MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
05.05, 07:49
44
+12 °С
Вітер: 0 м./с., Півд
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Постановка на учет снятого с учета мотоцикла...

Переглядів: 25148
06.12.2009 р.
answerview
Вобщем есть мотоцикл, давно снятый с учета. Куплен был по доверенности, уже снятым с учета. Вопрос: какая процедура постановка его на учет? И во сколько это вольется по деньгам?01_smile
http://s41.radikal.ru/i094/0906/a9/da01318407ef.gif
"Проезд без остановки запрещен". Запрещается проезд без остановки перед разметкой (стоп-линия), а если она отсутствует - перед знаком.
like
good
bad
shockingly
Concord
06.12.2009 р. відповів для romasuprun  
answerview
Сверка номеров у експерта(криминалл,угон),площадка ТО,где проверяют исправность техники.Сколько поставить мот на учет я не знаю,но точно дешевле,чем машину 03_biggrin  .+ ты платишь в кассе за услуги експерта,тех осмотр(транспортный сбор...) и еще за то,что тебе проверили технику,плюс там услуги банка,новый ТП.
like
good
bad
shockingly
10021971
06.12.2009 р. відповів для romasuprun  
answerview
Если не ошибаюсь - заставят еще штрафчик заплатить, за отсуствие своевременной регистрации.
Змінено: 06.12.2009 р., 10021971
like
good
bad
shockingly
06.12.2009 р.
answerview
Благодарю.
Еще: кто знает сколько надо отвалить за постановку на учет, техосмотр и страховку?
http://s41.radikal.ru/i094/0906/a9/da01318407ef.gif
"Проезд без остановки запрещен". Запрещается проезд без остановки перед разметкой (стоп-линия), а если она отсутствует - перед знаком.
like
good
bad
shockingly
08.12.2009 р.
answerview
up
http://s41.radikal.ru/i094/0906/a9/da01318407ef.gif
"Проезд без остановки запрещен". Запрещается проезд без остановки перед разметкой (стоп-линия), а если она отсутствует - перед знаком.
like
good
bad
shockingly
08.12.2009 р. відповів для romasuprun  
answerview
Цена на постановку отбивается от обьёма, я за регу R1 отвалил 1200 грн со всеми делами... но тебе ещё штраф впаяют за несвоевременную постановку... я думаю в раёне 500 гривасей, эксперт 350 грн если не ошибаюсь + ТО гдето 300 - 400 гривнёв... и того считай примерно 2500 готовь...
Жги резину но не душу.....
0937450963
like
good
bad
shockingly
08.12.2009 р.
answerview
у меня постановка вышла 700 грн с учётом всего , ну и ТО ещё будет гривен 200...
[url=http://nomer.avtobeginner.ru]http://nomer.avtobeginner.ru/uamoto/AE6481AA.png
like
good
bad
shockingly
08.12.2009 р.
answerview
Фигасе цены!  65_vava

Я слышал совершенно о других цифрах... По словам Егора:

техосмотр сейчас прохожу. цена 180грн Постановка на учет с экспертизой, техпаспортом около 200грн. Новые номера + 120грн Дорожный сбор 7,50 грн.


Речь об бу Хьюсе 250
like
good
bad
shockingly
09.12.2009 р. відповів для maxus  
answerview
весело 02_sad

Ещё вопрос. Буду брать мот, уже снятым с учёта? Брать буду по доверенности. Смогу ли потом я его по этой же генеральной доверенности, сам(без хазяина), поставить на учёт, или нет?
http://s41.radikal.ru/i094/0906/a9/da01318407ef.gif
"Проезд без остановки запрещен". Запрещается проезд без остановки перед разметкой (стоп-линия), а если она отсутствует - перед знаком.
like
good
bad
shockingly
09.12.2009 р. відповів для romasuprun  
answerview
напарашиваются стихи: "доверенность - очень хитрый предмет, сегодня она есть, а завтра ее нет..."
Возьмет хохяит и анулирует доверенность... и напишет заявление шо угнали мот и т.д.

Мой совет - не связывайся довереностями с незнакомыми людьми, рисковано.
I RIDE - I LIVE!!!
like
good
bad
shockingly
09.12.2009 р. відповів для aquila  
answerview
да, это я понимаю...

Но я думаю, что надо хоть иногда доверять людям. Тоже читал, что могут так кинуть, но никогда не слышал и не читал, чтобы кидали... Тем более, этот человек байкер...
Ещё как вариант, в договоре указать этот момент...
http://s41.radikal.ru/i094/0906/a9/da01318407ef.gif
"Проезд без остановки запрещен". Запрещается проезд без остановки перед разметкой (стоп-линия), а если она отсутствует - перед знаком.
Змінено: 09.12.2009 р., romasuprun
like
good
bad
shockingly
09.12.2009 р. відповів для romasuprun  
answerview
Ещё вопрос. Буду брать мот, уже снятым с учёта? Брать буду по доверенности. Смогу ли потом я его по этой же генеральной доверенности, сам(без хазяина), поставить на учёт, или нет?


Я думаю ответ на свой вопрос ты найдешь в п. 8 Постановления КМУ № 1388 от 7.09.98 г.

"8. Реєстрація транспортних засобів здійснюється на підставі заяви власника, поданої особисто, і документів, що посвідчують його особу, правомірність придбання транспортного засобу, оцінку його вартості, яка провадиться спеціалістом, що пройшов необхідну підготовку у порядку, встановленому МВС, Мін'юстом, Держпромполітики, Держмитслужбою та Фондом державного майна і має відповідні документи, відповідність конструкції транспортного засобу встановленим вимогам безпеки дорожнього руху, а також вимогам, які є підставою для внесення змін до реєстраційних документів. Не приймаються до реєстрації транспортні засоби, зібрані (складені) з складових частин серійних транспортних засобів без дотримання вимог Закону України "Про дорожній рух".
Правомірність придбання транспортних засобів, складових частин, які мають ідентифікаційні номери, підтверджується документами, скріпленими підписом відповідної посадової особи і печаткою, виданими суб'єктами підприємницької діяльності, які реалізують транспортні засоби та видають довідки-рахунки, митними органами, судами, нотаріусами, органами соціального захисту населення, підприємствами-виробниками транспортних засобів та підрозділами ДАІ, а також угодами, укладеними на товарних біржах.
Такими документами можуть бути:
 довідка-рахунок за формою згідно з додатком N 1 до цих Правил, видана суб'єктом підприємницької діяльності, який реалізує транспортний засіб;
 договори, в тому числі угоди, укладені на товарних біржах, та інші посвідчені в установленому порядку документи, що встановлюють право власності на транспортний засіб;
 копія рішення суду, засвідчена в установленому порядку, із зазначенням юридичної чи фізичної особи, яка визнається власником транспортного засобу, його марки, моделі, року випуску, а також ідентифікаційних номерів складових частин;
 довідка органу соціального захисту населення, який виділив автомобіль або мотоколяску;
 акт приймання-передачі транспортного засобу за формою згідно з додатком N 6 до цих Правил, виданий підприємством-виробником транспортного засобу чи його складових частин або підприємствами, які переобладнали чи встановили на транспортному засобі спеціальний пристрій згідно із свідоцтвом про відповідність конструкції транспортного засобу вимогам безпеки дорожнього руху, із зазначенням їх ідентифікаційних номерів та конкретного одержувача, скріплений підписом посадової особи підприємства і печаткою;
 посвідчення митного органу про реєстрацію транспортного засобу або його складових частин, що мають ідентифікаційні номери, в підрозділах ДАІ - для фізичних осіб, вантажна митна декларація - для юридичних осіб або належним чином оформлені довідка-рахунок та вантажна митна декларація (засвідчена митним органом копія) - для фізичних та юридичних осіб;
договір фінансового лізингу.

Для реєстрації транспортних засобів, що перебували в експлуатації і зареєстровані в підрозділах ДАІ, крім названих документів, додається свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (технічний паспорт) з відміткою підрозділу ДАІ про зняття транспортного засобу з обліку. Перед відчуженням, передачею такий транспортний засіб повинен бути знятий з обліку в підрозділі ДАІ. Відчуження, передача власником придбаних транспортних засобів, не зареєстрованих у підрозділах ДАІ, не проводиться.

Реєстрація транспортних засобів проводиться за умови сплати їх власниками передбачених законодавством податків, а також внесення в установленому порядку платежів за огляд транспортних засобів, реєстрацію, перереєстрацію та зняття їх з обліку, відшкодування вартості бланків реєстраційних документів та номерних знаків. Реєстрація транспортних засобів скасовується в разі встановлення факту, що документи, які посвідчують особу власника, підтверджують правомірність придбання транспортного засобу або право на користування та розпорядження ним, є фіктивними чи підробленими. Реєстрація транспортних засобів також скасовується у разі встановлення факту знищення, фальсифікації або підроблення ідентифікаційних номерів його складових частин.
Бланки довідок-рахунків, актів приймання-передачі транспортних засобів підприємств-виробників цих засобів і їх складових частин за формами згідно з додатками N 1 і 6 до цих Правил є бланками суворого обліку і виготовляються в порядку, передбаченому постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 р. N 283."

(полный текст Постановления можно скачать здесь http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1388-98-%EF&p=1260351929387470 )
like
good
bad
shockingly
09.12.2009 р. відповів для Andrey74  
answerview
Спсаибо, за помощь...
http://s41.radikal.ru/i094/0906/a9/da01318407ef.gif
"Проезд без остановки запрещен". Запрещается проезд без остановки перед разметкой (стоп-линия), а если она отсутствует - перед знаком.
like
good
bad
shockingly
09.12.2009 р.
answerview
Ещё момент:
А можна эту генеральную доверенность както обойти? тоесть произвести операцию покупки не по ген.доверенности, а например, неофициально рассчитаться с хазяином, а тот типа дарит или производит "відчуження" или чтото в  этом роде...
http://s41.radikal.ru/i094/0906/a9/da01318407ef.gif
"Проезд без остановки запрещен". Запрещается проезд без остановки перед разметкой (стоп-линия), а если она отсутствует - перед знаком.
like
good
bad
shockingly
09.12.2009 р. відповів для romasuprun  
answerview
Ещё момент:
А можна эту генеральную доверенность както обойти? тоесть произвести операцию покупки не по ген.доверенности, а например, неофициально рассчитаться с хазяином, а тот типа дарит или производит "відчуження" или чтото в  этом роде...


В твоем случае ген.довереность вообще на ветер выброшенные деньги. Мот снят с учета, чтобы ездить его надо поставить на учет, по доверенности на себя не поставишь, зачем тогда доверенность делали?
По сути вопроса  - расчитывайся как хочеш, но если хочешь на себя зарегистрировать мот надо иметь нот. договор купли-продажи или дарения, или биржевой договор или справку счет. Всеж подробно написано в постановлении, читай внимательно.
like
good
bad
shockingly
09.12.2009 р.
answerview
У меня тока один вопрос - скока штраф за несвоевременную постановку на учет - по новым тарифам - может кто недавно сталкивался...
Боевая подруга Лида
like
good
bad
shockingly
09.12.2009 р. відповів для don-vlad  
answerview
А как у тебя со справкой -счётом чтото получилось?
like
good
bad
shockingly
09.12.2009 р. відповів для petronas  
answerview
Не а! Не стал с этим связываться - пусть хозяин регит на себя, а потом уж моя очередь , потаму как первая справка вносится в риестры и если идти в обход и выписать новую - потом могут выйти бока ( может и прокотило бы ) - но просто замучали сомнения и решел идти по более сложному пути - но спать будет спокойней, хоть и дороже обойдется...
Боевая подруга Лида
like
good
bad
shockingly
10.12.2009 р.
answerview
890грн + Штраф гривен 170
узнавал поза вчера в МРЕО на туполева Киев!
Сообщество Пенсионеров 19+(закрытая ветка)
[url=http://www.moto.com.ua/forum.php?for=250]НажмЫ На Текс ЫЫЫЫЫ
like
good
bad
shockingly
10.12.2009 р.
answerview
890грн + Штраф гривен 170
узнавал поза вчера в МРЕО на туполева Киев!
Сообщество Пенсионеров 19+(закрытая ветка)
[url=http://www.moto.com.ua/forum.php?for=250]НажмЫ На Текс ЫЫЫЫЫ
like
good
bad
shockingly
10.12.2009 р.
answerview
Ну если 170 - это еще намана!
Боевая подруга Лида
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин