MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
27.07, 07:59
44
+23 °С
Вітер: 1 м./с., Півн
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Клуб Кабоводів і Бандерлогів.Обговорення поточних справ і взагалі ні про що.

Переглядів: 426263, модератор: User
User модератор теми
10.08.2018 р.
answerview
Показати повідомлення
Щоб не спотворювати теми зустрічей всякі нісенітниці, дурниці і дрібниці обговорюємо тут.
А також підготовку до зустрічей до відкриття окремої теми.
Привітання і серйозні технічні питання будуть видалятися - для цього є окремі теми.

Рейтинги станом на 21 серпня 2023 року після 17-ї

1. Стас - 60 - 7640 км - 17 зустрічей
2. Директор - 55 - 8808 км -13
3. Юзер - 51 - 4976 км -17
4. Вітя з Дніпра - 40 - 5385 км -11
5. Завгосп - 31 - 2685 км -11
6. Саймон - 29- 2575 км -10
7. Вацлав - 24 - 3724 км - 6
8. Сергій Малинівка - 23 - 4475 км
9. Академік = 22 - 3682 км
10. Рекс - 22 - 3103 км
11. Вепс - 19 - 2114 км -6
12. Мирон - 17 - 2745 км
13. Юра - 17 - 2553 км
14. Воца - 15 - 955 км -6
15  ЗМВ- 9 - 1411 км
16. Сюзанна - 3 - 400 км
17. Вова директор - 2 - 60км - 1
18. Коля машиніст - 2 - 50 км -1

Як рахується рейтинг.
Зустріч 2 бали + кожні 300 км = 1 бал

При однаковій кількості балів, вищий той хто більше проїхав. Рахується дорога в обидва кінцяі(інколи туди й назад люди можуть поїхати різними дорогами - наприклад щоб частину шляху поїхати разом)

Воца буде завжди у якості межі рейтингів. Не обігнав Воцу - в рейтинг не попадєш. Який рейтиинг, якщо тебе навідь Воца, що без власного "коня", - обігнав? Ну а гарантована присутність Воци у рейтингу - за його стійкість і героїзм у громадському транспорті.

Зустріч зараховується якщо було не менше п'яти чоловік і значки або наліпки.
(автор формули рейтингу пан Вацлав)
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 21.08.2023 р., User
2
like
2
good
bad
shockingly
21 квітня, 22:16 відповів для User  
answerview
У меня тоже сигнализация блымае. Просто так.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
21 квітня, 22:18
answerview
тупо

Нет. Лучше и сцепой и тормозом, одновременно. У меня интуитивно левая нога на сцепу одновременно с тормозом падает.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
22 квітня, 04:13 відповів для Veps  
answerview
Лучше и сцепой и тормозом
Ну тут есть нюансы , на вёдрах  и нужно тормозить не выключая сцепления , тогда срабатывает как бы абс ,  даже если резко тормозить то машина просто заглохнет , отпустишь заведется , на современных тачках так не получается , по крайней мере у меня , если тормозить в пол то абс не даёт блокироваться колесам , точнее даёт но на очень короткое время и от этого чувствуются удары по коробке , машина глохнет и пытается запустится очень часто , так что если плавно то торможу не выключая сцепления , если в пол то сцепление выжимаю одновременно с тормозом 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
1
like
1
good
bad
shockingly
22 квітня, 06:30 відповів для 6barakuda  
answerview
Совершенно верно. У меня вёдер никогда не было,только на права сдавал на копейке в 199015_badgrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
22 квітня, 08:04
answerview
офіціали трубку на дзвінки від тебе ще піднімають???
Я ще ними не займався03_biggrinОсь сьогодні буду цікавитися як закрити двері без сигналки.
А поки що читаю їхню біблію на 300 сторінок і вчуся бо фейсбуку і ютубу.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
22 квітня, 08:35 відповів для User  
answerview
як закрити двері без сигналки
Так ключ то есть ? Замочная скважина одна всего , повернул и закрыл все сразу или у тебя как то по другому ? Хотя сигнала и иммобилайзер сами машину закрывают , отошёл закрылась , подошёл открылась , как то так 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
like
good
bad
shockingly
22 квітня, 08:42
answerview
Я ще ними не займавсяОсь сьогодні буду цікавитися
всьо,  звізда  офіціалам15_badgrin15_badgrin15_badgrin  напевне  спочатку повідключають телефони а потім можуть і сервіс закрити 08_lol08_lol08_lol
3
like
good
3
bad
shockingly
User модератор теми
22 квітня, 09:11 відповів для olegsuzuki  
answerview
Так у них в біблії про закриття-відкриття дверей ключем 5 сторінок списано05_shok
Там 4 положення ключа і 3 способи його програмування15_badgrin, яким з них вони запрограмували я фіг його знає06_question.
Розібрався тільки як відкрити аварійно багажник: треба відкинути заднє сидіння, залізти в багажник, зняти якусь пімпочку і викруткою поковиряти замок - і він відкриється, так що кансєрви я вибратися зможу, тільки треба викрутку в бардачок покласти03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 22 квітня, 09:13, User
like
good
bad
shockingly
22 квітня, 11:04
answerview
треба відкинути заднє сидіння,

У той біблії тобі не написали що треба ще й заднє сидіння ключом відкрити, з обох сторін,- викрутка там не катіт15_badgrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
1
like
good
1
bad
shockingly
User модератор теми
22 квітня, 19:08
answerview
Кончив я їх, завтра в гараж приїдуть розбиратися15_badgrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
22 квітня, 20:42
answerview
нюансы , на вёдрах
походу вы спец по ведрам, подскажи чего двиг глохнет в гбо режиме, когда я еду и на нейтралку переключаю, пару сек и красные лампочки. Приходится подсос вытягивать слегка чтоб ехало.  Когда на месте стоит на холостых нормально, не глохнет и с задвинутым подсосом.
Потеплело, я кастрюлю на лето повернул - стало глохнуть. Вернул на зиму - перестало. Думаю може подмерзает в карбе канал холостого хода, а если горячий воздух заходит, то тогда норм?  Буду походу все лето с кастрюлей на зимнем режиме ездить))
like
good
bad
shockingly
23 квітня, 13:22 відповів для kavasaka  
answerview
походу вы спец по ведрам
Та какой там спец , ведро оно и в Африке ведро , на бензине едет нормально ? В карбе перемерзать  не может , карб подогревается от системы охлаждения , обычно перемерзать редуктор , но для этого нужен мороз 10град , а вообще  настройка гбо это отдельное искусство , я таким не владею , у меня тачки на бензине все были , вот с первым дизелем знакомлюсь 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
1
like
1
good
bad
shockingly
User модератор теми
24 квітня, 07:43
answerview
Знову по Полтаві 2 ракети прилетіло. Мабуть кудись попали, бо наші мовчать, а кіпіш був неслабий.02_sad
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
24 квітня, 09:38
answerview
У нас центр в черговий раз учора градами накрили, 7 влучань, один поранений, не встиг до укриття добігти у себе у дворі, все ближче до мене підбираються, попередній обстріл метрів 400-500 від мене, учора метрв700 - 700 - 800, за дві неділі прилітало й каби, по 4 штуки, центр міста магазини, павільони в хлам, кілька автівок згоріло вбиті й поранені люди, на слідуючий день арта, туди ж, тепер гради, вже кілька раз. Суки.... 
Дизель - наше всьо!
3
like
good
bad
shockingly
3
24 квітня, 10:09
answerview
Деталі обстрілу Білопілля на Сумщині 23 квітня.

Унаслідок російської атаки на території власного домоволодіння уламками поранено 45-річного чоловіка. Пошкоджено щонайменше 20 приватних будинків та газопровід, про це повідомили у Сумській обласній прокуратурі. Правоохоронці розпочали досудове розслідування.
Дизель - наше всьо!
like
good
bad
shockingly
24 квітня, 10:28 відповів для zmv  
answerview
Племінник каже що хочуть Білопілля стерти з ліца землі13_evil
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
26 квітня, 09:23 відповів для User  
answerview
Кончив я їх
Ну как успехи ?, интересно ведь , как идёт борьба человека и машины 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
like
good
bad
shockingly
26 квітня, 09:59
answerview
борьба человека и машины 
не человека с машиной,  а человека и официалов15_badgrin15_badgrin15_badgrin  или наоборот  официалов с человеком08_lol08_lol  хто кого
3
like
good
3
bad
shockingly
User модератор теми
26 квітня, 10:04 відповів для 6barakuda  
answerview
Приїхали в гараж, наладили, показали, заодно навчили двірниками користуватися03_biggrin
Кажуть через тиждень на безкоштовне ТО, а в мене пробіг 12 км15_badgrin.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
26 квітня, 10:13
answerview
а в мене пробіг 12 км
Толя,  ой не прикудуйся целкою, пробіг у нього 12км,  в тебе вже пістєц пробіг15_badgrin15_badgrin то в машини 12 км03_biggrin
3
like
good
3
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин