MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
27.04, 10:48
32
+15 °С
Вітер: 1 м./с., Пд-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Нуждаюсь в помощи при выборе мотоцикла

Переглядів: 69693
01.02.2011 р.
answerview
Показати повідомлення
Хочу к весне приобрести мотоцикл. В наличии есть 2500$, но не могу конкретно определиться с выбором.
Хотелось бы мот спортивной внешности или можно найкед, желательно с водяным охлаждением.


буду благодарен за любые отзывы, заранее спасибо!
like
good
bad
shockingly
1••6789101112••18
27.11.2015 р. відповів для lank  
answerview
Я думаю так Jianshe-lifan-Loncin-ZONGSHEN це моя точка зору, але в останнього раніше були проблеми з з/п як зараз не знаю.
Geon це цікавій модельний ряд, сам колись цікавився пантеркою и аеро, але по ним мало об'єктивної інфи, є форум де все дуже цікаво, але мене там за делікатні питання просто забанили, а так там всі щасливі їздить і не ламаются, судячи з відгуків форумчан 03_biggrin
like
good
bad
shockingly
27.11.2015 р. відповів для BYPASS  
answerview
Добрый день! А кто что скажет про Геон Кантри? Эксплуатация в основном город-дача.Езжу на скутеретте,но она без доков,узаконить нет возможности,поэтому смотрю,чем заменить.


Геони їздять непогано, якщо не швидко їздиш  то можна взяти. На цьому стоїть нижньовальний двигун CG 150 без балансвалу - після 70 км/год буде вібрація, та й взагалі не любить він швидкої їзди. Ну по характеру десь як К-750 03_biggrin , але бензину десь 2,5 жре.
З Геонів краще бери ось цей http://www.svitmoto.com/products/4778.html
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 27.11.2015 р., User
like
good
bad
shockingly
27.11.2015 р. відповів для lank  
answerview
З твоїм зростом треба тільки сідати і міряти, бо по фото і розміром ти нічого не вирахуєш і будуть коліна в руль впиратися. 03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
27.11.2015 р. відповів для dimonnice23  
answerview
Я думаю так Jianshe-lifan-Loncin-ZONGSHEN це моя точка зору, але в останнього раніше були проблеми з з/п як зараз не знаю.

вони і зараз є, але по якості це топ, хоч і з не великим відривом від названих попередньо...
в основному ліплять ЗЧ з інших мотів, якшо не знаходять..
З твоїм зростом треба тільки сідати і міряти, бо по фото і розміром ти нічого не вирахуєш і будуть коліна в руль впиратися. 03_biggrin

+1 , взяти зонг200 шо стріт шо ендур - наче не малий мот, за вайпер125ку більший в півтора рази і для моїх 175 взагалі супер, але от чуваки 190 на ньому мають дещо смішний вигляд)
☭ = 卐 = Z
Змінено: 27.11.2015 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
27.11.2015 р. відповів для User  
answerview
Дякую за вiдповiдь,час е до весни...
like
good
bad
shockingly
27.11.2015 р. відповів для hitmanhunter  
answerview

вони і зараз є, але по якості це топ, хоч і з не великим відривом від названих попередньо...
в основному ліплять ЗЧ з інших мотів, якшо не знаходять..

Так в був в мене зонг 125-ка 4 х клапанна, так на неї запів взагалі не возіли, кинувся клапана регулювать там шайби а їх на вайпер мото нема...підібрав що по дешевше з хьюсонга, 3$ за шт.а їх там 4 шт 05_shok от тобі і якшо не знаходять 01_smile
Їдем далі, лопнула пружинка натягувача цепку ГРМ побило клапана, а підібрать ті самі клапана з китайского мотопрому так і не вишло хоть сиди та плач...Випадково натрапив що такі самі знов на хьюсонгі 11$ 05_shok прокладка під голову теж нема, підійшла з хьюса ціна теж 05_shok
Так що не на всі мото можна підібрать з/п з китайских аналогів, а з японських накладно по карману та й взагалі не все підійде, бо злизать то злизали та щей шось намудрували свого китайці і маєш колхозить щоб поїхать 01_smile
1
like
1
good
bad
shockingly
08.12.2015 р.
answerview
тут осьо цікавий з'явився, з верхнім валом, для рибалки саме то, хоча висота по сідлу 880 - я мабуть ногами не дістану до землі 03_biggrin
http://mot-o.com/motocykly/motocikli_enduro_cross/shineray_forester150.html

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
09.12.2015 р. відповів для User  
answerview
Ох!Железяк на нём на 20 кило.
"Надо стараться все делать хорошо: плохо оно само получится."

Андрей Миронов
like
good
bad
shockingly
09.12.2015 р. відповів для Limon  
answerview
Ох!Железяк на нём на 20 кило.
я на свой уже кило 20, наверное, понаваривал :-) а для 150сс это не вес. да и удобство несоизмеримо. в крайнем случае, все эти обвесы можно демонтировать и пусть в гараже валяются. будет внешний вид классического полуэндурика. а так - колхозный вариант, рабочая лошадка. на дальняк такие подножки и дуги очень удобны. можно навьючить в 2 раза болье веса, чем сам мотоцикл
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
2
like
2
good
bad
shockingly
09.12.2015 р. відповів для Limon  
answerview
Ох!Железяк на нём на 20 кило.

Мдя, з тюнінгом вже нікуди й розігнатися 03_biggrin , хіба що щитки на дуги
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
good
bad
shockingly
1
09.12.2015 р. відповів для User  
answerview
Ох!Железяк на нём на 20 кило.

Мдя, з тюнінгом вже нікуди й розігнатися 03_biggrin , хіба що щитки на дуги

кришки з каструлі на колесні диски, с обох боків)
п.с. а мот прикольний, шкода що відомі перевірені марки таких не кльопають
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
18.02.2016 р.
answerview
Народ підскажіть пліз!
з'явилось багато пов. на олх про розпродаж техніки(напр http://olx.ua/obyavlenie/geon-pantera-2-cbf-150-IDiuCpa.html#003e35f72d;promoted)! ціни до 10 штук дешевші! 05_shok
знаходяться в г Измаил! наложкою невідправляють тіки якийсь договір купл.-продажу можуть зробити! 06_question
схоже на розвод але повідомленя в топі 02_sad  в кого яка думка?
можливо є хтось з тих країв?
like
good
bad
shockingly
18.02.2016 р. відповів для lank  
answerview
Схоже що розвод, оголошення зі Львова - моти в Ізмаїлі, цікаво яка фірма буде в договорі?
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
18.02.2016 р. відповів для User  
answerview
Схоже що розвод, оголошення зі Львова - моти в Ізмаїлі, цікаво яка фірма буде в договорі?

теж задавав їм таке запитання- в них багато мото і не тільки львів - відповідь це реклама 2) фірма ВЕЛОМОТО 04_blush
like
good
bad
shockingly
18.02.2016 р. відповів для lank  
answerview
По мне, так это кидалово, самое незамысловатое и банальное. Вы посмотрите на другие объявление сего персонажа - абсолютно разные мотоциклы в совершенно разных городах выставленные http://olx.ua/list/user/2ZKiA/
А сам персонаж на OLX с февр. 2016  03_biggrin Про то что все фотографии взяты с других сайтов наверное и писать не стоит.
Выводы делайте сами  01_smile
1
like
1
good
bad
shockingly
19.02.2016 р.
answerview
хм... насколько мне известно, то вся техника приходит на ильичевск и одессу. измаил - охота на уток, дунай. сомнительно все. да и на офсайт веломото не так сложно обратиться  и выяснить, кто им на репутацию гадит
хм... явно лажа. куча мотов по всем регионам и все объявы от 15 февраля. шустирик, не иначе. не вздумайте предоплату скидывать. просмотрел фото - есть разные модели, но фото идентичны :-(
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
Змінено: 19.02.2016 р., tsinik
like
good
bad
shockingly
19.02.2016 р. відповів для Kalan  
answerview

А сам персонаж на OLX с февр. 2016  03_biggrin Про то что все фотографии взяты с других сайтов наверное и писать не стоит.
Выводы делайте сами  01_smile

На олх взагалі навіть не думайте купувати мото!  61_punish  Хібашо Вам його згодяться відправити повністю наложкою без предоплат, але такого робити ніхто не буде.  37_fool

А так то просять передоплату від 50 до 400 грн, а потім гудбай. Це чмо викладує на пару днів штук 10-20 обьяв із заниженими цінами, ці 2-3 дні збирає урожай з лохів, а потім зникає. Картка банківська часто виявляється карткою якогось бомжа, який зробив її за бутилку, і з якої вже давно зняті гроші ясне діло. Ну і дуже багато таких шахраїв зі сходу і криму, яких потім ясне діло шо не реально знайти.

На OLX тисніть внизу справа Скарга/Жалоба і вказуйте шо шахрай, з цим треба боротися, бо так в Європу ми будемо безкінечно "попадати"...
☭ = 卐 = Z
Змінено: 19.02.2016 р., hitmanhunter
1
like
1
good
bad
shockingly
20.02.2016 р. відповів для hitmanhunter  
answerview

А сам персонаж на OLX с февр. 2016  03_biggrin Про то что все фотографии взяты с других сайтов наверное и писать не стоит.
Выводы делайте сами  01_smile

На олх взагалі навіть не думайте купувати мото!  61_punish  Хібашо Вам його згодяться відправити повністю наложкою без предоплат, але такого робити ніхто не буде.  37_fool

А так то просять передоплату від 50 до 400 грн, а потім гудбай. Це чмо викладує на пару днів штук 10-20 обьяв із заниженими цінами, ці 2-3 дні збирає урожай з лохів, а потім зникає. Картка банківська часто виявляється карткою якогось бомжа, який зробив її за бутилку, і з якої вже давно зняті гроші ясне діло. Ну і дуже багато таких шахраїв зі сходу і криму, яких потім ясне діло шо не реально знайти.

На OLX тисніть внизу справа Скарга/Жалоба і вказуйте шо шахрай, з цим треба боротися, бо так в Європу ми будемо безкінечно "попадати"...

так і думав просто хотілося почути інших думки! Всім дякую!
жалобу відправляв але замість зняти їх добавили в топ! 05_shok
like
good
bad
shockingly
05.03.2016 р.
answerview
Тоже попался на эти объявления, но хорошо вовремя зашел и прочитал. Но вообще такого там сейчас попадается все меньше. Вот недавно искал со знакомым ему Урал тоже через олх. Все без каких-либо проблем. Нашли за 350 у.е.  Урал МТ 1980 - новый карбюратор, масляный воздухоочиститель, зеркала с габаритами, кап ремонт генератора, в общем все на уровне.
Змінено: 09.03.2016 р., hernan
like
good
bad
shockingly
28.09.2016 р.
answerview
Що порадите з японців 250 куб., можливо й трохи менше.
1. Звук тихенький
2. Без вібрацій
3. Якомога менша витрата.
4. Не ганяти а просто спокійно їздити без проблем.
Бюджет  біля 3000 у.о.(це не я зібрався, а товариш, чоловіку 61 рік, а тут трохи грошей перепало - вирішив з Яви пересісти на щось спокійніше 03_biggrin )
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 28.09.2016 р., User
like
good
bad
shockingly
1••6789101112••18
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин