, особенно с 11 Андроидом.18_good Удивительно, но факт. Обычно появляются новые глюки, но тут все ОК. И, кстати, я общаюсь каждый день на форумах, в частности по своему телефону и замечу, что модель одна и таже, а после обновы на 11 андроид в некоторых телефонах происходят неприятные глюки. Скажу от себя, что это может зависеть и от процесса обновления и от партии телефона(заводской брак тоже не исключается).
Я, лично, просто по воздуху обновил и даже не делал после сброс на заводские настройки- все работает как часы. Прошивка у меня кастомная, Индонезия.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
1
good
bad
shockingly
15.09.2021 р. відповів для Veps  
answerview
частности по своему телефону и замечу, что модель одна и таже, а после обновы н
 після 4го жовтня 2021 стане ще краще 17_wink
п.с. то ви Айфоном користувались хоч раз чи ні? чи про що ми сперечаємось? 15_badgrin

п.п.с. останній андроід, яким я багато користувався це 9.0 Pie, глюків було стільки, що капець, і тому перші пару тижнів користування іОС я все не переставав дивуватись - на скільки швидким і стабільним може бути смартфон загалом. При тому що старенький 6S був на рік-півтора старшим за того андроіда.  А ось Мі 10 (там здається була MIUI 11 на  андроіді 10), тестував я не довго, але за цей час пару глюків все ж спіймав. Один раз він навіть сам перезавантажився, коли завис на камері.  Можливо деіде має місце і брак, але як ти це докажеш на магазині, якшо той глюк стається рандомно?  06_question А по закону підлості, то взагалі,коли ти приносиш непрацюючу техніку у ремонт чи на заміну - вона починає працювати 03_biggrin
☭ = 卐 = Z
Змінено: 16.09.2021 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
17.09.2021 р.
answerview
Користуюсь xiaomi redmi note 4 з січня 18 року, жодного глюка... 
Дизель - наше всьо!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
3
like
2
good
1
bad
shockingly
17.09.2021 р.
answerview
то ви Айфоном користувались хоч раз чи ні?

Нет, и не хочу. Мне важен аккумуллятор, а в айфонах это самое непродуманное решение.
після 4го жовтня 2021 стане ще краще
А что будет 4 октября? Я уже обновил миуи и андроид до последних версий и все работае четко и красиво. Радует тактильность- ничего не тормозит и я заряжаю телефон 1 раз в 4 дня. При этом пользуюсь и wi-fi и  gps и Yuotube, ну и звонки, естественно- целый день на трубке вишу.03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
1
good
bad
shockingly
17.09.2021 р.
answerview
Мне важен аккумуллятор, а в айфонах это самое непродуманное решение

Я покупал 4 айфон в далеком 2012г.,батареии при средней активности еле хватало на день15_badgrin, сменил на андроид , батарея 5-10 дней18_good
1
like
1
good
bad
shockingly
17.09.2021 р.
answerview
покупал 4 айфон в далеком 2012г.,батареии при средней активности
андроід тих років безбожно глючив і тримав батарею не більше доби,
... і повторюсь, що живу не у лісі і запасу батареї на 1 добу вистачає, не знаю, навіщо автономність на 5 днів 06_question, для цього є туристичні телефони із GPS і автономністю 20 діб, сонячною батареєю тощо.
...а от коли тобі треба щось швидко сфотографувати при слабкому освітленні у русі - андроід підводив завжди...
 - коли треба швидко відкрити браузер і знайти інформацію протягом секунд - у адроіда починались місячні і менопауза одночасно 10_ireful2 А по роботі від цього навіть часто залежав прибуток, тому з андроідом я розпрощався 3 роки тому... 12_cray 

Але заради тех.-цікавості, хочу спробувати, що змінилось) 01_smile

Нет, и не хочу. Мне важен аккумуллятор
а, так ми сперечаємось про смак устриць із тим, хто їх не куштував 15_badgrin
якщо важливий акумулятор - у андроідів є рішення на 5500ман + взяти до нього павербанк на 10к ман 18_good, зможете 1 місяць не бачити розетки 04_blush

А что будет 4 октября?
та наче як андроіт 12
Android 12 may be released on October 4th, according to an internal document shared by XDA Developers. The next version of Google's mobile operating system features the new Material You visual design and has been in public beta since May.
☭ = 卐 = Z
Змінено: 17.09.2021 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
17.09.2021 р.
answerview
андроід тих років безбожно глючив і тримав батарею не більше доби,

А какой у тебя "андроид" был, в смысле смарт? Мусор всякий я не покупаю принципиально. Мой Леново тех лет держал батарею прекрасно , дней 5 точно. И дополню, я все телефоны прошиваю на кастомные , безглючные прошивки. Так что не надо на Андроид гнать. "Каждый кулик своё болото хвалит" . Можно бесконечно спорить.
от коли тобі треба щось швидко сфотографувати при слабкому освітленні у русі - андроід підводив завжди...
Какой у тебя телефон был? Если не секрет.
та наче як андроіт 12
Ну и чё? 11 доработали и 12 доработают.

, хто їх не куштував
А зачем, если все друзья мои, у кого айфны жалуются на батарею. А также в доступности настроек( но это дело привычки)
А кстати, расскажу еще про айфон- планшет Apple. Соседка позвонила- не работает Скайп. Я пришел, а Скайп на эту модель не ставится- устарел Apple15_badgrin15_badgrin Покупай новый.
Показал соседке как в фэйсбуке камеру включать.  Довольна..   
Вот такие пироги... с котятами03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 17.09.2021 р., Veps
1
like
1
good
bad
shockingly
18.09.2021 р. відповів для Veps  
answerview
я все телефоны прошиваю на кастомные , безглючные прошивки. 
Так что не надо на Андроид гнать. "Каждый кулик своё болото хвалит" . Можно бесконечно спорить.
...так кастомні навпаки часто глючні, бо виробник телефону трошки краще знає, що він там напаяв і яким краще робити софт до нього, ніж якийсь "народний кудєснік", що вкрав прошивку від сторонніх розробників десь в Китаї чи США і "залив" її на 4пда.
Ніхто ні на що не "гонить", у мене є досвід користування двома Айфонами і штук-п'ятьма Андроід-смартфонами, тому я можу щось конструктивно порівняти.

Я писав - так, більшість Андроідів тримали батарею дійсно довше. З ними було "легше" у плані перекидання різної "пальонки", яка так популярна на території бувшого "СНГ". Все інше у них було гірше, особливо стабільність і швидкодія (ну окрім ТОП-ових моделей 1+ Про, Гугл Піксель, флагманські-Самсунги тощо, які правда і мають ціни як у Айфонів).

І ось якщо зараз розглядати покупку того ж Poco F3 (на заміну 8го айфону) =  ціна 10го айфона у ідеальному стані... Із технічної точки зору з F3 - ми отримуємо 4520 mAh (майже в півтора рази більшу автономність), ну і 5G (якого ще майже ніде не буде років зо 3-4 і це просто маркетинговий хід). А все інше? 06_question
Какой у тебя телефон был? Если не секрет.
Пару Леново ("А" щось там), РедміНоут 3й і 5й "про", Галаксі 5, користувався деякий час ГуглПіксель, Асус Зенфон, Елефон, Джаю і ще якимось LG і Мейзу (може ще шось і забув).
Ну і 6й і 8й Айфони. Якщо порівняти ВСІ параметри, то LG і Мейзу і Елефон - найгірші, Айфони - найкращі. Всі, без виключення, андроіди через півроку користування починали дико гальмувати і доводилось проводити довгі вечори у прошивках і ризикувати отримати "кірпіч" 15_badgrin. На Айфонах ти просто підключаєш свої акаунти, все одразу встановлюється автоматично і все - користуйся, без танців з бубенцями.
 п.с. і з приводу камер - достойні камери бачив тільки на Самсунгах, деякі навіть кращі ніж у Айфонів. Все інше було - ширпотребом із розмитими фото, особливо коли тобі було потрібно щось важливе дуже швидко сфотографувати і бігти.
☭ = 卐 = Z
Змінено: 18.09.2021 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
18.09.2021 р.
answerview
Всі, без виключення, андроіди через півроку користування починали дико гальмувати

Все понятно- это тебя американцы взламывали, чтобы ты айфон покупал - жадные все,жо невозмохности15_badgrin08_lol08_lol

РедміНоут 3й і 5й
Бюджетные сяомиовские телефоны- у друзей много таких06_question Я повторяю -на вкус и цвет все фломастеры разные.03_biggrin

народний кудєснік", що вкрав прошивку
Эти "кудесники" не своровали прошивку, а разобрали действующую и удалили всякий мусор, который производители пихают в ром.  Таких мастеров мало- по пальцам пересчитать и разбираются они в этом не хуже разработчиков. 07_dirol
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
1
good
bad
shockingly
18.09.2021 р.
answerview
Внимание! Новая афера: звонят с телефона и просят нажать 1, если сделали прививку. Как нажмете 1. Сразу же телефон станет заблокирован, и далее телефон взломан. У многих привязаны банковские карты. Так что будьте осторожны, когда вам будут поступать подобные звонки. Поместите это в свои групповые чаты. Передайте родным и близким людям об этом. Пусть будут осторожнее. Уже есть случаи с этой схемой.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
good
1
bad
shockingly
18.09.2021 р.
answerview
андроід тих років безбожно глючив і тримав батарею не більше доби,
бред же, jiayu g2 (начало 2013 есличо) - батарею держал до 10 дней например в режиме звонилки.

а от коли тобі треба щось швидко сфотографувати при слабкому освітленні у русі - андроід підводив завжди..
купить смарт с нормальной камерой - не? понятно что в айфоне за штуку баксов камера будет лучше чем в 60-баксовом китайце.

коли треба швидко відкрити браузер і знайти інформацію протягом секунд - у адроіда починались місячні і менопауза одночасно
опять же - зачем брать дешман с минимумом оперативки? на 4 гигах даже сейчас например все шустро шевеится. пару лет назад - и на 2 гигах прекрасно шевелилось.

...так кастомні навпаки часто глючні, бо виробник телефону трошки краще знає, що він там напаяв і яким краще робити софт до нього, ніж якийсь "народний кудєснік", що вкрав прошивку від сторонніх розробників десь в Китаї чи США і "залив" її на 4пда.
таки не всегда. если сравнивать для всякого нонейма типа ulefone/jiayu/homtom/прочего, где производитель кое-как собрал андроид под платформу, напихал туда своего софта-оболочек (часто кривого) и забил на поддержку с правками багов навсегда - то таки порт типа cyanogen/lios и т.п. будет намного стабильнее...
Змінено: 18.09.2021 р., NiTr0
2
like
2
good
bad
shockingly
18.09.2021 р.
answerview
звонят с телефона и просят нажать 1, если сделали прививку. Как нажмете 1. Сразу же телефон станет заблокирован, и далее телефон взломан.
взагалі навіть уявлення не маю, як це може бути зроблено технічно 06_question мабуть геть відстаю від сучасних технологій 15_badgrin
батарею держал до 10 дней например в режиме звонилки.
айфони у такому режимі тримають теж чимало, хоча для режиму звонилки смартфон взагалі не потрібен.
а краще взагалі не чіпати, тоді може і місяць пролежить, а якщо вимкнути? 03_biggrin
на 4 гигах даже сейчас например все шустро шевеится. пару лет назад - и на 2 гигах прекрасно шевелилось.
не 2, а років 5 тому - на 2х гігах +/- шевелилось, зараз 6-8 потрібно, коли той же айфон має всього 4 гб і працює  так само швидко, але всеодно - стабільніше..
Ось на хіаомі 10, якого я тестував останнім разом - із 50-80 вмикинь камери я мав 3-4 глюки/зависання, у айфоні 0.


NiTr0, у Вас айфон був? чи ми знову сперечаємось про смак персиків із тим, хто їх не куштував? 
Бо початково я просив написати тих, хто із Айфона перейшов на Андроід і зостався задоволеним. Де ці люди??
☭ = 卐 = Z
Змінено: 20.09.2021 р., hitmanhunter
1
like
1
good
bad
shockingly
28.06.2022 р.
answerview
має бути очевидн
що З/П понад усе!, а остальные словечки для отчета начальству шоб еще и на премию развести)))
Если усе те робить, то коли ж по сайтам лазить??05_shok03_biggrin
а особливо  - у плані безпеки,
+ 100500$03_biggrin

всі сиділи б зараз на кнопочних звонілках.
ну хз, вопрос религиозный спорить не буду.18_good мне как-то без разницы как буквы набирать.
так це ж капець, яке воно допотопне і не зручне,
и согласен и нет!  предположу що воно (старе) меньше размером и после "сучасной" гладильной доски легче в карман умещается и возможно даже на поясе в спец сумке можно носить.18_good18_good18_good
НО! опять же предположу, за последние годы зрение ппц как упало и мелкий шрифт разобрать уже, егеж капец как зручно03_biggrin...  
В чем еще "допотопне" - возможно вы колись давно пожадились на памяти, проце съэкономили, и оно жуть как тормозит, и места нет, но может и ок ..  Нет обновлений приложений на эту ось, или системные требования того что хотите установить зашкаливают или вообще видел фрукт юзер не установил вовремя приложение проводник (или удалил хз), а китайцы для этой оси плеймаркет уже заблочили -- почти кирпич, скачать и через юсб шо-то положить можно, а запустить уже фиг)).  Так это все чисто маркетинг, т.е. мы ж ЗП хотим!! а не чтоб вам хорошо было03_biggrin
Внешний вид, да новый блестит весь. Но скорее и это маркетинг, специально материал и детальки скоропортящиеся поставить и опять ЗП нам18_good
--------------------
08_lol Ваще я против прогресса блин! НЕ, просто прогресс он не линейный, не всегда вверх и вперед, а иногда и наоборот. Так что нефиг все грести что втюхивают я вот о чем.01_smile
И это я не только про мобилы, а вообще про все в этой жизни.
---
п.с. пошел начальству отчет писать, спс за подсказки!03_biggrin
1
like
good
1
bad
shockingly
28.06.2022 р.
answerview
Мелкомягкие свои обновына виндовс выкладывают. И потом отзывают, косяки нашли... Так что 'обновы" это палка о двух концах 03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
28.06.2022 р.
answerview
хто заважає?

Я к вашей пропоизиции не обновляться, т.к. толку НЕМА06_question И при чем тут "линукс"?
Нет, не лицензионная, а что? На работе- лицензия, т.к. лет 10 тому назад товарищи из ОБЭПа сделали подставу и меня затягали. Но они облажались, думали я хозяин комп. отдела, а оказалось позже- я просто наёмный специалист15_badgrin
PS. А товарища моего, фотографа оштрафовали на 5000 грн за нелицензионный виндовс и фотошоп.
Теперь мы уже давно законопослушные граждане... хотя и ОБЭПа уже давно нет, видимо за взятки всех посадили03_biggrin . 
С какой целью интересуетесь, товарищ? Как там в Китае с этим дело обстоит?  05_shok
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин