MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
16.06, 09:02
11
+19 °С
Вітер: 0 м./с., Пн-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Дача, сад, город

Переглядів: 138118, модератор: User
User модератор теми
15.11.2013 р.
answerview
Показати повідомлення
Мабуть в багатьох є якийсь кусок землі чи приватний сектор.
В мене дача 17 соток. Раніше якось само все росло, а останніми роками в зв'язку з "глобальним потеплінням" багато чого просто засихає 02_sad
Хочу зробити якесь примітивне зрошення 01_smile
Криницю викопав (15м)
Купив насос http://megapompa.com.ua/p22161427-nasos-dlya-kolodtsev.html
і Бак 1 куб http://evroplast.in.ua/vertikalnye/1000-litrov.html
Візок на днях візьму http://olanmarket.com/index.php?route=product/product&path=65_132&product_id=437
А ось зі шлангами і причандалами до них не розберуся 06_question (треба десь метрів 50).
Може хтось вже користується? який вибрати шланг і пістолет?

Ну а крім того давайте обговорювати тут всі питання по темі: від обрізування дерев до боротьби з кротами(не плутати з футболом 03_biggrin ).
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 17.11.2015 р., Vervet
like
bad
shockingly
03 червня, 22:09
answerview
капельний - його ж вкрадуть
через деякий час воно таке брудне буде, пом"яте, погризане котами - чогось вони ті шланги весь час атакують)), залатане скотчем і синьою ізолентою, переплутане-переверчене, капельниці усі в накипу і зелених водоростях, що ніхто не позариться це красти15_badgrin Ще й заросте усе травою.
Так що став і не парься.  Увесь процес поливу: прийшов, сів, краник відкрив, покурив 15хв, краник закрив і пішов. Куди воно льеться не дивишся, по барабану, усе настроєно і підігнано ще на весні18_good 
Але мій батько казав скучно, драйву нема06_question15_badgrin
1
like
1
bad
shockingly
04 червня, 12:07
answerview
його ж начебто перед насосом треба а не після.
реле контроля давления ставится всегда после насоса...
1
like
1
bad
shockingly
04 червня, 12:12
answerview
А капельний - його ж вкрадуть, а таскати задовбаюся.
лента - 1.5 грн/метр. когда она лежит в бурьянах - кто ее будет красть?... тут скорее сарай вскроют и насос с контроллером вынесут...

я ленту по огурцам кидаю - куб воды за ночь уходит на 8 рядков по ~10 метров,  раз в 3-4 дня заливаю.
1
like
1
bad
shockingly
User модератор теми
06 червня, 19:36
answerview
Черешні приспіли
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
bad
shockingly
User модератор теми
06 червня, 20:14
answerview
Як правильно їсти ягоди.

Порічки – тільки з куща, не миті, обтирати об шорти чи майку і знімати з червоних крапельок павутинку, трохи примружившись від сонця і заодно згадуючи, чи є в хаті ентерос гель.
Аґрус – тільки недоспілим, взагалі не знаю, чи ця ягода задумана природою як спіла. Не знаю жодної притомної особи, яка б дала аґрусу доспіти на кущі. Треба їсти і приговорювати “яке квасне”! Морщитися від того квасу, літньої спеки і колючок, що вп’ялися в сідниці, коли ви влізли в кущ з голими ногами.
Суниці – навкарачки, опустивши голову до землі, а п’яту точку піднявши до неба. В йозі та поза називається “собака головою вниз”, але я б хх на наших теренах перейменувала на “поїдач суниць”.
Малина – їсти з куща, попередньо попросивши пробачення у всіх невинно з’їджених хробаків, які там сидять в червоному кошичку. Якщо чуєте, що хробак ворушиться на язиці, то просто жуйте швидше і все. То білок. Органічний.
Черешні – дивись малина, але кістку не забудьте виплюнути, а то унітаз поб’єте ввечері.
Чорниці – тільки в горах і зі свіжим манікюром, щоб потім ввечері відмивати ваткою, намоченою в перикисі, нігті за 500 грн.
Лохина – купити в супермаркеті по ціні оголених фотографій Моніки Белуччі. Помити в десятьох водах, висипати у тарілочку. З’їсти акуратненько по-одній, роздивляючись і вмовляючи себе, що то таке добре, але в думках мріяти про смородину.
Смородина – їсти з куща, брудну, думаючи, скільки кілограм цукру купити, щоб наробити повидла на зиму. Приговорювати вголос, що то краще за лохину і не треба продавати нирку, а можна обскубати кущ, який посадив ще ваш дідо.
Марта Госовська.
Змінено: 06 червня, 20:15, User
2
like
2
bad
shockingly
06 червня, 21:00 відповів для User  
answerview
Далі:
Як їсти крижопник- поплювати , обтерти о рубашку й смаковати. Але тільки зелений, червоний фуу08_lol
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
1
bad
shockingly
06 червня, 22:00
answerview
Черешні приспіли
......Вовочка, я думаю это большая  ягода с мичуринского огорода.
-Нет Марьиванна, это маннддавошка с мичуринского я........15_badgrin15_badgrin15_badgrin  (кусочок анекдота шось нагадався, подивившись на ягоди )08_lol
Змінено: 06 червня, 22:01, olegsuzuki
like
bad
shockingly
07 червня, 15:51
answerview
Черешні приспіли
А в мене отпуск почався. Совпадєніє? - не думаю.03_biggrin
1
like
1
bad
shockingly
User модератор теми
07 червня, 15:53 відповів для SAYMON_245  
answerview
Черешня ще маленька, сьогодні всі обірвали - менше відра02_sad
Ти ружжо береш?
Змінено: 07 червня, 15:54, User
like
bad
shockingly
07 червня, 15:57
answerview
Ти ружжо береш?
не знаю, он Вацлав поспішив купив тепер видали казьонне
2
like
2
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин