MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.03, 21:56
44
+13 °С
Вітер: 6 м./с., Півд
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2387621
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
14.03.2022 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Если отожмут Карабах, начнется развал педерации 03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
good
1
bad
shockingly
14.03.2022 р. відповів для Veps  
answerview
 Седые пряди. У девочки 12 лет. 
Он посеял ненависть к русскому миру, к России и закрепил в нас ненависть к российским 
Для большинства украинцев Россия умерла. Навсегда. И если это была цель Путина
Так це була і моя ціль...
я росіян ненавидів з дитинства(десь в глибині душі), ще з розповідей прабаби та вивчення історії (любив історію в школі), росіяни знущалися із українців протягом усієї їх історії з моменту заснування москви.
От тільки шкода, що ця масова ненависть українців дістається такою страшною ціною... 02_sad
 
але тепер буде і світла полоса! бо ненавидіти мeскаля/кaaпа - це нормально, 
а для Українця - тимпаче, це історична догма, канон!
 18_good01_smile
☭ = 卐 = Z
Змінено: 24.03.2022 р., GiS
2
like
2
good
bad
shockingly
14.03.2022 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Когда мои родители приехали в Украину в 50х годах, уже после смерти Сралина  в 53, отец служил недолго в штабе в Виннице, а мама работала учительницей химии и биологии в школе, слышал я разговоры как мама хаяла партию и даже ходила разбираться в парторганы по поводу партийных взносов отца. Мама у меня была Огонь, мужик в юбке03_biggrin. Очень много было у нас в доме знакомых , щiрих украiнцiв, как их мама называла, она очень общительная была. Жила у нас много лет Маричка с какого-то села, папа помог ей поступить в торгово-экономический институт в Виннице и учиться помогал. Я в конце 58 родился . И скажу тебе, что у нас не было такого , кaaп, мeскаль, я и слов таких не слышал и не знал, было различие только городской и когут, кугутяра, ну и евреи, "воробьи, жиды, маланцы"03_biggrin Но я как-то одинаково всех воспринимал, как и мои родители. Да и вообще дружно все жили, по национальной линии..а драки одного района на другой, стенка на стенку это естественно, куда ж без этого01_smile
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 24.03.2022 р., GiS
like
good
bad
shockingly
14.03.2022 р.
answerview
Сегодня в Донецке сбитая Точка У убила 20 человек и 9 ранила, есть дети. 
like
good
bad
shockingly
14.03.2022 р.
answerview
я и слов таких не слышал и не знал, было различие только городской и когут, кугутяра, ну и евреи, "воробьи, жиды, маланцы" Но я как-то одинаково всех воспринимал, как и мои родители. Да и вообще дружно все жили, по национальной линии
У вас більше виключення, ніж правило.
У мене ВСІ без виключення родичі і знайомі, що мали/мають родичів у росії - завжди відмічали звернє ставлення від них (злегке таке приниження) по відношенню до себе. Ніби вони там на росеї - більш "привієльований клас", а ви так, "малароси"... При тому, що більшість із них жили у засраних хрущовках, або мали 2х метрові бур'яни під тинком у приватному секторі, а українським борщем давилися як свині, які не їли 2 тижні.
І це все було як і в УССР, так і в сучасній незалежній Україні.
А про те, що розмовляти українською чи білоруською мовами у совку - було ознакою "селюка", то взагалі мовчу, бо це був один із найперших методів приниження інших націй росіянами. 
☭ = 卐 = Z
Змінено: 24.03.2022 р., GiS
1
like
1
good
bad
shockingly
14.03.2022 р. відповів для alikxom  
answerview
Сегодня в Донецке сбитая Точка У убила...
Олеже, я бачив той ролик на ютубі... Але ж що виходить - з неба падав брухт, а 30 чоловік задравши голови спостерігали феєрверк?...
https://youtube.com/shorts/_7BOqoVYDHk?feature=share
Змінено: 14.03.2022 р., Stass
like
good
bad
shockingly
14.03.2022 р.
answerview
«К 13:00 из Мариуполя по дороге в город Бердянск удалось выехать более 160 частных авто. Мариупольцы направлялись согласно ранее установленному маршруту гуманитарного коридора: Мариуполь (выезд в сторону с. Мелекино – с. Портовское – пгт. Мангуш — Бердянск – Токмак – Запорожье)»
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
14.03.2022 р. відповів для alikxom  
answerview
Так  Дальність польоту ракети точка У 15—70 км.
А за їхніми докладами наші стоять вже за 200 км від Донецька.
Може це орки бахнули щоб у вас мобілізація краще йшла?
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 14.03.2022 р., User
like
good
bad
shockingly
14.03.2022 р.
answerview
Полк "Азов", героически защищающий Мариуполь, показал, как уничтожает российских оккупантов.
Змінено: 24.03.2022 р., GiS
2
like
2
good
bad
shockingly
14.03.2022 р.
answerview
я бачив той ролик на ютубі... Але ж що виходить - з неба падав брухт, а 30 чоловік задравши голови спостерігали феєрверк?...

Сбили ракету и боевая часть упала на автобус и троллейбус. Я в больнице был и видел трех привезенных гражданских посеченных осколками.(ноги, голова)
like
good
bad
shockingly
14.03.2022 р.
answerview
"Сьогодні на території Білорусі розробляється спецоперація Російською Федерацією. Вони сьогодні мають велике бажання одягти у форму РФ білоруських військових. Частина білорусів відмовляється воювати проти нашої країни. Але зараз ФСБ РФ і спецслужби на сьогодні вмовляють білорусів переодягнутися в російську форму і за російськими, умовно кажучи, лекалами заходити на нашу територію",
© 2019 Інформаційне агентство ASPI
https://aspi.com.ua/news/politika/biloruskikh-viyskovikh-perekonuyut-odyagti-formu-rf-dlya-vtorgnennya-v-ukrainu#gsc.tab=0
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
14.03.2022 р.
answerview
Так  Дальність польоту ракети точка У 15—70 км.А за їхніми докладами наші стоять вже за 200 км від Донецька.
Може це орки бахнули щоб у вас мобілізація краще йшла?

Бои идут день и ночь, с применением мощного вооружения с обоих сторон. Раша использует почти каждый день авиацию, слышны мощные взрывы, в большей части города нет воды, местами электричества. 
1
like
good
bad
1
shockingly
14.03.2022 р. відповів для alikxom  
answerview
Та в нас повітряна тривога по 12-16 годин на добу.
Мені ось тільки що зуб пломбували, а воно виє і виє. Але поки що все летить далі, не знаю чи довго так буде.
Вночі вже сидимо в підвалі, людей все більше і більше набивається.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 14.03.2022 р., User
like
good
bad
shockingly
14.03.2022 р.
answerview
 такая война, считает Ходжес, «требует как минимум трех вещей»: «Неограниченного времени, неограниченных боеприпасов и неограниченных людских ресурсов.
У Путина нет ни одного из этих трех. У него заканчивается время, потому что санкции в конечном счете сделают свое дело. Запасы боеприпасов уже подходят к концу, особенно предпочтительных, например, высокоточных. И у них явная нехватка живой силы».
В итоге генерал Ходжес делает смелый вывод: «Мой прогноз - Киев никогда не падет».
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
14.03.2022 р.
answerview
красивАЯ
пидарША

«На границе задержали мужчину в женской одежде. Выдавал себя за женщину и пытался незаконно пересечь границу в пункте пропуска «Порубное» житель столицы. Мужчина взял своего несовершеннолетнего ребенка и предоставил на пограничный контроль паспорт своей жены. Однако инспектор пограничного контроля Черновицкого отряда сразу разоблачила такой замысел 30-летнего мужчины. Не помогли киевлянину и макияж и парик, который он надел на себя»
Змінено: 14.03.2022 р., alikxom
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
good
1
bad
shockingly
14.03.2022 р. відповів для alikxom  
answerview
Это не фейк? Я читал и по ОТ показывали что это в Киеве и не "обломки" а целая гепнула, Кличко там рассказывал что и как.  Многие ватаны опровергали и доказывали что это Донецк. Ты сам видел?
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
14.03.2022 р.
answerview
Сегодня в Донецке сбитая Точка У
Интересно по Точке У... Это наша не долетела куда планировалась или с раши. И не понятно кто  сбил и сбили ли её.
Бить спецом по Донецку таким оружием, где много гражданских... смысла не вижу да и палево нечеловечное на весь мир.
А вот как провокация на картинку... хотя не дешевая вышла, может быть 06_question
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 14.03.2022 р., Юра-Ездок
2
like
2
good
bad
shockingly
14.03.2022 р.
answerview
сайт про втрати орків
Толя, а шо за куйня,  в плен взято около 500.  должно же больше быть.    06_question
like
good
bad
shockingly
14.03.2022 р. відповів для olegsuzuki  
answerview
А зачем больше?
1
like
1
good
bad
shockingly
14.03.2022 р.
answerview
Ты сам видел?

Да.
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин