MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
19.04, 00:38
11
+8 °С
Вітер: 1 м./с., Пн-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Дача, сад, город

Переглядів: 133499, модератор: User
User модератор теми
15.11.2013 р.
answerview
Показати повідомлення
Мабуть в багатьох є якийсь кусок землі чи приватний сектор.
В мене дача 17 соток. Раніше якось само все росло, а останніми роками в зв'язку з "глобальним потеплінням" багато чого просто засихає 02_sad
Хочу зробити якесь примітивне зрошення 01_smile
Криницю викопав (15м)
Купив насос http://megapompa.com.ua/p22161427-nasos-dlya-kolodtsev.html
і Бак 1 куб http://evroplast.in.ua/vertikalnye/1000-litrov.html
Візок на днях візьму http://olanmarket.com/index.php?route=product/product&path=65_132&product_id=437
А ось зі шлангами і причандалами до них не розберуся 06_question (треба десь метрів 50).
Може хтось вже користується? який вибрати шланг і пістолет?

Ну а крім того давайте обговорювати тут всі питання по темі: від обрізування дерев до боротьби з кротами(не плутати з футболом 03_biggrin ).
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 17.11.2015 р., Vervet
like
good
bad
shockingly
1••40414243444546••50
19.05.2021 р. відповів для User  
answerview
Сорян, панове12_cray
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
1
good
bad
shockingly
19.05.2021 р.
answerview
В Украине , а возможно и везде можно вернуть обувь, если при начале сезона(нОски) обнаружился деффект. Допустим купил в начале зимы обувь на осенний сезон. Чек тоже нужен. Но это не касается базарских раскладок. 
та фіх там, в Україні поки щось поміняєш, треба 3 суди виграти 03_biggrin проходили, знаємо...
... ось знайомим нещодавно з комфі відправили телефон, за 7 тис грн, на НП його вкрали походу, комфі зпирало на НП, а НП на комфі. Коротше місяць заповняли бюрократію і чекали повернення коштів. І це походу ще треба радіти та дивуватись, що їх повернули ... 

Ти чого вліз зі своїми мештами? у тебе город є?
от за городом "на чужині" є невеличкий сум (мабуть, це єдине 15_badgrin), тут дешевше(в рази) і простіше купити, ніж виростити,
хоча.. на балконі все-одно повно перців(гострих), пару огірків і помідори 04_blush
☭ = 卐 = Z
Змінено: 19.05.2021 р., hitmanhunter
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
19.05.2021 р.
answerview
і простіше купити,

У нас по простому03_biggrin Сама свіжа новина.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
19.05.2021 р. відповів для Veps  
answerview
У нас по простому Сама свіжа новина.
в Україні третина гаражів у рай-обл-центрах стоять у вигляді "самозахоплення" землі, а Ви про якусь ділянку в селі...
З приводу "дешевизни" вирощування: в ЄС влаштовано так, що вирощуванням городини займаються суто - фермерські господарства. Професійні фермери. І їх добіса багато.
Картоплю саджають - професійною сучасною технікою, трактористи із ДУЖЕ хорошою зарплатнею, і доглядають професійні агрономи із ще більшосю зарплатнею. Звідси і надвисоке КПД вирощування городини....
 А не кожен, як в нас - горбатиться бідолаха на тому городі із лопатою, за тією нещасною картоплею.
За 1 денну (майже мінімальну) зарплату можна купити  200 кг картоплі -  потрібно її вирощувати? За 8-9 годин можна "роботи" виростити 200 кг картоплі
☭ = 卐 = Z
Змінено: 31.05.2021 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
20.05.2021 р.
answerview
Які дерева садили коло хати наші предки?
https://spadok.org.ua/davni-viruvannya/yaki-dereva-sadyly-kolo-khaty-nashi-predky
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
31.05.2021 р.
answerview
Хочу ворота покрасить и возле гаража старый асфаль убрать и плитку положить. Камень такой , пленку снизу, шоб сорняки не лезли.. Выводить скутер стрёмно, чуть не упал 2 раза на ямах с ним13_evil
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
User модератор теми
04.06.2021 р.
answerview
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
07.06.2021 р.
answerview
Начал подготавливать благоустройства заезда в гараж, асфальт 30 летний уже все ноги мне покалечил03_biggrin15_badgrin . Бордюры ставим. Брусчатка отлёживается после изготовления на заводе. Разметили, чтобы соседи смогли заезжать, разворачиваться..
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
User модератор теми
10.06.2021 р.
answerview
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
2
like
good
2
bad
shockingly
User модератор теми
14.06.2021 р.
answerview
Пора проривати моркву

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
1
good
bad
shockingly
14.06.2021 р.
answerview
Пора проривати моркву
...стою на асфальте, я, в лыжи обутый.....08_lol
3
like
good
3
bad
shockingly
14.06.2021 р.
answerview
Пора проривати

Перший раз бачу таке05_shok
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
User модератор теми
14.06.2021 р. відповів для Veps  
answerview
ну шо з тебе безземельного взяти?03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
good
1
bad
shockingly
14.06.2021 р.
answerview
Пора проривати моркву
Толя, шото смотрю, как то бедненько у тебя на даче. и цыбулька какая то заморенная, и картошки не густо, всю жук трахнул небось, да и заборчик неказистый....06_question05_shok03_biggrin   шото ты никуя не гаспидар.  не.15_badgrin 
like
good
bad
shockingly
14.06.2021 р.
answerview
Перший раз бачу таке
шо, бабу враскарячку присевшую не видел ни разу????05_shok15_badgrin    не, ну понятно, шо если б Юзер фоткал спереди. кино было бы интересней.....15_badgrin
1
like
good
1
bad
shockingly
14.06.2021 р.
answerview
гаспидар.

У него дача, як в тебе увесь твій Стрий15_badgrin15_badgrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
14.06.2021 р.
answerview
кино было бы интересней.

Не богохульствуй08_lol
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
14.06.2021 р.
answerview
У него дача, як в тебе увесь твій Стрий
у кого? у Юзера???08_lol08_lol08_lol    а Стрый- это вообще, город-сказка, город-мечта..... еще этот, как его там, Аристотель или Сократ, не помню уже,  сказал:  " Все дороги ведут в Стрый"   отак от, понял, 16_roll18_good

"Добрый день, а Толик дома?
Нет, он на даче.
Так у вас же нет дачи.....
Он на даче показаний."....15_badgrin
2
like
good
2
bad
shockingly
16.06.2021 р.
answerview
к слову, приобрел несколько недель назад таки дробилку для веток (т.к. объем мелких веток от сада получается в разы больше, чем за год расходится на гриль), взял Sterwins R2 2800вт в леруа мерлин. за свою цену (~4000) - отличная штука. измельчитель - не ножи, а низкооборотистая фреза, гарантия 3 года. благодаря конструкции (фреза) - ветки сам затягивает, автоматически.

из минусов: ветки лучше подсохшие ему скармливать (зеленые - может не дробить а ломать), надо следить за заполнением бункера и вовремя его встряхивать/вытряхивать (иначе начинает обратно затягивать перемолотое).

объем контейнера - литров 30-40. несколько мешков щепок на нем уже надробил, пошли на засыпание клумбы.
Змінено: 16.06.2021 р., NiTr0
2
like
2
good
bad
shockingly
User модератор теми
07.09.2021 р.
answerview
Надурили09_ireful1купував як лимонку
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
1••40414243444546••50
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин