MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
09.05, 17:20
30
+16 °С
Вітер: 0 м./с., Схід
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2415632
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
19.07.2017 р.
answerview
Anna Maliar
Гарні новини в нас не читають, бо це заважає любити себе у своїй печалі та ламає зручну форму поведінки "ой ми такі бідні і нещасні".

але я все одно залишу тут позитивну інформацію, хай муляє очі)

За 26 років незалежності ми пройшли зменшення середньої тривалості життя чоловіків до 61 року, а жінок до 72 рокі. Це були 95-96 роки. З тих пір середня тривалість життя в Україні постійно збільшується. І станом на сьогодні вона становить 66 - Ч, 76 -Ж. Цей показник вже вищий, ніж був за радянської доби станом на 1990й рік.

Так, з початком 90-х в нас смертність почала перевищувати народжуваність. Пік цих показників (тобто найбільші втрати) прийшовся на 2000-й рік. Після того різниця між смертністю і народжуваністю повільно, але впевнено зменшується в позитивну сторону. Порівняно з 2000-м наші втрати зменшились удвічі.
Крим - це Україна!
1
like
1
good
bad
shockingly
19.07.2017 р. відповів для Grom  
answerview
Anna Maliar
Гарні новини в нас не читають, бо це заважає любити себе у своїй печалі та ламає зручну форму поведінки "ой ми такі бідні і нещасні".

але я все одно залишу тут позитивну інформацію, хай муляє очі)

За 26 років незалежності ми пройшли зменшення середньої тривалості життя чоловіків до 61 року, а жінок до 72 рокі. Це були 95-96 роки. З тих пір середня тривалість життя в Україні постійно збільшується. І станом на сьогодні вона становить 66 - Ч, 76 -Ж. Цей показник вже вищий, ніж був за радянської доби станом на 1990й рік.

Так, з початком 90-х в нас смертність почала перевищувати народжуваність. Пік цих показників (тобто найбільші втрати) прийшовся на 2000-й рік. Після того різниця між смертністю і народжуваністю повільно, але впевнено зменшується в позитивну сторону. Порівняно з 2000-м наші втрати зменшились удвічі.



Вообще то как бывший похоронщик с большим стажем могу немного испоритить статистику. В городе герое Киеве. средняя продолжительность жизни мужчин в 1990году была 72 года. Говорили что в Киеве много зелени и по этому воздух чистый и люди живут долго. Сейчас судя по тем памятникам что я делал в основном до 57 лет. редко кто 62.Дальше доживают единицы. правда они живут долго Разговор идет про мужчин. Где то 1 из 15 Если все сложить в кучу и разделить на всех то и получиться
то что ты написал . Это одна из причин почему пенсию хотят сделать в 63.
2
like
good
bad
shockingly
2
19.07.2017 р. відповів для L_rider  
answerview
Там не тільки назва цікава...Подивіться добре на малюнок зверху коробки,кайло зрозуміло,а от другий "інструмент"...невже вантуз для прочистки унітазів? 01_smile  06_question

Не - это резиновая киянка для укладки собянинской плитки по всему Донецку 03_biggrin
like
good
bad
shockingly
20.07.2017 р. відповів для cem  
answerview
це не я написав = Аня Маляр написала
я вказав авторство - бо не маю звички приписувати собі чужі заслуги/перемоги/тексти

http://infolight.org.ua/maps/geografiya-serednogo-viku-v-ukrayini
про середній вік України (теж не я написав)
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
Риболов видалений
20.07.2017 р. відповів для mixan  
answerview
О, як.
Актер Горбунов о России: "Мы обязаны примириться".


продажна повія .  13_evil До кацапів його виселити, там  люблять убогих ідіотів 07_dirol

Війна буде, доки кремль не перефарбуємо .... 01_smile  22_aggressive


Він раніше в раші багато знімався, а в Україні, як актор, зараз не затребуваний. У 15 році він знявся в серіалі Гвардія,там кажись 4 серії вийшло, а потім гвардія заглухла.Ось тепер Горбунов і хоче в рашу, як і ті, харківські залізобетонщики. 01_smile
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
like
good
bad
shockingly
20.07.2017 р.
answerview
вчерась катался по работе. были замечены юлькины палатки на ключевых проездах-проходах. правде, чего хотят, чего требуют - не было времени выяснять.
мабуть, очередной майдан против всех мутят
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
20.07.2017 р. відповів для Vervet  
answerview
О, як.
Актер Горбунов о России: "Мы обязаны примириться".


продажна повія .  13_evil До кацапів його виселити, там  люблять убогих ідіотів 07_dirol

Війна буде, доки кремль не перефарбуємо .... 01_smile  22_aggressive


Він раніше в раші багато знімався, а в Україні, як актор, зараз не затребуваний. У 15 році він знявся в серіалі Гвардія,там кажись 4 серії вийшло, а потім гвардія заглухла.Ось тепер Горбунов і хоче в рашу, як і ті, харківські залізобетонщики. 01_smile


Хіба тільки він, ось тут теж двоє глухонємих за пірімірєніє. та одне - шанувальник пшонкоматіозда.
Дизель - наше всьо!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
20.07.2017 р.
answerview
Антін Мухарський
Український письменник, актор, телеведучий

Ну шо, гаспада-малороси, пагаварім?

Привид "Малоросії" блукає Україною...

Якщо добре придивитися — він усюди.

І вчорашня заява Захарченка — це не черговий комедійно-алкоголічний "похід на Лондон", а цілком реальна небезпека, що міститься у черговому віражі гібридної війни, бо має під собою абсолютно реальне підгрунтя.

Основна ознака малоросійства — байдужість, неосвіченість, ну і російська мова. Мільйони байдужих, погано освічених гібридизованих українців, яких і українцями назвати складно, бо ні те ні се "а какая разніца, на каком язикє разговарівать", "да, я рускагаварящій адєсіт, і шо?", "а пасматрітє, как в Швейцарії і Канадє", "а чєго ето ущємляются мои законниє права?" - все це реальний електорат майбутнього Захарченка, що легко може матеріалізуватися в образі якогось Рабіновіча, Мураєва чи Бойка. Ба, навіть мова не тільки про люмпен. А ще й про новоспечену так звану "українську буржуазію " і чиновництво будь-яких рангів. Хоча і ці категорії населення важко назвати "українськими". Бо саме українська буржуазія у нас майже відсутня як факт. А 90 відсотків чиновників середньої і вищої ланок орієнтовані на радянсько-російську культурну матрицю із широким спектром проявів, починаючи від цитування фільмів Гайдая і "про Штірліца", і закінчуючи не вщухаючим захопленням російським шансоном і гуртом "Гриби".

Тиждень тому ми мандрували центральною Україною. Майже в усіх закладах харчування та в готелях - "Здравствуйтє, чєм я могу бить вам полєзєн?" "Ви українською говорите?" "Ну да, но нє очєнь..., я нє люблю еті мовниє дєла, коториє нас раздєляют.., у нас єсть дєвочка с Тєрнополя, но она на другой смєнє, щас позову адміністратора.". Черкаси, Полтава, Суми, Конотоп.... Та що й казати у самому Львові ще п"ять років тому такого не було, щоб: "Здравствуйтє, чєм я могу бить вам полєзєн?" А тепер трапляється все частіше.

Можете скільки завгодно сміятися над заявою Захарченка, як у 1919-му році сміялася місцева "еліта"  у ситому Києві над голодною і озвірілою армією червоних упирів, що валила зі сходу. Але упирі не знають слів "цивілізація", "культура", "правила та етикет". Тому, гаспада-малороси і "рускоговорящєє насєлєніє", вони прийдуть по ваші квартири, по ваші ресторани і заводи, по ваші бутіки, і бензоколонки. Прийдуть до Харкова, Одеси, Запоріжжя, Херсона і Миколаєва, як прийшли колись за тими, хто кричав "русскій мір, пріді!".

Я прекрасно пам"ятаю, як в середині 2000-х, сміялися наді мною донецькі менеджери з організації масових свят, коли я намагався заговорити на концертах українською мовою, або питав: "чому ви не запрошуєте україномовних виконавців, а все більше з Росії". "Патаму что тут всє гаварят на русском". Тепер, зустрічаючи їх у Києві, я навіть не задаю питань. Вони самі підходять до мене із словами: "Ти знаєш, а у мєня квартіру отжалі. Да-а-а-а, ето только тєпєрь я панімаю, что надо било вкладивать дєньгі в українізацию Донбаса. Тогда би всьо било как било.... Вєдь за один гонорар Бейонсе можна было сдєлать по двадцать концертов Скріпкі ілі "Океана Ельзи"."

Проект "рускій мір" - закінчився. Тепер починається проект "малоросія". А оскільки ідейних малоросів яким "всьо-равно на каком язикє гаваріть" у нас набагато більше ніж ідейних "рускомірскіх", то я не виключаю, що через абсолютно бездарну гуманітарну і культурну політику нашого нинішнього керівництва, кордон "Малоросії" буде розширено до меж, де переважна більшість гібридного малоросійства "разгаваріваєт на общєпанятном".

В цьому місці хочеться кричати — ЄДИНИМ МАРКЕРОМ УКРАЇНСТВА — Є МОВА!!! Закон про 100% української в українських теле і радіоефірах, вся преса, сфера обслуговування, не кажу вже про освіту і держустанови, підтримка кінематографу і книговидання — все це найпотужніша зброя проти тотального малоросійства, яке шириться і буяє вже не від Сяну до Дону, а від Харкова і Одеси до Тернополя і Львова. Територія України невпинно звужується з кожним днем абсолютної державної імпотенції в питаннях гуманітарної і мовної політики. І я зовсім не виключаю, що завтра і я прокинуся в справжній "Малоросії" знову поруч з "дєдивоєвалі", олімпійським мішкою, славнозвісним "бояришніком" і піснями гурту "Рукі ввєрх". Хоча, чому прокинуся? Я, схоже вже і так тут живу. Бо он у розчахнуте вікно з автівки наших нових поліціянтів гучно долинає:

"Туц-туц-туц-туц....Мєжду намі таєт льооод.....Пусть тєпєрь нас нікто нє найдьоооот...."

У-у-у-у-у, "Малоросія" руліт!?



https://www.obozrevatel.com/society/69851-nu-sho-gaspada-malorosi-pagavarim.htm
Дизель - наше всьо!
Змінено: 20.07.2017 р., znv
2
like
2
good
bad
shockingly
20.07.2017 р.
answerview
Sergey Naumovich
Подписчик прислал в "личку" фото из #Севастополь'я. Впервые за долгие годы он вынужден был приехать в город навестить родственников. До сегодняшнего дня, как пишет автор фото, в пустые пляжи Крыма в разгар сезона верилось не очень. Когда видишь такую картину своими глазами, сомнения пропадают ))
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
20.07.2017 р.
answerview
Олег Пономарь
Доброе утро, друзья.
Уже четверг нашей спокойной недели. Что отметим?
С братской Грузией - вместе в НАТО:
Украина обсудит с Грузией план действий по членству в НАТО (ПДЧ).
Очень важный момент для Мира и Европы:
В Монтенегро вчера начался суд века. На скамье подсудимых – представители местной пропутинской оппозиции, граждане России и Сербии. Обвинения - терроризм, попытка государственного переворота с целью недопущения вступления Монтенегро в НАТО.
Готовимся к жизни после Газпрома:
Болгария, Греция, Румыния и Венгрия соединят свои газовые сети.
Такие новости на сегодня. Если я не пишу про другие новости, то, на мой взгляд, они не влияют на геополитику. То есть, они не способны перебить или изменить тренды, которые нами обозначены.
Хорошего дня всем.

Олег Пономарь
Я был на 100% уверен, что в комментариях к предыдущему посту появится умник и скажет - Так, выходит, что по закону маятника следующим Президентом Украины будет не евроатлантист. Типа, как я поставил Пономаря в неловкое положение).
ОК. Разберем.
Закон маятника обычно действует именно в тех случаях, когда событие - против тренда. То есть, - инородное тело. Тогда закон маятника выталкивает обратно инородное тело.
Теперь - Украина. Украина будет скоро в НАТО и ЕС. Это тренд. Это аксиома.
Нынешний евроатлантический Президент - полностью в геополитическом тренде. Более того - нынешний Президент сам является мощным драйвером этого тренда.
Идем дальше.
Евроатлантические устремления (членство в НАТО и ЕС) поддерживают процентов 80 граждан Украины. То есть, программа имеет подпитку и еще не выполнена. Значит, закон маятника в данном случае не применим и не сработает. Поэтому уверенно можно прогнозировать, что следующим Президентом Украины будет евроатлантист.
Пример Меркель в Германии - пример, когда закон маятника не работает, ибо Меркель - не инородное тело.
Вот так, дорогой умник.
Nice try, but - no.
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
20.07.2017 р.
answerview
хтось компетентний може прокоментувати = можна чи не можна по безвізу працювати?

Як виявилось, безвізовий режим України з ЄС – знахідка не лише для туристів та затятих шопоголіків. Бажаючі офіційно працювати в Європі теж можуть ним скористатися. І хоча умови безвізу працевлаштування українців в ЄС на підставі біометричного паспорта не передбачають, деякі країни Євросоюзу вже ж змінюють своє законодавство таким чином, щоб це стало можливим. Першою офіційно працювати на своїх теренах в рамках безвізового режиму з ЄС українцям дозволила Польща. Тож тепер українцям для виконання легальної роботи в Польщі робоча віза не потрібно – достатньо мати біометричний закордонний паспорт і запрошення від роботодавця.

http://vsetutpl.com/ukrayintsi-mozhut-pratsyuvaty-po-bezvizu-ne-tilky-v-polschi

українці мають право їхати в Угорщину без жодних віз, лише на підставі біометричного закордонного паспорта. Вже на місці громадянам України для працевлаштування потрібно буде отримати дозвіл на працю (безкоштовний), що по часу займає не більше 1 дня, і тоді вони зможуть офіційно працювати в Угорщині протягом 90 днів. Для тривалішого легального перебування на території цієї країни слід буде оформлювати дозвіл на проживання.
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
20.07.2017 р. відповів для Grom  
answerview
Справа в тому що закони світової політики на Україну не розповсюджуються.
У нас немає консерваторів і лібералів, правих і лівих - всі діляться на тих хто за Україну і на тих хто проти неї.
Боюся що відміна підвищення цін на газ, перерахунок пенсій ментам... - це перший дзвіночок згортання реформ і перехід до популізму перед виборами. Гройсман скочується до рівня Азірова і Йульки, до добра це не приведе.
А терпіти Пороха з його внутрішньою політикою ще один термін щось не дуже мені хочеться. Він тримається тільки на тому що сяк-так намагається будувати Україну, але з нашим народом на цьому довго не втримаєшся.
В серпні або восени щось трапиться.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
2
like
2
good
bad
shockingly
20.07.2017 р. відповів для User  
answerview
1. у нас нема жодної партії, НАСПРАВДІ ЖОДНОЇ
2. ніфіга не буде - про те хто і що збирається трапить... вже все відомо
3. Порох має дуже обмежені важелі впливу на внутрішню політику


Дмитро Гейко
Рецепт возврата Крыма от Genrih Lemke , который прохавает российская имперская быдломасса:

Две недели грамотно поставленной пропаганды на TV и народ сам будет требовать возврата Крыма!
Через тех же Соловьева/Кисилева:

"Война и аннексия Крыма - результат специальной операции США и их союзников, которые ЗАСТАВИЛИ Россию вступить в войну - для её изоляции от мира и экономического удушения! ВеликАй воШть, из-за нерадивых начальников (фамилии можно не указывать) был введён в заблуждение и чуть-чуть НЕ угодил в американскую западню по уничтожению Великой России! Теперь и разобрался и даёт американскому империализму самый НЕОЖИДАННЫЙ ответ, отпуская Украину, на её погибель, восвояси!"

Пару недель нон-стопа и вуа-ля! Дело сделано! Ещё и рейтинг подскочит!


а пам'ятаєте я сюди відривок з 60мінет закидував? = схоже?
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
20.07.2017 р.
answerview
Anastasia Magazova
- Магазова, ты не в себе? Какой еще концерт скрипачки в нашем лесу?! Ты забыла сколько от нас до противника?
- Конечно, нет! Эти десятки метров сложно забыть.. Ну, пожааалуйста, разрешите, если будет "тихо".
- Ладно! Постараемся.

И вот она, та самая легендарная скрипачка из Берлина, Мари Шик. Уже стоит перед бойцами со скрипкой в руках..

Вдруг раздается взрыв где-то очень близко!
Испугалась. Но рука не дрогнула и продолжила исполнение ??
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
20.07.2017 р.
answerview
Helgi Sharp
BREAKING NEWS - 20.07.17:
1. Годовщина со дня убийства Шеремета. Несколько сотен "активистов" пришли под АПУ - одни пишут, что люди пришли почтить память журналиста, другие, что это протест против Порошенко.
NB. Всегда говорил: нельзя брать на работу граждан России (Шеремет, Воронков). У них своя история, которая тянется в другую страну, и которую мы никогда не сможем проверить. По той же причине никогда не найти заказчиков. И неужели непонятно, что все, кто прибыл из-за поребрика - потенциальная цель кремлёвских киллеров, в том числе, и с целью подставить Украину?
И ещё... Может те люди, которые малевали свои требования на асфальте перед АПУ, потом пошли к Посольству РФ с портретами погибших за последние сутки девяти(!) наших воинов ещё раз потребовать прекращения оккупации Донбасса? Нет? Тогда мне понятна цена этих "протестующих"...

2. В продолжение предыдущего пункта. В Киеве расстреляли гражданина России - 53-летнего киллера, который, совершив преступление у себя на родине, скрывался от правосудия в Украине.
NB. У кого-то остались сомнения в необходимости пропуска мокшанцев на территорию Украины по биометрическим паспортам, где все пальчики будут в единой базе СБУ? Не скажу, что это панацея от проникновения подготовленных агентов ФСБ, но более мелкая рыба российского преступного мира будет отсеиваться на ближайших подступах к нашим границам.

3. Foxnews: В США подозревают центр Шабунина в обогащении за счёт простых американцев. Утверждается, что глава Центра противодействия коррупции, получавший существенную финансовую поддержку от правительства США, имел доходы от "полюбовных сделок и откатов". Так, за последние несколько лет Шабунин купил квартиру, землю и дом. Вся недвижимость зарегистрирована на имя его жены, и не существует ипотечных кредитов на имущество.
NB. Просто в Украине быть "антикоррупционером" выгоднее, чем коррупционером. Коррупционер - это деньги, но и постоянный страх оказаться за решёткой. "Антикоррупционер" - те же деньги плюс слава, пиар, депутатское кресло и спокойная жизнь. Вот и метнулись все коррупционеры в "антикоррупционеры". Но, сколько ниточке не виться, для таких, как Шабунин и Лещенко конец неизбежен.

4. Одной строкой:
- Транзит природного газа через Украину восстановлен и постепенно растет. В этом году его рост составил 21,8%;
- Информация для тех, кто ещё не получил биометрию: 12 августа в киевском универмаге "Украина" открывается гигантский "Паспортный сервис" на 1500 человек.
- "Антонов" превратит аэропорт в Гостомеле в базу для лоукостеров.

5. И последнее. УПЦ МП 27 июля собирает крестный ход в Киеве.
NB. Спокойно! Да, малоприятное событие, финансируемое гундяевским филиалом ФСБ. Их расчёт на провокации. Чем меньше мы будем обращать внимание на это богомерзкое зрелище, тем провальнее окажутся планы его московских кураторов.

Але нам своє робити... Шануймося!
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
20.07.2017 р. відповів для Grom  
answerview
хтось компетентний може прокоментувати = можна чи не можна по безвізу працювати?

Не корректно поставлен вопрос. По безвизу можно въехать. А работать или нет это уже другое.
Есть такое понятие бизнес туризм - это когда работа в чужой стране, но на отечественного работодателя. Я сейчас выполняю наш контракт в Будапеште. Мы работаем для венгров, но являемся сотрудниками украинской компании.
В этот раз я уже заехал в ЕС по безвизу. Хотя и виза у меня была.

Изначально предполагалось что безвизовый въезд не распространяется на тех, кто едет наниматься на работу иностранному работодателя. Соответственно работодатель не имеет право нанимать украинца без рабочей визы.
Написано что Польша решила упростить это? Ну может быть.
В любом случае надо узнавать у конкретной той страны, куда хочется поехать работать, какие нужны документы.
like
good
bad
shockingly
20.07.2017 р. відповів для Grom  
answerview
Крим буде турецьким, ми його самі віддамо в обмін на Придністров'я, можливо ще Кубань накинуть. 21_umnik
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
1
good
bad
shockingly
20.07.2017 р. відповів для Gustav  
answerview
ок = дякую за відповідь
я так розумію, якщо ти їдеш у ЄС у командировку = то це не вважається порушенням безвізу - ?
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
20.07.2017 р. відповів для User  
answerview
А придністров'я і кубань Турецькі?
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
20.07.2017 р.
answerview
15_badgrin

«И.о. ректора» Луганского национального аграрного университета Михаил Орешкин заявил: «Мы издали вот такую книгу, это учебное пособие, первая часть. „Луганщина: славный путь через века и тысячелетия“, где мы показываем нашу общность, так сказать, донбасскую. Был даже предложен термин такой „донбасситы“, то есть это жители Донбасса».
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин