MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
26.04, 02:28
44
+12 °С
Вітер: 0 м./с., Схід
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Keeway Outlook 150 - висловлюємо свої враження, ремонт, обслуговування

Переглядів: 37353
GiS адміністратор
24.01.2008 р.
answerview
Показати повідомлення
В этой теме обсуждаем Keeway Outlook 150

Родственная тема: Китайские скутеры на больших колёсах
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
like
good
bad
shockingly
1234567••12
06.11.2014 р. відповів для User  
answerview
Вага під 100, зріст 180 - все нормально. При 100 км бере десь 3.5. Апаратом задоволений, у Києві уже немає огфіційного дилера цієї марки уже 2 роки.
like
good
bad
shockingly
06.11.2014 р. відповів для gvp  
answerview
А цей?https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&cad=rja&uact=8&ved=0CCwQFjAE&url=http%3A%2F%2Fkeeway.com.ua%2Fscooter%2Foutlook-150.html&ei=WbZbVIvhMI_LaKHrgfAF&usg=AFQjCNGH6AZGKhokC1FJ6daNcUY1cEq1Tg&bvm=bv.78677474,d.ZGU
І як з запчастинами,бо щось шукав - не бачу 02_sad
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
07.11.2014 р. відповів для User  
answerview
Я за 2 роки не робив мопеду нiчого. Тiльки масло мiняв, та фiльтр повiтряний продув, хоч той був чистий. Тiльки добавив скло,поставив кофр ззаду та збоку. Мопедом довольний. 100 км/год по жпс хватить ,Спiдометр показував 105-107. Але бувало по спiдометру 115. Так що швидкостi менi хвата. Фари на порядок кращi за фари джога , дiо,такта,летса.
Зза того що мопед не ламався i на форумi мало питань. В Полтавi можемо зустрiтись вiдповiм на всi питання. Доречi у benelli ця модель зветься KAFFE NERO , що по-моэму  значить чорний кофе.
век живи-век учись
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
07.11.2014 р. відповів для valeri  
answerview
Доречi у benelli ця модель зветься KAFFE NERO , що по-моэму  значить чорний кофе.

Кафенеро, на сколько я знаю, имеет 250 кубовый двигатель. Хотя Бенелли есть Бенелли - ни с чем не спутаешь.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
08.11.2014 р. відповів для User  
answerview
А цей?https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&cad=rja&uact=8&ved=0CCwQFjAE&url=http%3A%2F%2Fkeeway.com.ua%2Fscooter%2Foutlook-150.html&ei=WbZbVIvhMI_LaKHrgfAF&usg=AFQjCNGH6AZGKhokC1FJ6daNcUY1cEq1Tg&bvm=bv.78677474,d.ZGU
І як з запчастинами,бо щось шукав - не бачу 02_sad


Я там брав, але тоді це називалась фірма по іншому. А на початку минулого року я хотів замінити сальник вала варіатора по гарантії (почав запотівати), але мені сказали що keeway розірвав з ними договір, так як у них невеликий оборот і не вигідно. На той момент сальника на складі не було.
1
like
1
good
bad
shockingly
08.11.2014 р. відповів для gvp  
answerview
Уговорили, начебто зібрався брати(не я - сусід). Будемо шукати де за у.о. продадуть - бо при обміні бачу влетимо на пару штук.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
12.11.2014 р. відповів для aser  
answerview
Есть и такой.
век живи-век учись
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
12.11.2014 р.
answerview
Зараз KEEWAY замiсть аутлука випуска  Logik 125/150/200i . Те ж саме тiльки фару перенесли на руль та появилася 200 кубова з iнжектором.
век живи-век учись
like
good
bad
shockingly
02.01.2015 р. відповів для User  
answerview
А цей?https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&cad=rja&uact=8&ved=0CCwQFjAE&url=http%3A%2F%2Fkeeway.com.ua%2Fscooter%2Foutlook-150.html&ei=WbZbVIvhMI_LaKHrgfAF&usg=AFQjCNGH6AZGKhokC1FJ6daNcUY1cEq1Tg&bvm=bv.78677474,d.ZGU
І як з запчастинами,бо щось шукав - не бачу 02_sad

ссылка
Я так понял у Keeway Outlook 150 двигатель во многом пересекается с Honda SH 150, или я не так понял  01_smile
Запчасти и тюнинг для Kymco
like
good
bad
shockingly
02.01.2015 р. відповів для lelik84  
answerview

Я так понял у Keeway Outlook 150 двигатель во многом пересекается с Honda SH 150, или я не так понял

Правильно понял.
like
good
bad
shockingly
04.01.2015 р.
answerview
Когдато спрашивали как поставить стекло на скутер. Я из тонкого орг стекла вырезал полоску ,посадил на клей к имеющимуся и наклеил тонировочную пленку. Хотел темную ,но была зеркальная то временно прицепил зеркальную. Мне понравилось. Главное не делать сильно большое, а то растет нагрузка на пластик головы скута. Оргстекло по моему можно прицепить из поцарапаного забрала шлема. Но у меня был кусок тонкого то я приклеил тот что был. Может кому идея пригодиться.
век живи-век учись
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
05.01.2015 р.
answerview
Ну а я пошёл немного другим путём. Купил в интернет магазине стекло FORCE, штатное его крепление, конечно, не подошло, поэтому закрепил к родному стеклу на саморезы. Но стекло оказалось слишком высоким - стало задувать в поясницу на нормальной скорости. Пришлось немного обрезать по высоте. Кстати, это стекло довольно тонкое, поэтому его легко притянуть саморезами к любой кривой поверхности. Изнутри покрасил чёрной матовой краской из балончика.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
06.01.2015 р.
answerview
Имея опыт по проблемам передних амортизаторов на предыдущих разных полтинниках, я решил что основная проблема случается из-за попадания воды с песком через прохудившиеся сальники. И далее замена сальников на уже подтертые штоки эфекта не давала. Исходя из этого я одел на амортизаторы резиновую гофру от какого- то китайского мопеда. Не знаю от переднего или заднего амортизатора. Стала отлично. Одно хреново это качество резины. Через год появились прорывы гофры и пришлось ставить новые. Но цена малая  и откручивать вверху аморты не проблема.Зато к амортам претензий нет- как новые.
век живи-век учись
like
good
bad
shockingly
20.04.2017 р.
answerview
Вітаю . Апну  тему  . Придбав собі такого коня  - 2012 рв  . Аккумулятора  нема .  Питання -  який  оптимально придбати аккум ?  
Штатний  був 4Аг  -  помер .  І він  точно  не рідний  ,  скоріше  в  точці продажу змінили .  Бо так довго аки не живуть без роботи .
like
good
bad
shockingly
20.04.2017 р. відповів для ElGuider  
answerview
акум там точно 7 ампер, а розмір треба б поміряти, здається високий( я не впевнений, бачив збоку)

https://www.motokontakt.com.ua/raskhodniki/akkumulyatory/dynavolt-mg7l-bs.html
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 20.04.2017 р., User
1
like
1
good
bad
shockingly
20.04.2017 р.
answerview
dzi?ki . Дяки  ,  

dynavolt mg7l-bs-С (mg7l-bs-c)

Напряжение: 12 v
Емкость: 7,0 ah
Размеры (ДхШхВ): 114х71х130 мм


Це штатна стокова батарея ? моцна )))
like
good
bad
shockingly
20.04.2017 р. відповів для ElGuider  
answerview
акум непоганий, вище середнього, я не знаю який там штатний, поміряй чи поміщається.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
20.04.2017 р. відповів для User  
answerview
Мої заміри  місця  під батарейку : 139х69х112

Замовив  такий   https://www.motokontakt.com.ua/raskhodniki/akkumulyatory/akkumulyator-gelevyj-motobatt-mbtx7u.html

Аккумуляторная батарея motobatt mbtx7u

Герметичный свинцово-кислотный аккумулятор для мототехники, созданный по технологии agm (absorbent glass mat).
- Необслуживаемый
- Габаритные размеры (длина х ширина х высота): 114 x 70 x 128 мм
- Емкость батареи: 8 aч
- Пусковой ток: 115 a
- Количество контактов: 2
- Расположение контактов: Спереди.
- Полярность: Слева: - Справа: +
33_wacko

  Я  старець  навіть не знаю  ,  такий  аккумулятор  на бока класти можна ?
like
good
bad
shockingly
20.04.2017 р. відповів для ElGuider  
answerview
Ну це один іх кращих не рахуючи Яусси.
На бік не бажано, це не гель а agm, але не тече зовсім. Якщо не буде інструкції(а вона має бути) то заллєш, не закривай, почекай 2 години і заряджай(хоча він майже заряджений). Автомобільною зарядкою не придумай тільки - не більше 0,7-0,8 ампера.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
20.04.2017 р. відповів для User  
answerview
Технология герметизации agm (электролит, абсорбированный в микропористый сепаратор) ;
Не требуется обслуживание и долив воды в течение всего срока службы;
Отсутствует газовыделение, возможна эксплуатация в закрытых помещениях с персоналом;
Герметичный корпус, исключены утечки электролита;
Возможна эксплуатация в любом положении;.... "


Вичитав ,  що єдина умова  виходячи з практики  користування -  уладнати доступ повітря  до вентиляційних  отворів ,  не перекривати їх .

Ще раз дякую  user  .  Не думав що швидко  оживе тема  .

Дайте ще пораду   .

Скутер  довгий  час стояв  ,  пройшов з заводу лише 2.5 км  !  Доки що не міняв  жодної  із  рідин .

Перегон - 95 км ,  і  за сьогодні  наїздив  10 км  і  ще десять  попереду  .

Чи варто міняти  охолоджуючу  рідину ?  На яку ?
Масло в  моторі  думаю  поміняти вже сьогодні  . Хоча там  наче залита синтетика ,  і  їй  за п'ять  років по ідеї ніц .

Гумма вся ціла  ,  знімав морду -  трохи  потріскались  ущільнювачі  лампочок фар ,  будуть потіти ?  33_wacko
like
good
bad
shockingly
1234567••12
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин