MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
24.04, 16:35
44
+12 °С
Вітер: 1 м./с., Пд-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Мопеды Delta, Alpha и подобные клоны с CUB-овскими двигателями...

Переглядів: 11788672
22.10.2007 р.
answerview
Показати повідомлення
Обсуждаем мопеды Дельта, Альфа и подобные: обслуживание, ремонт, тюнинг, стайлинг мопедов.
"Viper": Delta, Alpha; Chongqing Wonjan motorcycle (Чунцин Вонцзянь)
"Аlphamoto": Fermer, Pony;
"Zonder": Fisher, Wolf;
"Kanuni": Nostalgia, Savage;
"Lifan": LF50Q-2, LF50;
"Musstang":YX48Q, YX48Q-2;
"Atlant": Сity;
"SOUL": Farmer;

Характеристики CUB двигателя 50, 70, 90, 100, 110, 125 кубов.
Судя по графикам, самый оптимальный двигатель 110куб.:
ТЫНЦ



Полезное видео по ремонту наших двигателей:
Видео по ремонту КПП с полной разборкой двигателя: https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=KQTpx3KG4gs
Видео  настройки карбюратора https://www.youtube.com/watch?v=kbOHcJjUDgQ
Как по состоянию свечи, выявить неполадки в двигателе https://www.youtube.com/watch?v=ugUFu-VzJ1A
Выявление проблем с клапанами https://www.youtube.com/watch?v=X3Ompi10UhM
Как отрегулировать клапана https://www.youtube.com/watch?v=x6J83X3lU3Q

В прикрепленных эскизах изображений:
1. внешний вид "альфа"подобных;
2. внешний вид "дельта"подобных;
3. эскизы съемников, необходимых для самостоятельного ремонта каб-моторов (с размерами);


В архивах:
В архиве №1 Мануал на "ДЕЛЬТУ"
В архиве №2 каталог деталей двигателя 139FMB с иллюстрациями на примере Актива
В архиве №3 и №4 каталог деталей с иллюстрациями на примере ДЕЛЬТЫ
В архиве №5 Мануал НONDA70(прародительница) на английском языке.

В архиве №6 Более обширная инструкция по настройке карбюратора
В архиве №7 Статья Wicker "ПЕРЕХОД НА ПОСТОЯНКУ";
                       Установка CDI-DC коммутатора вместо штатного" по методу Akademik;
                       распиновка реле-регулятора;
                       распиновка коммутатора от скутера на каб-мотор;
                       соотношение передаточного числа ведомой и ведущей звёзд;
                       типоразмерность шин (таблица);
                       таблица для определения степени заряженности аккумулятора;
                       наглядная картинка определения нормальной работы двигателя по цвету свечи
В архиве №8 Мануал на "АЛЬФУ"
В архиве №9 Инструкция по ремонту  нашего двигателя
В архиве № 10 Схема электропроводки, тахометра, реле поворотов
В архиве № 11 Мануалка по прокачке передней вилки на примере "Дельты"
Замена звезды привода маслонасоса без раскола двигателя
И все же, как заменить звезду привода маслонасоса, не снимая правой крышки картера, то есть только со стороны генератора. Да вот так...
Если Вы приобрели разборную звезду вала маслонасоса ( есть такие, хоть и не часто попадаются в продаже , первое фото внизу ).   В ней отверткой выкручивается центральная часть по левой резьбе, то-есть внутри сделана футурка с наружной резьбой для фланца венца , и по центру резьба для накручивания на вала.  Дальше острым ножом срезаем резину по кругу на старой звезде, типа как тут на видео должно получится ( смотреть с 10 минуты) https://www.youtube.com/watch?v=xfS1dd7AxzM .   Венец звезды с зубьями , раскусить кусачками если понадобится и выламать.  Вытянуть вал как на видео , выкрутить то что осталось от старой звезды.
Взять венец разборной звезды, приложить на свое место и вставить вал через него на свое место.  Затем футурку одновременно накручивать на вал маслопривода и в сам венец звезды .   Для удобства затягивания, на валу с торца  пропилять щлец под ровную отвертку, когда вал был снят. смотрите следующие фото.
Но что же делать, если нет разборной звезды, а есть обыкновенная. А вот что, болгаркой укорачиваете вал на 3мм., да и шлец пропилить в торце не будет лишним, для затяжки резьбы звезды на валу (см. фото). На самой звезде со стороны вала маслонасоса, той же болгаркой сделать пропил на ширину (5мм.) по толщине вала , дабы чтобы получить возможность по этой канавке подать звезду по торцу вала, к месту навинчивания. Если не укоротить вал, и не сделать пропил на звезде глубиной 2-3мм.(индивидуально для каждого случая) , то звезда не пройдет между краем  люка   картера и торцом вала привода.  
Данный метод замены звезды привода маслонасоса часто практикует наш коллега Олег (olegsuzuki) .
Змінено: 05.11.2018 р., tsinik
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
Внешний вид Альфа-подобных мопедов
Внешний вид Дельта-подобных мопедов
Эскизы съемников для ремонта CUB моторов
Прикріплені файли
rar
6.05 мБ.
rar
769.66 кБ.
rar
2.85 мБ.
rar
1.83 мБ.
rar
9.06 мБ.
rar
457.25 кБ.
rar
680.24 кБ.
rar
3.7 мБ.
rar
832.02 кБ.
rar
191.37 кБ.
rar
80.06 кБ.
like
good
bad
shockingly
27.06.2022 р. відповів для vanovsv  
answerview
На нових Мусстангах тепер такі стоять з ричагом на рулі, тому повинні вже бути у продажу запчастини.
like
good
bad
shockingly
01.07.2022 р.
answerview
Здравствуйте)
Я не можу зрозуміти, чому мені не вдається перевірити рівень палива у поплавковій камері.
Як показано у численних навчальних відео, я під'єднав прозорий шланг до зливного патрубка, почав повільно відкручувати гвинт, але паливо у шланг не надходило. Крутив, поки воно не потекло з під гвинта. Дренажна трубка пропускає повітря у напрямках, відмічених червоним на фото.
Не можу зрозуміти взаємозв'язок між гвинтом та зливним патрубком.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
01.07.2022 р. відповів для GA-EV3  
answerview
Медная трубка не соединена с винтом , это эмульсионная трубка , она сработает автоматически если поплавок не закроется , 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
like
good
bad
shockingly
01.07.2022 р.
answerview
Медная трубка не соединена с винтом , это эмульсионная трубка , она сработает автоматически если поплавок не закроется ,
А зливна? Як вона пов`язана з гвинтом? Чому на відео при викручуванні гвинта паливо починає витікати із зливною трубки, яка виходить з нижньої кришки поплавкової камери назовні?
Хоча якщо ж зливна пов'язана з гвинтом, якщо брати до уваги відеозаписи, то мідна також, бо мідна і зливна пов'язані - перевірив дмухаючи в них)
Змінено: 01.07.2022 р., GA-EV3
like
good
bad
shockingly
01.07.2022 р. відповів для GA-EV3  
answerview
Так вот как раз медная и сливная связаны , это дренаж , она не должна быть закрыта , если поплавок не закроется то от туда потечёт бензин , а слив из поплавковой камеры просто винтом , не факт что оно будет сливается через штуцер 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
like
good
bad
shockingly
02.07.2022 р.
answerview
а слив из поплавковой камеры просто винтом , не факт что оно будет сливается через штуцер 
Отже, ті навчальні відео, що описують спосіб вимірювання рівня палива на принципі сполучених посудин, не мають відношення до карбюратора моєї конструкції і мені потрібно шукати інші шляхи визначення рівня палива у поплавковій камері?
like
good
bad
shockingly
02.07.2022 р. відповів для GA-EV3  
answerview
Вполне возможно , по идее сливной винт должен затыкать канал между штуцером и поплавковой камерой , не перекрывая канал с эмульсионной трубки , но если там забыли просверлить или забито то и работать не будет ,
Хотя я не знаю зачем все эти измерения нужны , там нет такой уж большей точности , топливо в поплавковой камере прыгает шо дурное ,все вполне можно выставить на глаз 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
like
good
bad
shockingly
02.07.2022 р.
answerview
Хотя я не знаю зачем все эти измерения нужны , там нет такой уж большей точности , топливо в поплавковой камере прыгает шо дурное ,все вполне можно выставить на глаз 
В мене пропав холостий. Я вирішив, що перед налаштуванням треба прочистити карбюратор.
Спрацював принцип: "Хочеш поламати - полізь ремонтувати".
В результаті коли я їхав на мопеді 25 км + 25 км, то двигун погано заводився, працював нерівномірно, було таке враження, що йому не вистачало бензину: натече бензин у камеру - двигун працює, вигорів - задихається, чекає, поки знову натече у камеру.
Електрод свічки за ці 50 км став світло-кричневи, явна ознака бідної суміші.
Зараз підігнув язичка поплавків так, щоб риска по середині стала паралельною корпусу карбюратора, порегулював холостий - наче непогано, але коли двигун охолов, то знову заводитися став погано, трішки підняв заслонку гвинтом - тепер наче нормально, треба випробувати під навантаженням роботу.
like
good
bad
shockingly
02.07.2022 р. відповів для GA-EV3  
answerview
пропав холостий
А може до того як "курочить" карбюратор слід було визначить...
1. Ретельно, чи ніде нема підсосу повітря? адже навіть мало/непомітної мікротріщини між фільтром та карбюратором чи ще десь цілком досить...
2. А що з повітряним фільтром? Ви на 100% впевнені, що він повністю відповідає вимогам???
3. А як справи з якістю палива??? 
Колись і на моєму дирчику були схожі симптоми... і я тоді також поліз до карбюратора... теж мудохався крутивши і підгинавши, допоки не залив нормального бензину, більше на ту заправку не їздив і все само-собою налагодилось.
4. Ну і на останок, свічка запалення... Інколи хвалений бренд (типу фірма), новий, витворяє такі чудеса... а дешеві, типу TORCH, вже третій сезон їздить і хоть би що, як одну поставив, так і за неї забув... Правда ще одна на всякий в бардачку лежить на підхваті.
----------------------
PS:
і знов таки за карбюратор...
взагалі то, яким би він не був, фірма або Китай, їх на настроюють на заводських стендах
і як правило, зайвий раз їх крутити взагалі нема ніякої потреби, вони нормально працюють,
а от в наших реаліях їхня обвязка та "харчі" (бенз) - це вже широке поле для роздумів.
Якось так. 
Вірим в Бога та Збройні Сили України!!!
Змінено: 02.07.2022 р., ed13hell
like
good
bad
shockingly
02.07.2022 р.
answerview
1. Ретельно, чи ніде нема підсосу повітря? адже навіть мало/непомітної мікротріщини між фільтром та карбюратором чи ще десь цілком досить...
Щоб пропали холості?
2. А що з повітряним фільтром? Ви на 100% впевнені, що він повністю відповідає вимогам???
Він дефолтний, мию регулярно, там поролонове кільце.
3. А як справи з якістю палива??? 
Поки що нормально, паливо минулорічне, як і сама проблема холостих.
like
good
bad
shockingly
04.07.2022 р.
answerview
А ви б зупинились сфоткати01_smile
СЛАВА УКРАИНЕ!
Змінено: 04.07.2022 р., sany-2012
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
5
like
4
good
1
bad
shockingly
04.07.2022 р.
answerview
Щоб пропали холості?
За останні рік-півтора в мене на Дельті були два випадки, коли  довелося усувати підсос повітря між карбом і головою, і я скажу, що він з того і починається, що пропадають холості, і далі все як ти описуєш. Перший раз, нічого не розуміючи, поліз, звісно, знімати карб, а там виявилось прослабленим кріплення карба до зовнішнього колектора (коліна). В карбі нічого не виявив, а кріплення затяг. Допомогло.  Через деякий час знов, і знов пропадають холості, добавляю, мотор хоть і заводиться, але потім глохне, на газ реагує з запізненням і не пропорційно, і таке інше. Ретельно обдивився, прокладки-кільця цілі, але все одно замінив. А от на флянцях, особливо карба, "вуха", які зтягуються болтами, підігнулись і флянці втратили площинність. Притирав на наждачці, покладеній на пласку поверхню.  Тому, шановний, за всими сомптомами в тебе банальний підсос, і придивись до всих з'єднань карба і головки.
Змінено: 04.07.2022 р., Petrovi4
3
like
3
good
bad
shockingly
06.07.2022 р.
answerview
мені потрібно шукати інші шляхи визначення рівня палива у поплавковій камері?

Замість зливної пробки закрутити штуцер. Один кінець прозорого шланга надіти на штуцер  а другий  кінець шланга загнути вертикально вверх. Так можна провірити рівень палива в поплавковій камері.
Час очищення душі і тіла.

http://www.youtube.com/watch?v=JUNW9YNPWzw
1
like
1
good
bad
shockingly
06.07.2022 р.
answerview
Замість зливної пробки закрутити штуцер.
Добра порада, якщо э штуцер)
Я пішов двома іншими шляхами: 
1) Паралельність риски на поплавку краю корпусу карбюратора
2) Наливав потроху бензин у піддон та перевіряв чи закрила голка отвір тиском повітря
Обидва методи також побачив на відеороликах.
Змінено: 21.07.2022 р., tsinik
1
like
1
good
bad
shockingly
07.07.2022 р.
answerview
Негерметичність повітряного фильтру якось впливатиме на співвідношення компонентів паливної суміші?
Ніяк не впливатиме! Досить вже шукати ті тріщини 07_dirol . Може потрапляти в карб сміття, але це вже інше.
Змінено: 07.07.2022 р., Petrovi4
2
like
2
good
bad
shockingly
08.07.2022 р. відповів для ed13hell  
answerview
Я наверно следующий раз в начале разговора выползу , а то подумают что я испугался , ой - а я кажись и был вначале 04_blush
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
like
good
bad
shockingly
08.07.2022 р. відповів для GA-EV3  
answerview
Надо понимать что на работу ДВС влияет куча факторов , первое что я меняю сразу (даже если на вид нормальное ) это фильтра , топливный и воздушный (воздушный можно помыть), дальше топливо , те кто используют топливо марки Е , рано или поздно хапнут водичку , это топливо любит сосать воду при перепаде температур , все стыки и прокладки , все что невнушает доверия , под замену , новые резинки и прставки как правило не качественные , лучше использовать бумажные прокладки идущие в комплектах на весь мотор , а проставку выбирать ровную ,дальше состояние  ЦПГ , конечно настройки карба могут невелировать износ но до определенных пределов ,проверка  настройка клапанов , ну и сам карб , конечно чистка , мойка , настройка , этот алгоритм выработан годами и то бывают нежданчики , обычно некачественные запы самостоятельно установленные хозяином , по этому первый вопрос - когда и с каких появилась проблема , 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
like
good
bad
shockingly
08.07.2022 р.
answerview
по этому первый вопрос - когда и с каких появилась проблема
Мопед 2014 р. Перші роки був у користуванні батька, що там з ним робили, мені не відомо, крім того, що батя регулярно бив його об землю. Я користуюся ним років 4 вже, за цей час до карбюратора я не торкався. Минулого сезону погіршилася робота на холостих, але не дуже критично, хоча бувало, що глох двигун при їзді накатом. В цьому році я вирішив підрегулювати холостий хід, але, зважаючи на вік мопеда, вирішив перед регулюванням прочистити карбюратор, якраз очисний балончик залишився непорожній після чистки карба на мотокосі.
Далі ви знаєте)
like
good
bad
shockingly
12.08.2022 р.
answerview
Питання:
Який розмір (довжина) передніх амортизаторів мопеда Дельта (Альфа)?
Вірим в Бога та Збройні Сили України!!!
like
good
bad
shockingly
12.08.2022 р. відповів для ed13hell  
answerview
Сходив поміряв - 660мм. Альфа.
Дизель - наше всьо!
Змінено: 12.08.2022 р., znv
1
like
1
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин