MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
17.06, 15:02
11
+25 °С
Вітер: 5 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2444086
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
27.09.2017 р. відповів для ALAN60  
answerview
 А більше всього бісять жарти, що це Порошенку день народження салют.

ага, на роботі теж половина колег-довб 30_crazy обів прикольчики луплять, про п'яних соладтів, що святкували др пороха, візитку яроша і т.п. дибілізм ... ну таким можна побажати тільки прильоту такого ж снаряду із пожежі їм у хату....  так, може і жорстоко, але це вже конкретно заї...о, що війна 3й рік іде тільки для частини народу, може 1/5, а може і 1/10  02_sad
☭ = 卐 = Z
Змінено: 27.09.2017 р., hitmanhunter
4
like
3
good
bad
shockingly
1
27.09.2017 р.
answerview
це він підпалив
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
27.09.2017 р.
answerview
однако... про филлипса и тех, кто с ним фотографируются/лись: https://twitter.com/natohawks/status/912953098745925632
в натуре, какой-то харон. помогает им в тудыть чапнуть :-)
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
27.09.2017 р.
answerview
обчем = те що це підстроєно хуйлом я не сумніваюся, найповніше мої думки виклав

Dmitro Vovnyanko
Так, панове. От саме так воно і працює.

Спершу натовп довбодятлів вривається на охороняємий об'єкт - прикордонний КПП. Що мусить робити охорона об'єкту? Діяти згідно статуту - тобто в разі проникнення сторонніх осбі на територію, застосовувати всі засоби аж до штатної зброї.

Саме на це й провокували прикордонників довбодятли - аби черги в натовп, аби гори м'яса і ріки крові, і все це - на камери іноземних телеканалів, все це - перед відкриттям генассамблеї ООН.

Але по них не стріляли. Прикордонники мали команду "не стріляти". І це було жахливо.

Бо тисячі бійців які заступають в караули по всій країні, зразу замислилися: "А якщо до мене на територію лізуть цивільні - мені вогонь відкривати чи ні? А якщо один цивільний? А ну як він активіст чи журналіст? Що виходить, якщо я НЕ відкрию вогонь - цивільний відскіпається адміністративкою, а якщо відкрию - мені до кінця днів своїх жити з кров'ю цивільного на руках? І дай Боже - не за гратами? За що убивати цивільного, за адміністративку - навіть не за кримінал?"

Скількі бійців отак розм'якли? Скільки засумнівалися? Скільки згодилися "давай поговоріть" з потрібними хлопцями?

Ви сумнівалися, що після цього десь не проникнуть і не бабахне?

Ви сумнівалися, що пацаки цим скористаються? Смішно. Питання лише в тому, вони просто скористалися, чи самі все це організували?

Недбалість? Замітання слідів? Бу-га-га! У день народження Пороха. Біля міста - його колиски. Після того як Пуйлу насували на генассамблеї ООН. Чи не забагато збігів?

І чхати, що там волають монтянки, бойки, бізнесмени Касьянови, та Бутусови_які_невідомо_що_робили_в_Іловайську. А з ними усі вороги, політботи і корисні ідіоти.

Демократія - це такий лад коли частина влади передана громадянам. Саме тому прикордонники не стріляли в бовбодятлів, які штурмували режимний об'єкт на кордоні. Практика показує, рівень довбодятлів - це рівень 2-го класу, коли то така бугагашечка - учителеві дулю показати.

Що посіяли вони - жнемо тепер ми всі.
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
27.09.2017 р.
answerview
чому я кладу свій теплий український [мат] на всяких угорських йобіків та хуйла?
бо в нас схоже приняли гарний закон про освіту

все буде добре!
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
27.09.2017 р.
answerview
без комментариев.
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
2
like
2
good
bad
shockingly
27.09.2017 р. відповів для tsinik  
answerview
просрали країну...
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
27.09.2017 р. відповів для Grom  
answerview
просрали країну...

І що тепер робити?....  06_question
1
like
1
good
bad
shockingly
27.09.2017 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
 А більше всього бісять жарти, що це Порошенку день народження салют.

ага, на роботі теж половина колег-довб 30_crazy обів прикольчики луплять...


Аналогично и у нас-совки тупят,а местная сепарня чуть ли не на ушах ходит от нескрываемой радости,все с днюхой Порошенка поздравляют. 10_ireful2 Дебилы,сэр!
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
27.09.2017 р.
answerview
Вот еще один мудак!
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
27.09.2017 р.
answerview
02_sad
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
27.09.2017 р.
answerview
Цитата:
Юрий Бирюков
Цитата:
1) На обеспечение живучести (есть такой термин применимый к складам) 48-го арсенала в 2015 году была выделена из бюджета фантастическая сумма, да - 600 000 гривен.
В 2016 году удалось выделить чуть больше - 2 миллиона.
В 2017 году выделили 6 миллионов, а после Балаклеи из резервного фонда должны были бы выделить еще 19 миллионов. Но пока из них разрешили тратить только 11 миллионов, бюджетная роспись пришла в конце августа. У нас тендера, процедуры - и фактически подписывать договора по этим суммам начали бы в октябре.
2) Подземные хранилища стоят, бетонные ангары стоят, кирпичные склады стоят. "Полетели" открытые площадки. Хранить боеприпасы под открытым небом - это не наше изобретение, это распространенная практика. Конечно хочется все поглубже. Но это миллионы долларов в стройку, которых в бюджете пока нет.
3) Боец с одного из постов успел доложить о странном звуке. Через несколько секунда начались разрывы на открытой площадке. Периметр охранялся надежно, так что да - похоже на беспилотник. И да, СБУ пыталась перехватить. Говорят, неофициально, что кого-то даже задержали накануне. Но кто-то прорвался.
Ближайшие двое-троек суток будет полыхать не только 48й арсенал, но еще и Фейсбучек. С требованиями отстранить-осудить-расстрелять. Будет упоминаться фамилия Полторака, по функциональным обязанностям не имеющего никакого отношения к управлению складами и арсеналами. Сотни "экспертов" будут кричать о хлатности, будут приплетать идиотский вброс про какие-то несостоявшиеся поставки боеприпасов в Судан, будут рассказывать про толстопузых и тыловых. Не имея ни малейшего понимания о сути проблемы, или не желая ее признавать, или еще хуже...
А проблема в том, что мы воюем. В условиях большого, но недостаточного на покрытие всех потребностей финансирования, армия делает то, что может. И еще немножко сверху. Но победить закон сохранения массы и энергии мы не в состоянии. Если денег на живучесть не выделяли годами, то потом за 5% от потребностей чудо не сделаешь.
P.S. И да, жесткий и глубокий аудит по Сватово и Балаклее не выявил никаких проблем с учетом хранимого, все сошлось
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
like
good
bad
shockingly
27.09.2017 р.
answerview
Юрий Бирюков

Калиновка.
Работают самолеты МЧС, сбрасывают воду. Первые заходы удачный, отсекают от очага те открытые площадки, которые целы.
Загрузка склада была в размере 57%. Кто и зачем вбрасывал инфо про перегрузку склада - риторический вопрос.
Подземные хранилища и укрытия целы. Часть открытых площадок целы.
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
like
good
bad
shockingly
27.09.2017 р.
answerview
dneprlena? @dneprlena
Еще
блискавична реакція! йух нових сил, дерев'янко і ТАСС роблять заяви одночасно
#рубріканєпалєво
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
27.09.2017 р.
answerview
02_sad
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
27.09.2017 р.
answerview
Оскільки я трохи спец по складах 03_biggrin то скажу де собака заритий:

Финансирование программы живучести складов и арсеналов ВСУ на 2017 год - 99,3 миллиона гривен. При бюджетном запросе, которое подало соответствующее управление - чуть меньше 5 миллиардов гривен.

А як нема грошей то хоч диверсія, хоч халатність, хоч зрада - десь та порветься. У мене на роботі ситуація ще набагато гірша.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
good
bad
shockingly
1
27.09.2017 р.
answerview
рашкинское "правосудие". нелепое, слепоеи беспощадное. особенно, к инакомыслящим. особенно - к крымчанам.
Оккупанты огласили приговор Умерову: Порошенко отреагировал

взято отсюда: https://www.obozrevatel.com/crime/okkupantyi-oglasili-prigovor-umerovu.htm
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
27.09.2017 р. відповів для Kaban275  
answerview
кацапи ніби нову насрали
а нам на перегної сади садить та жито ростить


Павло Бондаренко
Студія телекананалу One News. За столом троє.
- Добрий день, я ведуча Надія Сявченко і сьогодні у прямому ефірі ми поговоримо про те, як нам розвивати сільське господарство. Сьогодні в студії з нами експерти: Юра Батусов і Юра Кусьянов. Слово пану Кусьянову.

- Злочинна і непрофесійна влада спеціально нищить сільське господарство, щоб задешево продати наші чорноземи іноземцям, а гроші вивести в панамські офшори. Якби я мув міністром сільського господарства, я б зробив ставку на толокно. Я вчора був в супермаркеті - пачка толокна 300 грамів коштує 30 гривень! А кілограм хліба - 10. А кіло гречки лиш 26. Тож якщо сіяти толокно, ми виведемо країну...

Втручається Батусов:
- Вибач, влада дійсно некометентна і непрофеійна, і треба її терміново міняти, але лише я, як головний експерт у сільському господарстві, можу сказати, що влада нічого не робить і немає стратегії розвитку АПК. Тоді як цілком зрозуміло, що треба сіяти або просо, або пшоно. Ці дві культури...

- Та що ти там розумієш? Тільки толокно!

- Яке толокно, у нього врожаність не та, а от якщо пшоно, або принаймні просо...

Їх зупиняє Сявченко:
- Зачекайте, панове. Як офіцер, я мушу сказати, що зараз іде війна. А на війні треба багато продуктів для армії. А що головний продукт в армії? Правильно - перлова каша. Тож я вважаю, що коли ми скинемо злочинну корумповану владу, то треба буде обов`язково сіяти перловку.

- Надія, на перловку також можна виділити частину землі, але головне - все ж таки толокно!
- Ні! Краще пшоно та просо. І з поваги до Наді - трохи перловки.

- А ще я би посадила батути.
- Що?
- Які батути?
- Невже ви не знаєте, панове експерти? Батути - це такі африканські рослини, на яких росте хліб.

- Та я знаю, що таке батути, але як експерт кажу вам, що батути у нас не ростимуть - надто холодно. Вони всохну... Тобто замерзнуть. А ось толокно...
- Але не забувайте, що коли ми скинемо злочинну владу, ми помиримося з Росією і вона на знак примирення поверне нам Крим. Або ми керуватимем ним спільно. І от в Криму батути...

Тут Батусов трусить головою й кричить:
- Як головний військовий експерт, я заявляю, що коли ми скинемо злочинну непрофесійну владу, я запропоную свій блискучий стратегічний план визволення Криму і Донбасу, який...

Втручається Сявченко:
- Пане Батусов військовими експертами ви з паном Кусьяновим будете завтра, а сьогодні ви експерти у сільському господарстві і ми говорили про вирощування батутів та перловки.
- І толокна!
- І проса та пшона!

- Так, пане Юра і пане Юра! Країна наша багата і велика, землі вистачить і для батутів і для...
- Пшона!
- Толокна!
- Так, панове експерти - вистачить для всього. Усім нам трьом. Треба тільки позбутися непрофесійної влади.

Сявченко дивиться на годинника:
- Наша зустріч підійшла до кінця і ми оголошуємо результати онлай-опитування. Отже, 86% глядачів вважають дії влади в АПК непрофесійними, ще 10% - злочинними. А решта - це "порохоботи", що працюють на "Мінстець".
Головне - це якомога швидше зробити перевибори і привести до влади справжніх патріотів і високих професіоналів.

- Мене!
- Мене.
- І мене. До нових зустрей в ефірі...
Крим - це Україна!
1
like
1
good
bad
shockingly
27.09.2017 р. відповів для Grom  
answerview
чому я кладу свій теплий український  ******  на всяких угорських йобіків та хуйла?
бо в нас схоже приняли гарний закон про освіту

все буде добре!



Я еще не перековался , но за этот закон Пороха начинаю уважать. Только вот беда нужно как в штатах с первого класса. И за что здесь обижаться живеш на Украине обязан знать украинский язык. Так что венгры не правы однозначно. Это как в Германии призывать к обучению на русском. Даже в Союзе все учили русский обязательно и свои национальные языки.  47_mail
2
like
2
good
bad
shockingly
28.09.2017 р.
answerview
15_badgrin
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
3
like
3
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин