MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
20.04, 03:56
31
+4 °С
Вітер: 2 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Ремонт двигла Yamaha Versity 300

Переглядів: 10731
13.12.2009 р.
answerview
06_question Купив з німеччини з бріфом такий скутер, мотор  в розібраному стані нижній підшипник шатуна на колінвалі згорів від перегріву (масляне голодання) вертикальний люфт до 1см, все інше наче в нормі, потрібно або новий мотор(можливо підходить від іншого скутера, або колінвал).
Хто може допоможіть. 27_dash
like
good
bad
shockingly
13.12.2009 р. відповів для Igor  
answerview
агу
like
good
bad
shockingly
13.12.2009 р. відповів для Igor  
answerview
Даже не знаю что тебе и сказать... Скорее всего выход такой... или же заказывать через аукцион или же ориджинал партс... Или там где брал )))
like
good
bad
shockingly
14.12.2009 р. відповів для Igor  
answerview
Аналогічний мотор на ямаха маджесті 250, і апріліа леонардо 250 тільки тут інший глушак, суппорт. Враховуючи сильний знос шатуна, можна сказати що решта деталей теж пострадали від "голодання". Думаю доцільно поміняти мотор в зборі думаю так дешевше буде 56_yahoo
like
good
bad
shockingly
14.12.2009 р. відповів для IGOR1  
answerview
Аналогічний мотор на ямаха маджесті 250, і апріліа леонардо 250 тільки тут інший глушак, суппорт. Враховуючи сильний знос шатуна, можна сказати що решта деталей теж пострадали від "голодання". Думаю доцільно поміняти мотор в зборі думаю так дешевше буде 56_yahoo

На Ямаху Маджести 250 запчасти легко достать. Все упрется в деньги.
Я думаю, что можно и движок найти б/у...
Расходники, резина, чехлы, масла Motul в наличии.
Оригинальные запчасти для японской и европейской техники.
Доставка по каталогам Wemoto, Louis, SIP, Scooter-Center, Scooter-Attack.
like
good
bad
shockingly
14.12.2009 р. відповів для 3BIP  
answerview
Для прикладу, новий колінвал оригінал коштує більше 300 євро, а це близько 500 дол - ціна КОСМОС. А бу мотор в зборів хорошому стані можна купити за 550 дол. А до колінвала сальники, прокладки і т.д. вийде дорожче.крім того купивши другий мотор в тебе залишаться деякі запчастини на запас від старого мотора
like
good
bad
shockingly
14.12.2009 р.
answerview
Если ушел нижний подшипник шатуна то всему ГРМ тоже досталось немало, обязательно есть микротрещины в поршне хоть это и незаметно но в последствии мотор встанет. Дешевле купить б/у мотор.
Ремонт макси скутеров и мотоциклов 0634784441
Разборка Geely Lucky 250
like
good
bad
shockingly
14.12.2009 р. відповів для Toporkoff  
answerview
це точно 01_smile
like
good
bad
shockingly
14.12.2009 р. відповів для IGOR1  
answerview
то вийде поставити туди мотор від мажесті 250, чи не підійде супорт 56_yahoo
like
good
bad
shockingly
16.12.2009 р. відповів для Igor  
answerview
Від маджести мотор не підійде вони з вигляду похожі ,шукай мотор від yamaha x-max 250cc або x-city250сс вони ідентичні тільки в тебе циліндр 269сс .
Тому про маджесту забуть з неї тільки деякі запчастини підходять і то все треба треба дивитись по роках вони трошки відрізняються.
www.ironhorse.te.ua
like
good
bad
shockingly
motogad
17.12.2009 р. відповів для andriy-qj  
answerview
эх , неахота умничать - но х макс это таже маджеста по силовому агрегату  20_drinks
like
good
bad
shockingly
motogad
17.12.2009 р.
answerview
за 450 отдам мотор  04_blush  уе  
+ консультация и добрые напутствия , , установлена новая японская цепь грм , и новый поршень , искал 9 месяцев , ждал из японии и поставил , + новый вариатор ипонский , делал для себя , но весной разбился , мотор живее всех живых  18_good . Честно , не поднимаеться рука разобрать , отделить двс от рамы , но если он кому то подарит новую жизнь , то я всегда рад помочь !!!
like
good
bad
shockingly
motogad
17.12.2009 р. відповів для andriy-qj  
answerview
Від маджести мотор не підійде вони з вигляду похожі ,шукай мотор від yamaha x-max 250cc або x-city250сс вони ідентичні тільки в тебе циліндр 269сс .
Тому про маджесту забуть з неї тільки деякі запчастини підходять і то все треба треба дивитись по роках вони трошки відрізняються.
а вот ещё - разница там в них , в циликах , примерно кубов в 25 не то в 35 , нет ровно 300сс или 299  17_wink  к сожалению правда , я когда искал оригинальные запчасти , поднял на уши столько спецов по украине , и мотор с закрытыми глазами переберу , столько теории и практики  20_drinks  , а пива  03_biggrin
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин