MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
05.05, 03:07
29
+10 °С
Вітер: 3 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Тихая охота. Грибники все сюда!

Переглядів: 218060
Риболов видалений
05.09.2009 р.
answerview
Показати повідомлення
НУ вот и пришла осень,а с нею и сезон тихой охоты наступает.
У нас прошло пару хороших дождей и вчера решил смотаться на разведку в лес
В лесу хорошо,тихо,тепло и сыро---но грибов пока нет.Нашел с десяток подосиновиков,но из них только два хороших--остальные червивые.Заехал в сосняк--глухо,грибов пока нет в наших лесах. 02_sad
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
like
good
bad
shockingly
1••15161718192021••28
19.11.2015 р. відповів для User  
answerview
Печалька с грибами.Вчера ходил в лес гулять-две сыроежки!!! (Киевская область).
"Надо стараться все делать хорошо: плохо оно само получится."

Андрей Миронов
like
good
bad
shockingly
21.11.2015 р.
answerview
Совет всем, кто будет в Закарпатье, а конкретнее рядом с Мукачевом(относительно рядом 03_biggrin ). Есть такой лагерь Белочка, рядом с новомодным домом отдыха Belle Royale (это как ориентир, а не реклама, паршивое место). В общем с Мукачева выезжаете на Киевскую трассу и по указателям этого рояля доезжаете до него. Между лагерем и роялем убитая дорога - Вам туда. На мотоцикле лучше, или на машине, которую не жалко. Либо Таз, либо, как минимум паркетник. В общем едете по дороге этой всё время прямо, будет один поворот вниз, не сворачивая едете дальше и где-то в 2 км по правой стороне будет просто отличнейшая полянка. Можно отдыхать и летом и осенью, вокруг горы, грибы есть и белые и всё что душе охотно, надо только с утра по раньше, приезжих хоть там не очень много, но местные всё выискивают. Отличное место, не самое грибное в наших лесах, но если с шашлычками, компанией, то именно то. Ну и если не любите когда машины как на стоянке друг к другу стоят.
like
good
bad
shockingly
21.11.2015 р. відповів для AlexMartyn  
answerview
Сусанін 03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
21.11.2015 р. відповів для User  
answerview
Можливо, але місце дійсно круте. Буду вдома, якщо не забуду, закину декілька фото.
like
good
bad
shockingly
22.11.2015 р.
answerview
Полез сегодня в дровню.вот наковырял-на поужинать хватит.
"Надо стараться все делать хорошо: плохо оно само получится."

Андрей Миронов
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
22.11.2015 р. відповів для AlexMartyn  
answerview
Совет всем, кто будет в Закарпатье, а конкретнее рядом с Мукачевом(относительно рядом 03_biggrin ). Есть такой лагерь Белочка, рядом с новомодным домом отдыха Belle Royale (это как ориентир, а не реклама, паршивое место). В общем с Мукачева выезжаете на Киевскую трассу и по указателям этого рояля доезжаете до него. Между лагерем и роялем убитая дорога - Вам туда. На мотоцикле лучше, или на машине, которую не жалко. Либо Таз, либо, как минимум паркетник. В общем едете по дороге этой всё время прямо, будет один поворот вниз, не сворачивая едете дальше и где-то в 2 км по правой стороне будет просто отличнейшая полянка. Можно отдыхать и летом и осенью, вокруг горы, грибы есть и белые и всё что душе охотно, надо только с утра по раньше, приезжих хоть там не очень много, но местные всё выискивают. Отличное место, не самое грибное в наших лесах, но если с шашлычками, компанией, то именно то. Ну и если не любите когда машины как на стоянке друг к другу стоят.
Не зовсім зрозумів біля якого дерева повертати на право? Задніцой чую, що був десь поруч, але заповітної поляни так і не знайшов 02_sad .
Пересяду на велосипед, а дармоїдів кормить не буду .
1
like
1
good
bad
shockingly
22.11.2015 р. відповів для User  
answerview
Шо там з грибами чути?
Тижня два назад їздив на свої місця в пошуках "польских" грибів (на фото) але знайшов лише парочку за 3 години ходьби по лісу 05_shok . Ще зі знайомими грибниками спілкувався, кажуть є опеньки, але треба шукати на четвереньках під шаром листя (не для мене 28_bad  )
Пересяду на велосипед, а дармоїдів кормить не буду .
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
23.11.2015 р. відповів для KLIMDSO  
answerview
На тій дорозі, як їхати на майдан то між Роялем і білочкою, то виходить треба звернути на ліво, дітися просто нікуди) Якщо не звернути один раз в низ, але то буде дорога в річку, і мало хто її вибере. Тому просто їхати прямо прямо і прямо, можливо хто знає, там недалеко село грибівці. За тією поляною (вона з правої сторони) трохи далі ще є більша набагато і недалеко папоротник, одним словом місця круті. Не знаю як конкреніше пояснити і там проїхати дуже важко, ще треба на це звертати увагу.
like
good
bad
shockingly
23.11.2015 р. відповів для AlexMartyn  
answerview
На тій дорозі, як їхати на майдан то між Роялем і білочкою, то виходить треба звернути на ліво, дітися просто нікуди) Якщо не звернути один раз в низ, але то буде дорога в річку, і мало хто її вибере. Тому просто їхати прямо прямо і прямо, можливо хто знає, там недалеко село грибівці. За тією поляною (вона з правої сторони) трохи далі ще є більша набагато і недалеко папоротник, одним словом місця круті. Не знаю як конкреніше пояснити і там проїхати дуже важко, ще треба на це звертати увагу.
Чого ж ти раніше про село на казав. Тепер все зрозуміло 18_good .
Пересяду на велосипед, а дармоїдів кормить не буду .
like
good
bad
shockingly
23.11.2015 р. відповів для KLIMDSO  
answerview
Ну просто Грибівці там через одну гору) ну загалом, якщо захотіти знайти можна. Головне що біля полянки як дивитись на неї, зліва маленький струмочок, можна пити воду. Через дорогу струмочок, а внизу, за поляною річка і висока гора, гарно одним словом
like
good
bad
shockingly
23.11.2015 р.
answerview
В общем обещал фото. Разобрал то что осталось в дропбоксе, выбор небольшой. Особо саму полянку не видно, но везде зелёная травичка и вокруг деревья. Она идёт в 2 этажа, от дороги места на 2-3 автомобиля и спуск, на поляну побольше. Ну и примерно видно какая дорога, хотя это ещё нормальная. Есть участки гораздо по хуже там.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
03.02.2016 р.
answerview
Насобирал сегодня. 06_question
Завтра схожу в лес,може опята есть. 62_sarcastic
"Надо стараться все делать хорошо: плохо оно само получится."

Андрей Миронов
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
29.04.2016 р.
answerview
Ну що шановні сезон почався. Сьогодні по наводці був у лісі маслят повно, дощі зробили диво ще ніколи я не збирав гриби в квітні.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
29.04.2016 р. відповів для SAYMON_245  
answerview
Точно-я еще 2 недели назад катался по лесу на вело-видел как в молодых сосенках люди собирали маслята 05_shok
Suum cuiqite
like
good
bad
shockingly
30.04.2016 р. відповів для SAYMON_245  
answerview
Усьо, завтра їду в твої краї
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
12.05.2016 р.
answerview
сегодня Мишка-братишка предложил съездить, глянуть грибы. а то по городу появилось в продаже куча шампиньонов по 20 грн. поехали, тут лаптем кинуть от меня - км 3, не больше. минут за 20 насобирали. больше не стали - кому-то же тоже нужно. а нам хватит
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
12.05.2016 р.
answerview
я не грибник, але буває іноді, ось на вихідних на 30 хв заїхав з краю лісу)
☭ = 卐 = Z
2
like
2
good
bad
shockingly
12.05.2016 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Це де таке надибав?
"Надо стараться все делать хорошо: плохо оно само получится."

Андрей Миронов
like
good
bad
shockingly
13.05.2016 р. відповів для Limon  
answerview
Це де таке надибав?

в лісі)) між Брусиловом і Бишевом

мені колись бувалий грибник показав такі види грибів: маслюки, решітки(моховики), зонтіки, підосиновики і підберезовики.
Все інше не збираю бо не знаю. (зонтіки теж не збираю бо не подобаються)
☭ = 卐 = Z
Змінено: 13.05.2016 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
Риболов видалений
13.05.2016 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Це де таке надибав?

в лісі)) між Брусиловом і Бишевом

мені колись бувалий грибник показав такі види грибів: маслюки, решітки(моховики), зонтіки, підосиновики і підберезовики.
Все інше не збираю бо не знаю. (зонтіки теж не збираю бо не подобаються)


Зря, зонтик очень вкусный и полезный гриб, вот только в пищу употреблять нужно только шляпку, можно и ножки, но они слишком жесткие.Попробуй самих шляпок зонтиков НАЖАРИТЬ. БЕЗ ДРУГИХ ГРИБОВ.Вкуснятина.
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
1
like
1
good
bad
shockingly
1••15161718192021••28
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин