MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.03, 23:23
44
+13 °С
Вітер: 2 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2387655
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
25.09.2020 р.
answerview
ЗЕ стає хунтою15_badgrin

Говорячи про роботу російських соцмереж, пан Данілов нагадав, що "Вконтакте" в Україні заборонена.
"Хотів би звернути увагу на користувачів, які користуються цим ресурсом, який є забороненим. Це має бути їхня відповідальність, - сказав він.

- Починає працювати система - про всіх цих користувачів ми будемо мати розуміння, вони будуть на обліку".

"Якщо вони й надалі будуть поширювати російський контент на теренах країни, то вони матимуть клопіт вже безпосередньо з нашою Нацполіцією, з нашими силовими структурами"
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 25.09.2020 р., User
like
good
bad
shockingly
25.09.2020 р. відповів для tsinik  
answerview
ой ладно, не начинай. Как будто тебе этот Grom'a поток  чужих мыслей и чужих публикаций нравится. 
like
good
bad
shockingly
25.09.2020 р. відповів для User  
answerview
ЗЕ стає хунтоюГоворячи про роботу російських соцмереж, пан Данілов нагадав, що "Вконтакте" в Україні заборонена.

Не придумуй.
Вони не хунта, вони шпана дворова яка не розуміє що є до чого в державі.
Вконтактікі не заборонена. Ніякий громадянин не робить правопорушення заходічи на ВК, чи дивлячись РТР. Заборонено надавати доступ до цих ресурсів. Але до чого тут кінцеві користувачи...?
Так що краще хай дітлахів Бабаєм лякає.
like
good
bad
shockingly
25.09.2020 р. відповів для Gustav  
answerview
Нє, наш народ тільки так лякати і треба - візьмемо на список!15_badgrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
25.09.2020 р.
answerview
Как заходил  в одноклассники  так и буду заходит . В контактах  лет 7 не был, мне там не интересно.
like
good
bad
shockingly
26.09.2020 р.
answerview
Аксенов уже нашел решение! Качать воду из говна!
В Крыму воду будут добывать практически из говна15_badgrin

Река Салгир рассматривается как источник, хотя ее загрязнение канализационными стоками в 1000 раз больше нормы.

Глава Крыма на заседании штаба по ситуации с водой в Крыму рассказал, что, несмотря на 70 000 кубометров канализационных стоков, сбрасываемых в Салгир и тысячекратного превышения загрязнения, река рассматривается для подачи в систему водоснабжения Симферополя.

Подводя итог ситуации Сергей АКСЕНОВ заявил: «Какое-то время напряжение будет, но мы из этой ситуации гарантирую выйдем с честью».
https://an-crimea.ru/page/news/185920
Змінено: 26.09.2020 р., alikxom
2
like
1
good
1
bad
shockingly
26.09.2020 р.
answerview
03_biggrin
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
5
like
3
good
2
bad
shockingly
26.09.2020 р. відповів для OLEG03111967  
answerview
Как заходил  в одноклассники  так и буду заходит . В контактах  лет 7 не был, мне там не интересно.
Тоесть в ОК ходишь, а в ВК - не?))) И еще гордишься этим?08_lol
like
good
bad
shockingly
26.09.2020 р.
answerview
https://www.ukr.net/#homeDetails/society/80880471/
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
26.09.2020 р. відповів для August  
answerview
Интересно в каком из слов тебе гордость увиделась?
like
good
bad
shockingly
26.09.2020 р.
answerview
За это я и говорил ранее.. https://www.ukr.net/#homeDetails/politika/80886727/

https://www.obozrevatel.com/abroad/hakeryi-vzlomali-kanalyi-belarusi-i-pokazali-kak-siloviki-izbivali-lyudej-video.htm
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 27.09.2020 р., Юра-Ездок
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
26.09.2020 р. відповів для August  
answerview
Да, я так общаюсь по всему миру
like
good
bad
shockingly
27.09.2020 р. відповів для Gustav  
answerview
Интересно в каком из слов тебе гордость увиделась?
В обеих фразах. 
Да, я так общаюсь по всему миру
08_lol А, ну да
like
good
bad
shockingly
27.09.2020 р. відповів для August  
answerview
Вам просто написали что использует человек эти ресурсы. Один да, а другой нет.
Имеет право.
Написал просто как факт.
А вы уж прямо начали раздувать из этого бульку радужную.
Змінено: 27.09.2020 р., Gustav
like
good
bad
shockingly
27.09.2020 р. відповів для Gustav  
answerview
Что ты хочешь мне доказать? ЗАЧЕМ ты мне что-то хочешь доказать? Тебе поговорить не с кем?) "Как заходил  в одноклассники  так и буду заходит" - я эту фразу иначе чем "пустопорожние, упоротые понты ватного барана" воспринимать не могу.
Но ты там ничего  такого не видишь. Имеешь право. Будь добр, не поднимай больше эту тему.
3
like
3
good
bad
shockingly
27.09.2020 р. відповів для August  
answerview
Уважаемый August зачем нервничать , так до инсульта и инфаркта не далеко . А самое главное здоровья Вам, остальное прибудет своим ходом. То что вы написали я зла не держу.
1
like
good
1
bad
shockingly
27.09.2020 р.
answerview
Теперь Лука официально не рукопожимной.


Пресс-секретарь МВД Ольга Чемоданова:
"Вывешивание белья в неправильной идеологической последовательности, создающее абстрактные предпосылки к спонтанному мыслепреступлению, будет приравниваться к попытке государственного переворота"

вони піся таємної інавгурації там остаточно ї=б-ану+лись
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
good
1
bad
shockingly
27.09.2020 р.
answerview
Напомню... кто не знал.)
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 27.09.2020 р., Юра-Ездок
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
2
like
1
good
1
bad
shockingly
28.09.2020 р.
answerview
Ну що? Путлєр затіяв нову війнушку бо на Донбасі стало нудно

Тим часом міністерство оборони Азербайджану заявило, що Вірменія втратила внаслідок боїв у неділю понад 550 військовослужбовців. Також у відомстві відзвітували про знищення 22 танків, 18 безпілотників, 8 аритилерійських установок та трьох складів з боєприпасами супротивника.
Про свої втрати Азербайджан не повідомляв.
У міністерстві оборони Вірменії, в свою чергу, оголосили про загибель близько 200 азербайджанських військових, а також про знищення чотирьох гелікоптерів, 27 безпілотників, 33 танків та БМП супротивника. Водночас Єреван також спростував інформацію про загибель своїх 550 військових. Дані про втрати як азербайджанських, так і вірменских військових не можна підтвердити з незалежних джерел.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 28.09.2020 р., User
like
good
bad
shockingly
28.09.2020 р. відповів для August  
answerview
Что ты хочешь мне доказать?
Что ты не прав в своих суждениях.
ЗАЧЕМ ты мне что-то хочешь доказать?
Затем, чтобы ты более не устраивал "охоту на ведьм", обвиняя людей в том, что не является ничем противоправным и даже предосудительным.
Это не приятно. Когда кто то другой или я, ничего такого не совершили, а уже бегут/спотыкаются борцуны и псевдопатриотам с гиканием и психозами своими.
"Как заходил  в одноклассники  так и буду заходит" - я эту фразу иначе чем "пустопорожние, упоротые понты ватного барана" воспринимать не могу.
Почему? Нравится человеку этот ресурс - он туда заходит. Это не понты. Для него там что то есть и за этим он туда заходит. Не обязательно это ватные мотивы.
У меня в вконтакте есть группа посвященная моему мотоциклу. В этой группе наиболее полная информация мною находится. Каким образом это может быть "пустопорожними понтами ватного барана"? Я и далее намерен заходить в эту группу.
Что за потуги устроить мне цензуру и лишить свободы слова?
Змінено: 28.09.2020 р., Gustav
2
like
2
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин