MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
27.07, 08:18
44
+25 °С
Вітер: 2 м./с., Пн-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2468450
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
12 січня, 20:01
answerview
Україні ще худше  буде..
гірше??????  що може вже бути гірше?????  війна.  гинуть люди.  розруха.  у влади люди які взагалі не мають уяви як правильно керувати країною.  злодії  і  зрадники всюди.   куди ще гірше??????06_question  так шо хай здихає, вже не страшно.........
like
good
bad
shockingly
12 січня, 23:19
answerview
Треба просто перестати боятися | Віталій Портников
 

хто там на рожевому графіку внизу - бажаю вам поїсти лайна, протягом всього вашого нікчемного життя, що у вас залишилось. 01_smile

☭ = 卐 = Z
Змінено: 13 січня, 11:23, hunter
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
13 січня, 09:53
answerview
Хуситы ошибочно атаковали второй танкер с российской нефтью возле Йемена03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
2
like
1
good
1
bad
shockingly
13 січня, 12:01
answerview
куди ще гірше??????
я ж тобі вже малював цю картину:
Олег Сузукі ремонтує снігоходи під відкритим небом на курортах Воркути03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
13 січня, 12:06
answerview
малював

Брешеш 15_badgrinТи малював його  у Дрездені, міняючи трак у танку Т-5503_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
1
like
good
1
bad
shockingly
13 січня, 12:39 відповів для Veps  
answerview
ну то якщо крупно повезе і москалі не прочитають шо він тут писав03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
good
1
bad
shockingly
13 січня, 16:10
answerview
москалі не прочитають
Я ЦИХ   П І Д А Р А С І В   НЕНАВИДЖУ .  САМА  КОНЧЕНА  НАЦІЯ  В СВІТІ .  нація  яка  живе  вчорашнім, "дєди  ваєвали " ,  "можєм  павтаріть" ,  " в  савєцком  саюзє  ми  билі  счастліви"  і  решта  йонутих  висловів,  яка  завжди  рветься  когось завойовувати, спасати когось від  когось,  вони  всі  невиліковно хворі, смертельною, небезпечною  заразою.  
like
good
bad
shockingly
13 січня, 16:12
answerview
ремонтує снігоходи
про снігоходи ні слова!!!!!!  тошнить!!!!  ща вирву!!!!!!03_biggrin
1
like
good
1
bad
shockingly
13 січня, 19:04 відповів для olegsuzuki  
answerview
нація  яка  живе  вчорашнім, "дєди  ваєвали " ,  "можєм  павтаріть" ,  " в  савєцком  саюзє  ми  билі  счастліви"
абсолютно цим же самим жило і ~70% українців/маларосів, аж до 2022го року, 
правда, до того ще можна додати "мнагавєктарнасть", "раньшеждружилі", "хужинібудід", "какаяразніца". 
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
13 січня, 19:27 відповів для olegsuzuki  
answerview
Мы с тобой подискутируем  на эту тему как нибудь... Есть "советский союз" , где ты родился, и я, а есть -"совок" . 
И это две большие разницы .06_question Посмотри кусочек свадьбы,в Дагестане (точно не знаю) , современной, они по русски между собой разговаривают. Это позор!19_negative


Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
Змінено: 13 січня, 19:29, Veps
like
good
bad
shockingly
13 січня, 20:17 відповів для Veps  
answerview
Я в Україні народився.
Правда не зразу взнав.03_biggrin
Було це коли я ще пішки під стіл ходив, жили в хаті під соломою і спали на солом'яному матраці, електрики ще не було, а радіо вже провели. То такими вечорами з розваг було пограти з бабусею в дурня в карти і послухати радіо, там постійно розказували як гарно жити в радянській Україні. І так мені туди хотілося, що почав я приставати з питанням: як виросту - як в ту Україну добратися. Але бабуся в мене була неписьменна і зразу обламала03_biggrin - сказала що живемо ми в СОЗі(спільний обробіток землі тоді називалося) а до України далеко, пішки не дійдеш, коня комнезамівці в діда давно забрали, а на нового грошей немає. Але потім батько таки сказав що повернеться з того вонючого Донбасу і колись отримає квартиру, і ми переїдемо в ту Україну, тут не дуже далеко.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 14 січня, 09:22, User
like
good
bad
shockingly
13 січня, 20:28
answerview
дурня в карти і послухати радіо,

так усі й жили. Які ще розваги були?03_biggrin
Правда не зразу взнав
Так ти народився там де живеш зараз? Я нічого не зрозумів05_shok
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
14 січня, 09:23 відповів для Veps  
answerview
Отам де ми на на Ворсклі купалися за 200 метрів від берега роддом колись стояв, теж під соломою03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
1
good
bad
shockingly
14 січня, 16:15
answerview
Я нічого не зрозумів
Кого ти слухаєш? Він комунякою вже народився, СОЗи (ТСОЗи) - Товариство спільного обробітку землі, утворилися у 1919 році, а в кінці двадцятих вже зникли, виходить Юзеру по любому вже за 90 років...15_badgrin
Іванович. Не бандерлог!
like
good
bad
shockingly
15 січня, 05:46
answerview
05_shokа, кто это сделал?
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
15 січня, 07:18 відповів для alikxom  
answerview
І таки начебто правда 18_good

СОУ з використанням комплексу ППО «Petriot», 14.01.2024 близько 21:00 було нанесено вогневе ураження по двом літакам вкс рф, а саме літаку ДРЛВ А-50 та іл-22, які перебували над акваторією Азовського моря.
Попередньо, А-50 збитий, а Іл-22 підбитий, проте перебував в повітрі і намагався дістатися до найближчого аеродрому, проте зник з радарів, після початку зниження, в районі Керчі.
Вартість модернізованого А-50 складає близько 500 млн. дол.
Тепер в Азовському морі є підводний флот03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 15 січня, 07:26, User
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
4
like
4
good
bad
shockingly
15 січня, 08:00
answerview
Знову по Воронежу промазали03_biggrin

В Рязанской области обнаружили обломки ракеты Кинжал.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
good
1
bad
shockingly
15 січня, 13:15
answerview
Схоже Кучма з Литвином підчищають сліди.

Тіло екс-заступниці генпрокурора Ольги Колінько та її доньки виявили в їхніх квартирах 10 січня.
У результаті розтину тіла колишньої заступниці генерального прокурора Ольги Колінько судово-медична експертиза встановила перелом хрящів гортані. Його могло спричинити придушення чи здавлення.Про це повідомив «Ракурс». 
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 15 січня, 13:20, User
like
good
bad
shockingly
15 січня, 13:32
answerview
РЕБ, Лазер? 05_shok


Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
15 січня, 14:55
answerview
ІЛ-22М таки сів, але вже не полетить
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин