MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
27.04, 08:38
44
+12 °С
Вітер: 0 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2407495
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
08.02.2020 р.
answerview
https://www.ukr.net/#homeDetails/politika/76678332/
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
09.02.2020 р. відповів для Gustav  
answerview
Лично я в душе не ибy зачем покупать китайские мотоциклы,...

Я говорил о хуже и дороже при отсутствии логических оснований.
А тут о хуже и дешевле или лучше и дороже при обоснованных решениях.
Не правда ли, разные вещи? Т.е. вообще мимо сказанного мной.

А вы им почему то имеете что то...

Что? Где? Кому? 
   Попробую снова втолковать. Я обобщенно говорил о замеченных мной не раз ситуациях в обществе, приводя конкретные примеры как форму проявления. А обсуждать с кем-то чьи-то поступки ... Зачем? Точно не со мной. 
   Т.е. апелляцией/ответом мог быть пример изменения подхода к принятию решений индивидуумом на основании логики. И сразу отвечу: был бы рад такой динамике. 

    Как бы еще по другому растолковать..
Не бегаю ни за кем, не навязываю своих мыслей и решений, никоим образом не информирую о своем отношении к выбору персонально. Но осчастливился, если бы народ поголовно начал понимать что делает...
Так я вроде как и намекнул. Слишком не заметно?
Вообще не имею о Вас понятия, думаю что никогда не пересекались и уже потерял интерес к контакту, не говоря об каких то аналитических изысках о Вас.
like
good
bad
shockingly
09.02.2020 р. відповів для Luckybargee27  
answerview
Я говорил о хуже и дороже при отсутствии логических оснований.

именно. И на это я возражаю что логика у многих людей разная. То что для вас не является логическим обоснованием, для других является единственным и необходимым доводом. Вы этого не понимаете и смеете кого то судить, а то и высмеивать за то, что их логика не совпадает с вашей. 
   Попробую снова втолковать. Я обобщенно говорил о замеченных мной не раз ситуациях в обществе, приводя конкретные примеры как форму проявления. А обсуждать с кем-то чьи-то поступки ... Зачем? Точно не со мной. 
Из этого надо понимать что написанное вами в теме Обсуждения ситуации в Украине, при не желании обсуждать то что вами написано - разумно?
Но осчастливился, если бы народ поголовно начал понимать что делает...
Уже сделано. Заверяю вас - люди понимают что они делают. У них есть на то мотивация. 
Вы её не понимаете и беситесь. Но это же совсем другая история уже.
Вообще не имею о Вас понятия, думаю что никогда не пересекались и уже потерял интерес к контакту, не говоря об каких то аналитических изысках о Вас.

Вам не надо иметь обо мне никакого понятия. Потому что попытки сделать это вызывают у меня недоумение и расцениваются мною как вторжение в мою личную жизнь. От чего я быкую и хамлю. Оно вам точно не надо. Давайте просто обсуждать то что пишется в этой теме.
Или просто не отвечайте мне. Я не обижусь.
Змінено: 09.02.2020 р., Gustav
like
good
bad
shockingly
09.02.2020 р.
answerview
Zyma Vasyl
Поки на "плюсах" ведуча телеканалу, якому українська - хіба лише смішна, розпатякувала про ненависть і мову, я дивився на ICTV українською, що важливо, "Мерзенна вісімка", Квентіна Тарантіно. Я бачив цей фільм російською. І це не комедія. І знаєте, що скажу - український дубляж шикарний. Особливо:"ану вилазь бігом, клятий яйцестріл".….))) Але погоджуся з одним: серіали на 1+1 дійсно треба демонструвати російською, мовою досить новою, із купою запозичень, мовою дещо штучною. Для такого лайна, як ті серіали, українська дійсно не підходить, древня, самобутня, шикарна мова. Як столітній віскі для хамської пельки, так і наша мова для телелайна - ні, ніяк))) Для фільмів Тарантіно, Соррентіно, Гібсона та інших - так. А для лайна - тільки російська. Дуже питомо буде.
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
09.02.2020 р.
answerview
15_badgrin
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
2
like
good
2
bad
shockingly
09.02.2020 р.
answerview
Та ладно... Продвижение какого то языка...лоховской развод, на предмет разделения народов на "признаках принадлежности" к национальности.
В Україні потрібно просувати виключно українську мову, а просування всіх інших - "лоховской развод". Але "розведених" як ми бачимо, чималенько.
☭ = 卐 = Z
4
like
4
good
bad
shockingly
10.02.2020 р.
answerview
Не кормим тролля!!31_bigboss
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
4
like
4
good
bad
shockingly
10.02.2020 р.
answerview
Интересно про кого это?
мабуть про тебе, ватнік йо*аний
☭ = 卐 = Z
Змінено: 10.02.2020 р., hitmanhunter
4
like
1
good
3
bad
shockingly
10.02.2020 р.
answerview
08_lol08_lol
like
good
bad
shockingly
10.02.2020 р.
answerview
ОП

(офіс потерпілого)

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 10.02.2020 р., User
1
like
1
good
bad
shockingly
10.02.2020 р.
answerview

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
3
like
3
good
bad
shockingly
10.02.2020 р.
answerview
☭ = 卐 = Z
Змінено: 17.03.2020 р., GiS
like
good
bad
shockingly
10.02.2020 р.
answerview
Судя по всему Андрея Богдана "догрызают" все группы влияния. Поэтому в ближайшее время мы увидим отставку главы ОП, назначение нового главы и ротацию внутри команды. А пока команда в окружении Зеленского выбрала два вектора - на самоуничтожение и самообогащение. И желание продвинуться по второму вектору мотивируют их к активным действиям по первому. Забавно наблюдать, как пауки истребляют друг друга не видя, что над ними всеми навис тапок.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
11.02.2020 р.
answerview
Роман Донік
Передайте там кто то Наталія Мосейчук, если она не понимает, что есть логическое объяснение. Если ты 5 лет делаешь что то, что похоже на манипулятивное антиукраинское говно, которое выглядит как манипулятивное антиукраинское говно и звучит как манипулятивное антиукраинское говно, то скорее всего это и есть манипулятивное антиукраинское говно. И реакция на это продуцирование говна, это не хейтерство. Это оценка деятельности. Это можно даже считать признанием за работу против Украины. Просто когда то давно, нужно было выбирать - деньги Коломойского в его борьбе с Украиной или совесть. Выбрала панянка деньги, то сиди там сука и не ной.


Svetlana Ljubovnikova
Мастер-класс маніпуляції.
-------
злі коментатори "нищать мою репутацію",- каже та,хто в прямому ефірі ,з охватом на всю країну, назначає "вбивць видатного журналіста" ,- і дійсно нищить життя достойним людям,
не кажучи вже про "вбитого брата"
-створили куміра і "наділяєте його рисами,яких в нього і близько немає",- каже та хто створювала нам президента з КВН-щика (затримка в ефірі на 6 сек.)
згадати про загиблих і підлітка- в одному спічі з наріканням на "хейтерів"-ну то классіка- типовий перенос
і вішенька- "меми ненавісті до мене- замовлення ,знаю хто,знаю чому"..,
бумеранг не замовляють- він сам повертається,
маж його на хліб
Крим - це Україна!
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
11.02.2020 р. відповів для User  
answerview


фото = Одеса, наші дні
скріншот для тугодоходящих ватнічков
Крим - це Україна!
Змінено: 11.02.2020 р., Grom
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
11.02.2020 р. відповів для User  
answerview


Зробили себе разом? ще раз? іще много много раз!
Крим - це Україна!
Змінено: 17.03.2020 р., GiS
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
11.02.2020 р.
answerview
           
          По  Сирии -- стало  "горячо"...

                      Кратко  события:
              Турция выставила блок посты
              за которые, договорились не идти...
               Но утром вчера пятерых турецких солдат не стало...
               Уже в обед  -- совещание  у Эрдогана...
               И вечером,  тем же, такой вот ответ:


                https://www.ukr.net/#news/details/za_rubezhom/76711450/
like
good
bad
shockingly
11.02.2020 р.
answerview
Забавно наблюдать, как пауки истребляют друг друга не видя, что над ними всеми навис тапок.
ДА никакой тапок ни над кем не висит. Богдан свою работу сделал - пора сваливать.
like
good
bad
shockingly
11.02.2020 р.
answerview
Шило на мило. А може й нагірше.

 "Призначити Єрмака Андрія Борисовича керівником Офісу президента України".
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 11.02.2020 р., User
like
good
bad
shockingly
11.02.2020 р.
answerview
И так не спешно, мы откатываемся.. https://www.ukr.net/#homeDetails/main/76717291/
Просто вася... простота поражает! https://www.ukr.net/#homeDetails/politika/76721829/
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 11.02.2020 р., Юра-Ездок
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин