MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
27.04, 01:31
44
+11 °С
Вітер: 1 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2407345
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
22.04.2018 р. відповів для cem  
answerview
А що викладати? раніше б всі 100 заплатив.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
22.04.2018 р. відповів для Grom  
answerview
Что конкретно вменяют ей в вину?
Кардинальное уменьшение коррупционных финансовых потоков стоимость газа для отопления замка Богомолихи!17_wink03_biggrin
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
1
like
good
1
bad
shockingly
22.04.2018 р.
answerview
утопизм или олигофрения...впрочем, я давно не был в глубинке риииси
Там сейчас примерно так:
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Змінено: 22.04.2018 р., ALAN60
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
3
like
good
3
bad
shockingly
22.04.2018 р.
answerview
03_biggrin
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
3
like
2
good
1
bad
shockingly
22.04.2018 р.
answerview
21_umnik
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Змінено: 22.04.2018 р., ALAN60
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
22.04.2018 р.
answerview
чому я підтримую реформу МОЗ та Уляну Супрун:
Уляна Супрун
17 квітня о 15:02 ·

Ті, хто опираються позитивним змінам системи охорони здоров’я - опираються змінам, які зроблять життя українців здоровішим і тривалішим.

Коли ми говоримо про необхідність трансформації системи охорони здоров'я та успішні кроки на цьому шляху - це не означає, що ми не помічаємо проблем, які потрібно виправити. Проте на відміну від тих, хто протистоїть змінам, ми не бажаємо миритися з цими проблемами!

Саме небажання агентів змін у державі та громадськості змиритися з корупцією в державних закупівлях допомогло перейти на закупівлі ліків через висококваліфіковані міжнародні організації.

Один із результатів - цьогоріч держава вперше зможе покрити середню річну потребу у стентуванні для всіх, хто потребуватиме термінової допомоги в перші години інфаркту - до кінця року у регіони буде поставлено 20 тисяч якісних стент-систем. Всі вони мають бути встановлені безоплатно.

Причина, що Україна вперше може закупити таку кількість для громадян, не в збільшенні фінансування, а в подоланні корупції, яка “з’їдала” ці кошти в попередні роки.

До кінця року стенти будуть розвезені в медзаклади у регіонах. Тут можна дізнатися про їхню останню поставку до вашої області: https://goo.gl/z5YD3e

Дякую Volodymyr Groysman і команді Уряду, депутатам, медичній спільноті та громадськості, що спільно з командою МОЗ допомагаєте змінювати систему! Це непростий, але єдиний можливий шлях, щоби населення України нарешті мало доступ до якісної охорони здоров’я.
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
1
like
1
good
bad
shockingly
22.04.2018 р. відповів для User  
answerview
А що викладати? раніше б всі 100 заплатив.

А эти сто это сколько в долларах и сколько сегодня 60 % в долларах. Это больше или менше. Пока я не видел ни одной конкретной цифры. Одни проценты и уверения.
like
good
bad
shockingly
22.04.2018 р. відповів для tatarka  
answerview
Если кратко, то на уровень до войны не вышли. Я на пример получаю на сотню баксов меньше, чем при курсе 8.Хотя зарплату поднимали два раза...
Но зато удалось оформить субсидию, по бумагам проходит минималка, и квартплата обходится в копейки.
Одно перекрыло другое.. И считаю государство идет в првильном, хоть и медленно, направлении.

Я то же считаю что идем правильным курсом. По чуть чуть растет. Но меня бесит когда мне пытаються внушить что у нас сейчас молочные реки с кисельными берегами. А раньше мы жили в болоте. Просто власть нужно трусить как грушу. Регулярно. Что бы почаще оглядывались на народ и немного умерели апетит. Тогда глядиш пойдем быстрее .
2
like
2
good
bad
shockingly
22.04.2018 р. відповів для cem  
answerview
А расскажи как ты трусил власть.
2
like
good
2
bad
shockingly
22.04.2018 р. відповів для cem  
answerview
надо начинать с себя. если ті окурок вібросишь в урну - уже вперед. и так далее
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
22.04.2018 р.
answerview
"Московская история пришита к истории Руси белыми нитками."
Карл Маркс.

Интеллект - враг пропаганды.

(69 н. э.) Авла Вителлия-Лучше всего пахнут вражьи кости
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
3
like
good
3
bad
shockingly
22.04.2018 р.
answerview
С системой бюрократической трудно боротся, но возможно. Крайний раз как с этим столкнулся, приведу пример. Я человек дотошный и терпеливый, если поставил цель...
У нас в многоэташке в парадном, воры обчистили лифтовую. И вынесли какие то дорогостоящие кабеля.. 
Пасажирский лифт работает, на грузовик забили... 
Я начал настойчиво все инстанции штормить и добиваться ремонта. Деньги мы платим, а вы делайте свою работу!  Стучащему да откроется - грузовик запустили, после стольких месяцев простоя. А мне официально прислали письмо - уведомление о выполненой работе и проведенном тендере о закупке новых кабелей. С суммами, фамилиями, печатями...
Главное быть не безразличным.01_smile
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 22.04.2018 р., tatarka
2
like
1
good
1
bad
shockingly
22.04.2018 р.
answerview
д = ДУРНАЛІСТИ

Тобто Достоинство переклало не як Гідність, а Перевага))) Нічого не видавало в них шпигунів, ні орден Леніна... ні парашут, що волочився за спиною

п.с. якщо хтось схоче знайти цю помийку і пересвідчитись, що вже виправлено, то ось скрін з гугла. який завбачливо знає/пам'ятає ВСЕ, або майже все
п.п.с. от тому ІР гугля так нещадно банять на кацапстані = борються з телеграмами
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
22.04.2018 р. відповів для cem  
answerview
спочатку Тодуров казав, що операція коштує 150 тисяч, потім 120 тисяч, зрештою ніби прийшли до 100 тисяч з копійками

як завжди в справах з цими пройдисвітами треба бути пильним та обережним, бо невелика зміна в назві операції може бути значною різницею в матеріальному плані:
Тодуров пояснив, чому попри безкоштовні стенти від держави, пацієнти платять гроші
https://life.pravda.com.ua/health/2017/01/17/222170/
(а Уляна каже, що БЕЗКОШТОВНО... от відьма!)


Собівартість операції на серці в Україні становить 150-200 тис. грн, - Тодуров
https://ua.112.ua/golovni-novyni/sobivartist-operatsii-na-sertsi-v-ukraini-stanovyt-150-200-tys-hrn-todurov-232114.html

Українські лікарі пересадили механічне серце жінці
https://ukr.segodnya.ua/lifestyle/food_wellness/ukrainskie-vrachi-peresadili-mehanicheskoe-serdce-zhenshchine-761235.html

Цена сердца. Репортаж из операционной Бориса Тодурова
https://life.pravda.com.ua/health/2017/01/24/222256/


п.с. ціни різні, операції різні, роки теж різні = курс доляра різний
а коли почали укладати реєстр, щоб підрахувать скільки реально вартує те чи інше хірургічне втручання = медсестра СМЕРТЬ хоче усіх поубивати
от і думайте
Крим - це Україна!
like
good
bad
shockingly
22.04.2018 р.
answerview
С инета...
Цього тижня Президент екстрено скликав воєнний кабінет при РНБО. І сказав, що Україні негайно треба перейти на цифрове мовлення. Закордонні мовні асоціації змушують супутникове телебачення в Україні закодувати. Безкоштовне аналогове - натомість - хочуть вимкнути. Порятунком мало б стати безкоштовне цифрове. Проте покриває воно територію України значно менше, ніж аналогове.

П.С.  На прошлой неделе снял тарелку и перешел на Т2.  48 каналов зеркального качества...07_dirol
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
1
like
1
good
bad
shockingly
22.04.2018 р.
answerview
Nasha Canada - Наша Канада
Россия заблокировала Гугл. 
Гугл стёр Россию с карты Земли)))
"нашу канаду" теж пробували заблокувати, але в твітері такі штуки чомусь не пройшли... упс

у мене кілька раз вийшло вийшло повторити трюк - кацапстан підгружається трохи піздніше
Крим - це Україна!
Змінено: 22.04.2018 р., Grom
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
22.04.2018 р.
answerview
На прошлой неделе снял тарелку и перешел на Т2.  48 каналов зеркального качества...


Eleonora Borysova
дня говорит: "Мы (донецкие сепары) в Украину теперь никогда не вернемся, после того, что она с нами сделала, мы её никогда не простим." 
Теперь он несет донецким детишкам ДНРовскую пропаганду, а украинцы видят его рожу каждрый день в украинской рекламе "Цифровое телевидение Т2/ Ти ба як просто!"(рекламный ролик:
Включаешь украинское ТБ - и будто из "днр" и не уезжала.

ось така ... малята
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
22.04.2018 р. відповів для cem  
answerview
цей лікар = поставлений на посаду ОСОБИСТО Уляною "медсестрою смерть" Супрун!
раніше такого ніколи не робили/ не рекомендували/ не було
і ось ап'ять

Павел Подуфалов
Уляна Супрун на заметку. Опять о Медреформе. О том, что так сейчас не должно быть!
Вызвал детскую неотложку при температуре 40 у ребенка. Приехал детский педиатр с бейджом - Дмитров Валерий Александрович. Явно был не доволен, что вызвали. В рот так не заглянул толком: сказал, горло крааасное. Говорит: пишите. И продиктовал, что нужно делать, что купить для лечения. Первое в списке было - обтирать ребенка водкой, спиртом, самогонкой, одеколоном и уксусом, конечно, вобщем, тем, где есть спирт. А также обливать ребенка из душа водой. Вентилятор, кондиционер итд. В холодильник разве что не посадить малого еще и тяпнуть 50 гр водки с перцем. (Ношпа с анальгином!??? Спреи, таблетки итд тоже, конечно). Полный бред и не компетентность рулит. 

А еще сказал, что Супрун за ее медреформу нужно удушить и 1000 раз сделать уколы в одно место! Добавил, что из-за нововведений Неотложка через 2 месяца приезжать уже не будет, и если не научимся выживать, как аборигены в пустыне, то будет нам хана! 
По его методу, нужно запастись водкой и во всех случаях начинать с нее. Кого-то из нас с малым таки попустит.
Итого: 
1. Травмировал губу ложкой, когда хотел по-быстрому заглянуть в рот малому.
2. Безотвественно наговорил полной ***. Никакого документа о визите нет. На вопрос, вы ж, типа, должны (???) что-то сами писать- ответ: а вы потом мой подчерк не поймете. 
3. Если б я не знал, что Обтирать ребенка водкой- то же самое, что дать ему накатить, то таки откапал бы спирта их своих запасов. 
А если у родителей шок или полное не знание, что это вредно, опасно, то могли б и обтереть запросто. И наверняка, благодаря таким дедушкам-педиатрам, какая-то мама таки последует этому совету.
4. Уверен, что этот дед в каждом доме говорит что-то такое про Супрун, дискредитируя медреформу еще до того, как она началась. А сам живет еще каменном веке, толком ничего не зная и не умея. 
Это сабботаж безграмотного врача, который боится, что его пинком под зад выгонят из-за того, что с таким дремучим "врачом" никто дела иметь не будет.
А зачем мне такой врач, который скорее вредит, чем приносит пользу? Чем из его назначений я могу воспользоваться?- Ничем!
Потеряное время, которое могло быть очень ценным в критической ситуации. Я не хочу даже эти спреи покупать, потому-что не верю этому безгамотному врачу. Невежество и полная безответственность- это типичный признак сегодняшней медицины. Такие врачи- ее воплощение на практике.
5. Занимайтесь самообразованием. 
Действительно, сейчас мы сам на сам, как аборигены в пустыне. НЕТ у нас ни медицины, ни грамотных врачей! Полагаться ни на кого нельзя. Хоть элементарные вещи нужно знать, чтоб такой вот костолом не пришел тепературу зеленкой лечить. 
6. Печально, что я не знаю, откуда они возьмутся в ближайшее время, если таки в медицине что-то начнет меняться.
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
23.04.2018 р. відповів для Grom  
answerview
Да бред же.  Всегда так подгружается РФ. Увеличь масштаб - появится все, что должно появиться.
Один дурачек, который никогда не заходил в Google Карты, решил посмотреть "шо там на России" - а тут такой праздник, подгружается не как у всех. И понесли "перемогу" по всему иннету)
Змінено: 24.04.2018 р., August
1
like
good
1
bad
shockingly
23.04.2018 р. відповів для tatarka  
answerview
48? у нас 32, из которых 2 канала - тупо зебра, без наполнения
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин