MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.04, 18:00
32
+20 °С
Вітер: 3 м./с., Пн-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

1000-2000 $ - на эту сумму реально купить только китайский новый мотоцикл?

Переглядів: 172549
27.09.2010 р.
answerview
Показати повідомлення
В моем распоряжении есть 20000 грн. Что бы вы посоветовали взять ? Японский мотоцикл (125-кубовый) не покатит ? Пишите все что знаете. Рад буду прочитать.
Но я гордый моряк! Я открываю оба крана и ныряю на кафельное дно океана
Змінено: 17.02.2011 р., Vervet
like
good
bad
shockingly
02.09.2016 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
18 кобил якось малувато для эндуро тем паче для такого, хіба що просто використовувати його як дорожний мот для транспортування своеї жо с точки А в точку Б, а так я хз що знього буде якщо на ньому почать серьойзно цілину місить, помре він мабуть 03_biggrin
like
good
bad
shockingly
03.09.2016 р. відповів для dimonnice23  
answerview
18 кобил якось малувато для эндуро тем паче для такого, хіба що просто використовувати його як дорожний мот для транспортування своеї жо с точки А в точку Б, а так я хз що знього буде якщо на ньому почать серьойзно цілину місить, помре він мабуть 03_biggrin

Та ні за яку цілину не йдеться серйозну ясне діло (тимпаче для такої цінової категорії) для цього є Хонди xr650 і їм подібні.
Зрозуміло шо це повинен бути відносно дорожний мот з можливістю без опасіння поїздити по лісовим стежкам і сільским там смт.шним "дорогам". Бо того ж LIFAN KPR 200 в таке не потягнеш.
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
03.09.2016 р. відповів для dimonnice23  
answerview
18 кобил якось малувато для эндуро тем паче для такого, хіба що просто використовувати його як дорожний мот для транспортування своеї жо с точки А в точку Б, а так я хз що знього буде якщо на ньому почать серьойзно цілину місить, помре він мабуть 03_biggrin


у меня 5й сезон XR100, 10 л.с. в основном конечно грунтовые дороги ну 20% целины проходим вот в этих местах я не замечал недостатка мощности, вот то что он у меня воздушник и карбюраторный это конечно минус а в остальном 18_good  
вот приведите мне пример местности штоб  ощутить такое
"що знього буде якщо на ньому почать серьойзно цілину місить, помре він мабуть"
ОРИГИНАЛЬНЫЕ ЗАПЧАСТИ новые и б/у
( HONDA Genuine Parts )
Японский тюнинг DAYTONA, KITACO,
http://vk.com/hondajfparts
Змінено: 03.09.2016 р., TuristR
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
03.09.2016 р. відповів для TuristR  
answerview
А зачем что либо приводить, у меня 11 л.с и я знаю что будет с мотиком если его загнать в огород с мокрой землей и там часок на 1-й передаче по выступать, одно дело если на рыбалку там колесико замочить по ось пару раз, а другое дело эксплуатировать технику то для чего она предназначина 01_smile
like
good
bad
shockingly
03.09.2016 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Мда на кпр с ходом передньої в 10-12 см стремнувато буде 15_badgrin
like
good
bad
shockingly
kascej
03.09.2016 р.
answerview
любителям в грязной клетке катать тоже есть мапедки и в 5 и 50 конев.
http://www.honda-moto.lv/?s=75&section=Offroad
like
good
bad
shockingly
05.09.2016 р. відповів для dimonnice23  
answerview
А зачем что либо приводить, у меня 11 л.с и я знаю что будет с мотиком если его загнать в огород с мокрой землей и там часок на 1-й передаче по выступать, одно дело если на рыбалку там колесико замочить по ось пару раз, а другое дело эксплуатировать технику то для чего она предназначина 01_smile


"загнать в огород с мокрой землей и там часок на 1-й передаче по выступать"
тут ведь дело не мощности мотора а в исполнении как я понял вам надо мотиком огород пахать 03_biggrin
тут лучше всего подойдёт современный вариаторный мотор с радиатором на двигателе!
ОРИГИНАЛЬНЫЕ ЗАПЧАСТИ новые и б/у
( HONDA Genuine Parts )
Японский тюнинг DAYTONA, KITACO,
http://vk.com/hondajfparts
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
05.09.2016 р. відповів для TuristR  
answerview
Да нет спасибо, у меня для этого есть мини культиватор 03_biggrin
А вообще меня крос- эндуро не впечатляет и в каком виде, это всё так обсуждение на тему, что для полноценного "комбайна" надо объём, а для "газонокосилки" и 50-100 кубиков пойдет так слегка травку побрить 15_badgrin  
Если спросите опять же" почему"...? Вот у меня можно"маленькой газонокосилкой 100 Га обработать", я отвечу так "Нет на все 100% ничего универсального, всё конечно можно но зачем"01_smile
Змінено: 05.09.2016 р., dimonnice23
like
good
bad
shockingly
06.09.2016 р. відповів для dimonnice23  
answerview

А вообще меня крос- эндуро не впечатляет и в каком виде, это всё так обсуждение на тему, что для полноценного "комбайна" надо объём, а для "газонокосилки" и 50-100 кубиков пойдет так слегка травку побрить 15_badgrin  

З приводу кросу - згоден, для професійного говномісу треба японскі 250-400сс+.

А з приводу едруро-туриста, мотоцикла на кожен день по нашим конченим "дорогам" - на мою думку, 150-200 -це найкращий варіант.
І це враховуючи навіть те, що "спорти-стріти" мені теж подобаються. Але я, наприклад, часто катаю в ліс, рибалку, село, дачу (з кофрами забитими по 10кг з кожної сторони) - куди мені "спорт"? Пластик відпаде на 1й день, колеса стануть квадратні і потече вилка - на 2й. А от високий "ендурик" - більш менш справляється з цим.
А витрата палива... - 400кубового ендуро треба годувати 5ма літрами, а 150 буде їхати і за 3л. І який тоді більше підходить на кожен день?..

Але тема в іншому, чому Китай пропонує на нашому ринку водянку 150сс на "спорт" рамі, і чому нема такого ж на "ендуро", в діапазоні ~$1500 ?
Я б залюбки змінив свій 200сс воздушнік на 150сс водянку  і отримав би меншу витрату палива і більший ресурс, при тих само 14-15 л.с.! На водянці навіть масло можна дещо рідше міняти, адже воно не так швидко "перегорає".
☭ = 卐 = Z
Змінено: 06.09.2016 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
06.09.2016 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Хто його зна, може вони думають що попит  на цей клас техники не буде таким глобальним ...я хз 06_question
like
good
bad
shockingly
06.09.2016 р. відповів для dimonnice23  
answerview
Хто його зна, може вони думають що попит  на цей клас техники не буде таким глобальним ...я хз 06_question

простенький шанрай чи зонг 150-200куб на водянці з інжектором за 1400-1600уо - розмітатимуть як пирожки. імхо
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
kascej
06.09.2016 р.
answerview
на хутор,для свой лес и земля китай такой мапедка без бумажка продает,ей нельзя обшественный дорога ехать.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
08.09.2016 р. відповів для dimonnice23  
answerview
Да нет спасибо, у меня для этого есть мини культиватор 03_biggrin
А вообще меня крос- эндуро не впечатляет и в каком виде, это всё так обсуждение на тему, что для полноценного "комбайна" надо объём, а для "газонокосилки" и 50-100 кубиков пойдет так слегка травку побрить 15_badgrin  
Если спросите опять же" почему"...? Вот у меня можно"маленькой газонокосилкой 100 Га обработать", я отвечу так "Нет на все 100% ничего универсального, всё конечно можно но зачем"01_smile


ну для пропитания  семьи даже 1га многовато, это так в тему земледелия,
универсального на 100% нет согласен, только вчера на XR проехал 300 за пол дня по асфальту...
а вот газонокосилка своё дело сделает так что ни один комбайн не сумеет
многие в ввиду максимализма так и остаются диванными мечтателями о путешествиях на  "полноценных" мотоциклах!
ОРИГИНАЛЬНЫЕ ЗАПЧАСТИ новые и б/у
( HONDA Genuine Parts )
Японский тюнинг DAYTONA, KITACO,
http://vk.com/hondajfparts
like
good
bad
shockingly
08.09.2016 р.
answerview
хлопцы, какое отношение имеет выбор мотыка к газонокосилке???
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
1
like
1
good
bad
shockingly
kascej
08.09.2016 р. відповів для TuristR  
answerview
Да нет спасибо, у меня для этого есть мини культиватор 03_biggrin
А вообще меня крос- эндуро не впечатляет и в каком виде, это всё так обсуждение на тему, что для полноценного "комбайна" надо объём, а для "газонокосилки" и 50-100 кубиков пойдет так слегка травку побрить 15_badgrin  
Если спросите опять же" почему"...? Вот у меня можно"маленькой газонокосилкой 100 Га обработать", я отвечу так "Нет на все 100% ничего универсального, всё конечно можно но зачем"01_smile


ну для пропитания  семьи даже 1га многовато, это так в тему земледелия,
универсального на 100% нет согласен, только вчера на XR проехал 300 за пол дня по асфальту...
а вот газонокосилка своё дело сделает так что ни один комбайн не сумеет
многие в ввиду максимализма так и остаются диванными мечтателями о путешествиях на  "полноценных" мотоциклах!

если токо бульба кушать,может и многовато,а если кочеш раба,мясо,молоко то и не хватит,а еще печка топить зимой где то палка должна рости.да еще и для мапедки надо чтоб самогон рос.
like
good
bad
shockingly
08.09.2016 р. відповів для tsinik  
answerview
Это так грубое сравнение 62_sarcastic
like
good
bad
shockingly
08.09.2016 р. відповів для TuristR  
answerview

многие в ввиду максимализма так и остаются диванными мечтателями о путешествиях на  "полноценных" мотоциклах!

Вот вот и я о том сидят дома и мечтают, некоторые желают удачи когда я на своем китайчике за одну поездку по 4 тыс накатываю 15_badgrin Всякие бывают
Змінено: 08.09.2016 р., dimonnice23
like
good
bad
shockingly
23.12.2016 р. відповів для TuristR  
answerview

многие в ввиду максимализма так и остаются диванными мечтателями о путешествиях на  "полноценных" мотоциклах!

так, є таке діло.
... поки такі пару років строчать по форумах як вони поїдуть у правильні дальняки на японских 400-600сс, інші  на китайських 125-200 перевалили за 20-30к пробігу по дальнякам  03_biggrin
☭ = 卐 = Z
1
like
1
good
bad
shockingly
kascej
23.12.2016 р.
answerview
10 годов и 80 тыщ китаймапедка тарахтела,а после пошла переплавка,много бегать нада было чтоб мапедка ехать хотела.
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
23.12.2016 р. відповів для kascej  
answerview
на фото чистый 70сс японец
Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води,
в годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди!
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин