MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
24.04, 16:26
44
+12 °С
Вітер: 1 м./с., Пд-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обсуждение советского мотоцикла ИЖ

Переглядів: 12887
30.09.2010 р.
answerview
Показати повідомлення
Добрый день, уважаемые форумчане!
Наконец-то поменял своего коня)))) Приобрел советский мотоцикл ИЖ Юпитер5. Вот хотелось бы спросить у более опытных людей что и как, а вернее кого он собой представляет. Так сказать, узнать народное мнение. 01_smile
Быть или не быть...
like
good
bad
shockingly
06.04.2021 р. відповів для Anton2005  
answerview
Корзини від 2 до 5 - всі однакові, але у 49-го вал тонший і треба виточити перехідну втулку - по іншому ніяк.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
06.04.2021 р. відповів для User  
answerview
Дякую!Якщо не найду оригінальну корзину то буду так і робить
like
good
bad
shockingly
06.04.2021 р. відповів для User  
answerview
Ще одне питання.В ентернеті є вибор,що ця корзина може бути як вузкая так і широкая.Какую вибрать?
like
good
bad
shockingly
06.04.2021 р.
answerview
Насправді щоб поставити корзину з пізнішого іжа з крупнішими шліцами на валу треба замінити первічний вал і шестерню першої передачі на промижуточному валу по моєму стає без проблем (відео я не дививсь а таку процедуру робив років 20 назад на іж-56  можу шось забути)
like
good
bad
shockingly
06.04.2021 р. відповів для Anton2005  
answerview
вузьку, широка то останні випуски Планети 5,6.
А от за шліци не знаю, щось теж чув що можуть бути різні.06_question
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
06.04.2021 р.
answerview
Подивися ще.
Шліци різні, треба міняти ще й внутрішній барабан корзини

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
07.04.2021 р.
answerview
Кароче пацани.Купив на розпродажі б/у мотор від иж-49,сьогодні буду снімати свій який стоїть на мотоциклі,і дивитись чи він кращий
3
like
3
good
bad
shockingly
07.04.2021 р. відповів для Anton2005  
answerview
Буде конструктор на все літо03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
02.07.2021 р.
answerview
Всім привіт,давно не переписувалися.Я все зробив на своєму мотоциклі,але з‘явилася нова проблема.Я настроїв холості обороти,і коли держеш його рівно то все нармально,а коли нахиляю його в якусь сторону(або ставлю на лапку) він починає глохнуть.Я поставив його на бік і настроїв знову холості обороти,і він почав нармально працювати,і тільки я його вирівняв він почав орать,бо обороти стали завишені.Як настроїть обороти або що починити щоб не було такого прикола.Бо він або буде на лапкі работать нармально,а коли вирівняв орать.Або коли вирівняв нармально,а коли нахилив глохне.Допоможіть хлопці,може хтось з таким сталкувався!
like
good
bad
shockingly
02.07.2021 р.
answerview
Допоможіть хлопці,може хтось з таким сталкувався!
03_biggrin А ты подумал над тем, что бензин в карбюраторе тоже, нахиляеться, и уровень меняется. И нафига тебе что бы он на холостом на боковой работал, это тебе не инжектор. Насторой так, что бы стабильно работал в ровном положении, и езди.
Нас оберiгае вiд дурних законiв, таке саме дурне Iх виконання.
Русский корабль. Иди нахуй.
1
like
1
good
bad
shockingly
02.07.2021 р.
answerview
До того як чистив карбюратор нармально було.Щоб при необхідності поставив на лапку і не парився що щас заглохне
like
good
bad
shockingly
02.07.2021 р.
answerview
Я думав це неправильна робота карбюратора06_question
like
good
bad
shockingly
02.07.2021 р. відповів для Anton2005  
answerview
У меня скутер, карбовый, амортизаторы усилены и выше, поэтому на боковой подставке он сильнее завален на бок, и глохнет, у гаража есть специально обученная плитка, куда ставлю боковой ножкой, что б не глох при прогреве. Но всё таки предпочитаю не молотить в холостую попусту, 2 тактник смысла прогревать нет, завёл поехал, если едет.
Нас оберiгае вiд дурних законiв, таке саме дурне Iх виконання.
Русский корабль. Иди нахуй.
like
good
bad
shockingly
07.07.2021 р.
answerview
Пацани,привет.В мене мотоцикл погано заводиться,через 2-5 секунд на холодну глохне,і бистро нагрівається,ще сильно димить.Сижу настраюю карбюратор а все наче нармально.Може це щось друге?
like
good
bad
shockingly
07.07.2021 р.
answerview
,через 2-5 секунд на холодну глохне,
Так поддай газку, в чем проблема...?
,ще сильно димить.
Двухтактник же. Целых 350кубов.
По другому не бывает. Техника 30х годов прошлого (20го) века. Запрещена к использованию во всех цивилизованных странах. 
Не зря наверное, как думаешь?
Змінено: 07.07.2021 р., Ozi_58
like
good
bad
shockingly
08.07.2021 р.
answerview
через 2-5 секунд на холодну глохне
подсос для этих целей есть (ну или прочие пусковые обогатители). на холодном моторе бензин на стенках катрера может оседать.

ще сильно димить
а масло какое? для двухтактников, или обычное автомобильное?
like
good
bad
shockingly
13.07.2021 р.
answerview
Дякую що відповіли.Я уже наче розібрався з поганою заводкою.Тільки у мене чогось бистро перегрівається двигатєль і коробка.З маслом все нармально,та і смєсь настроєна правильно,але всеодно перегрівається.Може знаєте проблему?
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин