MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
18.04, 11:43
11
+9 °С
Вітер: 0 м./с., Пн-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Як вийняти сайлент блоки? Прикипіли мабуть.

Переглядів: 12669
29.08.2008 р.
answerview
Показати повідомлення
Їздив з вібрацією в задньому колесі і порозбивав сайлент блоки. вони прсто повилазили звідти і порвались трішки. Знайшов на базарі по 15 грн за штуку, але стикнувся з проблемою тою, що вони на базарі в сталевому корпусі, а мої просто резинові з капсулою під віську всередині.

Прийшов додому, а у мене корпус від них лишився на двигуні. Пробував вибити викруткою. Ніц не вийшло. Боюсь пошкодити кріплення. Вони просто вставляються чи вкручуються? Як порадите виймати їх? Якщо просто вставляються, що буду пшикати вд-шкою їх та дали гепати викруткою, або спробую розпиляти в двох місцях та вийняти по секторах. Дивлячись на ті, що мені пропонували на базарі, то бачу що навряд вони вкручуються. Та і взагалі. Чому би вони вкручувались?

Я правий? Дайте практичні поради. Як їх звідти вийняти?
--
like
good
bad
shockingly
25.06.2009 р. відповів для Multik  
answerview
А як щодо маслостійкої резини? невже саленблоки на дирчиках роблять з дешевої резини? Насамперед у японців і європейців.. (китайські імовірно, що з сажі робляться.. )
--
like
good
bad
shockingly
25.06.2009 р.
answerview
у меня 4т китаец жрет резину на одну сторону ЭТО САЛЕНБЛОКИ скорее всего я правильно понимаю.
Я неволшебник я только учусь!
like
good
bad
shockingly
25.06.2009 р. відповів для marti88  
answerview
Сомневаюсь что сайлентблоки делают из маслостойкой резины, хотя могу и ошибаться
Смотри на жизнь веселей: наступив на грабли – наслаждайся фейерверком!!!
like
good
bad
shockingly
25.06.2009 р. відповів для Multik  
answerview
Китайские с г.... делают,менял 2 раза на 200км. и все,пока не сделал сам.А бить низя "уши" отлетают легко,весной варил "ухо" со стороны генератора,1000км.уже прошол вроде ниче,держирся.парни кто на вареном катается повторных "обломов" не было,сварка рулит?
like
good
bad
shockingly
25.06.2009 р.
answerview
Ребят стоит ли покупать китайские/тайваньские сайленты или как было написано выше -искать жигулёвские?
Америка заметает следы
Каждый получает только то чего по настоящему заслуживает
like
good
bad
shockingly
26.06.2009 р. відповів для maker  
answerview
Ты думаеш жигулевские лучше?и подходят не везде.
like
good
bad
shockingly
26.06.2009 р.
answerview
Нагреть ухо паяльной лампой(но не перегреть), и выбивать на гарячую, тогда должны и вылезти.
like
good
bad
shockingly
27.06.2009 р. відповів для maker  
answerview
Ребят стоит ли покупать китайские/тайваньские сайленты или как было написано выше -искать жигулёвские?


Шукай спеціаліста, який при тобі вийме зйомником (без мила і мастила) за 15 хв японські з двигуна якогось і поставе на твій двигун.. всього процедура займе до години часу та 100 грн грошей за 2 сайлентблоки і роботу.
--
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин