MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
25.04, 14:01
11
+21 °С
Вітер: 0 м./с., Півд
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Як вийняти сайлент блоки? Прикипіли мабуть.

Переглядів: 12673
29.08.2008 р.
answerview
Їздив з вібрацією в задньому колесі і порозбивав сайлент блоки. вони прсто повилазили звідти і порвались трішки. Знайшов на базарі по 15 грн за штуку, але стикнувся з проблемою тою, що вони на базарі в сталевому корпусі, а мої просто резинові з капсулою під віську всередині.

Прийшов додому, а у мене корпус від них лишився на двигуні. Пробував вибити викруткою. Ніц не вийшло. Боюсь пошкодити кріплення. Вони просто вставляються чи вкручуються? Як порадите виймати їх? Якщо просто вставляються, що буду пшикати вд-шкою їх та дали гепати викруткою, або спробую розпиляти в двох місцях та вийняти по секторах. Дивлячись на ті, що мені пропонували на базарі, то бачу що навряд вони вкручуються. Та і взагалі. Чому би вони вкручувались?

Я правий? Дайте практичні поради. Як їх звідти вийняти?
--
like
good
bad
shockingly
akella
29.08.2008 р. відповів для marti88  
answerview
возьми ножовочное полотно и разреж *рубашку* в двух местах изнутри. А потом ОЧЕНЬ АККУРАТНО - выстучи. Будеш сильно лупасить - отобьеш ушко.
like
good
bad
shockingly
29.08.2008 р. відповів для marti88  
answerview
Выстукивать нельзя нужно выпресовывать
Go for Gold
like
good
bad
shockingly
akella
29.08.2008 р. відповів для xkey  
answerview
если разрезать рубашку - можно и выстукивать. Но не ВЫБИВАТЬ
like
good
bad
shockingly
29.08.2008 р. відповів для marti88  
answerview
Не первый раз делаю так:подбираю головку с набора подходящего по диаметру внешней обоймы,одеваю удлинитель,приставляю и молотком сильными точными ударами выбиваю,обратно просто молоточком и потом брусочком подравниваю,и все!
1
like
1
good
bad
shockingly
akella
29.08.2008 р. відповів для Aparenko  
answerview
Не первый раз делаю так:подбираю головку с набора подходящего по диаметру внешней обоймы,одеваю удлинитель,приставляю и молотком сильными точными ударами выбиваю,обратно просто молоточком и потом брусочком подравниваю,и все!

я таким образом - сломал *ушко*. пришлось варить аргоном.
like
good
bad
shockingly
29.08.2008 р. відповів для akella  
answerview
Возьму к сведению!Хотя да,нагревом тоже можно извлечь его,но только без дальней эксплуатации
like
good
bad
shockingly
29.08.2008 р. відповів для Aparenko  
answerview
После нагрева рискуешь потерять прочность и износостойкость метала + деформация. Мне когда-то рассказывали как можно соорудить в кустарных условиях приспособление для выпресовывания сайлентблоков, но сейчас уже не вспомню, попробую поискать инфу если найду выложу.
Go for Gold
Змінено: 29.08.2008 р., xkey
like
good
bad
shockingly
29.08.2008 р. відповів для xkey  
answerview
Альтернатива:нагреть градусов до 200С" и аккуратно выбить головкой 11_blum
like
good
bad
shockingly
nikon
29.08.2008 р.
answerview
выбивать нерекомендовано!! потомучто в дальнейшем может треснуть ушко!! делаеться съемник! береться фен нагреваеться и выпресовываеться!это залог что в дальнейшем все будет гуд!! греть можно у нужно! деформации метала небудет!!!
П.С мы с моими мастерами зделали съемник 03_biggrin  зачетная тема!! если осталась манул с журнала как его делать выложу! но необещаю
like
good
bad
shockingly
29.08.2008 р. відповів для marti88  
answerview
У меня была когда-то такая дио и такая же проблема. На самом деле все просто. Совет первый если есть знакомый токарь-точиш шайбу диаметром чуть меньше саленблока(я уже забыл размеры)внутри отверстие под длинный болт на восемь. С другой стороны обрезок трубы по уху но больше салента и спокойненько с помощю болта выпресовуеш. Вариант второй тот же но шайбу можна сделать с помощю турбинки самому,толщина метала не менее 3мм,или подобрать чо нибуть по размеру. Впресовка аналогично. Саленты подходят жыгулевские по8 гр. Только надо по длине подрезать ножовкой-ходят без проблем проверено.
Приму в дар ВМW 1200GS
like
good
bad
shockingly
29.08.2008 р. відповів для Miks  
answerview
Розрізав ножовкою та вийняв(вистукав, а не ВИБИВ17_wink). Майже не зачепив ножовкою вушка. Зовсім трішки переборщив.

Мені пропонують на діо по 15 за штуку на автобазарі. завтра може куплю. Якщо не знайду альтернативи. Або поторгуюсь. )

А вставляти настільки ж туго? Чи ні?
--
like
good
bad
shockingly
29.08.2008 р. відповів для marti88  
answerview
Ну конечно не так тяжело как выпресовывать но все равно непросто-используй способ что я подсказал,забивать не стоит дольше прожывут 21_umnik
Приму в дар ВМW 1200GS
like
good
bad
shockingly
12.06.2009 р.
answerview
Вставлялись дуже туго, набір шайб, гайок і пару болтів. Помаленьку запресував.. чому пару болтів, бо різьба дуже швидко згризається.. на гайці або на болті.

Щоправда змахлював.. запресував не зовсім до кінця.. але результатом задоволений. стоять нормально.
--
like
good
bad
shockingly
akella
12.06.2009 р. відповів для marti88  
answerview
Молодец, удачных тебе покатушек
like
good
bad
shockingly
irwin
12.06.2009 р.
answerview
Если полотном или треугольным напильником разрезать рубашку, то не надо и выстукивать.
Подколупываеш край отвёрткой а потом плоскогубцами скручиваеш метал в трубочку.
Он уменьшается в диаметре и сам выпадает.
like
good
bad
shockingly
13.06.2009 р. відповів для irwin  
answerview
не випадає воно само. Тобто.. в кого як. у мене вже на другому скутері виймались дуже туго. коли розрізав - вистукував ще.
--
like
good
bad
shockingly
Риболов видалений
13.06.2009 р. відповів для irwin  
answerview
Если полотном или треугольным напильником разрезать рубашку, то не надо и выстукивать.
Подколупываеш край отвёрткой а потом плоскогубцами скручиваеш метал в трубочку.
Он уменьшается в диаметре и сам выпадает.



А я гравером стачивал .Надёжно,быстро и физических усилий минимум.
Jedem das Seine
Нехай Бог тобі дасть тобі утричі більше всього того,що ти бажаєш мені.
like
good
bad
shockingly
13.06.2009 р. відповів для marti88  
answerview
Я запресовываю болтом, парой шайб и трубкой. При запресовке намазываю резину и ушко мылом для смазки, легче будет входить, не в коем случае не мажте маслом.
[URL=http://line4auto.ru/nomer/]http://line4auto.ru/nomer/nomuaold_08_+%C0%ED%E4%F0%FE%F5%E0.png
Змінено: 14.06.2009 р., andryha1995
like
good
bad
shockingly
25.06.2009 р. відповів для andryha1995  
answerview
Чому не маслом?
--
like
good
bad
shockingly
25.06.2009 р. відповів для marti88  
answerview
Потому что масло разъедает резину
Смотри на жизнь веселей: наступив на грабли – наслаждайся фейерверком!!!
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин