MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
04.05, 22:59
29
+13 °С
Вітер: 2 м./с., Пд-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Мотоцикли с двигуном 162FMJ 150сс: Road Wanderer, Viking, LF150, LEOPARD, Spark, Comanche, Slider, Korsar 150, Flame, RING...

Переглядів: 1176969
15.12.2012 р.
answerview
Показати повідомлення
Обсуждаем: обслуживание, ремонт, тюнинг, стайлинг  Мотоциклы с двигателем 162 FMJ
ROAD WANDERER  150;
Viking YM 150-X;
Lifan-LF150-13;
LEOPARD 150 LP150-8A-V;
Spark SP150 R-12;
Comanche 150;
Slider 150;
Korsar 150;
Flame 150;
RING 150;
Musstang 150
Patriot PM150-3
 и другие модели....

В архиве № 1 Мануал на Road Wanderer
В архиве № 2 Мануал на Honda-CG-125-1976-1991.г (прародительница) на английском языке.
В архиве № 3 Мануал на Slider_YK150
В архиве № 4 Мануал на LF 150-13
ссылка на справочник по эксплуатации китайской мототехники:http://www.moto.com.ua/postphoto/archive/1508519_1.rar
дополнение: http://www.moto.com.ua/postphoto/archive/1533984_1.rar
по маслам (авто и мото):http://www.moto.com.ua/forum/topic-1252211/message-1533977/#1533977
маслосъемные колпачки, т.е. сальники клапана  .  В  164fml  от Daewoo Matiz.
По габаритам идеально подходят.
Оригинальные китайские высыхают, дубеют и моторчик начинает брать масло.
по размеру , до выпуска 2010 г.
d1 - 5,5 мм
d2 - 9 мм
d3 - 11 мм 
высота 9,5 мм

Мопед LEOPARD 49сс ⇒3876 км,72сс ⇒8186 км,110сс ⇒ 6548 км =18610 км. Мотоцикл Lifan ROAD WANDERER Rival 150сс 9912 км. и Скутер VIPER Storm 150cc 5512 км. - продан. Открыл мотосезон
Змінено: 19.03.2020 р., tsinik
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
Прикріплені файли
rar
1015.22 кБ.
rar
7.51 мБ.
rar
663.73 кБ.
rar
674.98 кБ.
1
like
1
good
bad
shockingly
1••79808182838485••392
13.11.2013 р. відповів для kascej  
answerview
при пенсіонерському темпі пересування 700Х палить від 3,5л/100км до 5л. Надійність Хонди це легенда = не даром наші мотори та і мотоцикли копіювали саме з Хонд. доречі двигун як ти любиш - з довгим ходом поршня = тяга така що штани спадають  16_roll

сподіваюсь у нього краще зчеплення ніж у мене = проїхав 1100 і починаються ознаки проковзування (перші були на 900км). Сподіваюсь дотягти ще 300-400 км до заміни масла, щоб зайнятися поршнєвою та сцепою
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
kascej
13.11.2013 р. відповів для Grom  
answerview
при пенсіонерському темпі пересування 700Х палить від 3,5л/100км до 5л. Надійність Хонди це легенда = не даром наші мотори та і мотоцикли копіювали саме з Хонд. доречі двигун як ти любиш - з довгим ходом поршня = тяга така що штани спадають  16_roll

сподіваюсь у нього краще зчеплення ніж у мене = проїхав 1100 і починаються ознаки проковзування (перші були на 900км). Сподіваюсь дотягти ще 300-400 км до заміни масла, щоб зайнятися поршнєвою та сцепою

за 20 лет разные хонды с разными пробегами катал СХ 500 40-70 тысяч км,СВ 500 2-40,С50Е 0,5-65,XL600 20-50, VTZ 250 17-22тысячи км.проблем со сцеплением ни на одном не было.раньше еще не по пенсионерски катал 01_smile да и на китайцах проблем нет,хондовскую горизонталку полуавтомат 120сс до 35 тысяч откатал,там дискам приходилось на 4 передаче с места скользить,да и у киви уже 21 тысяча,сцепление четко работает,даже тросик сцепления еще не приходилось подтягивать.может не умею сцеплением пользоваться01_smile

Змінено: 14.11.2013 р., kascej
like
good
bad
shockingly
14.11.2013 р. відповів для kascej  
answerview
розучи мене спепою користуваться, а то виходить не так навчився   61_punish

тільки що прокатався з роботи додому під дощем/мрякою...майже доїхав і потянуло мене кататься = намотав ще 25 км просто так 15_badgrin
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
kascej
14.11.2013 р. відповів для Grom  
answerview
розучи мене спепою користуваться, а то виходить не так навчився   61_punish

тільки що прокатався з роботи додому під дощем/мрякою...майже доїхав і потянуло мене кататься = намотав ще 25 км просто так 15_badgrin

да я тоже когда то диски жег  на простом дырчике 01_smile у 125ки хватает крутящего момента чтоб трогатся с места без нагрузки на диски.диски можно сжечь за 200 метров подымаясь в горку при полной мощности на сцеплении 01_smile
like
good
bad
shockingly
14.11.2013 р.
answerview
Читаю ваши посты и прихожу к выводу, что если мои диски сдохнут на этом полуавтомате, то закину свою старую корзину от механики и горя знать не буду. А то здесь, при бОльшей кубатуре, грузики позволяют прощать все ошибки по передаточному числу (к примеру, вместо 2 передачи на 3 они автоматически "подтравливают", не давая двигателю работать в нагрузку). Хотя, уже тысячи 3 накатал, как говорится, обкатку толком не прошел (дрыгатель не вышел на свой номинальный диапазон). Пока нет проблем. А вот по поводу масла... Не знаю, уже сколько на эту тему писали. Я для себя сделал вывод: не "лажа" - значит, все нормально. Я на старом моторчике пытался поэкспериментировать с маслами. А толку? Сцепа не буксовала и не вела, а корзина как покляцывала на холостых, так и осталось
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
kascej
14.11.2013 р. відповів для tsinik  
answerview
Читаю ваши посты и прихожу к выводу, что если мои диски сдохнут на этом полуавтомате, то закину свою старую корзину от механики и горя знать не буду. А то здесь, при бОльшей кубатуре, грузики позволяют прощать все ошибки по передаточному числу (к примеру, вместо 2 передачи на 3 они автоматически "подтравливают", не давая двигателю работать в нагрузку). Хотя, уже тысячи 3 накатал, как говорится, обкатку толком не прошел (дрыгатель не вышел на свой номинальный диапазон). Пока нет проблем. А вот по поводу масла... Не знаю, уже сколько на эту тему писали. Я для себя сделал вывод: не "лажа" - значит, все нормально. Я на старом моторчике пытался поэкспериментировать с маслами. А толку? Сцепа не буксовала и не вела, а корзина как покляцывала на холостых, так и осталось

может и звенела карзина на автомате,но так как сам глухой с 5 шагов ваще не слышал китайца, 01_smile

да и жалеть не жалел,скока в нем было все соки выжимал 01_smile
like
good
bad
shockingly
14.11.2013 р. відповів для kascej  
answerview
Вы меня не верно поняли. У меня корзина позвякивала на старом двигателе (сцепа - механика полная), причем, началась данная карусель после замены масла (с стокового, консервационного, родного на эльф 15в40). В принципе, такая бяка частенько встречается на таком типе двигателя, как у меня (каб-моторчик в китайском исполнении). Вот и темка есть: http://www.moto.com.ua/forum/topic-1220442/. Я пришёл к выводу, что это далеко не критично. Ехал как и положено, вот только позвякивал на малых оборотах. А ведь знаете как: лишний шумок - есть смысл задуматься. Меня когда-то бесил "левый звучок" при движении. Всё обнюхал, а оказалось - на связке от ключа зажигания ключ от кофра позвякивал об трубку руля. Или, совсем недавно, думал, дрыгатель подтарахкивает, а оказалось - декоративная накладка на баке (шве) при соприкосновении с рамой, на определённых оборотах выдавала лёкгую какофонию. Хорошо, что дрыгатель не разобрал, хоть и впендюрил на стойку (прилив) пластины, прижимающей обгонную муфту кусочек кислородного шланга (грешил на стартерную цепь). Теперь надежнее, на работу не влияет, заодно страховка от болтания цепи (у мменя она не натягивается, тупо 2 лыжи в роли успокоителей)
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
kascej
14.11.2013 р. відповів для tsinik  
answerview
Вы меня не верно поняли. У меня корзина позвякивала на старом двигателе (сцепа - механика полная), причем, началась данная карусель после замены масла (с стокового, консервационного, родного на эльф 15в40). В принципе, такая бяка частенько встречается на таком типе двигателя, как у меня (каб-моторчик в китайском исполнении). Вот и темка есть: http://www.moto.com.ua/forum/topic-1220442/. Я пришёл к выводу, что это далеко не критично. Ехал как и положено, вот только позвякивал на малых оборотах. А ведь знаете как: лишний шумок - есть смысл задуматься. Меня когда-то бесил "левый звучок" при движении. Всё обнюхал, а оказалось - на связке от ключа зажигания ключ от кофра позвякивал об трубку руля. Или, совсем недавно, думал, дрыгатель подтарахкивает, а оказалось - декоративная накладка на баке (шве) при соприкосновении с рамой, на определённых оборотах выдавала лёкгую какофонию. Хорошо, что дрыгатель не разобрал, хоть и впендюрил на стойку (прилив) пластины, прижимающей обгонную муфту кусочек кислородного шланга (грешил на стартерную цепь). Теперь надежнее, на работу не влияет, заодно страховка от болтания цепи (у мменя она не натягивается, тупо 2 лыжи в роли успокоителей)

я на шумы не обращаю внимания,особенно первые 50 тысяч,если есть брак выплывет с шумом.если все в порядке то китайский бюджетный движок и должен брянчать 01_smile дорогии японцы и те бренчат 01_smile
Змінено: 14.11.2013 р., kascej
like
good
bad
shockingly
15.11.2013 р.
answerview
плюнув на красівості та упаковку і приклеїв скотчем собі термодатчик  38_focus
так за 15 км масло прогрілось почті до 60 градусів = походу радіатору пока полежать в гаражі??? це ж недогрітий двигун получається...
завтра ще на роботку 40 км махну, якщо і тоді масло до 80-90 не прогрієжться = буду знімать
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
15.11.2013 р. відповів для Grom  
answerview
та зараз так похолодало,що мотор з ранку навіть толком прогріця не може, коли їду, то чутно що мотору важко.  додаткове охолоджння в цю пору думаю зайве ,  .) тут вже нада думать як тепле повітря до воздухана підвести)
like
good
bad
shockingly
15.11.2013 р. відповів для motosilver  
answerview
та зараз так похолодало,що мотор з ранку навіть толком прогріця не може, коли їду, то чутно що мотору важко.  додаткове охолоджння в цю пору думаю зайве
 
як показала 37км поїздочка не таке вже й зайве = мотор прогрів масло до 72С, але поки я паркувався і діставав фотик = остило до 69-70С. Як буду їхать додому заклею радиатор папером (він повітря не пропускає і думаю продержиться довше ніж кульок) - от тоді подивімось чи треба знімать радіатор (адже це так важко/складно/влом...)
01_smile тут вже нада думать як тепле повітря до воздухана підвести)

а нащо = у нас мотор гарячіший за автомобільний + нагріте повітря з мотора шурує під пластик, а забір повітря як раз звідти  03_biggrin
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
15.11.2013 р.
answerview
короче .. ..  повторив я сьогодні випадково чийсь не помню досвід ..... палець замотало на задню зірку. ....  слів нема.. одні мати і емоції в голові ,.... знав шо таке може буть , ... знав..!!!((.    але ж його мать нечистий дьоргнув...       палець потріпало так, шо я на секунду втратив свідомість...  короче ногі підкосило...
like
good
bad
shockingly
15.11.2013 р. відповів для Grom  
answerview
Вот!А мне не верили что за 12км прогревается только до 65.Как-то не лето уже (((
like
good
bad
shockingly
15.11.2013 р. відповів для Djan50  
answerview
Вот!А мне не верили что за 12км прогревается только до 65.Как-то не лето уже (((

я досі катаюсь із здоровенним радіатором Масляного Охолодження = тому якщо у тебе не прогрівається мотор без радіатора (та ще й значно південніше Києва) = то пора ставить термощитки, щоб двигло не хавало зайві літри для сугреву...
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
15.11.2013 р. відповів для motosilver  
answerview
Как палец???На ноге???А как так получилось?? 05_shokКстати,мой товарищ на 162 фмдж за три месяца намотал 30 тысяч км!!)))
Змінено: 15.11.2013 р., Troosh
like
good
bad
shockingly
kascej
15.11.2013 р. відповів для Djan50  
answerview
Вот!А мне не верили что за 12км прогревается только до 65.Как-то не лето уже (((

китайцы сами пишут и я им верю что движки выдающии до 9 киловат прекрасно себя чуствуют и без доп ожлаждения,более мощным уже нужно дополнитнльное охлажднние,мощность движков не зависит от кубатуры,выпускаются мощные высокооборотистые 125ки и слабосильные 250ки.смотрите сами какии на ваших моделях движки,хотя они все CG 01_smile
167 для моторикши развивает такую же мощу как и 156 для питбайка.одноиу годами не спеша катать китайскии семьи.другому не рассыпаться отжечь полчаса 01_smile

SPECIFICATION
Model:156FMI
Displacement:124.1ml
Compression ratio: 9.5:1
Primary reduction: 4.055
Bore*Stroke:56.5mm*49.5mm
Max. Net Power & Rotating Speed:8.8kw/9500r/min
Max.Torque & Rotating Speed:9.8N.m/7500r/min


Model:162FMJ
Displacement:149.4ml
Compression ratio: 9.6:1
Primary reduction: 4.055
Bore*Stroke:62mm*49.5mm
Max. Net Power & Rotating Speed:11kw/9000r/min
Max.Torque & Rotating Speed:11.5N.m/7500r/min


SPECIFICATION
Model:156FMI
Displacement:124.1ml
Compression ratio: 8.8:1
Primary reduction: 4.055
Bore*Stroke:56.5mm*49.5mm
Max. Net Power & Rotating Speed:7.2kw/8000r/min
Max. Torque & Rotating Speed:8.3N.m/6500r/min


Model:162FMJ,162FMJ
Displacement:149.4ml
Compression ratio: 9.0:1
Primary reduction: 4.055
Bore*Stroke:62mm*49.5mm
Max. Net Power & Rotating Speed:8.0kw/7500r/min
Max. Torque & Rotating Speed:9.8N.m/6000r/min


Model:167FMM
Displacement: 236ml
Compression ratio: 8.6:1
Primary reduction: 3.333
Bore*Stroke: 67mm*66mm
Max. Net Power & Rotating Speed: 9.5kw/7000r/min
Max. Torque & Rotating Speed: 13.8N.m/5000r/min
1
like
1
good
bad
shockingly
15.11.2013 р. відповів для Troosh  
answerview
05_shokКстати,мой товарищ на 162 фмдж за три месяца намотал 30 тысяч км!!)))

мега мускул! я тут за два сезони ледь до 17к докатуюсь (правда у мене дальняків немає)
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
avast
16.11.2013 р. відповів для Troosh  
answerview
Как палец???На ноге???А как так получилось?? 05_shokКстати,мой товарищ на 162 фмдж за три месяца намотал 30 тысяч км!!)))

Твой товарисчь каждый день проезжал 320- 340 км?  То есть - он каждый день  4 с хвостиком  часа ездил  на стописясяське строго со скоростью 80 кмч 08_lol
Это откровенный латышский бред 45_smoke

п.с. кстати , у кого масло не прогревается - выбирайте масло по сезону, к температурам ближе к минусовым - стоит заливать 5W. Ну и - человек писал про двиг с МО, его в это время стоит отключит, или если леньки - затянуть чехлом.
Змінено: 16.11.2013 р., avast
1
like
1
good
bad
shockingly
16.11.2013 р. відповів для avast  
answerview

Твой товарисчь каждый день проезжал 320- 340 км?  То есть - он каждый день  4 с хвостиком  часа ездил  на стописясяське строго со скоростью 80 кмч 08_lol

а правильно підмітив = кожному триндежу є калькулятор. Хоча є варіант = пацан працює мотокур'єром: там буде не 3-4 години, а майже 8 правда середня швидкість до 40 може не дотягнуть (у Києві важко дать 40-50 км/ч в середньому)
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
16.11.2013 р. відповів для Troosh  
answerview
на руці... нігтя заживо вирвало...((  33_wacko
like
good
bad
shockingly
1••79808182838485••392
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин