MOTO.com.ua
events
3
События
Погода: Киев
12.05, 20:59
32
+13 °С
Ветер: 4 м./с., Вост
UA
НовостиФорумОбъявленияЖурналКаталогПривалКалендарьМагазин
Регистрация Вход
?
Войти
Журнал
Все
Авторское
Мероприятия
Обо всем
Опыт
Путешествия
Ремзона

Мотозліт "Княжий град"

Автор: Oper
facebook vk twitter google-plus email
"Княжий град" - мотозліт із "соціальним навантаженням"


Вулиці Новгород-Сіверського минулими вихідними наповнював рев мотоциклів. Щороку в липні на березі Десни три дні триває міжнародний мотозліт «Княжий град».

Щоразу він збирає все більше учасників. Переважно це жителі Чернігівської та сусідньої Сумської області. Приїжджають на зльоти також з білоруських і російських міст. Техніка – від легких китайських мотоциклів до сучасного «двоколісного лімузина» Honda GoldWing. Хоча все ж таки значна і, ймовірно, більша частина техніки на зльоті – ще радянських часів МТ й «Урали», «ІЖи» і «Яви».

– Вперше зібралися навесні у 2007 році. Скоріше завдяки інтернету. Зокрема на деяких сайтах мотоциклісти обмінюються своїми телефонами – раптом кому знадобиться допомога. Так мені зателефонували: «Хотіли б до вас приїхати», – розповідає організатор свята Євген Бурико. – Але виявилося, що погода не збирається балувати теплом – з’їжджалися у дощ зі снігом. В наметах тоді ночувати не стали, розмістилися по хатах. Першого разу були мотоциклісти з Ніжина, Кобищі, Славутича, Житомира... Загалом – 26 мотоциклів. Наступного року цим зайнялися більш серйозно, я з друзями самі цілеспрямовано запрошували учасників. Другого разу було близько 70 мотоциклів, потім – більше сотні. Минулого, 2010 року – більше 170, а цього разу – більше двохсот.

Анонс зльоту 2011 року приємно вражав насиченістю програми: екскурсія до Спасо-Преображенського монастиря, відвідування дитячого будинку, проїзд колони містом, розваги на воді, виступи груп «Моноліт», «Стазіс», людини-оркестра Олега Універсала, фаєр-шоу «Містерія», тематичні конкурси і змагання, дискотека і салют на завершення. При цьому все це – всього лиш за 50 гривень реєстраційного збору з учасника чоловічої статі.

– Усі витрати ми покриваємо власними коштами, адже не хочеться залежати від когось і відпрацьовувати спонсорські вкладення. Ми не намагаємося на цьому заробити і не робимо феєричного шоу. Наша задача – зустріти людей і влаштувати умови для відпочинку. Ось, так і зазначено: «Как к себе домой», – вказує Євген на логотип зльоту на своїй футболці. – Починаємо ми з п’ятниці – у цей день з’їжджаються, розміщаються, знайомляться учасники зльоту. Основні події відбуваються в суботу. Окрім розваг, відвідуємо з подарунками дитячий будинок у селі Красний Хутір. Хто сам не їде – передає подарунки. Почали відвідувати інтернат з минулого року, адже хочеться не лише погуляти, а й зробити щось корисне.

Під час конкурсів були встановлені не лише мотоцикли з найгучнішим сигналом та вихлопом, а й найстаріший мотоцикл та учасник з найвіддаленішого міста. Найстаршим (мабуть так говорити правильніше) мотоциклом виявився М-72 1945 року випуску з Чернігова. «Найдальшим» гостем виявився Олександр з Кіровограду, а це 750 кілометрів.

– Дуже сподобалася зустріч, конкурси, та й усе інше. Особливо – в дитбудинку. Під час футбольного матчу його вихованці команді байкерів не залишили шансів. Діти підготували концерт – співали, танцювали, читали власні вірші, – розповідає 36-річний чернігівець Єгор Авдєєв. – А коли ми почали катати дітей, їх захопленню не було меж. Бачили б ви їх очі – вони просто світилися. Якби дозволили, то я б катав їх весь день.Довідка
У Чернігівській області традиційно відбуваються такі мотозльоти: «Княжий град» – у липні в місті Новгород-Сіверський, у серпні в селі Кобижча Бобровицького району і «Норд мотофест» – на початку вересня в місті Ніжині.

Сергій Стук, тижневик "Чернігівщина" №30 (305) від 21 липня 2011 р.
9
like
9
good
bad
shockingly
Фото 1/51
22.07.2011 г., просмотров: 3502
Подобные статьи

БАЙК СЛЁТ
БАЙК СЛЁТ "Зеньков" 04.06.2011 г.

Мотоциклисты посетили детский дом в с.Черешеньки
Мотоциклисты посетили детский дом в с.Черешеньки

Открытие мотосезона 2011 в Чернигове. Фотоотчет от Beard
Открытие мотосезона 2011 в Чернигове. Фотоотчет от Beard

Открытие мото-сезона 2011 в Чернигове сотоялось!
Открытие мото-сезона 2011 в Чернигове сотоялось!

Открытие мотосезона - 2011. Чернигов.
Открытие мотосезона - 2011. Чернигов.

Комментарии2
Avatar GiS
GiS 24.07.2011 г.
Зачетный репортаж! Пасиб!
Avatar activist
activist 28.07.2011 г.
классная статья
увы не смог попасть на слет в этом году,спасибо за фото!!
Ремонт авто в Киеве на Кабанчике
mototehnika
техника apple купить в Одессе. Киев, Харьков Украина
© 2001-2021, MOTO.com.ua - все о мотоциклах и скутерах!   Обратная связь   О нас   Реклама на сайте