MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
18.04, 16:52
11
+8 °С
Вітер: 1 м./с., Пн-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Универсальная тема

Переглядів: 403104
03.06.2010 р.
answerview
Показати повідомлення
Может Народ поддержит... Хотелось бы в этой теме просто общаться на любые темы, обо всем по чуть-чуть....устроим цыганский табор что-ли...
"сообщество пенсионеров"
like
good
bad
shockingly
01.12.2021 р.
answerview
Швеція: візьміть паспорти вакцини в чіп у вашій руці або в іншому місці під шкірою.Стає все більш популярним вставляти чіп #IoB в тіло з різними типами даних, і тепер ви можете вставити в чіп свої сертифікати covid. 05_shok

Куди котиться мир...

https://twitter.com/SikhForTruth/status/1465327182826332163?cn=ZmxleGlibGVfcmVjcw%3D%3D&re%20fsrc=email
Дизель - наше всьо!
1
like
good
bad
1
shockingly
01.12.2021 р.
answerview
тепер ви можете вставити в чіп свої сертифікати covid.
Куди котиться мир...
Як куди - у майбутнє, (чіп - це мікропроцесор із пам'яттю, туди можна "вставити" будь що, від платіжних карток, до закордонних паспортів чи будь-яких сертифікатів)
...ваші прадіди теж були б у шоці від пересадки почок чи відеозв'язку, а дехто навіть хрестився б і виганяв бєса із вас, після вашої розмови по Скайпу....

Неконтактні племена  ще досі кидають списи у літаки, а якщо ви їм подаруєте телефон - то можуть і заколоти за бєсовщіну 03_biggrin

☭ = 卐 = Z
Змінено: 01.12.2021 р., hitmanhunter
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
2
like
1
good
bad
1
shockingly
01.12.2021 р. відповів для hitmanhunter  
answerview


Й спокійно посрати у кущах не сховаєся...
Дизель - наше всьо!
Змінено: 01.12.2021 р., znv
like
good
bad
shockingly
01.12.2021 р. відповів для znv  
answerview
Й спокійно посрати у кущах не сховаєся...
Ставите у додатку чіпа статус "unavailable: restroom" і спокійно йдете собі посрати 03_biggrin
☭ = 卐 = Z
1
like
good
1
bad
shockingly
01.12.2021 р.
answerview
Дякую, не треба не чіпа, ні додатку, поки ще будемо петляти без нанорабства...01_smile
Дизель - наше всьо!
like
good
bad
shockingly
01.12.2021 р. відповів для znv  
answerview
Так это жуинтересео03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
16.12.2021 р.
answerview
1957 рік. КиЇв. Продаж молока від Гастроному № 13.
Очередь, три мужика стоят... молоко пьют. Явно принудительно.03_biggrin
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
5
like
1
good
4
bad
shockingly
16.12.2021 р.
answerview
Цікавий ролік:


Дизель - наше всьо!
1
like
1
good
bad
shockingly
16.12.2021 р.
answerview
три мужика стоят... молоко пьют
за багатьма дослідженнями молоко шкідливе дорослим людям... і тваринам в тому числі.
ось кисломолочні продукти - навпаки, корисні.
☭ = 卐 = Z
2
like
2
good
bad
shockingly
16.12.2021 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Китайці зовсім його не п'ють, організм не сприймає, пють тільки соєве...
Дизель - наше всьо!
2
like
2
good
bad
shockingly
20.12.2021 р.
answerview
Можна з компа зареєструватися і працювати в Дії??? смартфона немає, ЕЦП є.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
20.12.2021 р. відповів для User  
answerview
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
20.12.2021 р. відповів для Veps  
answerview
так можна чи ні?
Хочу ліків на всі купити, рецепт на спирт вже виписав.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
2
like
1
good
1
bad
shockingly
20.12.2021 р. відповів для User  
answerview
Видео я не смотрел, но вроде можно. Слушай внимательно и делай как говорят.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
20.12.2021 р. відповів для User  
answerview
рецепт на спирт вже виписав
Здесь без рецепта не раз тарился. Оптом.03_biggrin
https://spirt-luxe.com/
А серьезно ... Как у тебя получится по Дии с компа и без смартфона, то отпишись и подробно. У меня с мамой, тоже самое .. один в один.
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
01.01.2022 р.
answerview
Найбільший телескоп "Джеймс Вебб" запустили в космос. Його вартість $10 млрд
Науковці сподіваються, що телескоп допоможе їм зазирнути у найприхованіші й найвіддаленіші куточки Всесвіту.
Віддалені не лише у просторі, а й у часі. Адже "Джеймс Вебб" здатен побачити об'єкти, розташовані на відстані до 13,5 млрд світлових років.
Це допоможе зрозуміти, як 13,5 млрд років тому виглядав наш Всесвіт - за 200 млн років після Великого вибуху. Коли гравітація тільки-но починала захоплювати у свої чіпкі лапи хмари космічного пилу, скочуючи з них кульки й закручуючи у спіралі.

На відміну від "Габбла", "Джеймс Вебб" працюватиме не на навколоземній орбіті, а рухатиметься навколо Сонця на відстані 1,5 млн км від Землі.
Летітиме туди телескоп цілий місяць. Тому зараз він лише на початку свого шляху.

У НАСА кажуть, що на його "налаштування" піде 6 міс, і тільки після цього перші фото. 
А я думаю, що налаштування, так само як і розгортання -  для всього достатньо 1 міс (часу підльоту до орбіти Л2), а пів-року - вони будуть фоткати і досліджувати те, що спочатку можливо не потрібно буде знати усім. 06_question  
Як вважаєте?
☭ = 卐 = Z
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
2
like
2
good
bad
shockingly
01.01.2022 р.
answerview
Як вважаєте?
та я так думаю шо это все дозвизды, как говорится.  какие накуй 13 МИЛЛИАРДОВ световых лет,  хотят увидеть и узнать.  тут бблять на земле, то что под самым носом творится не могут порешать,  взять хотя бы эту ипучую корону, ( или например  хуйла упокоить, или успокоить.  не знаю как было бы правильней15_badgrin) а уже лезут хрензнакуда.  06_question06_question
3
like
3
good
bad
shockingly
01.01.2022 р.
answerview
тут бблять на земле, то что под самым носом творится не могут порешать, 
воно то так, але є люди, які думають не тільки про "покакать і покушать", а й про більш глобальні та далекоглядні речі... 06_question 
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
02.01.2022 р.
answerview
а й про більш глобальні та далекоглядні речі...  
та накуя мне знать как зарождалась жисть в космосе?????06_question  для меня более глобально знать, как эту жисть не проипать тут, на земле, не подхватить какой триппер неизлечимый, победить болячки, кастратофы всякие, цунами, пожары и землетрусы.  у себя в хате порядка нет, а лезут куй зна куда, искать на жопу приключений,  так их и по месту хватит надолго.05_shok    ну, это мое,личное видение ситуации.
2
like
good
2
bad
shockingly
02.01.2022 р. відповів для olegsuzuki  
answerview
та накуя мне знать как зарождалась жисть в космосе?????  для меня более глобально знать, как эту жисть не проипать тут, на земле, не подхватить какой триппер неизлечимый, победить болячки, кастратофы всякие, цунами, пожары и землетрусы.  у себя в хате порядка нет, а лезут куй зна куда, искать на жопу приключений,  так их и по месту хватит надолго.    ну, это мое,личное видение ситуации.
Бачення адекватне цілком, але думаю, що одне іншому не заважає. 03_biggrin
Якби 100 років назад люди не пробували будувати літаки чи навіть мотоцикли, а думали тільки про коней і трипер з цунамі - то зараз би по світу всі не літали куди хочеш і не їздили 01_smile

Тим більше, якщо США тільки на воєнку витрачає близько $700 млрд на рік, то якийсь там революційний телескоп за $10 млрд (за 10 років)... дрібниця.

А якщо колись і вдасться знайти іншу планету таку як Земля і трошки "розвантажити" цим саму Землю - що у цьому поганого? 06_question
☭ = 卐 = Z
5
like
5
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин