MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
26.04, 03:41
44
+12 °С
Вітер: 0 м./с., Пн-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Вся правда про Geon NAC 25

Переглядів: 4710
24.04.2014 р.
answerview
І та начнем з харошого
1. дуже економічний  від 3 мксимум до 4 л на 100км
2.по ціні нічого кращого покищо нема на ринку україни  звісно я говорю про бу техніку
3.гарний дизайн і управління  дуже маневрений за рахунок повороту руля руль сильно багато повертаєця
4. великий бак 18л
5.предня подвеска теж гарно справляєця з нашими дорогами (якщо рейдера важить небільше 70кг)
А дальші про погане
1.тормоза повний відстій там вони стоять от 50сс скутера китайського колодки підходять один в один разом із супортом що звісно нерозрахованні на на динамічні і вагові характеристики Geon NAC
2. ціни на запчастини просто скаженні і нічим неоправдані наприклад карбюратори коштують майже 3000грн що просто можна купити нові даже не китай а тайвань за 1200-1500грн або ципок стоїть 530 це просто жесть такі ципки стоять на спорт байках а тут на звичайному дорожніку коли настає час заміни вибір невеликий або китай за 200грн або фірма за 1000грн
3. світло просто наче на мопеді карпати відразу нада ставити біксенон
4. задні амортізатори явно для рейдера 70кг сильно жосткі а якщо взяв пасажира то нетримають сильно просідають  33_wacko  печінки відбить гарантовано  03_biggrin
5.руль геть не для дорожніка сильно великий наклон в перед що ще плюс дає несильно зручно користуватися пультами  19_negative
6.охолодження просто вимагає доопрацювання  вентилятор так часто включаєця що просто довго він так непротягне  плюс завжди грієця мотор сильно і ще частенько на відстані 50-100км безпривної їзди пару крапель викине масла в сапун
7. як для 250сс  двох цлінтровий мотор слабенький для ваги байка в 155кг
8. пластік сильно крихкий буває дуже важко розібрати що щось незломати
І так дальші просто текст крейсерська швидкість 100-110 по спідометру якщо тримати 110 то це 6тисяч на тахометру  підбирати інші зірочки щоб добавити швидкість нема смисла я вжаю що передаточні  числа підібрані ідеально цей байк і так неможе на 5 по рівному закрутити тахометер в красну зону до 12 тисяч  мксималка по спідометру 145 це при ідеальних обстаинах .
Розина на задок макимально влазить 150 без переделок спереді можна впхнути 120 дуже жалко що під сидінням нема якогось бардачка що можна було покласти елементарні ключі на всякий випадок Китай як некрути бува ломаєця  ще дуже мене дратує відсутність контрольної лампи МАСЛА  ніколи незнаєш що там у тебе перестане качать масло насос і заклине все насвіті  12_cray  12_cray  ще дачик бокової лапки нада відразу відключити бо це просто бред сивої кози бокова відкрита незаведеш мотор щоб прогріти нада сидіти на байку або спирати на забори  31_bigboss  ще ходова канешно приносить сорпризи в якості розковбасів  це теж нада контролювати !
Ну покищо все ще щось згадаю допишу або питайте поділюся інфой як там тет чи інше розбирати
Продаж нових і б\у запчастин до скутерів Контаки https://vk.com/club75651151 0637479281(Life) 0981327622(Киевстар) Пересилка по Україні -Новой Почтой
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
24.04.2014 р. відповів для 7stasik000  
answerview
Стасік,ти в школу ходив?Безграмотний,що аж тошно читати 10_ireful2 .
1
like
1
good
bad
shockingly
24.04.2014 р. відповів для badlo  
answerview
Між іншим, тут обговорення мотоциклів, а не форум пр те, як правильно писати буковки...
Мені здається смішним непокоїтись через те, правильно ти написав щось або ні, тому що англійський правопис — це не більше ніж людська умовність, аніяк не пов'язнана із чимось реальним, із тим, що стосується природи. Перше-ліпше слово можна написати по-іншому, від чого воно не стане гіршим. (с) Ричард Фейнман, «Яке тобі діло до того, що думають інші?»
Мой китайский мопед - разрисованный бак.
Мой китайский мопед - сзади штатовский флаг.
Круче транспорта нет,
Чем китайский мопед!
[URL=http://shot.qip.ru/00kUBW-5iaKRDWbk/]http://f5.s.qip.ru/i
Змінено: 24.04.2014 р., Pin4er
like
good
bad
shockingly
24.04.2014 р. відповів для badlo  
answerview
може я там погано щось написав  сленг у мене такий но я конкретно розказав про даний екземпляр а тощо там надруковано неправильно я не секретарь щоб сидіти і правильно писать а механік і конкретно даю відповіді на ті чи інші питання а всі грамотні сидять писать уміють тіки коли я технічно щось спитаю всі розводять руками бо ніхто нічого незнає тіки їздить уміють і все 10_ireful2
Продаж нових і б\у запчастин до скутерів Контаки https://vk.com/club75651151 0637479281(Life) 0981327622(Киевстар) Пересилка по Україні -Новой Почтой
like
good
bad
shockingly
24.04.2014 р. відповів для badlo  
answerview
Стасік,ти в школу ходив?Безграмотний,що аж тошно читати 10_ireful2 .


Тут форум не для матиматиков,форум технический,как умеет писать -пусть пишет.
like
good
bad
shockingly
24.04.2014 р. відповів для 7stasik000  
answerview
Мне интересно, а нафига ты его купил 06_question  Ну не нравится, или не хочеш переделывать, --- продай, купи переделанный. Или его стоимость умнож на 3 - 4 цены, и купи нового японца. В чем проблема ?
ник - "СТАРЫЙ"
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
24.04.2014 р. відповів для alikxom  
answerview
Стасік,ти в школу ходив?Безграмотний,що аж тошно читати 10_ireful2 .


Тут форум не для матиматиков,форум технический,как умеет писать -пусть пишет.


Вибачте,срача не хотів. 03_biggrin Я розумію,що справжні мужики пишуть безграмотно,але вважаю,що людина яка поважає себе та інших хочаб намагається писати правильно.Очі ріже,привчили так.Невтерпів. 16_roll
1
like
1
good
bad
shockingly
24.04.2014 р. відповів для ALE22890913  
answerview
Тут не питання навіщо я його купив просто даю інфу по даному моцику  щоб люди знали бо коли купляв мій товариш то толком нічого неможна допитатися  13_evil
Ще один нюанс повороти підходять від скутера  Viper Race 50 майже один в один  і ціна не 217 грн а 60грн пара
Продаж нових і б\у запчастин до скутерів Контаки https://vk.com/club75651151 0637479281(Life) 0981327622(Киевстар) Пересилка по Україні -Новой Почтой
like
good
bad
shockingly
24.04.2014 р. відповів для ALE22890913  
answerview
щодо пределок то сма переделок дуже висока томущо тіки норм аморти коштують не 1000грн щей такого розміру несильно роженеся щоб вибирать а ставити довші тіки сильніше загрузити вилку після чого вона буде працювати дуже погано і якщо говорить про переделки то з таким успіхом можна брати ИЖ і ставити круті детальки разом з мотором  27_dash
Продаж нових і б\у запчастин до скутерів Контаки https://vk.com/club75651151 0637479281(Life) 0981327622(Киевстар) Пересилка по Україні -Новой Почтой
like
good
bad
shockingly
24.04.2014 р. відповів для 7stasik000  
answerview
Ну так и надо писать: Что-бы ездить далеко, быстро и безопасно, надо менять: резину,задние амортизаторы, все жидкости (тормозные,охлаждающие,вилочные) промазывать подшипники,балансировать колеса,центрировать колеса по оси движения, подгибать клипоны,ставить термостат,брызговичек,менять фару и лампочку на автомобильную, и т.д.......А можно ездить и так, --- правда не удобно, не уютно и опасно  03_biggrin  Эта техника для тех, кто не только любит гонять, а еще и ковырятся и усовершенствовать свой мот, потому как интересно и нет больше денег.  03_biggrin  Подними голову.....там статья (пополнение легкой кавалерии) Honda CBR300R Naked, это для тех, кто любит только ездить, и имеет деньги. 55_yu  А для нас, это только мечта.
ник - "СТАРЫЙ"
like
good
bad
shockingly
24.04.2014 р. відповів для ALE22890913  
answerview
я говорив про те що коли кпляєш то людина повина бути готова що є такі недоліки  і є плюси вище написав які а якщо купить новий і доложить ще немало то виходить бу японія в чудовому стані.
І фару мінять не потрібно просто поставити ксенон він на цоколь Н4 коштує не так дорого а ставити автомобільну лампочку в іншу фару можна но ціна пределки буде рівнозначною ціні ксенона і ксенон краще світить .
Розину теж нема смисла мінять якщо вона незношена я його спокойно ложив майже до підножок на нормальному асвальті.
Балансіровать колеса теж небачу смисла томущо реально він більше 130кмгод непоїде а на такій швидкості яоїсь вібрації від коліс невідчуєш то гроші на вітер .
Кліпкони нема куди гнуть там нада руль класичний і все но знову руль не менше 500грн плюс пределка траверси під той руль .
Мінять тіки масло тормозуху теж нема смисла так як це недасть ніякого результату .
Бризговик на передне крила потрібна річ бо радіатор литить все що тіки можна з під колиса  а термостат теж неспасе ситуацію з прегревом  а щей може тіки тати слабкою ланкою в системі  едина задача термостата прогіть бистро двіжок до робочої температури і все тому знову гроші на вітер .
CBR300R Naked взагалі повний бред я б його ніколи некупив новго за ці гроші можна взяти норм техніку
Продаж нових і б\у запчастин до скутерів Контаки https://vk.com/club75651151 0637479281(Life) 0981327622(Киевстар) Пересилка по Україні -Новой Почтой
like
good
bad
shockingly
24.04.2014 р. відповів для 7stasik000  
answerview
По поводу клипонов,тут посмотри 17_wink
http://geon-club.com.ua/forum/viewtopic.php?f=14&t=1092&start=175
like
good
bad
shockingly
24.04.2014 р. відповів для Sjava  
answerview
дякую круто придумано дав товаришу бо його геть невлаштовує а мені непідходить бо я низького росту мені нада щоб руль був блище до мене я сидю в притик до бака або бак подинути до руля просто недотягуюсь
Продаж нових і б\у запчастин до скутерів Контаки https://vk.com/club75651151 0637479281(Life) 0981327622(Киевстар) Пересилка по Україні -Новой Почтой
like
good
bad
shockingly
25.04.2014 р. відповів для 7stasik000  
answerview
фару мінять не потрібно просто поставити ксенон він на цоколь Н4
Нарушение ПДД (запрещена установка,не предусмотренная заводом изготовителем)---- штраф и дважды деньги на ветер 19_negative
Розину теж нема смисла мінять якщо вона незношена я його спокойно ложив майже до
В мокрую и в прохладную погоду, слишком опасно ездить, резина стает пластмассовой (камикадзе отдыхает) или ехать 60 кмч  62_sarcastic Нельзя экономить на резине
Балансіровать колеса теж небачу смисла томущо реально він більше 130кмгод непоїде а на такій швидкості яоїсь вібрації від коліс невідчуєш то гроші на вітер .
Учите матчасть: колеса балансируются для скорости от 90 кмч. Даже при меньшей скорости, не равномерный износ резины и быстрый выход из строя подвески Потому у вас и гуляет мот 61_punish
  03_biggrin Кліпкони нема куди гнуть там нада руль класичний
Я тоже не большого роста, клипоны выгнул назад и в верх  18_good
термостат теж неспасе ситуацію з прегревом  а щей може тіки тати слабкою ланкою в системі  едина задача термостата прогіть бистро двіжок до робочої температури і все тому знову гроші на вітер
Правильно, для быстрейшего прогрева (во время холодного старта и долгого прогрева, самый большой износ двигателя 75%) Насчет перегрева --- вранье !!! Установил себе датчик температуры, все работает в норме  18_good Не удачное расположение радиатора --- да...согласен.
ник - "СТАРЫЙ"
like
good
bad
shockingly
25.04.2014 р. відповів для ALE22890913  
answerview
Нарушение ПДД (запрещена установка,не предусмотренная заводом изготовителем)---- штраф и дважды деньги на ветер  
а іншу фару завод дозволяє ставити це теж преобладння а ксенон всі їздять і за це я ще нікого незнаю щоб штрофанули  09_ireful1
В мокрую и в прохладную погоду, слишком опасно ездить, резина стает пластмассовой (камикадзе отдыхает) или ехать 60 кмч   Нельзя экономить на резине
в прохладну і мокру погоду тіки ендуровська або шини для доща будуть працювати нори а так просто мінять все під ряд нема смисла з ваших слів виходить що потрібно залишити тіки раму і двігатель а то все помінять тоді нафіг відавати за нього 2550 бумагами  і доложить ще 500-600 бумагами можна відразу взять японію 400сс і все  10_ireful2  18_good
Учите матчасть: колеса балансируются для скорости от 90 кмч. Даже при меньшей скорости, не равномерный износ резины и быстрый выход из строя подвески Потому у вас и гуляет мот
мот у мене негуляє я все виставив і повність все прикрутив бо збирають їх на шарка і ви це знаєте я на 100 спокойно пускаю руля (звичайно по рівній дорозі ) і все рівно їде  без балансіровки а на рахунок зносу шини ходової то ви хоть уявляєте наскіки повині бути криві колеса щоб так кидало і все зношувалося
Одне можу сказать ви дотошно довсього ставитеся це плюс но реально немаєте практіки якщо пишете такі речі і у вас багато грошей що міняєте і переробляєте все підряд що запречує вашим вище словам про те що їх куплять люди у яких нехватило на японію це дешевий байк і робити з неого класного байка невийде .
Geon NAC  це мот їздити небистро і не далеко і я питаюся донести людям цю інфу щоб небуло такого щоб люди подумали що це копія якогось японськаго спорт-туріста 08_lol
Продаж нових і б\у запчастин до скутерів Контаки https://vk.com/club75651151 0637479281(Life) 0981327622(Киевстар) Пересилка по Україні -Новой Почтой
like
good
bad
shockingly
25.04.2014 р. відповів для 7stasik000  
answerview
....
Geon NAC  це мот їздити небистро і не далеко і я питаюся донести людям цю інфу щоб небуло такого щоб люди подумали що це копія якогось японськаго спорт-туріста 08_lol

І це вірно нехай люди знають за що платять, одне діло купить вайпер за 13 тис грн і крутить там все підряд, а інше геон за 2550$ про якій на форумах геон клуба пишуть який це оху..ний мот.
Коли я брав бі за такі гроші мот то явно не хотів би туди ще 1000$ вливать, доделувать 15_badgrin
like
good
bad
shockingly
25.04.2014 р. відповів для dimonnice23  
answerview
я купив свій за 1300 баксів з біксеноном з пробегом у 3 тисячі км короче майже новий а на форумі геон клаб там всі пишуть гарні отзови бо вони пересіли з дельти чи скутера то канешно він валить і кофорт кращий і толком неможуть нічого написать бо самі їх ремонтірують на сервісі
Продаж нових і б\у запчастин до скутерів Контаки https://vk.com/club75651151 0637479281(Life) 0981327622(Киевстар) Пересилка по Україні -Новой Почтой
like
good
bad
shockingly
25.04.2014 р.
answerview
ще достала одна деталь просто до кісток достала постійно прегорає лампочка на задній габаріт нада преробити на светодіоди  10_ireful2
Продаж нових і б\у запчастин до скутерів Контаки https://vk.com/club75651151 0637479281(Life) 0981327622(Киевстар) Пересилка по Україні -Новой Почтой
like
good
bad
shockingly
08.05.2014 р.
answerview
Ще одна річ з цим мотиком  нада усилювати кріплення бака бо відломуєця і витіка бензин  35_hang
Продаж нових і б\у запчастин до скутерів Контаки https://vk.com/club75651151 0637479281(Life) 0981327622(Киевстар) Пересилка по Україні -Новой Почтой
like
good
bad
shockingly
29.05.2014 р.
answerview
Бак течёт в месте крепежа.... это хреново. Видел туже проблему на таком же Десерте. Он усиливал крепления. На Геоне о баках ничего нет..?  Значит затёрли и забанили. В Советское время у меня на Восходах стоял руль от Риги-16. Сейчас на всех китайцах такие же от китай-чоппа. только чуть пошире. 800 км за день...запросто. Руль для дальняков. На Турер креплений не требуется. а на Стингере-250 заливал траверсу эпоксидкой и сверлил. крепёж от чёпа. Со спорт-рулём и спина болит и ляжки. А с радикулитом вабще лучше не садится. Радиаторы горизонтальные ставят...видел от Хонды на Неваде-250. На Турере прилепил две доп.пластины по бокам и одну над крылом. Залил Г-12.Теперь в холод даже не до конца прогревается...стараюсь и не ездить в холод. Снимать пластины лень. Суда по доп.лампе на вентилятор... при движении даже при +30 редко включается. Везде диодики... Боюсь насос встанет в самое не подходящее время. Теперь всё ОК. И свечи Иридиевые поставил... тоже наверняка много пожирают. Две...и моргают 7 тыщ раз в минуту. Вобщем экономия энергии везде. А до этого 2 раза насос в пробках вставал. Спидометр врёт..если поставишь резину 60. а не 70. то он у тебя все 160 тогда покажет. Редуктор там под резину 90. Скорость с ней на 10-15 км меньше и по пробегу на 150 км меньше на Тыщу пробега. Идеально отмеряет с 90-той. На перед лучше тяжёлую дорожную...вилку болтать не будет. На МагСпорт болтает. У меня от Сибихи-400 почти... JRC12090 но 18. Супер !  А на зад надо не поширше . а полегче и поменьше. Поставил Шинко-006 1406017 и очень доволен. 250-тке ширины 130 хватает. Чем легче...тем лучше. И тормозить станет быстрей. Спереди - тяжелей... сзади легче... Вроде как наоборот надо...но нет. Вместо бардачка у меня на 250-тке рюкзак на заднем. Но если второго сажаешь...то можно круглую сумку сзади сиденья от чоппа для инструмента приделать. Запасной трос сцепы под сиденье влезет. Туристо-Круизер...
ВЕГАСОВОД
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин