MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
16.04, 19:28
44
+18 °С
Вітер: 2 м./с., Пн-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Жалобы на интернет мото-магазины и продавцов (лохотрон, развод, обман, мошеничество)

Переглядів: 10115
25.02.2014 р.
answerview
Показати повідомлення
Кто сталкивался с плохим отношением к Вам,в интернет мото-магазинах и продавцов Украины  пишите,делайте анти рекламу,не держите злобу в себе,и за одно поможим другим людям орентироваться где покупать опасно.
like
good
bad
shockingly
02.04.2018 р.
answerview
Все привет!
Столкнулся я мошейником на ОЛХ. Хочу описать этот случай.
Заказал черепаху "Черепаха dainese manis jacket pro 2" у продавца с ником "Слава", контактный телефон +380967096767. По профилю из Чернигова, но товар отправил Сiч Павло Олександрович c г. Виноградов. Продавец гарантировал, что черепаха оригинальная и что размер мне подойдет. В итоге пришла подделка и размер не подходящий. Подделка сильно похожа на оригинал, и разобраться я в этом смог только дома, после нескольких часов поиска в интернете. После того как я написал что хочу вернуть товар. Продавец выключил телефон и не на звонки не на сообщения не отвечает. Он много чего еще продает. Возможно все подделка. Не рекомендую связываться с этим продавцом.
Оставляю ссылку на его страничку на ОЛХ: https://www.olx.ua/list/user/7rpzV/
like
good
bad
shockingly
11.04.2018 р.
answerview
Прийшов час купити нового дирчика. Чи можна довіряти магазину "Мотокобра" в Харкові? 

https://motosalon-cobra.com.ua/
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
11.04.2018 р.
answerview
Прийшов час купити нового дирчика. Чи можна довіряти магазину "Мотокобра" в Харкові? https://motosalon-cobra.com.ua/
судячи з відгуків то норм... 
але я особисто, як і раніше, рекомендую купувати у відомих дилерів мото-о, геон-одеса, мотошопюа і т.п. ... в основному там люди серйозні, і псувати свою репутацію якоюсь фігньою, типу  дірява шина чи порваний тросік, не будуть.
п.с. а про олх то взагалі забути, хібашо продаван у вашому місті і/або готовий зустрітись (приїхати до вас), і бажано десь в центрі 03_biggrin
☭ = 卐 = Z
Змінено: 04.05.2018 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
12.04.2018 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Та хотілося б з Петровичем взяти моти в одному місці і вони є в Харкові. А так Джиньші треба брати у Фоксвеллі а Шанерея в Мото-О в Одесі.06_question А з Харкова нам всього 140 км.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
12.04.2018 р. відповів для User  
answerview
В "ящику" стрьомно брать, я одного дуріка місцевого знаю, який зажав 50 гр. за зборку і взяв у Харкові дирчик в упаковці. Почав збирати і почались проблеми, він телефонує продавану в Харків, продаван каже, що "нікакіх проблєм, вєзиіте єго сюда і всьо сделаєм..."03_biggrin
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
12.04.2018 р. відповів для Direktor  
answerview
За зборку беруть 800 грн а не 50, та й все одно після них треба буде перебирати. Є мисля їхати з Хнарькова своїм ходом - але шото настрою немає, 140 км на новому займе годин 5-6.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
12.04.2018 р.
answerview
За зборку беруть 800 грн а не 50, та й все одно після них треба буде перебирати. Є мисля їхати з Хнарькова своїм ходом - але шото настрою немає, 140 км на новому займе годин 5-6.
перебирати то обов'язково, бо ніхто тобі пролінк чи рульову не промаже, що для будь-якого китайця є життєво необхідним 16_roll
то на новому мотику їхати тільки в радість, та й обкатка швидше пройде 01_smile
(п.с. а що вирішили брати? невже форестера?01_smile чи Джиньші 02_sad 01_smile)  а може Honda CB125F 18_good18_good?03_biggrin
☭ = 卐 = Z
Змінено: 12.04.2018 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
12.04.2018 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Я Джиньші JYM 125, а Петрович Шанерей Інтрудер 200. Був в Києві - посидів на обох, начебто підходять.
Хонду дизайнери іспоганили вщент - там і багажник не причепиш13_evil
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 12.04.2018 р., User
1
like
1
good
bad
shockingly
12.04.2018 р. відповів для User  
answerview
Та це було не вчора, а кілька років тому... Я теж за перегон своїм ходом, не жарко, не холодно, їдь собі та покурюй01_smile Залити в Харкові недороге масло, шось попідтягувати, з дому взяти необхідний мінімум... Вважаю, що 4 години вистачить (тьху, тьху, тьху, шоб не зглазити)03_biggrin А ти вже вирішуй сам, чи проголосуйте з Петровичем03_biggrinУспіху вам18_good
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
03.05.2018 р.
answerview
О мотосалоне Мото-МотоСвою деятельность компания"МОТО-МОТО" начала в 2011 году и на сегодняшний день уверенно развивается и занимает лидирующие позиции на украинском рынке.

В цю контору 19 квітня заплатив повну вартість за Shineray XY200 INTRUDER. Хотіли зекономити на пересилці грошей ну й дешевше на пару сотень чим в Одесі.
Сьогодні 3 травня мота немає й досі, все обіцяють.Так що краще не зв'язуйтеся з найкрупнішим мотосалоном в Україні, як вони себе рекламують.
(платив не я, Петрович, тут під ніком Завгосп)
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 03.05.2018 р., User
like
good
bad
shockingly
03.05.2018 р.
answerview
Платили, до речі, в один день, я В Фоксвелл за Джина 125, то мій днів через 5 приїхав разом з доками і вже зареєстрований.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
04.05.2018 р.
answerview
Хотіли зекономити
 то хай вертають гроші, а ні то пишіть заяву в поліцію та купуйте у офіціалів мото-о, саме вони представляють Shineray в Україні. А 300грн економії на мотоциклі під 30к то смішно 06_question  ...тимпаче могли б і запитати чому там дешевше, то може вам би і всі 500 скинули 01_smile
☭ = 卐 = Z
Змінено: 04.05.2018 р., hitmanhunter
1
like
1
good
bad
shockingly
07.05.2018 р.
answerview
Коротше: В Мото мото не купуйте, Інтаймом не вдправляйте.(хоча раніше все було нормально, а це мот вже четвертий день з Києва їде - загубили десь на транзитному складі10_ireful2).
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
1
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин