MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
09.05, 11:31
44
+10 °С
Вітер: 3 м./с., Пн-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2415575
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
22 березня, 09:53
answerview
пістєц.......   америка  закликає Україну припинити удари по маскальских  нпз. 14_girlevil14_girlevil я так відчуваю шо вони ще заборонять нам їбошити москальску наволоч на нашій землі.  і будуть закликати підняти білий прапор.   дійсно,  америка сциклива країна.  нато-х уято......  х уйня  це ваше нато,  таке само сцикливе як і вся америка і більшість європи.  і як москалі будуть атакувати нато, то замість  збройної відповіді, будуть вести дипломатичні переговори,  щоб недайбоже не розізлити Хуйла.  а москалям  по х  уй, вони клепають зброю, вбивають, воюють і світ це мовчки  ковтає  і  рахується з ними, виконує їхні  йоб нуті  забаганки..................................  сумно на це дивитись..........  
1
like
good
1
bad
shockingly
22 березня, 22:37
answerview
якісь  правильні люди в торговому центрі в масквє  почали  стрілянину  і  зах уячили відвідувачів, дохє ра вбили і поранили.  пишуть що аж 130 постраждалих, хоча я б не називав їх постраждалими,  вони отримали по заслугам, та даже просто через те, що вони  масквічі15_badgrin.  приємно читати такі новини. хай сссссукка дохнуть падли, всі, без розбору і старі і малі. 
1
like
1
good
bad
shockingly
23 березня, 06:38 відповів для olegsuzuki  
answerview
Патронів у них малувато шото було чи снайпери погані06_question, пишуть всього 40 вбитими.

Нема чого православним на концерти ходити в піст!
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 23 березня, 07:19, User
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
23 березня, 06:40
answerview
 Атаковано черговий НПЗ в рф.
Пожежа на нафтопереробному заводі у Новокуйбишевську Самарської області.
Новокуйбишевський НПЗ знаходиться на відстані приблизно 900 кілометрів від державного кордону України.На заводі, зокрема, випускають паливо для реактивних двигунів, масла для ракетоносіїв та легкових автомобілів. 
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 23 березня, 07:26, User
3
like
3
good
bad
shockingly
23 березня, 08:43
answerview
пишуть всього 40 вбитими.
в мене пишуть 80.   
Змінено: 23 березня, 08:43, olegsuzuki
like
good
bad
shockingly
23 березня, 11:35
answerview
америка сциклива країна.  нато-х уято......  х уйня  це ваше нато,  таке само сцикливе як і вся америка і більшість європи.
☭ = 卐 = Z
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
23 березня, 12:36
answerview
пишуть що аж 130 постраждалих

хутин стращає виборців. Кажуть фейкові вибори як завжди03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
23 березня, 12:37
answerview
пишуть 80

В мене більш 140. Пожежа була..06_question

У російському Бєлгороді «бавовна» за графіком. Місцева влада повідомила про чергову атаку безпілотників, а місцеві тг-канали пишуть про влучання у житловий будинок та бізнес-центр
Попередньо, відомо про 1 загиблого та 2 поранених.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 23 березня, 12:54, Veps
like
good
bad
shockingly
23 березня, 16:54 відповів для hunter  
answerview
hunter,  а до чого ця  кортінка, тіпа відповідь на мій пост про нато?  ти мене до москалів і їхнього погляду не приписуй.
1
like
1
good
bad
shockingly
23 березня, 17:53
answerview
hunter
 Батьки вивезли у благополучну країну в 15-16 років й на  батькиіщину його не тягне .
 Він у мене давно у ЧС03_biggrin. Ждун і Незавісімьій Абазрєватєль).
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 24 березня, 05:34, Veps
like
good
bad
shockingly
23 березня, 19:18
answerview
Вже 174 загиблих у москві внаслідок теракту
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
1
good
bad
shockingly
24 березня, 07:33
answerview
Севастопіль.

10 самолетов, на Крым выпущено более 20 ракет.
куда они их прячут?
неужели наши С-400 не могут их достать после взлета..? или отследить куда они потом сядут..?
По мусону как минимум три перелёта и 1 в центре города
Гвардейское Нефтебаза...
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 24 березня, 07:57, User
like
good
bad
shockingly
24 березня, 11:18 відповів для olegsuzuki  
answerview
hunter,  а до чого ця  кортінка, тіпа відповідь на мій пост про нато?  ти мене до москалів і їхнього погляду не приписуй.
Та то просто дежавю було 04_blush бо москалі теж схоже обсирають Захід, зокрема США, НАТО ітп і винять їх у всіх своїх бідах та все ті їм винні. От щось і згадалось 01_smile
п.с. а по картинці - з чого упевненість, що то саме москаль на фото? 06_question таку картину часто можна побачити не тільки на раші, а й в усіх совкокраїнах, навіть в моїй славній батьківщині таких було ледь не кожна 10та хата - так і це ледь не центр(!)країни, а якщо взяти якись там той же північний схід - так там взагалі по смт ледь через одного така бомжота.
напр, ось це хати якої країни? яке століття? царской русі? чи то Байден із Обамою їм таке набудував? 08_lol
☭ = 卐 = Z
Змінено: 24 березня, 12:46, hunter
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
24 березня, 13:11
answerview
і знову вернемось до нато.  як вони всі пи зділи, ....якщо на нас хоть хтось чихне, ми завдамо удар у відповідь, ми терпіти не будемо.......

ну,??????  сьогодні вранці москальска ракета зайшла в повітряний простір польщі і була там 39 секунд,потім повернула на Львів, вони за нею спостерігали, та й авіація була їхня в повітрі.  питання.  чого не збили????   чи польща це ще не нато?????  вони не бачать шо москалі тупо  ох уївші  тварі,  вони несуть смерть і розруху.  вони чекають що ця смерть і до них прийде????   такими темпами дочекаються дуже скоро.   цікаво, як би браття поляце відреагували, якби Зе сказав, шо всьо, пістєц, ми здаємось і нехай москалі заходять на наші території??????  шо би поляце, зраділи????  побігли би підмиватись і ставати раком, бо вони були би слідуючі кого виїбав би Хуйло,  а там і німцям би по черзі перепало.    
так шо якось я розчарувався в нато, євросоюзі і всяким там оонам і червоним хрестам. 
like
good
bad
shockingly
24 березня, 14:22
answerview
бачать
Китай вони бачать, Україна їм як собаці п'ята лапа.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
24 березня, 16:44
answerview
так скажіть їм, щоб не давали більше зброї і грошей
зброю дають так, аби ми ледве ледве могли трошки захищатись.  шоб уїбати по москалях нормально - ми не можемо.  нема чим.  гроші дають, але їх вже наші пиз дять.  але і допомогу заморозили не можуть за неї проголосувати, бо йо бане Хуйло понасувало всюди своїх людей.  а шо, ти хочеш сказати це не виглядає іменно на жалкі подачки з барского плеча?????  самольоти ми дамо, але пару штук і хрєн зна коли.  ракети дальні ми не дамо.  снаряди ми не можем дати, бо нам самим тоже треба, бо вдруг москаль прийде.  ну вот приблизно воно виглядає, трошки утріровано канєшно.  америка звизділа про лендліз.  в моєму розумінні - це зброї дох уя  і всякої  і  багато, без обмежень.  подивись шо каже німець про дальні ракети, не дамо, бо очкуєм шо Хуйло розізлиця. 

ти якось інакше це бачиш????  ти бачиш сміливі кроки нато?  ти бачиш постійні потоки зброї  в великий  кількості??? ( так, простим людям не потрібно знати всієї  інформації про це)   чи ти арістовича і земарафон слухаєш  і  готуєшся до шашликів на перемогу через пару місяців??????06_question   
3
like
2
good
1
bad
shockingly
24 березня, 16:47
answerview
Китай вони бачать
так і китаю  вони не бачать.  ті узкопльоночні  дохєра  активувались, голову підняли.  америці треба показувати  себе зі сторони сили, а не загравати з ними.   даш вкусити за палець - відху ярить  всю  руку.
like
good
bad
shockingly
24 березня, 18:24
answerview
Схоже в Московії несподівано для всіх розпочалося створення халіфату і вже скоро москалям буде не до України.
А до нас повертається стара загроза - входження московської автономної області до складу України на її прохання, з зеленими це цілком можливо.02_sad

 авторитетні сунітські богослови вважають, що майже вся російська територія повинна вважатися частиною "дар-уль-іслам", "тому, що в 1313 року хан Узбек проголосив Шаріат на території Золотої Орди, а це більша частина території сучасної Росії
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 24 березня, 18:29, User
like
good
bad
shockingly
24 березня, 18:30
answerview
треба
Якщо  амєріка придаве китай, то європа буде у сраці, А це їм не вигідно..06_question
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 24 березня, 18:30, Veps
like
good
bad
shockingly
24 березня, 18:33
answerview
халіфату
Ти вже у якісь забобони заліз 05_shok
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин