MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.04, 15:13
32
+20 °С
Вітер: 5 м./с., Пн-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Viper ZS125J (ZS125A) - обсуждение

Переглядів: 162772
18.06.2012 р.
answerview
Показати повідомлення
Хар-ка:

Двигатель
Тип: Четырехтактный, один цилиндр
Охлаждение: Воздушное
Объем:  125 см. куб.
Система пуска: Электростартер/кикстартер
Максимальная мощность:8 Квт  8500 об.мин.
Трансмиссия:  Механическая / 5 передач / Цепь
Шасси

Передняя подвеска:Телескопическая вилка
Задняя подвеска: Маятниковая, с двумя амортизаторами
Тормоза (передний / задний):  Дисковый / барабанный
Размер колес (переднее / заднее):  2.75/18 / 3.00/18

Габаритная длина/ширина/высота:1945*710*1122 мм
Масса: 112 кг
Грузоподъёмность: 150 кг
Емкость бака: 11 л
Расход топлива: 2,2 л/100 км
Максимальная скорость: 100 км/ч
Змінено: 18.06.2012 р., Zahar
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
1234567••16
27.03.2013 р. відповів для Kvasha15  
answerview
В мене вилка під барабанний тормоз. А про діаметр навіть і не скажу. Заміряти зможу завтра як не забуду. А по поводу вилкі, ти пружини правильно вставив  як розбірав?  В нас вона має змінну навивку, більш рідка навивка - низ, а більш частіша - верх. Більш я і не знаю, чим допомогти. А в тебе ці стуки при відкиданні вилки з самого початку, чи з'явились з часом?
Привет! Наоборот,чаще навивка должна быть снизу,она быстрее сожмется,а после нарастает давление навивки которая реже!Стук появился примерно через 10000км пробега,до этого было все пучком.
Змінено: 27.03.2013 р., almoimoz
like
good
bad
shockingly
28.03.2013 р. відповів для harley_lg  
answerview
Тест драйв вилки пройден!Гоцал по бардюрам вдвоём,по плохим дорогам(мягко сказано)вилка работает на ура,отрабатывает все неровности,не пробивает до конца,и наконец-то не стучит!Не пожалел что приобрёл ещё одну вилку,теперь сальники,пыльники,пружины в запасе.Доволен проделанной работой 18_good всем помогавшим устно форумчанам 17_wink  18_good  20_drinks
like
good
bad
shockingly
28.03.2013 р. відповів для almoimoz  
answerview
Сам розбірав і бачив, що у вайперовській вилці пружина стоїть саме так, як я сказав раніше.
Не мешай технике работать!!!!
like
good
bad
shockingly
28.03.2013 р. відповів для Kvasha15  
answerview
Ну не знаю почему у тебя стояли пружины именно так,у меня на двух вилках стояли густой виток вниз,редкий вверх 06_question     Не учу,просто для развития темы прочти(без обид) http://motostrangers.ru/tech/telescopic-forks/ 20_drinksможет на заводе тупонули,вилки у нас с тобой идентичные.
Змінено: 28.03.2013 р., almoimoz
like
good
bad
shockingly
28.03.2013 р. відповів для almoimoz  
answerview
03_biggrin  03_biggrin  03_biggrin Як показалось не ідентичні. На іншому форумі всі користувачі хто розбирав вилку пружина стояла більш рідкі витки низ, більш частіші зверху. Сам розбирав і також в мене була пружина як і всіх. Значить положення пружини для кожної марки мотика своє і потрібно дивитись при розборці вилки. Один користувач випадково поставив іншою стороною пружини, то вилка стала дуже спрацьовувати на відбій. Пружини поставив, як потрібно і все стало на свої місця.
Не мешай технике работать!!!!
like
good
bad
shockingly
28.03.2013 р. відповів для Kvasha15  
answerview
Очень интересно,значит действительно для каждой техники по разному 05_shok спорить не стану,но почему так,какие этому объяснения?
like
good
bad
shockingly
28.03.2013 р. відповів для almoimoz  
answerview
Китайця потрібно в полон брати і випитувати в чому секрет 15_badgrin  15_badgrin  15_badgrin
Не мешай технике работать!!!!
like
good
bad
shockingly
28.03.2013 р. відповів для Kvasha15  
answerview
Это конечно флуд,но я проорал  59_rofl  59_rofl  59_rofl
like
good
bad
shockingly
28.03.2013 р. відповів для almoimoz  
answerview
Всеодно вєтка стоїть, а так хоть якийсь рух є. Хочу викинути фото вайпера з явовськими амортами. Мо хтось зацікавиться.
Не мешай технике работать!!!!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
29.03.2013 р. відповів для Kvasha15  
answerview
Явовские КИтай? Мягче после стоковых?
www.lanos.in.ua
мотострахование скидки до 30%
Скайп alex_net4
icq 450774418
like
good
bad
shockingly
29.03.2013 р. відповів для Kvasha15  
answerview
Это получше чем китайское дерьмо,амморты доваривал?По крайней мере они хоть разборные и масло в них присутствует,а по поводу мягкости человек правильный вопрос задал,отпишись что и как.
like
good
bad
shockingly
29.03.2013 р. відповів для harley_lg  
answerview
Явовські поставив після того, як на стандартних амортах мот при їзді став розгойдуватись, аморти перестали працювати. До цього і стандартні були досить не поганими. Явовські аморти китайські (щас оригінал тільки б/у), на сантиметр довші від стокових, стали без проблем і зад у мотика трішки задравсь, якраз що мені і хотілось. Поначалу для одного мене (70 кг) були трішки жосткуватими, але через місяць їзди пружини пом'якшали і їзда стала комфортною, як і на стокових. У двох мотик наче плеве і навіть не колихнеться, також ще не пробивало в мене на ямах. Сама робота амортів замітно плавніша і м'якіша, відчувається що є масло і миттєво гасяться всі коливання і розгойдування мотика хоч їдеш сам чи у двох. Одним словом, аморти мені подобаються. При їзді одному, на мою думку, стокових амотрів хватає, а коли возити пасажира або якийсь груз, то міняти стокові без роздумів на щось інше.
Не мешай технике работать!!!!
Змінено: 30.03.2013 р., Kvasha15
like
good
bad
shockingly
10.04.2013 р.
answerview
Хотелось бы узнать основные его "болезни".
На что стоит обращать внимание при покупке б/у и т.д.
like
good
bad
shockingly
11.04.2013 р.
answerview
Привет всем форумчанам!Ребята может кто подскажет где можно приобрести рычаг сцепления,завалился набок отбил рычаг,где только не искал не могу найти именно таков,вот фото.Крепление рычага одно целое с блоком переключателей.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
11.04.2013 р. відповів для almoimoz  
answerview
На Яві 10 років відкатав - аморти там нерозбірні, навіть в інструкції було написано "в обслуживании не нуждаются" 01_smile
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
14.04.2013 р. відповів для Kvasha15  
answerview
на вайпер думаю неплохо станут амортизаторы с минска
like
good
bad
shockingly
16.04.2013 р. відповів для arcashan  
answerview
Точно не пам’ятаю, але наче мінчаковські аморти не підходять по дліні. Вони напевно довші. Ось чому явовські найкращий варіант.
Не мешай технике работать!!!!
like
good
bad
shockingly
22.04.2013 р.
answerview
хочу купить себе такой мот, мне интересно как я буду на нем смотреться при моем росте 182 и весе 95 кг, не будет ли он слишком маловат для меня? это первый мой мот без каляски =) до того ездил в деревне на иже но с калаской.
like
good
bad
shockingly
ttl
22.04.2013 р. відповів для Gen4ik  
answerview
хочу купить себе такой мот, мне интересно как я буду на нем смотреться при моем росте 182 и весе 95 кг, не будет ли он слишком маловат для меня? это первый мой мот без каляски =) до того ездил в деревне на иже но с калаской.


Бери мотоцикл со 150-кубовым двигателем.
,У меня 182см и 105-108кг. Смотрюсь нормально...а кому не нравиться...пусть не смотрят :-)
При установке кофра и резины чуть большей размерности мотоцикл начинает смотреться крупнее.
like
good
bad
shockingly
22.04.2013 р. відповів для ttl  
answerview
У меня есть 10 000грн на покупку мота, мож посоветуете что ? или вайпер самый оптимальный выбор ?
like
good
bad
shockingly
1234567••16
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин