MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
07.05, 16:08
44
+19 °С
Вітер: 6 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Тюнінг Летса 2 без особливих затрат

Переглядів: 30597
15.02.2010 р.
answerview
Показати повідомлення
Доброго дня всім. Колись добивався щоб скут летів як дурний (в основному їздив по трасі) експерементував багато з чим, але грошей не вистачало не на поліні, не на малоссі, і добився, на мою думку, непоганого результата, хочу поділитись досвідом.
 Тут почитав, що дехто ставить нові карбони, поршневу, глушак і їде своїх 80км., більше нічого зробити не може.
В мене був колись такий мопедик, я просто купив туди гуму 3,5*10, китайського варіча від джога на 105 мм. в діаметрі, проточив варіч під діаметр втулки (мама-папа) за 30 грн. в токаря + зпиляв трохи носа тому варічу об асфальт і все.
 Результат: по прямій - 110, під гору вдвох 85 (закладував). Є правда одна незручнісь треба викинути бендикс стартера, бо інакше варік не влазив.
Бока, які вилізли за 3 місяці:1. З такої швидкості загальмувати не просто важко, а майже не реально.
2. Вилка в летса - ніяка. На такій швидкості яму обїхати майже нереально, вилка зламалась пополам (повезло що не в мене і при 40-ка км.год.).
3. Амортизаторам дуже швидко жаба цицьки дала.
4. Пластик почав відпадати потроху (згубив кусок задньої фари).
  Я вважаю що треба було б ще:
1. Поставити вилочку з гальмами від зз-кі.
2. Якісь круті аморти.
3. І ще присобачити руля від хонди Леад.

Схоже можна зробити з багатьма японцями.

Чекаю доповнень і коментарів.
Змінено: 15.02.2010 р., alexey_m
like
good
bad
shockingly
20.02.2010 р. відповів для alexey_m  
answerview
респект тебе чювак, потешил на славу!!! 08_lol  08_lol  08_lol  дажэ настроение поднялось 01_smile
стиль написания и суть просто убойные, короче сплошной анекдот!!! 08_lol
like
good
bad
shockingly
20.02.2010 р.
answerview
Honda af 27-35 стачивали!!!!
ВОт есле кто то тюннингом интерисуется то мне помню мужик делал
Снимаеш втулку где грузики точно не помню та вот снимаеш её и стачюеш с боку на 0.3 мм  или 0.4 потом ставиш и есле надо жилательно ремень поменять и у мя honda после этой процедуры 75 км поехала мужик сказал ремень купиш 80-85 должна ехать ток я насчёт фтулки точно не помню на скоко стачивать ну вроде на сток ток мощность теряет ну со старту не такой резвый но после 25-35 км скорость набирает как реактивный самолёт  лучьше втулку стачити запасную или новую купити  я точно не уверен но 80 км должна ехать !!!!!
like
good
bad
shockingly
20.02.2010 р. відповів для alexey_m  
answerview
Скорость мерял по дедушкиному будильнику? 30_crazy  30_crazy  30_crazy
Интересно одно что толкает таких как ты на такие рассказы? личные комплексы? 33_wacko
Фсе мы буим в Аду.....Но я буду с вилами!!!!!!!!!!!!!
like
good
bad
shockingly
20.02.2010 р.
answerview
Я вам говарю мужик рядо на китайцё ехал 150 кубовом замерял 75 км не вериш не надо!!!!  мне както всё равно я рассказал то что было с моим мопедом !!!!! 13_evil
like
good
bad
shockingly
20.02.2010 р. відповів для Greenmaster  
answerview
Скорость мерял по дедушкиному будильнику? 30_crazy  30_crazy  30_crazy
Интересно одно что толкает таких как ты на такие рассказы? личные комплексы? 33_wacko

Самое странное,что ребята знающие толк в технике и ее тюнинге из опыта и законов физика знают что это нереально. Но досстаточно таким как ты спилить втулку и заточить вариатор и мапед прет аж пад сто 30_crazy  30_crazy  30_crazy
Фсе мы буим в Аду.....Но я буду с вилами!!!!!!!!!!!!!
like
good
bad
shockingly
20.02.2010 р. відповів для aleks963384  
answerview
Ето не тебе адресовано! Смотри внимательно!  09_ireful1
Змінено: 20.02.2010 р., Nekit88
like
good
bad
shockingly
20.02.2010 р.
answerview
27_dash и ч 27_dash то всё равно я не пиж...  27_dash
like
good
bad
shockingly
20.02.2010 р.
answerview
Та ну чего вы ?? я вот на дио27 поставил ризину 3,75х10 и приклеев наклейку с жуВа4ки за 10коп. с жабой с цыцьками у меня пер 99,6274 км/ч если быть точным, мерял по вело компьютеру. 21_umnik
[URL=http://flines.ru/]http://flines.ru/timelines/21093.jpg

Воть тАкЪ !



[URL=http://line4auto.ru/nomer/]http://line4auto.ru/nomer/nomuaold_04_646-21+AB.png
like
good
bad
shockingly
21.02.2010 р. відповів для Drapich  
answerview
Та ну чего вы ?? я вот на дио27 поставил ризину 3,75х10 и приклеев наклейку с жуВа4ки за 10коп. с жабой с цыцьками у меня пер 99,6274 км/ч если быть точным, мерял по вело компьютеру. 21_umnik

Я могу подтвердить! Рядом скакал на ослике! 25_spiteful
В экстремальном спорте главное понять, когда заканчивается экстрим, и начинается кирдык
like
good
bad
shockingly
pusk
26.02.2010 р.
answerview
Это если с Говерлы взять разгон, то думаю вполне реально! 30_crazy
like
good
bad
shockingly
27.02.2010 р.
answerview
АфффтАР, съещЬ баЯн, убейся аП стену!!! порвал в хлам 59_rofl  59_rofl  59_rofl  59_rofl  59_rofl  59_rofl  59_rofl  59_rofl  59_rofl
http://rghost.ru/54660510/image.png
Open your heart to Ukraine
Believe and pray
I wanna be happy today
No tears, no pain!
honda dio27->>yamaha gear->>piaggio nrg mc2->>Viper Tornado250
like
good
bad
shockingly
KHS
27.02.2010 р.
answerview
зря вы так,пацан верняк говорит 30_crazy
у нас вот аэр был,белый,его в Днепре все знали,так вот он ездил неплохо,но потом по дороге на Орель сломался,
его пришлось цивиком тащить на буксире,так он ехал все 130,чесна,вот эта тюнинх,главное цивика и веревку получше   30_crazy
like
good
bad
shockingly
17.03.2010 р. відповів для alexey_m  
answerview
Привозьте свої летси, я вам таке саме можу зробити.
Є свідкі, швидкість мірялась не по моєму спідометру, Апрілія Леонардо 250-ка поруч їхала.
Анекдотів тут мало, а реальність така і є!
like
good
bad
shockingly
17.03.2010 р. відповів для IvanFedotov  
answerview
А де взагалі таке місто знаходиться, це якийсь районний центр?
like
good
bad
shockingly
17.03.2010 р. відповів для Speedy  
answerview
110 По спидометру Априлии Леонардо, которая ехала рядом, а руль от лиды шире чуть и в екстримальной ситуации проще удержать мопед!
Змінено: 21.02.2011 р., alexey_m
like
good
bad
shockingly
17.03.2010 р.
answerview
Я казки не придумував, просто хотів поділитись досягненням з іншими, цей скутер і зараз їздить по Рівному.
І взагалі в звязку з новими законовведеннями, я вже пересів на автомобіль. Може закони стануть нормальні, тоді я залюбки на скутері політаю, або куплю собі нормального спортбайка щоб без доків і не догнали, якщо закон піде в гірший бік.
like
good
bad
shockingly
17.03.2010 р. відповів для IvanFedotov  
answerview
Та ну чего вы ?? я вот на дио27 поставил ризину 3,75х10 и приклеев наклейку с жуВа4ки за 10коп. с жабой с цыцьками у меня пер 99,6274 км/ч если быть точным, мерял по вело компьютеру. 21_umnik

Я могу подтвердить! Рядом скакал на ослике! 25_spiteful



Упал под стол....

Афтар тема твоя прожована не раз!!! Тут люди спорт варики и ЦПГ малосси ставят и у них 80-90 прет! А тут рукастий парень заточил варик и у него 110 прет))

То может если я свого 150сс заточу вар то у меня 250км.ч  60_tease  59_rofl  59_rofl  59_rofl
Карпаты2>Suzuki Address 50cc>Viper Matrix 150cc>Zongshen Winner 200cc>Tornado 250сс>Honda Silver Wing 400cc>Suzuki sepia>Honda Silver Wing 400>Honda Silver Wing 400>Honda Transalp 650
like
good
bad
shockingly
17.03.2010 р. відповів для alexey_m  
answerview
Мой тебе совет, если не хочешь чтобы все дальше смеялись, то возьми просто запиши видео с Априлии спидометра а потом чтобы ты на равное ехал! Тогда может поверим, а так только поржать!  03_biggrin
Мот - это не средство передвижения, это -стиль жизни!!!
Если бы и девушек делали мы, они бы тоже не ломались.
like
good
bad
shockingly
17.03.2010 р. відповів для alexey_m  
answerview
А де взагалі таке місто знаходиться, це якийсь районний центр?

Гугл тебе в помошь!
03_biggrin
В экстремальном спорте главное понять, когда заканчивается экстрим, и начинается кирдык
like
good
bad
shockingly
17.03.2010 р. відповів для alexey_m  
answerview
Я казки не придумував, просто хотів поділитись досягненням з іншими, цей скутер і зараз їздить по Рівному.
І взагалі в звязку з новими законовведеннями, я вже пересів на автомобіль. Може закони стануть нормальні, тоді я залюбки на скутері політаю, або куплю собі нормального спортбайка щоб без доків і не догнали, якщо закон піде в гірший бік.


Я во тоже думаю - зачем ослика мучать - пора лошадь покупать!поставлю  спорт-падковы фирмы STAGE 6 и помчу  200 км/час по джпс! 15_badgrin  15_badgrin  15_badgrin  15_badgrin  15_badgrin  15_badgrin  15_badgrin  59_rofl
В экстремальном спорте главное понять, когда заканчивается экстрим, и начинается кирдык
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин