MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
16.06, 19:02
44
+17 °С
Вітер: 2 м./с., Півн
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Дача, сад, город

Переглядів: 138127, модератор: User
User модератор теми
15.11.2013 р.
answerview
Показати повідомлення
Мабуть в багатьох є якийсь кусок землі чи приватний сектор.
В мене дача 17 соток. Раніше якось само все росло, а останніми роками в зв'язку з "глобальним потеплінням" багато чого просто засихає 02_sad
Хочу зробити якесь примітивне зрошення 01_smile
Криницю викопав (15м)
Купив насос http://megapompa.com.ua/p22161427-nasos-dlya-kolodtsev.html
і Бак 1 куб http://evroplast.in.ua/vertikalnye/1000-litrov.html
Візок на днях візьму http://olanmarket.com/index.php?route=product/product&path=65_132&product_id=437
А ось зі шлангами і причандалами до них не розберуся 06_question (треба десь метрів 50).
Може хтось вже користується? який вибрати шланг і пістолет?

Ну а крім того давайте обговорювати тут всі питання по темі: від обрізування дерев до боротьби з кротами(не плутати з футболом 03_biggrin ).
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 17.11.2015 р., Vervet
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
23 травня, 08:51
answerview
Завтра саджаю помідори і кавуни01_smile
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
2
like
2
good
bad
shockingly
23 травня, 18:51 відповів для User  
answerview
Календар?03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
23 травня, 20:46
answerview
Завтра саджаю помідори і кавуни
3
like
2
good
1
bad
shockingly
User модератор теми
30 травня, 10:30
answerview
Прикупив обладнання для поливу01_smile
Як його в хрена все з'єднати?06_question де наш електро-десантник?03_biggrin
Ще на фільтрі біля стрілок написано: dick  і  screen - де тут вхід а де вихід, бо стрілки в протилежних напрямках05_shok
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 30 травня, 10:38, User
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
30 травня, 10:46
answerview
де наш електро-десантник

Десантура рекс тобі зробе, будеш друого потім шукати, переробляти15_badgrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
good
1
bad
shockingly
30 травня, 22:47
answerview
де тут вхід а де вихід
у насоса вхід з торца, вихлоп зверху. Токо як підключиш його треба развоздушити. Тобто заповнити водою всмоктувальний патрубок, бо насос воздух тягнути не буде, краще на кінець тієй труби зворотній клапан зробити щоб завжди вода була перед насосом.
Діаметр вхідної труби не меньше 25мм, краще ще більше. Краще без 90градусних уголків, тільки 45ті - меньше опір буде.
Змінено: 30 травня, 22:47, kavasaka
1
like
1
good
bad
shockingly
User модератор теми
31 травня, 07:31 відповів для kavasaka  
answerview
З насосом там зрозуміло, я про фільтр яким боком ставити.
У мене там буде 50 м шланга 1/2, так що падіння тиску там страшне, специ з Спецполивсервіс мені все підбирали і рахували - побачимо що з цього вийде.06_question
Схема наступна: на висоті 2 м стоїть бак з водою 1 куб - 1 м шланга 3/4 -фільтр-контролер тиску(від сухого ходу)-насос - 50 м шланга 1/2 - розпилювач.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 31 травня, 07:49, User
1
like
good
1
bad
shockingly
31 травня, 15:22 відповів для User  
answerview
хз. фільтр мабуть як звичайно на лічильниках ставлять подивись.
Ти краще намалюй. Якщо на висоті навіщо насос? щоб наповнювати, і звідки качаєшь?
нафіг той розпилювач, понти це якісь, з 2 метрів з бака самотеком капєльноє ваще бомба поливает18_good
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
31 травня, 16:09 відповів для kavasaka  
answerview
Ти читаєш що я пишу?05_shok У мене від баку до городу 50 м 1/2 шланга - куб води через нього витікає за 4 години, тиску взагалі ніякого.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
01 червня, 07:41 відповів для User  
answerview
А шо поливається на тому городі?
brenn
like
good
bad
shockingly
01 червня, 08:13 відповів для User  
answerview
ти ж не писав "до городу")) У мене від баку до городу  десь метриів 30-40   25 і 20мм труба. Так тиску не буде аде напір нормальний ведро за пів хвилини набірається. І на кінці капельні шланги метрів 50-60, капає18_good, а якщо десь дірка дак і фонтане з неї непогано.
Насос є тільки щоб підняти воду в бак якщо у водопроводі нема тиску.
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
01 червня, 19:42
answerview
Зібрав, контролер тиску EPS-ІІ-12А, 1,5 бар (до 1,1 кВт, 10А), 1" ЗР х 1"   не працює, вода через нього не йде, начебто все по схемі підключив.06_question
Було ніколи, а город сухий жах.02_sad

Підключив насос відцентровий  Garden-JP 1,5-25/0,8, 0,8 кВт, 220В, 1" ВР х 1"ВР (H=50 м, Q=3,8 м.к. без нічого

+50 м шлангу 1/2

+Зрошувач імпульсний на ніжці "Фрегат" (метал),секторний, діаметр до 25 м, 490 м2, 0,7 м³/год


Фунциклірує, розбризкує десь в радіусі метрів 7,може більше(не міряв), ще не врубився як його регулювати.
 1 куб води викачує десь за годину
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 01 червня, 19:44, User
like
good
bad
shockingly
01 червня, 20:48
answerview
Зібрав, контролер тиску EPS-ІІ-12А, 1,5 бар (до 1,1 кВт, 10А), 1" ЗР х 1"   не працює, вода через нього не йде, начебто все по схемі підключив.
Толя, питання, не по темі.  БРЕНН тебе вже питав шо ти поливаєш на городі?????  і я спитаю, нахіба воно тобі?????  ти витрачаєш купу дєнєх шоб купити всяку хрєнь для поливу, обробки і ще там чогось.  яка в тебе сім*я????  .......семья то большая??? да два человека.........  шо, невже так все хуьйово, шо ти тіпа повністю харчуєшся з городу??? купив два мішка бульби, пару кіло цибулі, на зиму вистачить.  ну там ще якісь пару банок огірків-помідорів заквасив.  нахіба єбєль з тим городом??????06_question06_question  чи то може я дикий городской человек, не розумію кайфу в цих збоченнях05_shok04_blush
може ти тіпа фермер і вирощуєш це все тоннами і продаєш, а бабло під матрас ховаєш???06_question15_badgrin
2
like
2
good
bad
shockingly
01 червня, 21:00 відповів для olegsuzuki  
answerview
Ему делать не х**, вот и копается.03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
User модератор теми
02 червня, 16:49
answerview
шо ти поливаєш на городі
Так боєприпаси заіржавіють якщо не поливати04_blush
І взагалі шо з вас комнезамівців безземельних взяти?03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 02 червня, 17:03, User
like
good
bad
shockingly
02 червня, 17:27
answerview
боєприпаси
Алюмінієві огірки, так, так03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
03 червня, 15:00
answerview
Зібрав, контролер тиску EPS-ІІ-12А, 1,5 бар (до 1,1 кВт, 10А), 1" ЗР х 1"   не працює, вода через нього не йде, начебто все по схемі підключив.06_questionБуло ніколи, а город сухий жах.02_sad
это... его на выход насоса ставить, низ - вход, верх - выход. внутри контроллера обратный клапан. ставить только вертикально.
заливать воду в насос через ту пробочку с барашком.

а так-то и гидроаккумулятор надо бы, чтобы насос давление поддерживал в нужном интервале, а не качал на полную на все 3+ атмосферы...

а лучше вместо насоса бы капельный полив на ночь кидать... и расход воды меньше, и дешевле было бы...
1
like
1
good
bad
shockingly
User модератор теми
03 червня, 20:15 відповів для NiTr0  
answerview
Точно  я його мабуть входом до насоса прикрутив03_biggrin, за стрілки там написано - вверх у вертикальному положенні. Виходить його треба аж нижче насоса ставити, а я щоб зручніше перевернув15_badgrin. Завтра сфоткаю.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
03 червня, 20:16
answerview
расход воды меньше, и дешевле было бы...
води жалко чи що?03_biggrin, у мене що куб накачати треба 0,5 кВТ електроенергії.
А капельний - його ж вкрадуть, а таскати задовбаюся.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 03 червня, 20:17, User
1
like
good
1
bad
shockingly
User модератор теми
03 червня, 20:20
answerview
его на выход насоса ставить, низ - вход, верх - выход. внутри контроллера обратный клапан. ставить только вертикально.
отут не поняв?06_question його ж начебто перед насосом треба а не після. 
Ага знайшов картинку, доведеться таки прочитати інструкцію15_badgrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 03 червня, 20:23, User
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин