MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
26.04, 22:39
44
+12 °С
Вітер: 0 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Клуб Кабоводів і Бандерлогів.Обговорення поточних справ і взагалі ні про що.

Переглядів: 404095, модератор: User
User модератор теми
10.08.2018 р.
answerview
Показати повідомлення
Щоб не спотворювати теми зустрічей всякі нісенітниці, дурниці і дрібниці обговорюємо тут.
А також підготовку до зустрічей до відкриття окремої теми.
Привітання і серйозні технічні питання будуть видалятися - для цього є окремі теми.

Рейтинги станом на 21 серпня 2023 року після 17-ї

1. Стас - 60 - 7640 км - 17 зустрічей
2. Директор - 55 - 8808 км -13
3. Юзер - 51 - 4976 км -17
4. Вітя з Дніпра - 40 - 5385 км -11
5. Завгосп - 31 - 2685 км -11
6. Саймон - 29- 2575 км -10
7. Вацлав - 24 - 3724 км - 6
8. Сергій Малинівка - 23 - 4475 км
9. Академік = 22 - 3682 км
10. Рекс - 22 - 3103 км
11. Вепс - 19 - 2114 км -6
12. Мирон - 17 - 2745 км
13. Юра - 17 - 2553 км
14. Воца - 15 - 955 км -6
15  ЗМВ- 9 - 1411 км
16. Сюзанна - 3 - 400 км
17. Вова директор - 2 - 60км - 1
18. Коля машиніст - 2 - 50 км -1

Як рахується рейтинг.
Зустріч 2 бали + кожні 300 км = 1 бал

При однаковій кількості балів, вищий той хто більше проїхав. Рахується дорога в обидва кінцяі(інколи туди й назад люди можуть поїхати різними дорогами - наприклад щоб частину шляху поїхати разом)

Воца буде завжди у якості межі рейтингів. Не обігнав Воцу - в рейтинг не попадєш. Який рейтиинг, якщо тебе навідь Воца, що без власного "коня", - обігнав? Ну а гарантована присутність Воци у рейтингу - за його стійкість і героїзм у громадському транспорті.

Зустріч зараховується якщо було не менше п'яти чоловік і значки або наліпки.
(автор формули рейтингу пан Вацлав)
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 21.08.2023 р., User
1
like
1
good
bad
shockingly
1••45464748495051••523
User модератор теми
18.01.2019 р. відповів для olegsuzuki  
answerview
У мене ще є 200 літрів 72-го бензину - на перший час вистачить01_smile
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
18.01.2019 р.
answerview
У мене ще є 200 літрів 72-го бензину - на перший час вистачить
ну да, как раз хватит шоб эту  уйню отмыть, потом самому отмыться после ремонтов и километров 300, ну, если очень повезет, то может и 500  проехать, ( ну, если это можно назвать ЕЗДОЙ.  а вот словом, очень созвучным и в рифму можно назвать смело 08_lol08_lol08_lol)  а еще у них обычно расход 1:1   литр бензы- литр масла 03_biggrin15_badgrin08_lol    масло мотор практически не берет, он его просто сливает через все щели03_biggrin11_blum15_badgrin15_badgrin15_badgrin15_badgrin15_badgrin15_badgrin15_badgrin15_badgrin15_badgrin15_badgrin15_badgrin15_badgrin   Толя, без обид только,  я ж не со зла тебя под  ъ  е  бую,20_drinks
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
18.01.2019 р. відповів для olegsuzuki  
answerview
Та я ж знаю що ви гоните!
Я в їжака лазю раз в 5 років, сусід МТ за 20 років три рази ремонтував всього. І воно димить і їздить і їздить і їздить, а кабів вже три з'їздив, а японець у Вацлава на другий сезон здох. 15_badgrin
Ну шо тече масло кругом то тече - але його об'єм шото не зменшується, в їжаку останній раз міняв років чотири тому.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
18.01.2019 р.
answerview
Та я ж знаю що ви гоните!
у моего напарника МТ, переделан до неузнаваемости, вилка, стартер, рама. рук и времени туда вложено доуя,  но не течет масло, вид класный, едет приятно, расход 5. ну, все это сделано при наличии сварочно-токарочно-фрезеровочно-покрасочно-шпаклевочно и всякого прочего инструмента в пользовании.   
like
good
bad
shockingly
18.01.2019 р.
answerview
а кабів вже три з'їздив

китайськіх кабів ...
а японець у Вацлава на другий сезон здох

Как ето?? 05_shok Завтра піду в граж - перерахую!! І своїх і чужих.

PS: зараз саме час замовляти кросс-каба з ніпонії. відчуваю, що якщо дам завдаток з найближчої зп, то весь лютий буду борульки обсмоктувати і бички збирати на зупинках08_lol. зате приїде у травні, літо - пройде на ура.
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 18.01.2019 р., vaclav
1
like
1
good
bad
shockingly
18.01.2019 р.
answerview
из моего общения с разными оппозитниками типа мт-уралами. прет -да. жрет - таки да. с приводом на люльку - жрет вообще безбожно. поясню почему  -крутит крдан.
но не суть. жрет оно безбожно лишь на оборотах. если катать в "старперовской версии" - то весьма приемлемо. но если крутить мотор - то рвет. но топливо и масло в трубу и по всем прокладкам. с Олегом-сузуки согласен. масло сифонит так, что ботинки не успеешь покупать. особо страдает левый цилиндр. как правило, именно им и переворачивают люльку на горшок. или еще какие причины... но если левая нога в масле - владелец мт.
п.с. мой вердикт: для сх работ терпимо. но уже многие колхозники от него отказываются. китайщина дешевле и практичнее. мт - пережиток прошлого. дороги наладили, нет смысла форсировать вертикальную гору (мт16 с приводом на люльку прет отлично, лишь руль влево держать надо) - выкручивает.
так что мт у нас стоит порядка 6000 грн. в довольно убитом но работоспособном состоянии. с доками. ну, восстановить еще 6 кусков. но такое мне даром не надо. а Юзеру, с его запросами "сел и погнал" надо купить карпаты (его легче на плечах нести домой), а потом скинемся гамузом на мтшник с люлькой.
как предложение?????
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
1
like
1
good
bad
shockingly
18.01.2019 р.
answerview
може вже краще саморобну бічну люльку на якусь хонду присобачить??

PS: а альфовську люлюку на jianshe - не ? з полтави до сікретної резіденції - потихеньку дотягне (а далі - треба?).
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 18.01.2019 р., vaclav
like
good
bad
shockingly
18.01.2019 р.
answerview
жрет - таки да.
таки - нет
like
good
bad
shockingly
18.01.2019 р. відповів для vaclav  
answerview
Как я понимаю самая фишка в мотоцикле с коляскою это чтоб  колесо ведущее было и гребло по просёлкам. Хотя лично я этой хрени не понимаю, сложить недостатки автомобиля и мотоцикла в одну корзинку и еще и заплатить за это...
like
good
bad
shockingly
18.01.2019 р. відповів для tsinik  
answerview
Юзеру, с его запросами "сел и погнал" надо купить карпаты , а потом скинемся гамузом на мтшник с люлькой.как предложение?????

А давайте над Володькою подшутим и вместо чая ему коньяку в чашку нальём?
Давайте лучше надо мною вы так подшутите...
2
like
good
2
bad
shockingly
User модератор теми
19.01.2019 р.
answerview
Мені воно треба разів 5 на рік - шось велике(чи дівчат на шашлики) перевезти зі швидкістю 60 км на відстань 20-30 км. По горах і болотах у сусіда є Чезет 500 куб, я раз в три роки іноді визджаю на ньому.
Взяв би трицикла китайського, так ці мудаки сідло тільки для одного пасажира зробили, та й прицеп мені треба в два рази менший.

От не думав шо Густав такий жадний03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
19.01.2019 р.
answerview
І побігли вони до ополонок, вірячи, що то є необхідністю...
І називали вони цей день Водохрещею, Водосвятками, Водокресом, Водопитом та Водольодом...
І пірнали вони у води студені під саму кригу...
І вискакували на холод лютий і витирались швидко, бо замерзали до синього кольору шкіри...
І розповідали потім всім, що то дуже корисно і божественно...
І дивились на них всі і хитали головами, не розуміючи...
І хворіли вони потім всі важко і соплі руками з під носа втирали, допоки шкіра не злазила...
А хто хлібне вино вживав, щоб не захворіти, захворів трохи пізніше, але вже від зарази в повітрі, а не від холоду...
І так було щороку...
І перлись вони до ополонки в люту стужу, а дома вимагали гарячої води...
І ставили в цей день воду в баночках, спостерігаючи, чи зіпсується вона протягом року...
І поїли всіх рідних тією водою, ігноруючи ліки...
І хворіли вони далі всією родиною...
Але знов перлись в ополонку посеред зими, бо ТАК НАДА...


Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 19.01.2019 р., User
like
good
bad
shockingly
20.01.2019 р. відповів для User  
answerview
Наслаждайся юзер.03_biggrin
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
20.01.2019 р. відповів для User  
answerview
Колись зфоткав чийсь на стоянці. Виблискує. 
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
20.01.2019 р.
answerview
Во знайшов на мінімальну зарплату 350003_biggrin

https://auto.ria.com/uk/auto_ural_imz_22442824.html
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 20.01.2019 р., User
like
good
bad
shockingly
21.01.2019 р. відповів для User  
answerview
Може помінятися на джебеля?04_blush (мене тоді з гаражу виженуть)
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
like
good
bad
shockingly
22.01.2019 р.
answerview
Во знайшов на мінімальну зарплату 3500
Тут просили тобі передать:https://www.olx.ua/obyavlenie/mototsikl-ural-IDB5Ctw.html#20c8d7b4f603_biggrin
Іванович. Не бандерлог!
1
like
1
good
bad
shockingly
User модератор теми
22.01.2019 р.
answerview
Національна українська страва - борщ - опинилася на третій сходинці за популярністю у світі.Згідно з інтерактивною мапою, на якій відзначені традиційні смаколики різних країн та регіонів, борщ посів третє місце. На першому місці грузинське хачапурі, на другому опинились чевапчічі – це такі смажені ковбаски з перемеленого м`яса, які традиційно подають у балканських країнах.Наш борщ за популярністю обігнав такі знані страви як суші, піцу, спагеті та чизбургер. 
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
22.01.2019 р.
answerview
Наш борщ за популярністю обігнав такі знані страви як суші, піцу, спагеті та чизбургер. 
Це той, шо я в тебе на дачі варив?05_shok Не чекав, не чекав.... а якась премія мені буде?04_blush
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
22.01.2019 р. відповів для User  
answerview
на третій сходинці за популярністю у світі
Шось знову вуха "британьскьких вченних" стирчать. Цікаво хто, де і як проводив опитування.
Хоча проти борща нічого не маю, але це вже якийсь перебор.
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
1
like
good
1
bad
shockingly
1••45464748495051••523
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин