MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
19.04, 08:45
11
+8 °С
Вітер: 1 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2400121
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
11.09.2021 р. відповів для User  
answerview
Вчера к соседке внучка приехала из Симферополя. Бабушка подарила 50 000 грн и она пошла покупать телефон  дочке и мужу. Купили РОСО Mi3  и Самсунг А12..15_badgrin15_badgrin15_badgrin15_badgrin
Покупали у моего товарища и посоветовал я...  ( а мне насрать04_blush)  
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
good
1
bad
shockingly
11.09.2021 р.
answerview
Купили РОСО Mi3  и Самсунг А12..

Оба хреновые, Poco M3 плохие матрицы и тд..., самсунг слабый по железу, экрану....15_badgrin
Змінено: 11.09.2021 р., alikxom
like
good
bad
shockingly
11.09.2021 р.
answerview
Кинул на пару рессурсов ссылки по Сяоми и Крыму... вата местная срзу воды в рот набрала. 03_biggrin
Очкуют против раши гнать. Это не Украину хаять и нагибать за каждый косяк. Ссыкота....... герои только по личкам шастать.
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 11.09.2021 р., Юра-Ездок
3
like
good
3
bad
shockingly
11.09.2021 р. відповів для alikxom  
answerview
Олег, им были важны камеры. А камеры отличные, по 48, у других говно.  И батарея у РОСО- больше всех. У жены РОСО X3 NFC -  камера и аккум- СИЛА18_good
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
11.09.2021 р.
answerview
Кинул на пару рессурсов ссылки по Сяоми и Крыму.

Я тоже кинул.
Ответ:
" Баян.
Сегодня проверяли активацию новых устройств - ничего не блокируется.
И блокировке не подлежат устройства, активированные в других регионах РФ или других государствах."
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
11.09.2021 р. відповів для Veps  
answerview
Тоже прикидывал... зачем Сяоми терять деньги на непризнаных териториях. Вы воюйте,  не признаёте там чего.... а мы, только бизнес ничего личного. Бабло правит миром.
Но как вата сразу в игнор ушла... это шедевр.03_biggrin

https://24tv.ua/stattya-putina-pro-ukrayinu-tse-ritorika-novini-rosiyi-i-ukrayini_n1735542
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 11.09.2021 р., Юра-Ездок
2
like
1
good
1
bad
shockingly
11.09.2021 р. відповів для alikxom  
answerview
вата местная срaзу воды в рот набрала. 
Очкуют против раши гнать. Это не Украину хаять и нагибать за каждый косяк.
Ссыкота....... 
https://video.twimg.com/ext_tw_video/1436646519495708677/pu/vid/320x320/-mhU75XRD_J11De3.mp4

Оба хреновые, Poco M3 плохие матрицы и тд..., самсунг слабый по железу, экрану....
..теж балувався андроідами і леново, хіаомі, самсунг, поко-шмоко і т.п.  - кожен рік міняв,
в кінці-кінців взяв б/в айфон і вже майже 3 роки з ним 06_question
але нещодавно взяв на тиждень поюзати Mi Note 10 - поклацав-пофоткав...  коротше - поки ще "повішу" на гівно-айфоні03_biggrin
☭ = 卐 = Z
Змінено: 11.09.2021 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
11.09.2021 р.
answerview
айфон

На день 3 раза заряжаешь?03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
1
good
bad
shockingly
11.09.2021 р. відповів для Veps  
answerview
Із цим "блокуванням" взагалі ніц не зрозуміло... як це реалізувати технічно? 
Не в плані самого блокування, а у плані виявлення - кого саме блокувати? 
А якщо смартфон придбаний на Аліекспрес, отриманий у Херсоні на пошті і завезений у Крим (там таких думаю повно)?
Що із кастомними прошивками? Що ти там заблокуєш і як? 06_question
На день 3 раза заряжаешь?
"Только спокойствие" 03_biggrin
Як тільки купив - сідав за 10 годин, замінив акумулятор і тримає тепер майже добу, згоден - не багато, але вистачає, я не у лісі живу. 
P.S. та я не є сліпим фанатом чогось одного і із задоволенням перейду і на Андроід, 
( на роботі працюю з Лінуксами - тому Андроідами ви мене не налякаєте15_badgrin)
якщо Андроі переб'є Айфони по основним козирям, що необхідні саме мені: 
стабільність роботи (в т.ч. мережі, вайфай, 4Ж тощо), якість і швидкість камери - візьму.
Бо Айфони потроху здуваються без Стіва Джобса і Андроіди їх наздоганають, якщо вже не наздогнали.
Але поки, на тому ж Мі10, якого тестував - навіть 4Ж повільніше "підбирає" мережу, так само і ВайФай, Камера теж - у однакових умовах (сутінки+рух) робить розмиті знімки... 
..знайомий ось вихваляє Pocophone F2 Pro 5G , каже, що то "топ за свої гроші", треба буде десь у магазині поклацати. Але мені чогось здається щось із того усього хламу якісні тільки Самсунги, правда коштують курва як ті Айфони 02_sad
☭ = 卐 = Z
Змінено: 12.09.2021 р., hitmanhunter
1
like
1
good
bad
shockingly
12.09.2021 р. відповів для Veps  
answerview
РОСО X3

Да -РОСО X3 отличный смарт!,в нем куча плюшек, а РОСО М3 -барахло,прожорливый проц. Snapdragon 662  по этому аккум 6000 мАч, камера псевдо 48 и т.д.
1
like
1
good
bad
shockingly
12.09.2021 р.
answerview
взяв на тиждень поюзати Mi Note 10 - поклацав-пофоткав...  коротше - поки ще "повішу" на гівно-айфоні

Приятель сменил айфон с огромной радостью на Redmi Note 10 Pro-очень доволен китайцем после айфона.
2
like
2
good
bad
shockingly
12.09.2021 р.
answerview
якісні тільки Самсунги, правда коштують курва як ті Айфони

В половине стоят китайские процессоры МТК. смысл в самсунгах теряется.
2
like
1
good
1
bad
shockingly
12.09.2021 р.
answerview
https://m.gordonua.com/news/war/danilov-ukrainskie-voennye-mogut-ochistit-territorii-donetskoj-i-luganskoj-oblastej-i-povoevat-za-krym-1571881.html

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1265986240080428&id=100000071930283

https://24gadget.ru/1161072814-vms-ssha-sozdali-ustrojstvo-preryvajuschee-chelovecheskuju-rech.html

https://fb.watch/7_QfnupNOL/

https://fb.watch/7_QLsMz1p6/
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 13.09.2021 р., Юра-Ездок
1
like
1
good
bad
shockingly
12.09.2021 р.
answerview
процессоры МТК

Возможно стоят, как у меня -модернизированный МТК? Все хвалят на форумах. ( Redmi Note 8 pro)
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
13.09.2021 р.
answerview
В Херсонской области фермеры массово уничтожают урожай арбузов. На кадрах видно, как мужчины в поле выбрасывают их из грузовика.
Оптовая цена на арбузы — 30-50 копеек за килограмм. Это, по словам фермеров, вдвое ниже себестоимости. Поэтому аграрии считают, что выгоднее разбить арбуз на кусочки.
Вот такая вот мы богатая, аграрная страна с уникальным чернозёмом.
Розбити і викинути можна - 
а подарувати(обміняти) іншому фермеру на корм тваринам - ви що! Ми ж Українці!! 15_badgrin

Приятель сменил айфон с огромной радостью на Redmi Note 10 Pro-очень доволен китайцем после айфона.
розпитаєте якось детальніше, бо цікаво,
особливо - чим саме задоволений, можна тут буде продовжити http://www.moto.com.ua/forum/topic-604963/page-65/?q=%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%B8%D0%B4
модернизированный МТК? Все хвалят
мтк ставлять в основному на бюджетні смартфони,на половині моїх андроідів були саме МТК, всі були гарячі(+жерли батарею як коні) і тормознуті.
..але 90% всіх глюків - це сам Андроід і/або його "оболонка"
☭ = 卐 = Z
Змінено: 13.09.2021 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
13.09.2021 р.
answerview
саме МТК, всі були гарячі(+жерли батарею як коні) і тормознуті.

Я спрашиваю про МТК на Xiaomi Redmi Note 8 Pro, это ПЕРВЫЙ процессор MTK, с водяным охлаждением. Остальные Snapdragon  молча курят в сторонке.Хоть ему 2 года, но он в топе по всем показателям.
У меня уже 3 Сяоми- смарт и я ОЧЕНЬ доволен. До него был Леново- тоже отличный смарт.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
13.09.2021 р.
answerview
За перше півріччя 2021 року "Укрзалізниця" прозвітувала про 1,4 мільярда гривень сукупних чистих збитків.
З 2016 по 2019 роки "Укрзалізниця" вперше стала прибутковою.


У меня уже 3 Сяоми- смарт и я ОЧЕНЬ доволен. До него был Леново- тоже отличный смарт.
ну коли покористуєтесь ще й самсунгами і айфонами, тоді будемо сперечатись на рівних 01_smile
☭ = 卐 = Z
1
like
1
good
bad
shockingly
13.09.2021 р.
answerview
https://kriminal.tv/news/mertva_zemlja_okupovanogo_donbasu_jak_zatopleni_shahti_znischujut_region_foto_video.html 02_sad

П.С.  Мужики, есть же соответствующая ветка по электронике.....31_bigboss
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 13.09.2021 р., Юра-Ездок
1
like
1
good
bad
shockingly
13.09.2021 р.
answerview
Я спрашиваю про МТК на Xiaomi Redmi Note 8 Pro, это ПЕРВЫЙ процессор MTK, с водяным охлаждением. Остальные Snapdragon  молча курят в сторонке.Хоть ему 2 года, но он в топе по всем показателям.

В твоем смарте стоит неплохой MediaTek Helio G90T- это и есть МТК, но  Snapdragon - лидер технологий ,производительности и энергоэффективности. На скриншотах сравнение твоего МТК с Snapdragon
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
13.09.2021 р.
answerview
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин