MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
30.05, 00:41
11
+18 °С
Вітер: 2 м./с., Схід
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Журнал
Всі
Авторське
Досвід
Заходи
Подорожі
Про все
Ремзона

Різноманіття акумуляторів на 12 вольт та сфери їх застосування

Автор: GiS
facebook twitter email
Акумулятори на 12 вольт – це одні з найпопулярніших типів акумуляторів, які знаходять широке застосування у багатьох областях. Вони використовуються в автомобілях, моторних човнах, в системах резервного живлення та багатьох інших областях, де потрібне джерело живлення, що перезаряджається. Існують кілька варіантів батарей 12 вольт, які різняться за складом електроліту та конструкції. Наприклад, на цьому сайті  https://www.aks.ua/uk/catalog/akkumulyator-dlya-lektromashin-i-motociklov/napryazhenie/12v можна знайти свинцево-кислотні, гелеві, літій-іонні акумулятори.
  • свинцево-кислотні батареї
 Це найпоширеніший тип елементів на 12 вольт. Вони широко використовуються в автомобільній промисловості, а також у сонячних системах, електричних інструментах та інших приладах. Ці акумулятори мають низьку ціну, але вони потребують регулярного обслуговування та заміни.
  • гелеві акумулятори
 Це другий за популярністю тип акумуляторів. Вони мають більшу вартість, ніж свинцево-кислотні аналоги, але, на відміну від них, не вимагають обслуговування і мають більший термін служби. Такі модифікації широко використовуються в системах безпеки, безперебійниках та складних електронних пристроях.
  • літієво-іонні батареї
 Вважаються найсучаснішими типами акумуляторів на 12 вольт. Вони мають високу енергоефективність, тривалий термін служби і низький рівень саморозряду. Такі елементи, що перезаряджаються, широко використовуються в сучасних електромобілях, в електронних пристроях, а також в альтернативній енергетиці.

Де застосовуються 12 вольтові акумулятори?Сфера застосування 12 вольт батарей дуже різноманітна. Вони можуть використовуватися в автомобілях та інших транспортних засобах як пусковий елемент та живлення бортової мережі. Також вони часто використовуються в силових електроінструментах, охоронних системах, енергонезалежних зборках та багатьох інших областях.

На що звернути увагу під час вибору батареї?Акумулятори на 12 вольт є одним з найбільш затребуваних типів джерела енергії. Вибір такого типу елемента, що перезаряджається, залежить від його призначення. Таким чином, користувачеві потрібно звернути увагу на наступні моменти: вартість, продуктивність, термін служби, пусковий струм, ємність і маса.
like
good
bad
shockingly
Фото 1/1
07.05.2023 р., переглядів: 10420
Подібні статті

Что такое стритбайк
Что такое стритбайк

Планета не работает на генераторе
Планета не работает на генераторе

Родина последнего кошевого атамана Запорожской Сечи Петра Калнышевского
Родина последнего кошевого атамана Запорожской Сечи Петра Калнышевского

Поїздка в Одесу
Поїздка в Одесу

Посещение Wer Wolf 2016 (Меджибіж)
Посещение Wer Wolf 2016 (Меджибіж)

Коментарі2
Avatar Lovelead
Lovelead 07.05.2023 р.
Небольшое уточнение: гелевая АКБ, а также её разновидность AGM - тоже свинцово-кислотные, только электролит в них не жидкий, а гелеобразный. В аккумуляторах AGM таким гелем-электролитом пропитаны пористые маты между свинцовыми пластинами. Китайские AGM- аналоги YiHUA MF12V4 отрабатывают на моём Lead 90 по 3 сезона без проблем, хотя реальная ёмкость у них 2,6 Ач вместо 4-х заявленных, и вместо 3-х Ач, потребных по мануалу скутера. За зиму почти не разряжаются. Что они именно AGM знаю, потому что разбирал.
Avatar NiTr0
NiTr0 08.05.2023 р.

в агм обычный жидкий электролит, просто ним пропитаны матики из стекловолокна.
емкость важна только для потребителей, работающих при заглушенном моторе. для старта же важен максимальный отдаваемый ток.
и да, у меня обычный свинцовый аккум еще с момента покупки (2016 год что ли) стоит - в том году был вполне жив еще, стартер крутил...
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин