MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.04, 14:25
32
+22 °С
Вітер: 1 м./с., Пн-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Рыбалка - как хобби!

Переглядів: 479421
03.04.2009 р.
answerview
Показати повідомлення
Приветствию всех любителей рыбалки!
Сам очень давно увлекаюсь и занимаюсь рыбалкой. Предлагаю в этой теме делиться секретами, советами и выкладывать свои лучшие из трофеев.

  Ну я пожалуй начну... 01_smile
С уважением Алекс!
Змінено: 26.04.2009 р., Vervet
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
1••47484950515253••66
20.06.2015 р.
answerview
Коля сьогодні допився до таких чортиків, що на Ворсклі в межах міста клюнув кілограмовий карась 15_badgrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
kascej
25.06.2015 р. відповів для valeri  
answerview
Скільки читаю і все думаю. Як обидно, що в нас такі водойми,а риби нема. В ставках або гроші шаленні луплять, або рибу знищено. В річках як не каналіцацією потравлять, так воду скинуть взимку, що риба пропаде. А браконьери розгулюють спокійно. Єгеря поділили між собою річки і доять бракош не ганяючи їх.Коли ж це закінчиться? Колись в школі вчили, що в Європі капіталісти знищили річки , вода отруєна, риби нема. А виходить в нас нема, а в європі є. На тій неділі син прислав фото. Спінінг в річці на блешню. Щука7кг. і 9кг .

в европе немного подругому 01_smile катал к приятелю в польшу,на троихза час с копейками примерно 60кг натаскали,но тех щук которые свое уже отслужили ни одной не поймали и это хорошо.по весне гости хорошо постарались,всех прожорливых  бегемотов более 3 кг перетаскали,в часном водоеме осталась одна молодежь
https://www.youtube.com/watch?v=uHJXy_h8GTo
https://www.youtube.com/watch?v=CVvGK6CVYu4
значит ей можно подарить тонн 10 хоть и ручного,но откормленного карася 01_smile
https://www.youtube.com/watch?v=sRTWJ3-aAYI
можешь предстаить скоко тонн щуки в часном водоеме будет через пару лет и какую прибыль она принесет 01_smile
like
good
bad
shockingly
25.06.2015 р. відповів для kascej  
answerview
Нам такий євроколгосп з такими правилами - не торохтів.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
kascej
25.06.2015 р. відповів для User  
answerview
Нам такий євроколгосп з такими правилами - не торохтів.

да нет никаких правил 01_smile просто нужно любить природу и ее любовь вы почуствуете сполна 01_smile
https://www.youtube.com/watch?v=sr-m79qUPLg
like
good
bad
shockingly
13.07.2015 р.
answerview
Оживлю тему...
https://www.youtube.com/watch?v=ee6JGSY0W7c
https://www.youtube.com/watch?t=17&v=jqUq3ivt8mA 03_biggrin
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
like
good
bad
shockingly
13.07.2015 р. відповів для DimYY  
answerview
ну так сам подумай,у нас почти все ставки менты и бандиты типа арендуют!!! это очень прибыльный бизнес,осенью сеточкой выбрали или воду спустили чтоб меньше возни и на рынок,+ всегда есть куда поехать побухать и отдохнуть!!!

+1... печаль.. у нас еще местные браки ставят таблички на речках(!)(я не говорю о частных выкопаных ставках)  - "ловить запрещено штраф". А почему "запрещено"? Да потому что нормальные рыбаки вытаскивают их сети, и жгут и режут их на малюсенькие кусочки.
И как правильно говорил кто-то в этой теме (вроде User) - спор заканчивается в пользу того, кого больше - рыбаков или браков. Зачастую вторых больше. Ибо это реально организованная преступность.
 02_sad
Приехали  раз группой 5 чел на черной 99 - ловили себе на удочки все кто был с нами, прямо перед табличкой "запрещено" - никто даже не подошел. Приехал кореш через неделю сам на мопедке - прогнали его  2 здоровенных пузатых упыря через 10 мин. И это на речке возле дамбы!, никакой не "приватний став".
-"Мы  тута зарыбыли, тута ловить ныльзя! Такшо собирайся пока все по дружески решаем!"

В местах где уже все выбито под ноль + сливы каназилаций и сброс мусора (возле дамб в райцентрах) - там табличек ессесно нет, ловить можно, правда только нечего, окроме мусора..


_
Еще убивает пофигизм подавляющего большинства рыбаков.. брак трясет сеть метров за 15 от 4-5ти рыбаков (которые с удочками с берега в камышах) - все ноль на массу!!! Мы с другом не выдержали - начали ему орать, типа щас вот в милицию звоним и т.п. и о чудо!!! - один из рыбаков начал бросать в него каким-то мусором, другой вытаскивать лодку из камышей, третий орать что-то подобное про милицию и рыбнадзор!!! Брак за секунды свалил в ужасе, сеть достали и утилизировали, рыбу выпустили.
Поэтому получается, пока каждый рыбак не будет боротся с браконьерством - рыбы не видать, а на государство можно не надеяться вообще.
☭ = 卐 = Z
Змінено: 13.07.2015 р., hitmanhunter
3
like
3
good
bad
shockingly
14.07.2015 р.
answerview
Всім доброго дня і з минулим святом рибака. Відгуляв я свою відпустку, а на рибалку їздив мало. Два тижні назад був в гостях в тещі, там подивився трохи на місцеву річку (р. Случ) з близька, покатав дружину на човні. Ще їздили всією родиною на рибалку якийсь обвідний канал, але карася аж кішить можна ловити лише на одну вудку, бо на дві просто не встигнеш (поплавок не встигає встати 01_smile  ). Карась правда дрібний, але душу відвели всі, навіть плимінники 5 і 7 років зловили по пару рибин.
Пересяду на велосипед, а дармоїдів кормить не буду .
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
20.07.2015 р.
answerview
Всім доброго дня. Виложу пару фоток випробовування мого саморобного плавзасобу  30_crazy . Давно хотів собі лодку, але заробітна плата зовсім не встигає за цінами, тому довелось включати кулибіна 03_biggrin . Випробування пройшли вдало, пліт розбірний, розборка / зборка займає 15хв. Тепер чекаю коли стабілізується погода щоб випробувати його на ри боловлі.
Пересяду на велосипед, а дармоїдів кормить не буду .
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
2
like
2
good
bad
shockingly
20.07.2015 р. відповів для KLIMDSO  
answerview
Пиво полюбляєш?... 03_biggrin
Десь читав шо на такому ,,плавзасобі" людина океан перетнула, так шо  тобі хватить його надовго. 18_good
А ти не пробував в кожну боклаху - ложку соди і оцту трохи?
like
good
bad
shockingly
20.07.2015 р. відповів для stnslv  
answerview
Пиво полюбляєш?... 03_biggrin
Десь читав шо на такому ,,плавзасобі" людина океан перетнула, так шо  тобі хватить його надовго. 18_good
А ти не пробував в кожну боклаху - ложку соди і оцту трохи?
Да пиво люблю 20_drinks  але ті всі пляшки збирались приблизно півроку(+друзі допомагали), а на рахунок соди і оцту, то я вирішив цю проблему іншим шляхом, коли зимою було -20С  я всі пляшки повідкручував щоб набрались холодного повітря і закрутив, тому зараз вони, як накачані. Фізики однако 21_umnik .
Пересяду на велосипед, а дармоїдів кормить не буду .
like
good
bad
shockingly
20.07.2015 р. відповів для KLIMDSO  
answerview
але ті всі пляшки збирались приблизно півроку(+друзі допомагали)

ага-ага  03_biggrin   17_wink
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
20.07.2015 р. відповів для KLIMDSO  
answerview
Миша, если честно, то у меня сегодня чуть морда не треснула, когда смотрел на твое изобретение. метод стар, но брать малого на проверку - это жесть. кстати, я бы сделал несколько проще: сам каркас в виде перевернутого корыта. тебе же баклаги приходится перевязывать. а тут подсунул в короб - борты будут держать. сборка плавсредства намного быстрее. и по углам крепежи сделать на стяжках, как у мебельных столов. а перемычки садить на шипы. т.е при транспортировке мы имеем вагон баклажек и оберемок штахет. компактнее будет.
надеюсь, я пояснил восприимчиво  20_drinks
а, еще: эти бутылки дают просадку под нагрузкой. паря ты не щуплый. а если чуть волна - весь зад будет в воде. есть баклаги на 5 литров. не вариант?
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
20.07.2015 р. відповів для tsinik  
answerview
Миша, если честно, то у меня сегодня чуть морда не треснула, когда смотрел на твое изобретение. метод стар, но брать малого на проверку - это жесть. кстати, я бы сделал несколько проще: сам каркас в виде перевернутого корыта. тебе же баклаги приходится перевязывать. а тут подсунул в короб - борты будут держать. сборка плавсредства намного быстрее. и по углам крепежи сделать на стяжках, как у мебельных столов. а перемычки садить на шипы. т.е при транспортировке мы имеем вагон баклажек и оберемок штахет. компактнее будет.
надеюсь, я пояснил восприимчиво  20_drinks
а, еще: эти бутылки дают просадку под нагрузкой. паря ты не щуплый. а если чуть волна - весь зад будет в воде. есть баклаги на 5 литров. не вариант?
Я після суток тому голова не варить який в тебе варіант. Бутилки при розборці я не чіпаю вони привязані постійно. Розборка/зборка заключається в тому щоб закрутити/відкрутити 12 болтів і все, на велосипеді сам можу його перевезти, або в машину в багажнік влазить. Вантажопідйомність розраховувалась зразу і зроблена з запасом.
Малий - то мій похресник, побачив як я плаваю і захотів зі мною прокататись, радості було на цілий вечір 03_biggrin .
Пересяду на велосипед, а дармоїдів кормить не буду .
like
good
bad
shockingly
20.07.2015 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
ага-ага  03_biggrin   17_wink

79_secret  не пали кантору 04_blush
Пересяду на велосипед, а дармоїдів кормить не буду .
1
like
1
good
bad
shockingly
03.08.2015 р.
answerview
Був на Дніпрі в районі Світлогірського 57_sunbespectacled
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
12.08.2015 р.
answerview
піймав трохи(3кг) на шаровому ставку 31_bigboss
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
04.09.2015 р.
answerview
Рыба была вот такааааая!
Нет лучших среди равных
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
good
bad
shockingly
1
kascej
05.09.2015 р.
answerview
чтоб пожрать в колхозе достаточно рыбы выращивается.всю даже не сожрать приходится мелочь отпускать
https://www.youtube.com/watch?v=wzONaSO6R_g
а душу отвести можно и по канавам 01_smile
https://www.youtube.com/watch?v=qQxx-3e0AIw
1
like
1
good
bad
shockingly
06.09.2015 р.
answerview
Був я на минулих вихідних на рибалці, точніше сказати рибалка теж була 30_crazy , бо були жінки, горілка і м'ясо 03_biggrin . Були на платному ставку, клювало не дуже(погода мінялась), але відпочинок вдався на славу.
Одного карпа пустили на закуску 04_blush  а другого привіз додому(1кг.300гр). Плоточки і окунці не попали в кадр, бо їх уже доїдав кіт.
Пересяду на велосипед, а дармоїдів кормить не буду .
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
06.09.2015 р. відповів для KLIMDSO  
answerview
сердца у тебя нет... вчера только линя зафигачили. не большого, грам на 800. нотакая зараза жирная... даже не фотал. затаранили и захомячили.  утром еще доедали. мняско - самый цимус
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
1••47484950515253••66
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин