MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
25.04, 22:49
44
+13 °С
Вітер: 0 м./с., Пн-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Поездки одного дня

Переглядів: 253317
21.03.2009 р.
answerview
Показати повідомлення
Всем привет. 01_smile Я, в основном, обитаю на ветке про Hyosung GT250R, но ввиду того, что там обсуждаются вопросы, больше связанные с самим мотоциклом, решил перенести свои посты оттуда в отдельную тему. И впредь добавлять сообщения сюда.
Мот я купил в декабре 2008. На момент написания этого сообщения накатал 2300 км, большая их часть вот в таких вот коротких поездках по Киевской и соседним областям. Уверен, что многие осуществляют такие однодневные вылазки за пределы своих населённых пунктов, поэтому желающие могут в этой теме отписываться и о своих поездках.
Начну с себя (см. следующие посты). 01_smile
Я не нудный, я тщательный!
Змінено: 21.03.2009 р., yura777
like
good
bad
shockingly
1••567891011••19
16.11.2009 р. відповів для GiM  
answerview
Красота то какая....  Спрячьте кто - нибудь снятый вчера со скутера аккумулятор а то не удержусь!!
Если будет день, значит тени не в счет,
Если харакири, то кривым мечом,
Если тушат свет, значит грех так грех,
Если минарет - значит выше всех.
like
good
bad
shockingly
17.11.2009 р.
answerview
Так GIM глянув я на твою подорож аж в душі спокійніше стало і настрій появився в таку недобру  погоду  !
Dimkadj:) Жизнь-говно,но мы с лопатой!!!
[URL=http://smajliki.ru/smilie-810574311.html]http://s12.rimg.info/21308299b85359b7b80339f2dd37cf2a.gif
like
good
bad
shockingly
GiM
17.11.2009 р. відповів для Dimkadj  
answerview
Так GIM глянув я на твою подорож аж в душі спокійніше стало і настрій появився в таку недобру  погоду  !
На самом деле с утра светило солнце .По большому счету дело не в погоде ,а в природе 01_smile и подходящей компании01_smile
like
good
bad
shockingly
17.11.2009 р. відповів для GiM  
answerview
Я тоже пока еще "не консервируюсь".
Не смотря на легкие простудные симтомы,в воскресенье "намотал на колесо" 180км по области.Съездил в гости к старшему сыну и внуку.Ничуть не жалею.Успел до дождика вернуться в Житомир 03_biggrin
Только позитив 41_dance2
Для меня (пока дороги сухие) лучше легкая простуда,чем тяжелый мототаксикоз.
1.На двух колесах душа блаженствует
2.ТВОЯ ГОЛОВА В ОТВЕТЕ ЗА ТО, КУДА СЯДЕТ ТВОЙ ЗАД.
Honda Lead90,Honda Lead100,Honda SH150 (2005) ,Honda SH150(2007) Honda Foresight(2001),Honda Dio110,Honda PCX150
like
good
bad
shockingly
17.11.2009 р. відповів для Leonid1961  
answerview
лучше легкая простуда,чем тяжелый мототаксикоз.

Я вас в цьому піддтримую,я свій скутер поставив 2 тижні тому в гараж а тепер так тяжко без нього ЛОМКА! тягне мене до нього Я неможу жити без двоколісної техніки! це в крові!
Dimkadj:) Жизнь-говно,но мы с лопатой!!!
[URL=http://smajliki.ru/smilie-810574311.html]http://s12.rimg.info/21308299b85359b7b80339f2dd37cf2a.gif
like
good
bad
shockingly
17.11.2009 р. відповів для GiM  
answerview
Так GIM глянув я на твою подорож аж в душі спокійніше стало і настрій появився в таку недобру  погоду  !
На самом деле с утра светило солнце .По большому счету дело не в погоде ,а в природе 01_smile и подходящей компании01_smile


Так компанія грає велику роль коли подорожуєте!
Так GIM глянув я на твою подорож аж в душі спокійніше стало і настрій появився в таку недобру  погоду  !
 я мав на увазі що в нас тут де я живу недобра погода!
Dimkadj:) Жизнь-говно,но мы с лопатой!!!
[URL=http://smajliki.ru/smilie-810574311.html]http://s12.rimg.info/21308299b85359b7b80339f2dd37cf2a.gif
like
good
bad
shockingly
GiM
17.11.2009 р. відповів для Leonid1961  
answerview
У меня зимой наступает время эндуро .далеко не поедешь -холодно .а вот в лес сгонять это наоборот семь потов сойдет даже в мороз .да и дороги всё зимой открыты в отличии от лета .когда везде шкалабаумы стоят и предприимчивые южане
Змінено: 17.11.2009 р., GiM
like
good
bad
shockingly
17.11.2009 р. відповів для GiM  
answerview
У меня зимой наступает время эндуро .далеко не поедешь -холодно .а вот в лес сгонять это наоборот семь потов сойдет даже в мороз .да и дороги всё зимой открыты в отличии от лета .когда везде шкалабаумы стоят и предприимчивые южане

Жека привет, посмотрел твой отчет ,фотки (как всегда то что надо),и действительно -бередишь ты душу такими прохватами,я мот то поставил в спячку ,а вот скутик меня выручает -в том году на Хонде трехколесной в зиму в снег и мороз по лесу на рыбалку ездил ,а в этом году Ямашке предстоит пройти тест на морозы (жаль резина не как у Доминатора).Ну а хоть прокатился на Доминаторе ,как он тебе ,вещь с виду зачетная для таких поездок ,да и по асфальту должна около 100 бежать без проблем.
ПС-эх жалко ,что нельзя временно телепортироваться на пру тройку деньков в Крым , на ЮБРе бы тоже было бы удобно по таким тропкам поездить !
Ударим ЭНДУРО по бездорожью и разгильдяйству ....
Если рыбалка мешает работе ....---бросай работу......
like
good
bad
shockingly
GiM
17.11.2009 р. відповів для serui65  
answerview
Да Юбрик бы там хорошо пошел
Легкий и маневренный
ПС Видел бы ты резину на Активе 28_bad И несмотря на это он вывозил везде 47_mail
like
good
bad
shockingly
17.11.2009 р. відповів для GiM  
answerview
Совсем возле моего дома были 01_smile

Не понял  Жека, ты пересел на актив?! Или это номер два. типа бюджетный эндур? 01_smile
like
good
bad
shockingly
17.11.2009 р. відповів для GiM  
answerview
Да Юбрик бы там хорошо пошел
Легкий и маневренный
ПС Видел бы ты резину на Активе 28_bad И несмотря на это он вывозил везде 47_mail

Жека ,ты про Доминатор не ответил ,катался или нет?
Ударим ЭНДУРО по бездорожью и разгильдяйству ....
Если рыбалка мешает работе ....---бросай работу......
like
good
bad
shockingly
GiM
17.11.2009 р. відповів для pastux  
answerview
Совсем возле моего дома были 01_smile

Не понял  Жека, ты пересел на актив?! Или это номер два. типа бюджетный эндур? 01_smile

Шторма отдал нафик
А на чем ездить в горы ??
Взял напрокат у соседа Актив 05_shok  03_biggrin
like
good
bad
shockingly
GiM
17.11.2009 р. відповів для serui65  
answerview
Да Юбрик бы там хорошо пошел
Легкий и маневренный
ПС Видел бы ты резину на Активе 28_bad И несмотря на это он вывозил везде 47_mail

Жека ,ты про Доминатор не ответил ,катался или нет?

Не не катался некогда было да и люди мы пока еще малознакомые
(я помню твою любовь к эндуро)
Обязательно попробую .кстати выхлоп и характер работы движка как у Торнадо
Только там 4 клапана и мощи 25 сил
(Серый но какие там подвески 27_dash  27_dash )
like
good
bad
shockingly
17.11.2009 р. відповів для GiM  
answerview
Да...подвески там с таким ходом ,что мама не горюй - бездорожье не проблема ,одно не очень удобное есть в этих моделях (Хонда  Базиа ,Доминатор и др. эндуры)-форсированные движки и как следствие -им нужен 98 хороший бенз 05_shok ,а так все суппер -неубиваемые движки .
Ударим ЭНДУРО по бездорожью и разгильдяйству ....
Если рыбалка мешает работе ....---бросай работу......
like
good
bad
shockingly
17.11.2009 р. відповів для GiM  
answerview
А на счет любви к эндуро -это ты в самую точку попал (больная тема -иногда так хочется ,что аж квартиру бы продал ,а Транальпик бы новенький купил  33_wacko ).
Ты бы видел как я месяц назад  на Хонде Гуро по плавням после дождей гонял ,пару раз даже не на рыбалку ,а так просто выезжал ,мокрый песок -это что-то ,кайф как типа на спидвее на моте по снегу ,заносит ,разворачивает ,на поворотах при тормозе (заднем )в такой юз уходишь ,что аж ощущаешь себя гонщиком на кроссе ,и что интересно это трехколесное чудо такое выносливое -все ему нипочем ,я на днях на ютубе глядел япошек на этих Гурах -тоже гоняются ,только на треке -обалденно !
Ударим ЭНДУРО по бездорожью и разгильдяйству ....
Если рыбалка мешает работе ....---бросай работу......
like
good
bad
shockingly
26.05.2010 р.
answerview
Новий мотосезон вже в розпалі, надворі тепленько можна і прокатнутись. В минулому сезоні я побував у багатьох цікавих місцях, здавалося б що нікуди і поїхати, але то є не так і їхати є куди і є бажання, а це головне. Передивившись туристичний довідничок вибрав декілька цікавих визначних місць і склав такий маршрут на 440 км, з розрахунку при середній швидкості 50 км/год час руху 8-9 год і на прогулянки години 4, так щоб встигнути за весь день, запланував відвідати декілька замків в с. Підкамінь, с. Підгірці, смт. Олесько, м Золочів, але не так склалось як гадалось, дорога і природа вносить свої корективи.
Отже поїхали. Склав маршрут в навігаторі, зібрався, прихопив з собою дощовик і о 10.00 виїхав в сторону Острога, заправився на першій заправці і не поспішаючи порулив на Кременець, якість дороги пристойна, швидкість 70-75 км/год, погодка чудова, сонечко припікає, а я їду далі і по сторонах роздивляюсь, навколо красота, засіяні поля, оброблені городи, біля узбіччя черешні цвітуть, дерева зеленіють.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
26.05.2010 р.
answerview
Добрався до Кременця, заїхав на Замкову гору, неподалік продають сувенірчики та інші дурнички, вхід на територію зруйнованої фортеці, вірніше те що від неї залишилось платний - 3 грн, хоча якщо приїхати з ранку то і безплатно, поки того "продавця" немає, чуть перепочив, довго не затримувався, так як там я буд не одноразово і рушив далі на Почаїв.
З Почаєва рушив до першого запланованого замку в с. Підкамінь, "нувік" (GPS) показав 14 км коротшою дорогою, але яка то була дорога, а ось така
Проїхавши метрів з 300 по ухабам і ямам в мене вмить пропало бажання їхати по цій дорозі
"нувік" зразу ж запропонував іншу, заасфальтовану, без ям і колдобин але довшу 40 км, отже краще довше але краще, вернувся назад на асфальт, але дивлюся в далині по першій дорозі на пристойній швидкості їхала таратайка таврія, думаю собі "може там далі краща дорога", вертаюсь назад на коротшу дорогу, протрясшиь метрів 400-500, пару раз підстрибнувши все ж  таки я остаточно передумав і поїхав по асфальтованій дорозі
На зустріч пролітали поодинокі авто, на небі зявилися невеличкі хмарки, а із-зі обрію вже насувалася гроза інколи мерехтіли блискавхи і долинав грім, " лиш би тільки оминути зливу" думаю, хоча відчутно похолодало і дув поривчастий вітер і доносив весняну прохолоду ...

А дощик все ближче і ближче, впали на візир перші крапельки дощу, "може одягти дощовик, та ні може пронесе" подумав я. Не пронесло, дощик різко підсилився , за пару сотень метрів на узбіччі знаходилась автобусна зупинка там і перечекаю, а дощ все сильніший, все навколо поливає, блискавки небо прорізають, гримить аж вуха закладає...
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
26.05.2010 р.
answerview
Ось вже і добрався у Підкамінь, на вїзді розмістилася заправка місцевого бренду, "не завадило б заправитись" думаю, підїхав до колонки, пістолет в бак, гроші в касу, оператор вмикає колонку, а тут сюрприз  :o  із пістолета фонтан бензину через всі щілини, пістолет тече як старе решето, відпускаю курок, а з нього ще сильніше пре через дірки, кричу для оператора щоб вимикав, а то всього скута вже обілляв бензом, поки він гакав і шокав, то я вже скут і заправив і помив, і сам викупався в бензі 03_biggrin , а бензин тече на  гарячу вихлопну трубу аж шкварчит і парує, "лиш би тільки не загорівся" подумав "якщо згорить заправка, то дурниці, їх є ще багато, а скут в мене один"  , швидко відвожу мокрого скута всторону і миттєво витираю ганчіркою, підійшов мужичок спитав що трапилось, кажу що тече пістолет, а він у відповідь: "А що я зроблю?" засунув руки в кармани і побрів назад у свою коморку. То напевно вних такий прикол для збільшення продажу бензину, заправив не заправив, порозливав, лічильник нарахував - заплати.

Швиденько доїхав до замку, видно його здалека і звідусіль. Замок знаходиться на високому пагорбі оточений напівзруйнованою стіною шириною метра три, чуть вище ще одна масивна стіна із вбудованими вежами, а за стінами розташовався Домініканський монастир 17-18 століття, обійшов навколо, пофоткав, зайшов на подвіря, десь із середини монастиря долунали молитви ченців, в середину не заходив, трішки прогулявся по дворі, ще приїхало два автобуси з туристами
Змінено: 26.05.2010 р., gnom
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
26.05.2010 р.
answerview
Ось вже і добрався у Підкамінь, на вїзді розмістилася заправка місцевого бренду, "не завадило б заправитись" думаю, підїхав до колонки, пістолет в бак, гроші в касу, оператор вмикає колонку, а тут сюрприз  :o  із пістолета фонтан бензину через всі щілини, пістолет тече як старе решето, відпускаю курок, а з нього ще сильніше пре через дірки, кричу для оператора щоб вимикав, а то всього скута вже обілляв бензом, поки він гакав і шокав, то я вже скут і заправив і помив, і сам викупався в бензі 03_biggrin , а бензин тече на  гарячу вихлопну трубу аж шкварчит і парує, "лиш би тільки не загорівся" подумав "якщо згорить заправка, то дурниці, їх є ще багато, а скут в мене один"  , швидко відвожу мокрого скута всторону і миттєво витираю ганчіркою, підійшов мужичок спитав що трапилось, кажу що тече пістолет, а він у відповідь: "А що я зроблю?" засунув руки в кармани і побрів назад у свою коморку. То напевно вних такий прикол для збільшення продажу бензину, заправив не заправив, порозливав, лічильник нарахував - заплати.

Швиденько доїхав до замку, видно його здалека і звідусіль. Замок знаходиться на високому пагорбі оточений напівзруйнованою стіною шириною метра три, чуть вище ще одна масивна стіна із вбудованими вежами, а за стінами розташовався Домініканський монастир 17-18 століття, обійшов навколо, пофоткав, зайшов на подвіря, десь із середини монастиря долунали молитви ченців, в середину не заходив, трішки прогулявся по дворі, ще приїхало два автобуси з туристами
Змінено: 27.05.2010 р., gnom
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
GiM
26.05.2010 р. відповів для gnom  
answerview
Спасибо за интересный рассказ всегда читаю их с большим удовольствием
like
good
bad
shockingly
1••567891011••19
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин