MOTO.com.ua
events
3
События
Погода: Киев
25.05, 03:37
44
+12 °С
Ветер: 2 м./с., Вост
UA
НовостиФорумОбъявленияЖурналКаталогПривалКалендарьМагазин
Регистрация Вход
?
Войти
Форум
Искать

Архів зустрічей Кабоводів

Просмотров: 6464, модератор: vaclav
vaclav модератор темы
04.08.2017 г.
answerview
Архів зустрічей Кабоводів

Тема виключно для впорядкування наших спогадів.
Тема зачинена, але не вичерпана - буде поповнюватися новими артефактами і чиститися від поточних балачок.Наші Зустрічі
20_drinks  20_drinks  20_drinks
2014: 1

2015: 2

2016: 3 4

2017: 5 6 7

2018: 8 9

2019: 10 11

2020: 12
12 мотозустріч Кабоводів і Бандерлогів, під Ромнами де раки зимують

Рейтинг

Призові місця у рейтингу 2014-2017
1. Директор - 47 - 7483 км
2. Стас - 42 - 5520 км
3. Юзер - 36 - 3601 км
4. Вітя з Дніпра - 29 - 3849 км
5. Вацлав - 24 - 3724 км
6. Завгосп - 23 - 2210 км
7. Сергій Малинівка - 18 - 3715 км
8. Саймон - 17 - 1493 км
9. Мирон - 12 - 1770 км
10. Воца - 7 - 402 км
11. Вепс - 6 - 730 км
12. Рекс - 6 - 730 км
13. Юра - 6 - 1643 км(???)

Як рахується рейтинг

Тепер рахуємо рейтинг і строїмося по рангу.
Зустріч 2 бали + кожні 300 км = 1 бал

При однаковій кількості баллів, вищий той хто більше проїхав. Рахується дорога в оба кінця (інколи туди й назад люди можуть поїхати різними дорогами - наприклад щоб частину шляху поїхати разом)

Воца буде завжди у якості межі рейтингів. Не обігнав Воцу - в рейтинг не попадєш. Який рейтиинг, якщо тебе навідь Воца, що без власного "коня", - обігнав? Ну а гарантована присутність Воци у рейтингу - за його стійкість і героїзм у громадському транспорті.

Зустріч зараховується якщо було не менше п'яти чоловік і значки або наліпки.


В дорогу


Картографія і навігація, безкоштовно для всіх і назавжди.

1. Як отримати будь-які карти і друкувати їх на власному принтері.

fieldpapers.org - сервіс, що дозволяє безкоштовно робити і завантажувати собі карти в pdf (зробив, завантажив pdf і роздрукував атлас на аркушах А4). Рєєструватися - не потрібно.

Атлас може бути не тільки 2*1 аркуші, а й більше (хоч 10*10) - уважніше розберіться з конпками - там + і - можна збільшувати-зменшувати розмір аласу в аркушах. Також можна міняти розмір і орієнтацію паперу. Також за допомогою Pin map to grid можна добитися ще більш вдалого розміщення аркушів на карті

Роздрукували, обрізали, запхнули у мапніка - ПРОФІТ!!1

2. А що треба зробити щоб був GPS? (в телефоні)

По перше, бажано новий і справний телефон з android, так десь за $60 - дорожчий не треба.

Самий простий варіант (але не самий надійний і дешевий) - сім-картка на якій є мегабайти 3g, настроєнний інтернет і стандартна программа "Карти". Вона повністью завантажує через інтернет малюнки з фрагментами карти що показує (так звані "тайли" - плитки). Цей варіант гарний простий якщо Ви іноді подорожуєте по місту. Якщо їдете на Зустріч Кабоводів - забудьте, не катить. Бо обов"язково опинитесь у місці де немає 3g і ледь-ледь ловить 2g, якщо вилізти високо на сосну.

Також программа "Карти" вміє запам'ятовувати і показувати ті "тайли" що раніше Вам один раз вже показувала-завантажувала. І тоді - в місті наче перестає їсти інтернет і все добре. Але коли Ви опинитесь "біля сосни" - вона Вам покаже білу пляму. Все правільно - Ви ж раніше тут не бували, а завантижити тайли - немає звідки.

Можна поставити інші программи типа Nokia Here, Orux maps, ZANavi, MAPS.ME або щось інше. Потім їм можна сказати щоб вони використовували тільки  оффлайн карти і завантажити їх вдома через Wi-Fi (сама программа завантажить - тільки треба вибрати країну). Під оффлайн карти треба щоб в телефоні було місце - десь від 300мб і до гігабайту в залежності від программи. Тоді взагалі сімка не потрібна буде - можна витягти і користуватися без смс і реєстрації.

Але якщо не зможете привчити до оффлайн карт, то буде то саме що і через Карти. Я взагалі їзжу з телефоном без сімки - точно знаю що безкоштовно. Якщо є сімка - буде визначати координати через оператора зв'язку - воно тарифікується як інтернет 3g - пара мегабайт (або десятків мб) таки набіжить.

Використовую osmand, але не рекомендую бо там треба буде порушити указ Президента - завантажувати карти з заборонених в Україні серверів яндексу. Нічого визначного - я просто вивчив їі недоліки і призвичаївся до не неї, то й далі сиджу з нею.

І в налаштуваннях телефону треба дозволити визначення місцязнаходження. - це всі программи потребують.

Потренуйтесь краще загодя вдома - щоб не було нічого раптово.

Ну і оновлюйте карти, хоча б раз на рік. 01_smile

3. Що повинна вміти программа для навігації ? (на що звернути увагу, як вибирати і тестувати)

Буде дуже прикро опинитися на трасі без карти чи у білій плямі.

1. Повинна вміти працювати з оффлайн-картами (бажано openstreetmaps)

2. Вміла розраховувати маршрут без інтернету, якого в полі у Вас обов'язково не буде (часто розрахунок маршруту виконує не телефон, а сервер программи)

3. Вміла писати і показувати трек. Це як Ви їхали - покаже траекторію на карті, якщо клацнути на треку - покаже дату-час і швидкість в тій точці.

4. Можна було легко міняти масштаб і бачити весь прокладенний маршрут, а не тільки вказівки типу "прямо 12км, потім поворот ліворуч". Поки не побачите всього маршруту - не вирушайте. Були преценденти з негарними наслідками - замість гарної харківської трасси "як дзеркало", повела вздовж Дніпра по другорядним, а там невдало влетів у яму. Це так программа зекономила мені 50км шляху.

Щоб протестувати придатність до подорожей - вмикаємо "тільки оффлайн карти", впевнюємося що це не завантаженні раніше "тайли", виймаємо сімку, вимикаємо Wi-Fi і тестуємо у рідному місті.

Карти із різних джерел (тайли або завантаженні osm-карти) малюються по різному - зовсім різні кольори, підписи різним шрифтом, стиль і т.д. - згодом Ви навчитися легко відрязняти їх візуально.

4. А як самому (до)малювати карту?

www.openstreetmap.org - реєструємось, розбираємося і домальовуємо. Зміни можна побачити на fieldpapers.org в orux maps, osmand і інших. Це безкоштовний аналог google maps (і досить якісно наповненний) - Ваші уточнення безкоштовно отримають всі (а не якась компанія). Також фонду OSM, як пожертви, надавали супутникові знімки - можна малювати карти поверху фото зі спутнику - все на якісному рівні.Амуніція і всяке туристичне спорядження

Крім всяких olx, дозволю собі рекомендувати "пастися" тут - інколи можна знайти вживане але якісне спорядження за копійки (порівнянно з цінами на нове в інтернет-магазинах).

Обов'язковий мінімум, що треба з собою мати: (без цього - не виїзжаємо)
1. Ложка-тарілка-ніж-чашка
2. Каремат-спальнік-палатка
3. Інструмент (типа рожкових ключів 8-10-12, свічний і свічка, викрутка)
4. Вода в дорогу, мінералка, літра 2-3
5. Їжа в дорогу (пачка печива і т.д.)
6. Туалетний папір (він же - і як салфетки, носовики, розпалка вогнища і т.д)
7. Теплі речі на випадок раптового похолодання (на місці або в дорозі) - не залежно від прогнозу. Наприклад комплект термо-білизни та флісова кофта.
8. Зміна білизни (щоб покупатися та вдягти суху)
9. Хто курить - запас цигарок та запасна запальничка.
10. Якщо їздите в мотоботах - пластмассові капці (такі щоб не жалко)
11. Кепка-бейсболка від сонця
12. Ліхтарик
13. Пляшка
+ те що скомандує везти Командор.

Другорядне, що з собою мати:
1. Накидка для дощу (для себе і коня)
2. Газова плитка і газ. Тарілка або чашка - має бути з металлу/люміні щоб можна було кип'ятити воду.
3. Чай, кава, додаткова їжа що гутується на газу, сіль, цукор, перець.
4. Мило
5. Рушник.
6. Засіб від комарів
7. Аптечка (аналгін-аспірін, що ще?)

Сублюмована їжа в дорогу, для тих в кого є газова плитка (заливається окропом і запарюється хвилин 10):
1. Харчі
2. Їдло
(не тушняк Міхалича, але і не лікоть гризти)

Де взяти нормальні кофри?

Ось де їх роблять на замовлення:

1. Кофри Mamaj - (відносно) дорого і якісно з алюмінію (але значно дешевше ніж брати іноземні!!). В мене бокові відходили з 2 тис км. Один раз отримали удар воротами з дерев'яного брусу - ледь пошкрябались. Знайомий регулярно валить (на місті) свій Трансальп на ці кофри (в нього така карма - за поїздку пару раз завалить мот не проблема).

2. Підібрати собі військові сумки на reibert.info з кордури. Кордура там не китайська, а натівська. Можна знайти дешево, але потребує багато часу щоб розібратися в моделях. На свої бокові кофри кладу зверху по боковому карману від рюкзака bergen (вони на 10літрів) - брав бу дуже дешево. Стають як рідні - без будь якої переробки та шиття і кріпляться мамаєвськими ремінями (що йдуть з кофрами).

(не перевіряв, але виглядає цікаво)
3. М'які кофри з тканини для човнів. Дешево і має бути 18_good Всі можливі розміри, кольори і фасони (центральний кофр-рюкзак, кофр-сумка і т.д.).

4. Кофри з пластика ABS. Цікаво але хз.

Чоперні варіанти не пропоную, бо як правило вони робляться з металлу 1-1.5 мм і обтягуються шкірою - пустий кофр буде важити з 10кг (це центральний літрів на 40-50).

Китайські варіанти теж не пропоную, може в мене руки з ж, але вони в мене розлітаються в труху - краще пропити гроші, буде більше користі

Givi - занадто дорогі (там дві серії - монокей і монолок - одну з них можна грузити, а друга іграшкова) - в Мамая люмінь значно дешевша і можна навантажити.

Kappa - все ще дорого і менша якість ніж гіві

іноземний алюміній - дорожче золотих - розраховуйте на $700..1000 за три кофра.Таємний рецепт фірмового супу.

Суп из рыбных консервов является самой настоящей палочкой-выручалочкой для современных деловых женщин.

Этот супчик - мой семейный рецепт. Он универсален - подавать его можно и на праздничный стол, и в будние дни, особенно если у Вас мало времени на готовку. Он долго хранится, при этом его вкусовые качества заметным образом не ухудшаются. Однажды я забыла остаток этого супа в холодильнике, он простоял 2 недели, и был еще съедобен и вполне вкусен.

Что понадобиться

консервированная рыба в соб.соку (лучше всего - сардины, сайра - 400 гр. (1 банка)
зеленый горошек - 1 банка 0.5
картофель - 2-3 картофелины
лук: репчатый или порей, или зеленый. репчатый - половина средней луковицы;
черный перец,
соль - по вкусу

Как готовить

"Изюминка" этого супчика в том, что он готовится очень быстро и с минимальными трудозатратами, - это плюс к тому, что он вкусный, оригинальный и отлично выглядит в любой тарелке. Не встречала еще ни одного человека, которому этот супчик не понравился бы. 01_smile

Налейте в кастрюлю 2-литра воды и поставьте на максимальный огонь. Все ингредиенты закладываются в кастрюлю одновременно, поэтому, пока вода нагревается, их надо приготовить и сложить компактно на столе.

1) Картофель очистить и нарезать средней соломкой (не мелкой!).

2) Лук. Если репчатый - половинку луковицы разрезать вдоль и нарезать "четвертинками" толщиной около 3 мм. Если порей - промыть и с зеленого края стебля нарезать около 10 см. Если зеленый - промыть и покрошить.

3) Консервные банки открыть. Банку с рыбой (вместе с жидкостью) опрокинуть в глубокую тарелку или в миску, выбрать кости, если их много и/или есть крупные. Обычно подготовка ингредиентов занимает меньше времени, чем закипание воды в кастрюле. Поэтому закипания можно не дожидаться, а сложить все в кастрюлю, когда оно будет подготовлено. Еще надо добавить 3-4 столовые ложки жидкости из банки с горошком. Черный перец лучше взять молотый, но можно и горошком. Нюанс: если Вы взяли репчатый лук, сливочное масло класть обязательно, и побольше, чтобы лук получился не вареным, а томленым в масле - совсем другой вкус. С пореем или зеленым луком масло класть не обязательно, или положить его меньше.

Еще нюанс: черного перца должно быть много! Супчик должен чуть-чуть "жечься". Когда суп закипит, уменьшите огонь, и варите до готовности картошки. То есть, около 5 минут. Всё, суп готов! Положите в него остаток зелени и две-три щепотки молотого черного перца, и - можно разливать по тарелкам. К супу хорошо подать бутерброды из черного хлеба со сливочным маслом и красной икрой. Приятного аппетита!
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Отредактировано: 13 мая, 17:09, vaclav
Прикрепленные изображенияоткрыть в галерее
like
good
bad
shockingly
29.08.2017 г.
answerview
Друга... ,,Щербаки 2015" те що є у мене...
Прикрепленные изображенияоткрыть в галерее
2
like
2
good
bad
shockingly
29.08.2017 г.
answerview
Ще...
Прикрепленные изображенияоткрыть в галерее
like
good
bad
shockingly
29.08.2017 г.
answerview
І ще...
Прикрепленные изображенияоткрыть в галерее
like
good
bad
shockingly
29.08.2017 г.
answerview
Перша, Бутовка...1020 км
Друга, Щербаки...300 км...
http://della.ua/distance/?cities=5402,145012,149808
Третя, Куземин...десь 500
Четверта, Світловодськ...296
http://della.ua/distance/?cities=5402,7722,5284
П'ята, Мусіївка...480
http://della.ua/distance/?cities=5402,5304,39681
За ,,Шосту..." -- соромно писати ))) десь 100 ))
Сьома, Михайлівка...409...
Отредактировано: 29.08.2017 г., stnslv
Прикрепленные изображенияоткрыть в галерее
like
good
bad
shockingly
vaclav модератор темы
29.08.2017 г.
answerview
Порахував свої. Думав буду лідером, але ні, бо треба частіще їздити.

2. 320*2
5. 243*2
6. 420*2
7. 369*2

1352*2 = 2704км
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Отредактировано: 29.08.2017 г., vaclav
Прикрепленные изображенияоткрыть в галерее
like
good
bad
shockingly
04.09.2017 г.
answerview
Перша зустріч на Десні, закину кілька фото:
Иванович
Прикрепленные изображенияоткрыть в галерее
like
good
bad
shockingly
04.09.2017 г.
answerview
Як наче вчора... 12_cray
Иванович
Прикрепленные изображенияоткрыть в галерее
like
good
bad
shockingly
04.09.2017 г.
answerview
Так, пішли далі...
Иванович
Прикрепленные изображенияоткрыть в галерее
1
like
1
good
bad
shockingly
04.09.2017 г.
answerview
А тут Діма дав одним мудакам телефон подзвонить, а вони не віддали... Діма в печалі...
Иванович
Прикрепленные изображенияоткрыть в галерее
like
good
bad
shockingly
04.09.2017 г.
answerview
Трохи скоротив-це останні. Жаль, шо деякі товаріщі, як виявилось, нам зовсім нє товаріщі... 03_biggrin
Иванович
Прикрепленные изображенияоткрыть в галерее
2
like
2
good
bad
shockingly
05.09.2017 г.
answerview
Напокидаю трохи з "Другої..."
Иванович
Прикрепленные изображенияоткрыть в галерее
like
good
bad
shockingly
05.09.2017 г.
answerview
Ишшо трохи...
Иванович
Прикрепленные изображенияоткрыть в галерее
like
good
bad
shockingly
05.09.2017 г.
answerview
Ми з Михайловичем приїхали на ринок в Комсомольськ за м'ясом та опаришами. Вервет нас зустрів...
Иванович
Прикрепленные изображенияоткрыть в галерее
like
good
bad
shockingly
05.09.2017 г.
answerview
У нас в гостях "лідаводи"...
Иванович
Прикрепленные изображенияоткрыть в галерее
like
good
bad
shockingly
05.09.2017 г.
answerview
Хонда каб Сєрого-наш прапор і повод! 03_biggrin Їдемо по хатах. Я з МИРОНОМ, мокрі до нитки, п'ємо каву під Полтавою.
Иванович
Прикрепленные изображенияоткрыть в галерее
like
good
bad
shockingly
06.09.2017 г. ответил для User  
answerview
Згадуємо пробіг по зустрічах, пишемо, не поспішаємо - багато не приписуємо 03_biggrin

Міхалич, а шо, Лутище в залік не пайдьот?... 04_blush
03_biggrin
Прикрепленные изображенияоткрыть в галерее
like
good
bad
shockingly
06.09.2017 г. ответил для User  
answerview

чем не водопад? я там был 4 дня. вино пьянствовал да рыбу ловил. еще шашлыки жрал да купался. если здесь - то можно и лодку приволочь
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
1
like
1
good
bad
shockingly
13.09.2017 г. ответил для vaclav  
answerview
Славік з наліпок є 7,6,4,3,2 , немає 1 і 5.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
vaclav модератор темы
20.09.2017 г.
answerview
В нас женіхи - є ?
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Отредактировано: 20.09.2017 г., vaclav
Прикрепленные изображенияоткрыть в галерее
2
like
2
good
bad
shockingly
20.09.2017 г. ответил для vaclav  
answerview
Авжеж!... 03_biggrin
Прикрепленные изображенияоткрыть в галерее
1
like
1
good
bad
shockingly
техника apple купить в Одессе. Киев, Харьков Украина
mototehnika
© 2001-2020, MOTO.com.ua - все о мотоциклах и скутерах!   Обратная связь   О нас   Реклама на сайте