MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.03, 00:34
44
+12 °С
Вітер: 4 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Саморобний квадроцикл №2!

Переглядів: 118724
16.12.2011 р.
answerview
Показати повідомлення
Привіт всім! все почалось з малого квадрика:
Вже дуже давно задумувався зробити собі щось невеличке і на 4-х колесах. щоб і погасати, і на хазяйстві пригодилось!
зробив трактор! робив з того що міг на  роботі придбати! все класно але вийшов немалий і непокатаєшся на ньому для душі! короче ще трохи підшаманю і продам, добре, що покупці є!!!
в і-неті надибав фотки саморобних квадроциклів, є багато і різних! найбільш припав до душі проект Олександра з комсомольска!(дивимось фото нижче) велике дякую йому! повний привід, простота конструкції , недорого і присутність у мене двигуна 150сс!!! - основна причина вибору даної конструкції! ну і, просто сподобався!
шліцева частина колісного диска і проводка 150сс подяка IGOR1,
подяка   kaadoc за гальмівну систему! 20_drinks  
процес буду висвітлювати по мірі його просування! (читаєм -- наявність запчастин і часу 04_blush )
цуть не забув:
оригінал квадра можна найти в однокласниках(александр гас)
копіювати повністю небуду - є власні погляди на конструкцію деяких вузлів, але  принцип буде такий самий!

покатався і захотілось  більшої прохідності, процес хотіння читаєм звідсіля:http://www.moto.com.ua/forum/topic-1095621/
Учітеся брати мої, думайте, читайте. Чужому научайтесь і свого не цурайтесь!
Змінено: 05.12.2014 р., ivasikr
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
1••3456789
11.02.2018 р.
answerview
Їзджу. Приходиться... Виїзджу з подвір'я і ... дорога, траса. Деколи здається шо то автобан. Поліція покищо не зупиняла... Старі менти дивились, так собі... Розуміли що грошей я їм хрен дам, а нічого не порушив, їду по обочині і найголовніше - тверезий. Номер на саморобна техніку у нас це покищо з області фантастики...
Учітеся брати мої, думайте, читайте. Чужому научайтесь і свого не цурайтесь!
like
good
bad
shockingly
09.02.2019 р.
answerview
Пройшло надцять років... Квадрик вів себе добре, не ламався. Справно возив водія та пасажирів, тягав причіп з важкими вантажами. Лопатою чистив подвір'я від снігу. І взагалі був хорошою та надійною технікою яка не підводила у важкі хвилини... Перед різдвом трапляються різні дива... Я накінець то наважився і розібрав його повністю... Подоварював раму(як вона витримала мої знущання06_question) , почистив, пройшов перетворювачем іржі і помалював. Мию, чищу всі деталі і все малюю. Процес довгий і нудний. Роблю переважно вечорами, роботи багато, часу нехватає... Купив редуктор з самоблоком на перед, були моменти коли його дуже нехватало. Отакі справи... Далі буде03_biggrin
Учітеся брати мої, думайте, читайте. Чужому научайтесь і свого не цурайтесь!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
3
like
3
good
bad
shockingly
10.02.2019 р.
answerview
Найшов фотку рами після покраски... Поки квадр розібраний а зима ще дає про себе знати, підстрахувався і зробив сусіду лопату до трактора. За сніг не переживаю...
Учітеся брати мої, думайте, читайте. Чужому научайтесь і свого не цурайтесь!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
22.03.2020 р.
answerview
Всім привіт. Є деякі плюси в карантині... головне бажання працювати і наявність матеріалів.  Ну і гараж на своєму подвір''ї. Я знову находу. ще не фініш, є ще трошки дрібних робіт але можна кататись... у нас знову зима але я готовий03_biggrin 
Учітеся брати мої, думайте, читайте. Чужому научайтесь і свого не цурайтесь!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
2
like
2
good
bad
shockingly
26.03.2020 р.
answerview
трошки попрацював... ще пошліфувати і мальовка...
Учітеся брати мої, думайте, читайте. Чужому научайтесь і свого не цурайтесь!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
1••3456789
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин