MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
27.07, 13:24
44
+32 °С
Вітер: 0 м./с., Півн
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Дача, сад, город

Переглядів: 140554, модератор: User
User модератор теми
15.11.2013 р.
answerview
Показати повідомлення
Мабуть в багатьох є якийсь кусок землі чи приватний сектор.
В мене дача 17 соток. Раніше якось само все росло, а останніми роками в зв'язку з "глобальним потеплінням" багато чого просто засихає 02_sad
Хочу зробити якесь примітивне зрошення 01_smile
Криницю викопав (15м)
Купив насос http://megapompa.com.ua/p22161427-nasos-dlya-kolodtsev.html
і Бак 1 куб http://evroplast.in.ua/vertikalnye/1000-litrov.html
Візок на днях візьму http://olanmarket.com/index.php?route=product/product&path=65_132&product_id=437
А ось зі шлангами і причандалами до них не розберуся 06_question (треба десь метрів 50).
Може хтось вже користується? який вибрати шланг і пістолет?

Ну а крім того давайте обговорювати тут всі питання по темі: від обрізування дерев до боротьби з кротами(не плутати з футболом 03_biggrin ).
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 17.11.2015 р., Vervet
like
good
bad
shockingly
03 червня, 22:09
answerview
капельний - його ж вкрадуть
через деякий час воно таке брудне буде, пом"яте, погризане котами - чогось вони ті шланги весь час атакують)), залатане скотчем і синьою ізолентою, переплутане-переверчене, капельниці усі в накипу і зелених водоростях, що ніхто не позариться це красти15_badgrin Ще й заросте усе травою.
Так що став і не парься.  Увесь процес поливу: прийшов, сів, краник відкрив, покурив 15хв, краник закрив і пішов. Куди воно льеться не дивишся, по барабану, усе настроєно і підігнано ще на весні18_good 
Але мій батько казав скучно, драйву нема06_question15_badgrin
1
like
1
good
bad
shockingly
04 червня, 12:07
answerview
його ж начебто перед насосом треба а не після.
реле контроля давления ставится всегда после насоса...
1
like
1
good
bad
shockingly
04 червня, 12:12
answerview
А капельний - його ж вкрадуть, а таскати задовбаюся.
лента - 1.5 грн/метр. когда она лежит в бурьянах - кто ее будет красть?... тут скорее сарай вскроют и насос с контроллером вынесут...

я ленту по огурцам кидаю - куб воды за ночь уходит на 8 рядков по ~10 метров,  раз в 3-4 дня заливаю.
1
like
1
good
bad
shockingly
User модератор теми
06 червня, 19:36
answerview
Черешні приспіли
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
User модератор теми
06 червня, 20:14
answerview
Як правильно їсти ягоди.

Порічки – тільки з куща, не миті, обтирати об шорти чи майку і знімати з червоних крапельок павутинку, трохи примружившись від сонця і заодно згадуючи, чи є в хаті ентерос гель.
Аґрус – тільки недоспілим, взагалі не знаю, чи ця ягода задумана природою як спіла. Не знаю жодної притомної особи, яка б дала аґрусу доспіти на кущі. Треба їсти і приговорювати “яке квасне”! Морщитися від того квасу, літньої спеки і колючок, що вп’ялися в сідниці, коли ви влізли в кущ з голими ногами.
Суниці – навкарачки, опустивши голову до землі, а п’яту точку піднявши до неба. В йозі та поза називається “собака головою вниз”, але я б хх на наших теренах перейменувала на “поїдач суниць”.
Малина – їсти з куща, попередньо попросивши пробачення у всіх невинно з’їджених хробаків, які там сидять в червоному кошичку. Якщо чуєте, що хробак ворушиться на язиці, то просто жуйте швидше і все. То білок. Органічний.
Черешні – дивись малина, але кістку не забудьте виплюнути, а то унітаз поб’єте ввечері.
Чорниці – тільки в горах і зі свіжим манікюром, щоб потім ввечері відмивати ваткою, намоченою в перикисі, нігті за 500 грн.
Лохина – купити в супермаркеті по ціні оголених фотографій Моніки Белуччі. Помити в десятьох водах, висипати у тарілочку. З’їсти акуратненько по-одній, роздивляючись і вмовляючи себе, що то таке добре, але в думках мріяти про смородину.
Смородина – їсти з куща, брудну, думаючи, скільки кілограм цукру купити, щоб наробити повидла на зиму. Приговорювати вголос, що то краще за лохину і не треба продавати нирку, а можна обскубати кущ, який посадив ще ваш дідо.
Марта Госовська.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 06 червня, 20:15, User
2
like
good
2
bad
shockingly
06 червня, 21:00 відповів для User  
answerview
Далі:
Як їсти крижопник- поплювати , обтерти о рубашку й смаковати. Але тільки зелений, червоний фуу08_lol
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
1
like
good
1
bad
shockingly
06 червня, 22:00
answerview
Черешні приспіли
......Вовочка, я думаю это большая  ягода с мичуринского огорода.
-Нет Марьиванна, это маннддавошка с мичуринского я........15_badgrin15_badgrin15_badgrin  (кусочок анекдота шось нагадався, подивившись на ягоди )08_lol
Змінено: 06 червня, 22:01, olegsuzuki
like
good
bad
shockingly
07 червня, 15:51
answerview
Черешні приспіли
А в мене отпуск почався. Совпадєніє? - не думаю.03_biggrin
1
like
good
1
bad
shockingly
User модератор теми
07 червня, 15:53 відповів для SAYMON_245  
answerview
Черешня ще маленька, сьогодні всі обірвали - менше відра02_sad
Ти ружжо береш?
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 07 червня, 15:54, User
like
good
bad
shockingly
07 червня, 15:57
answerview
Ти ружжо береш?
не знаю, он Вацлав поспішив купив тепер видали казьонне
2
like
good
2
bad
shockingly
User модератор теми
14 липня, 15:54
answerview
Абрикоса Ерлі Блуш
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
14 липня, 19:22 відповів для User  
answerview
Фотік відремонтував? Красиво18_good
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
14 липня, 21:43
answerview
Абрикоса Ерлі Блуш
Фотік відремонтував? Красиво
бутафорія!!!!03_biggrin15_badgrin15_badgrin  вміє Юзер рекламу знімати !!!!15_badgrin15_badgrin
2
like
good
2
bad
shockingly
15 липня, 09:46
answerview
бутафорія

Ні. Юзер осваює нейромережу. ІІ-генератор зображень. Буде мільонером03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
15 липня, 19:52 відповів для Veps  
answerview
це я купив нову нокію 3210, нею фоткаю тепер
https://domotex.com.ua/mobilnyj-telefon-nokia-3210-ds-2024-y2k-gold
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
15 липня, 21:09 відповів для User  
answerview
Фото не погане, але за такі шалені гроші без інтернету.. 
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
15 липня, 21:46
answerview
це я купив нову нокію 3210, нею фоткаю тепер
в мене фотки краще, однозначно, бо в мене Нокія на одиничку клас вище, чим у тебе15_badgrin у мене Нокія 3310 08_lol
1
like
good
1
bad
shockingly
16 липня, 04:50 відповів для olegsuzuki  
answerview
Чорно-білі завжди краще кольорових 03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Черчилль.1945 год.Следующий фашизм придет из России.Просто называться он будет иначе, мы зарезали не ту свинью
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин