MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.04, 19:33
32
+19 °С
Вітер: 4 м./с., Пн-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Полтава!

Переглядів: 139516
19.01.2009 р.
answerview
Показати повідомлення
Полтавчане, предлагаю в этой ветке перезнакомится, делится планами на открытие мотосезона да и вобще на счет всего, связанного с двухколесной техникой. 20_drinks
like
good
bad
shockingly
1••891011121314••16
29.03.2012 р. відповів для mamay  
answerview
Я вже відкрив і 300 км наїздив, а інші щось мовчать. Ау-у-у!
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
29.03.2012 р. відповів для mamay  
answerview
Привет 01_smile
http://vk.com/event37095868 других мероприятий пока не встречал  66_pardon
Змінено: 29.03.2012 р., Olegik
like
good
bad
shockingly
29.03.2012 р. відповів для Olegik  
answerview
Спасибо поеду туда полюбому если ничего в жизни не поменяется! 44_beach
hyosung gt250r
like
good
bad
shockingly
29.03.2012 р. відповів для Olegik  
answerview
Дякую! Під'їду на мопеді бо на ИЖ торохтіти по центру якось... Я так зрозумів на майданчику біля дзвінниці(там де пам'ятник Мазепі буде).
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
29.03.2012 р. відповів для User  
answerview
Я честно говоря и сам немного не пойму,где это 34_wacko2
like
good
bad
shockingly
29.03.2012 р. відповів для Olegik  
answerview
Початок вул. Жовтневої, не доїзджаючи білої альтанки.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
29.03.2012 р. відповів для User  
answerview
Спасибо,но я вряд ли буду...
like
good
bad
shockingly
04.04.2012 р. відповів для User  
answerview
Похоже открытие сезона переносится... http://vk.com/event37095868
like
good
bad
shockingly
13.04.2012 р.
answerview
Приглашаю на Открытие сезона 2012 в Днепродзержинске (на хуторе Галушковка)
http://www.moto.com.ua/calendar.php?id=223
Mотоклуб "ПРОМЕТЕЙ"/ MSC-RC Кам'янське, HONDA SilverWing UKRAINE
http://s002.radikal.ru/i200/1201/cf/bbf4a49b4015.jpg
like
good
bad
shockingly
21.04.2012 р.
answerview
Если кому интересно:
Акція "Увага, мотоцикліст" http://kolo.poltava.ua/2012/04/21/u-poltavi-bajkeri-proveli-akciyu-na-ploshhi-zigina/
Открытие сезона http://kolo.poltava.ua/2012/04/21/sogodni-vulicyami-poltavi-izdila-kolona-bajkariv-fotoreportazh/
like
good
bad
shockingly
27.04.2012 р.
answerview
Шукаю напарника на рибалку. З Полтави або Диканського, Зіньківського, Решетилівського району.(до 50 км від Полтави).
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
15.05.2012 р.
answerview
Приветствую всех 01_smile хотя немного кто сюда заходит...
вопрос:где в Полтаве хороший выбор шлемов?что бы можно было посмотреть,выбрать...подскажите пожалуйста 01_smile
like
good
bad
shockingly
15.05.2012 р. відповів для Olegik  
answerview
Бачу нас двоє залишилося, хоча по місту не один десяток їздить, але мабуть в них компа немає. Шолом "Вега"(480 грн) купував у магазині Скутерок навпроти входу в автомагазин на Мотелі. Продавець на замовлення казав може привезти що хочеш з приміркою. Мені привіз три кольори і два розміри без оплати. Для скутера Вега найбільш вдалий варіант "ціна - якість", візор класний проти того що за 100 грн(не дряпається, миється, вночі видно), хоча важкуватий і якось в голову трохи давить(може голова квадратна). Взагалі зайди і побалакай в Скутерку.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
15.05.2012 р. відповів для User  
answerview
Бачу нас двоє залишилося, хоча по місту не один десяток їздить, але мабуть в них компа немає.

Я тоже это замечаю...
Шолом "Вега"(480 грн) купував у магазині Скутерок навпроти входу в автомагазин на Мотелі. Продавець на замовлення казав може привезти що хочеш з приміркою. Мені привіз три кольори і два розміри без оплати. Для скутера Вега найбільш вдалий варіант "ціна - якість", візор класний проти того що за 100 грн(не дряпається, миється, вночі видно), хоча важкуватий і якось в голову трохи давить(може голова квадратна). Взагалі зайди і побалакай в Скутерку.

Как раз к "Веге" и присматривался!В "скутерії" 560...Где скутерок знаю,зайду.Спасибо!
В прошлом году перемерял,наверное,больше десятка шлемов по 120-150.Качество 19_negative
Теперь зайду в скутерок,посмотрю на "Вегу" ближе 01_smile
like
good
bad
shockingly
15.05.2012 р. відповів для Olegik  
answerview
Все що девше 400 грн навіть не дивися. В мене не один дешевий шолом був, але як одів Вегу зрозумів що головне візор - все видно і не задуває. Ще підшоломник можна взяти щоб як холодно їздити(начебто тряпка тряпкою - а гріє). Я не кажу що обов'язково Вегу, є кращі але дорожче.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
15.05.2012 р. відповів для User  
answerview
є кращі але дорожче.

Вот именно-дороже 02_sad
Как буду на мотеле зайду,поспрашиваю.Но "Вега" за свои деньги хороший вариант,не только Вы так пишите 01_smile Так что смотрю в ее сторону.
like
good
bad
shockingly
16.05.2012 р. відповів для Olegik  
answerview
Да, вариант "Веги", будет очень не плохой, 2 года назад, себе тоже на мотеле, в "Скутерке" такой купил - против кЭтайских, это действительно находка, пусть и раза в 3-4 дороже, но себя оправдывает. Когда покупал, примерил пару штук и оставил такой, что сидел на голове, очень плотно, даже немного давил, но за 2 недели, он разносился и сидит теперь на голове, как влитой. Ничего не болтается, не давит, шумозащищенность на высоте (против того же китая) и как уже описали, визор действительно устойчив к царапинам и не открывается на ходу, от потока встречного ветра  62_sarcastic  Так что как вариант, я думаю его стоит рассмотреть. Сейчас уже буду выбырать, что-то новое, классом подороже, а этот останется для пассажира =)  42_friends
Life is Good =)
Мои следы тут: www.moto.com.ua/motojournal.php?userid=16644 www.moto.com.ua/forum.php?id=1033525
like
good
bad
shockingly
16.05.2012 р. відповів для VladimiRAND  
answerview
Вега теж Китай!!!
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
16.05.2012 р. відповів для User  
answerview
Да согласен, на шилдике выбито, что произведено в Китае, но суть в том, что как говорят, Китай Китаю рознь -  разница шлема за 150 грн и  500-600, ощущается и достаточно хорошо =)
Life is Good =)
Мои следы тут: www.moto.com.ua/motojournal.php?userid=16644 www.moto.com.ua/forum.php?id=1033525
like
good
bad
shockingly
12.06.2012 р.
answerview
Привет, Полтава!!! 03_biggrin
like
good
bad
shockingly
1••891011121314••16
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин