MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.04, 19:32
32
+20 °С
Вітер: 3 м./с., Пн-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2408075
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
10.09.2017 р.
answerview
михо передумал. михо меняет маршрут. цирк продолжается
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
10.09.2017 р.
answerview
Если эту Луизу не пустят на карнавал я на работу не выйду.
(Луис Корвалан)
03_biggrin
Кому - татор, а кому - лятор!
1
like
1
good
bad
shockingly
10.09.2017 р.
answerview
Як Саакашвілі прорвався через кордон: з’явилось відео.  27_dash
http://24tv.ua/yak_saakashvili_prorvavsya_cherez_kordon_zyavilos_video_n862852
Сами подставляемся под помои рашкиного сми... 02_sad
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
zvon
10.09.2017 р.
answerview
08_lol  08_lol
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
6
like
6
good
bad
shockingly
10.09.2017 р. відповів для Grom  
answerview
за яким  робом будем тримать русню? чи армію кормить одівать не треба?
чи може думаєш, що очаг нестабільності це сильно крутий бонус до стабільності?
чи може наша судова система себе зарекомендувала як справедлива і невідмовна?

задовбали вже ці беззмістовні лозунги... чесслово
прям 5,10 на всю голову, краще б 69 зайнялись






Тем что у честных депутатов не ведущих экономическую деятельность по домам растыкано. Там где то два бюджета валяеться. Это раз и второе я ведь сказал что налоги менше чем у других, а не совсем нет как в эмиратах.
1
like
good
bad
shockingly
1
11.09.2017 р.
answerview
Известная актриса Дженнифер Лоуренс отказалась общаться с журналистами из России. Как пишет интернет-издание «Афиша дейли», представители студии «Парамаунт пикчерз», которые организовывали ее пресс-конференцию в Лондоне, дали понять, что это связано с политическими мотивами. Когда российские журналисты приехали на конференцию по случаю выхода нового фильма «Мама!» с Лоуренс в главной роли, их попросили покинуть здание.
1
like
1
good
bad
shockingly
11.09.2017 р.
answerview
якщо помітили = нічого не писав
1. самі себе переграли
2. підставились на купу камер - згідно закону відео буде надане в 3 денний строк (час на виготовлення фізичних копій)
3. неварто кричать "там бомба" - а потім репетувать "злочинна влада замінувала", прикордонники теж імпровізували і на мій смак вдало
4. про поїзд це [мат]
5. як в анегдоті про невірних жінок та круїз = я вас курв сюди 5 років збирав! усі в одному місТці усі зрадолюби
п.с. За злочини навіть скоєну у організованій групі, відповідальність кожен несе в індивідуальному порядку.


Богдан Карпенко
Думки про сьогоднішні події:
1. За цим всім стоїть кумпутіна (його ляльки, його медійка, його партії)
2. Краковець вибирався для кривавої провокації, але події пішли не за сценарієм (певно, тут добре спрацювали силовики, спецслужби), далі була ідіотська імпровізація з потягами, і прорив, який (на щастя!) обійшовся без стрілянини, при цьому, у результаті прориву, ляльки тепер мають реальні проблеми через порушення закону.
3. Міхо абсолютний неадекват, котрий, навіть, не усвідомлює, що ні Юльці, ні Садіку, він тут, як майбутній політик з владою, не вперся, жодного політичного майбутнього у нього нема, команди нема, він імітація, якою спробують вивести людей на емоційний рівень, аби розгойдати ситуацію, не більше (вважаю, небезпека Міхо йде якраз від його союзників теперішніх)
4. Зараз шапіто посміхнулось на камери, і, маю таке переконання, дуже переймається тим, як вилізти з пастки, у котру дане шапіто проривом кордону сьогодні себе загнало, будуть вирішувати, як через медіа уникати відповідальності. (тим часом бачу, як Найєми вже усвідомили, у яку дурню влізли, і починають давати задню: це добре - чим більше найєми будуть зайняті рятуванням власної дупи, тим менше найєми будуть мати часу постити кремлівські вкиди).
Дуже прошу запам'ятати просту річ: емоції - це поле гебні, це те поле, де нас винесуть на раз два. Наше поле - логіка. Не давайте себе вивести на емоції, не закликайте владу здійснювати емоційні кроки. Ми діємо по закону: його порушили, отже, тепер буде процедура, законна, щодо порушників.

Бонусом: сьогодні ЄС мав можливість спостерігати прямо перед носом ось ту нашу опозицію - альтернативу ПП. І що у ЄС подачили? Даю перелік:
- наркоман, який зупиняє потяги
- газпроміська бабка на пластиці
- бойовики Вомбата-Наливая
- фріки
А ще у ЄС побачили, що альтернатива ПП вважає нормальним прориватись на кордоні. Чудові репутаційні "перемоги" опозиції, з чим її і вітаю.
Чекаємо рішень влади. Той час, коли потрібно довіряти, а те, що наша влада варта довіри, я вам буду продовжувати доводити, у тому числі, новинами, позитивними новинами змін, які у нас відбуваються щоденно, незважаючи на всі спроби гебні зміни в країні таки завалити.
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
11.09.2017 р. відповів для Lexeich  
answerview
Если эту Луизу не пустят на карнавал я на работу не выйду.
(Луис Корвалан)
03_biggrin


Еще школьники объявили свой протест: не выход в продленную группу, отдача школьной котлеты дворовой собаке и обо всем расскажут мамулям.. 15_badgrin
like
good
bad
shockingly
11.09.2017 р.
answerview
Олег Пономарь
Доброе утро, друзья.
Понедельник, новая неделя нескучной политической осени.
Несколько ремарок по информационным точкам.
- Вчерашние эмоции улеглись и просто еще раз повторю свою мысль, которую высказал вчера по горячим следам. А именно, - то, что произошло вчера, в стратегическом плане, в плане становления Украины, в плане очищения ее, в плане прозревания и взросления общества, в плане евроатлантического вектора, - на пользу Украине.
- Вызов посла Украины для разъяснений - это всего лишь вызов посла для разъяснений. Это не заявление польского МИДа, или еще какого-то официального органа Польши или ЕС,
По новому Закону о реформе образования и реакции Венгрии. Как мы знаем, российских симпатиков хватает и среди чиновников ЕС (глава МИД Венгрии, например). Поэтому не реагируйте с драмой - пройдем и это. США поддержали вчера официально принятый Закон (через своего посла в Украине), а это - главное.
Хорошее заявление Меркель. Крым не забудут:
Меркель приравняла аннексию Крыма к разделению Германии (Меркель - выходка из "ГДР", кстати).
Наступившая неделя пройдет под знаком ООН.
- Сегодня состоится Совбез, который попытается кардинально усилить санкции против Сев. Кореи. На случай, если это не пройдет, то Минфин США и ЕС имеют просто готовый новый очень сильный санкционный Пакет.
- Во вторник открывается Генассамблея ООН.
Будут обсуждаться вопросы реформы ООН. Наш вопрос (миротворцы для Донбасса) будет генерировать новости уже на следующей неделе.
Держим голову холодной. Всё будет хорошо.
Отличной всем недели.
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
11.09.2017 р.
answerview
З А К О Н  У К Р А Ї Н И
Про державний кордон України
Ст.9
Не є порушеннями правил перетинання державного кордону
України вимушене перетинання державного кордону особами,
транспортними засобами на суші, заходження іноземних невійськових
суден і військових кораблів у територіальне море та внутрішні води
України, вимушений вліт повітряних суден та інших літальних
апаратів, вчинені в стані крайньої необхідності, а також за інших
вимушених обставин.

p.s. вимушені обставини можуть бути повідомлені за місяць? щоб всі підготувались і т.д.? а вони завжди підлаштовються під генасамблею ООН з питаннм про миротворців?
п.п.с. от і думайте хто тепер кому xyйло
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
11.09.2017 р.
answerview
- Что, братва, теперь по 332-й пойдете? А я нет! Бе-бе-бе. Я всего лишь квартиру купил. И вообще меня там не было на границе - у меня в это время свадьба была. С ватницей! (Один бородатый депутат, пожелавший остаться неизвестным)
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
11.09.2017 р. відповів для Grom  
answerview
Алексей Давиденко
Какой себе видит идеальную Украину среднестатистический украинец.
Медицина бесплатная.
Образование бесплатное.
Но все должно быть на высшем уровне.
Пошлины, сборы и налоги - ноль.
Но страна богатая, финансово независимая и без долгов.
...


ага, кожен 2й отримує в конверті, торгаші платять смішні податки і скаржаться (сидячи в новому спрінтері) як їх "жме" держава, ореднодавці здають приміщення за 10к, а платять податок із 1.5к, і при цьому всьому всі хочуть і ціни на розмитнення авто як у європі  03_biggrin
☭ = 卐 = Z
Змінено: 11.09.2017 р., hitmanhunter
6
like
6
good
bad
shockingly
zvon
11.09.2017 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
при цьому всьому всі хочуть і ціни на розмитнення авто як у європі  03_biggrin

не можешь делать достойное авто за вменяемые деньги , то дай людям возможность ( как  это дали грузия литва беларусь и прочие) выбирать самим что им нравится!Ты я смотрю шото минск или верховину с моторкой не купил !
Змінено: 11.09.2017 р., zvon
2
like
good
bad
shockingly
2
11.09.2017 р. відповів для zvon  
answerview
Ты я смотрю шото минск или верховину с моторкой не купил !

В мене сплачені всі митні збори-податки, реєстрація  і страховка. Які питання?? 06_question

при цьому всьому всі хочуть і ціни на розмитнення авто як у європі  03_biggrin

не можешь делать достойное авто за вменяемые деньги , то дай людям возможность ( как  это дали грузия литва беларусь и прочие) выбирать самим что им нравится!

абсолютно вірно!  ...але повторюсь, В Грузії, Литві чи бєларусі:
-В них теж 60-70% бізнесу в тіні?
-Більша половина зарплат теж в конверті?
-Бізнесмени які мають 1000 у.о. чистого прибутку теж платять з них 25 баксів податків?
... то чим ви бюджет зібрались наповнювати, та ще й так щоб і розкрадати міліонами вистачало, і на дороги, школи, лікарні і т.п. залишалось?


...народу потрібно бастувати проти корупції і самім нею не займатись, а то там на лапу дав, "порішав" , а тут давай за бляхи бастувати і верещати що корупція... і потім ще щоб жінка народжувала в крутом роддомі і безкоштовно... цікавий народ такий.
☭ = 卐 = Z
Змінено: 11.09.2017 р., hitmanhunter
3
like
3
good
bad
shockingly
11.09.2017 р. відповів для zvon  
answerview
я перестав їздити на велику в Київ у 2006 році
знаєш чому?

бо нароздавали дешевих кредитів стільки, що кожна друга тачка була кредитна, з повним КАСКОм і дебілом всередині
їздить стало НЕБЕЗПЕЧНО

а потім знаєш куди ділись ті авто? їх переуступали на сайтах банків, бо кредити взяли в доларах, а виплатить не було ніякої можливості...
один мій знайомий віддав банку машину на 5 році кредиту, коли залишилось виплачувати 1,5 роки, просто віддав

з того часу в Київ на машині не варто їздити взагалі
не пристосоване древне місто до такої кількості машин

попитай жителів інших мільйонників яка у них ситуація з транспортом - думаю розкажуть багато цікавого
Крим - це Україна!
2
like
2
good
bad
shockingly
Риболов видалений
11.09.2017 р. відповів для Grom  
answerview
якщо помітили = нічого не писав
1. самі себе переграли
2. підставились на купу камер - згідно закону відео буде надане в 3 денний строк (час на виготовлення фізичних копій)
3. неварто кричать "там бомба" - а потім репетувать "злочинна влада замінувала", прикордонники теж імпровізували і на мій смак вдало
4. про поїзд це <цензура>
5. як в анегдоті про невірних жінок та круїз = я вас курв сюди 5 років збирав! усі в одному місТці усі зрадолюби
п.с. За злочини навіть скоєну у організованій групі, відповідальність кожен несе в індивідуальному порядку.


Це все фігня, а ось Порох сам себе переграв і зганьбився на весь світ з громадянством Міхо. 01_smile
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
3
like
1
good
bad
shockingly
2
11.09.2017 р. відповів для Vervet  
answerview
Serhii Marchenko
Все, что нужно знать о "восстании" Саакашвили, это дата его возвращения. Он не вернулся через день после лишения гражданства. Не вернулся через два дня, неделю, две. Михаил прорвался в Украину 10 сентября, полтора месяца спустя. Как оценить время, выбранное командой Саакашвили для атаки?
14 сентября на территории Беларуси агрессор проведет наступательные военные учения, сконцентрировав у нашей границы 300 тысячную ударную группировку. Таких учений Россия не проводила никогда. Есть существенная вероятность вторжения. Одновременное наступление с севера, юга и востока может положить конец нашей государственности. Сейчас у многих снова, как три года назад, сложен тревожный чемодан и заправлен полный бак.
С точки зрения политика, время атаки выбрано идеально. Украинская власть вынуждена реагировать на внешнюю угрозу. Она сконцентрировала резервы на опасных направлениях, ищет международной поддержки и ей точно не до внутриполитической борьбы. В таких условиях атакующий Саакашвили получает преимущество. Власти сложно реагировать на все угрозы одновременно и, скорее всего, основной фокус внимания будет на внешнем враге, а у Михаила и его сторонников появится время для наращивания сил и пространство для маневра.
А с точки зрения патриота Украины? Должен ли патриот атаковать украинскую власть в такой момент? Я не уверен.
И здесь я буду банить за "а то Путин нападет". Общество забывает о войне, но она продолжается. Никто не верил в аннексию Крыма. Никто не верил в артобстрелы с территории России, а затем и оккупацию Донбасса. Какие примеры нужны еще, чтобы угроза из Беларуси воспринималась реально?
Крим - це Україна!
Змінено: 11.09.2017 р., Grom
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
11.09.2017 р. відповів для zvon  
answerview
при цьому всьому всі хочуть і ціни на розмитнення авто як у європі  03_biggrin

не можешь делать достойное авто за вменяемые деньги , то дай людям возможность ( как  это дали грузия литва беларусь и прочие) выбирать самим что им нравится!Ты я смотрю шото минск или верховину с моторкой не купил !

А два слитка золота в подарок не нужно на вытянутых руках принести?
Такое впечатление что государство обязано своим гражданам обеспечить автомобиль.
В Грузии на дорогах тот еще бардак творится, так что не надо завидовать. Чуть ли не каждый третий с правым рулем, все сигналят и гасают.
И я бы не сказал что Грузия благополучная страна, чтобы ставить в пример их порядок.
Возможно в Зимбабве налогообложение еще более либеральное, но разве вам хочется быть Зимбабве?
like
good
bad
shockingly
11.09.2017 р.
answerview
Пророче фото - Міхо президент, а Йуля знову в Качанівці? 30_crazy

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
11.09.2017 р.
answerview
03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
2
like
1
good
bad
shockingly
1
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин