MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
27.04, 16:31
32
+19 °С
Вітер: 0 м./с., Пн-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Скутеретти Cub: “Viper” - Active, Sport та подібні...

Переглядів: 5618359
26.03.2008 р.
answerview
Показати повідомлення
“Viper”: Active, Sport;
“Alphamoto”: Romeo 50-B;
“Zongshen”: Cubbike 50cc
“Sabur” SB50Q-12A
“Soul” illusion
"Warrior" RY-110
“Leopard”

Эксплуатация, обслуживание, ремонт...

1-й архив - инструкция по ремонту нашего двигателя (с фото);
2-й архив - мануалка на Актив;
3-й архив - регулировка карбюратора, клапанов, сцепления, прокачка тормозов.
4-й архив - ремонт полуавтоматического сцепления (сцепление для ленивых)
5-й архив - замена масла в вилке на МГП-10(с фото)
6-й архив - каталог деталей двигателя
7-й архив  - Электрическая схема в лучшем разрешении.
8-й архив - мануал на двигатель Джаньши F 34-2 (ямаховский вариант каб-клона, с балансвалом) на английском языке
9-й архив  - мануалка на Джаньши с каб-мотором (мопед в сборе) (на англ. языке) (11,9 мб). - в следующем посте под шапкой
10-й архив - мануалка на Кивей партнер (109 сс) (на русском языке) (142кБ) в следующем посте под шапкой
11-й архив - каталог деталей каб-мотора (на русском языке) (1,83 мБ) в следующем посте под шапкой
Змінено: 08.02.2016 р., tsinik
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
Прикріплені файли
rar
8.49 мБ.
rar
13.77 кБ.
rar
876.92 кБ.
rar
597.4 кБ.
rar
769.66 кБ.
rar
788.62 кБ.
rar
832.02 кБ.
rar
6.27 мБ.
3
like
2
good
1
bad
shockingly
08.05.2023 р. відповів для Freon  
answerview
Чи то п'ята точка була міцніша чи то ще щось 
мозг проклёвывается  начал , правильно очково , если цепь слетит на скорости мало не будет , я ловил , скорость была не большая , в повороте , поймал 03_biggrin
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
like
good
bad
shockingly
10.05.2023 р. відповів для Freon  
answerview
https://youtu.be/Gp9fjpsSoM8 
Хороший пример что будет 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
like
good
bad
shockingly
10.05.2023 р. відповів для 6barakuda  
answerview
Фіговий приклад. Бо коли скидує ланцюг то все інакше відбувається. В мене він було колись спав і просто і нічого не заклинило, ялозився по втулкі осі маятника. Коли спав/порвався і стояв захист - то трохи таки климануло і пробило дірку в кришці генича, аргон все виправив. Саме серйозно я був навернувся коли їхав польовою дорогою і тут впиріщив добрячий дощ, і якось почало трохи носити, я клацнув з третьої на другу, ото була помилка, так крутануло, і нє щоб впасти собі - я виставив ногу, порвав зв'язки в коліні і таки навернувся. А якщо в голові тирса щоб лупашити на спускаючому колесі 70 - то тут нічо не поробиш. Їхав колись до шиномонтажа 5км з підкачкою в кожні 500м. На швидкості 30км/год. Все норм, от тіко ложку не міг в руках тримати , насос - ще той тренажер для дрочерів08_lol.
1
like
good
1
bad
shockingly
10.05.2023 р. відповів для Freon  
answerview
Бо коли скидує ланцюг то все інакше відбувається.
По разному бывает , у меня когда слетел заклинило , потом отпустило и опять заклинило , срезало все болты крепления звёздочки на колесе , как ножом , а вообще то ехать 70 на спущенном и ехать 70 на не натянутой цепи  это один диагноз , обычно плохо заканчивается ,  если ты знаешь что у тебя техническая неисправность ходовой или ещё чего то в этом роде , то гнать можно только на тот свет 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
like
good
bad
shockingly
11.05.2023 р.
answerview
Я завжди катаю з кожухом ланцюга, з ним ніколи не провтикаєш натяжку ланца, бо він завжди це сігналізує неприємним звуком, отже підтягнув та поїхав далі, а без кожуха й ланц швидше зношується й підтяжку можна кілька разів відкласти, бо по вухам не б'є... 
А Філімону то добрий урок поз#уїзм припідніс. 
Дизель - наше всьо!
like
good
bad
shockingly
12.05.2023 р. відповів для zmv  
answerview
Я завжди катаю з кожухом ланцюга,
У меня только верхушка стоит , так , чтобы грязь на цепь меньше летела , а самый классный вариант был когда я ставил защиту цепи от Минска , с гофрами , но как то не пошло , гофры не живут долго , быстро рвутся , и я ее снял , а так понравилось , цепь всегда смазана , все чисто и практически герметично 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
like
good
bad
shockingly
12.05.2023 р. відповів для 6barakuda  
answerview
ставил защиту цепи от Минска , с гофрами ,
У Ігоря Академіка на його Альфамото така вже кілька років  стоїть з пластмасовим мінчаковським м кожухом... 
Дизель - наше всьо!
Змінено: 12.05.2023 р., zmv
like
good
bad
shockingly
12.05.2023 р.
answerview
Ставив з восхода, тому захисту років ойойой. То мабуть ще з тих часів як дідо того мотоцикла купляв. На зірці алюмінієвий кожух і резинові гофри як нові.  Але тоді якраз почалися проблеми з ланцюгом і зняв щоб бачити його. Ось тепер проблема зникла наче, тьху-тьху-тьху, і думаю повернути на місце.
Хто підкаже що робити з перешкодами від запалення на термометра, знаю що є профільна тема, але. Чи то провід міняти, чи то насвічника, чи то просто свічку? Як у нас відбувається заміна ВВ провода чи насвічника? Тре загуглити який там резистор в насвічника ставлять, може самому впихнути, бо зараз особливо немає грошей щоб щось купляти.
Змінено: 12.05.2023 р., Freon
like
good
bad
shockingly
18.05.2023 р.
answerview
Хлопці ставив аккума та попутав клеми. Переключив- електрика не робе. З лапки заводиться, все норм. Предохран цілий, шо вона таке може бути?
SI VIS PACEM- PARA BELLUM.
like
good
bad
shockingly
18.05.2023 р.
answerview
З лапки заводиться, все робе.
SI VIS PACEM- PARA BELLUM.
like
good
bad
shockingly
18.05.2023 р. відповів для Freon  
answerview
Люльку з резистором я від їжака в залізному кожуху поставив і пройшло.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
1
good
bad
shockingly
19.05.2023 р. відповів для Serge  
answerview
Если все работает на заведённом то как раз в цепи аккума и проблема , то есть аккум либо просто дохлый , либо он отключен от общей цепи 
Одна ! Єдина ! Соборна Украіна !!!

если хочешь выразить свою благодарность ставь + , посты типа (спасибо помог ) или (ты был прав ) только форум засоряют
like
good
bad
shockingly
19.05.2023 р.
answerview
Я два акума ставил, оба заряженные на 100 процентов. В цепи обрыва тоже не должно быть.. 
SI VIS PACEM- PARA BELLUM.
like
good
bad
shockingly
19.05.2023 р.
answerview
Я два акума ставил, оба заряженные
проверь контролькой есть ли  +  на красном проводе назамке зажигания.  если нема  -  то начинай  копать от предохранителя. прозвони до преда,  на самом преде. после преда.
1
like
1
good
bad
shockingly
24.05.2023 р.
answerview
Доброго вечора всим. Проблема з зчепленням, а точніше зі зборкою полуавтомата. Почав знімати кришку картера і все розсипалось. Мопед вайпер актів, 2008 рік. Перший власник, зчеплення оригінал, але ніде не можу знайти як його зібрати, точніше такого зчеплені не ні у кого
якщо є якась інформація по сборці, поділіться будь ласка. Велике дякую
фото зчеплення прикріпляю. 
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
24.05.2023 р. відповів для Yura955  
answerview
Дак а що там могло розсипатись? На самій корзині стоїть підшипник, в нього вставлена вигнута фіговина, яка розводить диски від важеля переключателя передач, потім вставляється пружина і на неї одягається спеціальна гільзочка, через яку масло і поступає в щеплення і в колінвал. На кришці прикручена гвинтом крестовина з роликами, все. Мануали в шапці лежать, там є все.
like
good
bad
shockingly
25.05.2023 р.
answerview
Справа в тому що там немає крестовини, а комплект такий як на картинці
зранку зроблю справжнє фото 
like
good
bad
shockingly
25.05.2023 р.
answerview
Ось фото мого конструктора 
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
25.05.2023 р. відповів для Yura955  
answerview
Трохи не так, але теж просто.
Кришка центрифуги 1 на корзину, в неї стає 2, на неї 3, вставляється важіль до лапки 4, вставляється пружина з ковпачком 5, пружиною до підшипника, ковпачком до кришки картера, потім ролики 6. Деталь 7 прикручується гвинтом регуліровочним, ззовні шайба і гайка, між деталлю 7 і кришкою пружина.
Є ще рекомендація: в випадку якщо буксує сцепа, розібрати корзину і на самому першому металевому диску заполірувати сліди від грузів. Ніякі шайби нікуди не треба, просто полуруєм і сцепа не буде буксувати поки грузи не надавлять нові канавки.
І почисть центрифужний фільтр, він в тебе какою забитий на фоткі.
Змінено: 25.05.2023 р., Freon
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
25.05.2023 р. відповів для Freon  
answerview
Дякую велике. Уже зібрав, але на високих оборотах є смикання, коли з 2 на 3 передачу переходиш. Думаю, можливо, не правильно виставив лапку важіля, можливо таке бути? 
підкинув нові диски)) і ще таке питання , яка повинна бути прокладка чи сальник в даному місці? Фото прикріпляю  
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин