MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
20.04, 08:08
32
+8 °С
Вітер: 0 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2402726
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
23.09.2021 р.
answerview
но водителя как-то поранили.
Колись ремонтували стару броньовану мерсятину, там тільки "плити" на підлозі і у всіх дверях, ну і  скрізь подвійне скло(броньоване) - тобто захист тулуба і голови (водія і пасажирів) і від підриву знизу... але якшо куля пройде між тою плитою і підсилювачем, або під якимсь кутом - якраз у ноги і потрапить. Але краще у ногу, ніж у голову 03_biggrin
п.с. зі сторони двигуна нічого не було взагалі.
п.с. мерс мав двигуна в районі 3л, але розганявся як таврія, бо мав близько 3х тон))
угу. проехав спокойно после этого километров 15, если не больше...
у шоковому стані під адреналіном люди зі зломаними руками, ногами і хребтами ще й бігають, ну потім звісно ж падають, іноді і назавжди.
Наш Циник... тот что Кирил, вобще затих. Заходит, читает но не пишет...Надеюсь всё нормально у него.
Може він голосував зазелю, а тепер соромно 15_badgrin 03_biggrin
☭ = 卐 = Z
Змінено: 23.09.2021 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
23.09.2021 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Може він голосував зазелю
Не думаю. Он не глупец...

https://www.facebook.com/100007899797470/posts/1998168680456439/?sfnsn=mo
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 23.09.2021 р., Юра-Ездок
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
23.09.2021 р.
answerview
Слушайте с 9.59 мин. Как подготавливалось нападение эрефии при яныке

Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
1
good
bad
shockingly
23.09.2021 р.
answerview
Myroslav Hai 
Країна падає у безодю.
Все це приведе нас до нового Майдану, часткової втрати управління та територій.
Пересічний українець також відчує на собі усі "переваги" 90х та штучно створеної економічної кризи.
І війну відчує.
На жаль, така ціна вибору у в 2019 році.
Мені шкода тільки українських дітей у яких вкрали час.
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
23.09.2021 р.
answerview
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
23.09.2021 р. відповів для User  
answerview
Там дорога в лесу- какие "90" км?Узкая.06_question03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 23.09.2021 р., Veps
like
good
bad
shockingly
23.09.2021 р.
answerview
https://youtu.be/oq3PQAPh0L4

https://www.facebook.com/groups/790170331144289/permalink/1885011361660175/?sfnsn=mo
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 24.09.2021 р., Юра-Ездок
1
like
1
good
bad
shockingly
24.09.2021 р.
answerview
"Как у вас дела?  Всё также- воруют"15_badgrin08_lol08_lol
Хотіли Винника і Полякову - отримали дощі і карантин.День міста у Ромнах спочатку перенесли а тепер взагалі відмінили.Мер Олег Стогній пояснює, що винна погода і СOVID-19.Саме через погодні умови та рівень захворювання довелося відмовитися від проведення масових заходів за участю великої кількості людей.Рішенням уряду від сьогодні усі регіони України переведено у «жовтий» рівень епіднебезпеки.‼️Отже у суботу, 25 вересня, Дня міста не буде. 03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 24.09.2021 р., Veps
like
good
bad
shockingly
24.09.2021 р.
answerview
"Для вас, как говорил один Великий учитель:Мат.11:15. Если у вас есть уши, слушайте!
16. С чем же могу я сравнить это поколение? Они подобны детям, сидящим на рыночных площадях, которые кричат друг другу:
17. "Мы играли радостную музыку, но вы не стали танцевать! Мы играли грустную музыку, но не стали плакать!"18. Потому что пришёл Йоханан, постится и не пьёт - и говорят: 'В нём бес'.
19. Пришёл Сын Человеческий, ест свободно и пьёт вино - и говорят: 'Ага! Обжора и пьяница! Друг сборщиков налогов и грешников!'
Что ж, о мудрости свидетельствуют дела, которые она производит".Так и вы по видимому.
Что бы он не сказал, вы нашли бы повод все обосрать."
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 24.09.2021 р., Veps
like
good
bad
shockingly
24.09.2021 р.
answerview
"АНЕКДОТ.
Умирает Путин и попадает в иной мир, где всё спокойно и тихо. Через год ему становится скучно, и просит отпустить его на землю проведать, как его страна поживает. Его отпускают на час.
Заходит Путин в бар, заказывает пиво и спрашивает бармена, как страна поживает, может какие проблемы есть..
Бармен удивлённо:
- Какие проблемы могут быть? Мы же Империя,.. ВСЁ КРУГОМ НАШЕ !!!!.
Путин:
- Как наше? А Ирак, а Афганистан.
Бармен:
- Это уже всё наше!!!...
- А Европа, Африка???
Бармен достаёт из под прилавка глобус и гордо крутит его:
- Я же говорю - мы ИМПЕРИЯ, весь мир принадлежит нам!!!!  Путин
радостный, гордый и довольный допивает пиво и говорит:
- Ну спасибо друг!!!!.. Сколько с меня?
Бармен:
-15 ГРИВЕНЬ!!!
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
good
1
bad
shockingly
24.09.2021 р.
answerview
Так а що там із законами про олігархів? Тепер голобородько буде вирішувати, хто олігарх, а хто ні? 15_badgrin 18_good
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
24.09.2021 р.
answerview
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
24.09.2021 р.
answerview
Олю! Ви задаєте риторичні питання! У верховній зраді нема жодної адекватної людини! Жодної!!! Представники всіх фракцій - нелюди, які не можуть нажертися. Зараз вони виконують наказ т.з. світового уряду, вбиваючи людей вакцинами! Чи хоч один політик в якомусь шоу про це сказав?! Вони взагалі обминають цю тему, ніби її нема. Вони, наївні, думають, що виживуть! Та їх першими пустять в утиль, бо вони свідки того, що робиться. Те саме з продажними журнашлюшками. Дивно, але вони не розуміють, що всього лише інструмент. Пропоную всім по 15 хв на день( розбити на три рази по 5хв) говорити в умі таку афірмацію(( буде російською): ОТМЕНЯЮ СВОЕЙ ВОЛЕЙ ВСЕ ПЛАНЫ ПО УСТАНОВЛЕНИЮ НОВОГО МИРОВОГО ПОРЯДКА! ДА БУДЕТ ТАК!

https://www.facebook.com/olga.yaremiychuk/videos/4514620141937843/
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
24.09.2021 р. відповів для Veps  
answerview
А я зразу сказав що кіно зняли03_biggrin

В icтopiї з oбcтpiлoм aвтoмoбiля пepшoгo пoмiчникa пpeзидeнтa Сepгiя Шeфipa є нecтикoвки, a caмa cпpaвa cxoжa нa дeшeву виcтaву.Пpo цe кoлишнiй глaвa Лугaнcькoї ОВЦА i Зaкapпaтcькoї ОДА Гeннaдiй Мocкaль зaявив в eфipi Апocтpoф Live нa Апocтpoф TV. https://analyticsdidora.net.ua/gennadij-mockal-pro-zamax-na-shefipa-cze-deshevyj-cpektakl-95-go-kvaptalu-proponuyu-ekcpepyment-ppovecty-i-kupyty-za-cvoyi-gposhi-ctapu-mashynu-takogo-zh-typu/

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 24.09.2021 р., User
1
like
1
good
bad
shockingly
24.09.2021 р.
answerview
голобородько буде вирішувати

Да, он будет делать олигархами своих друзей.06_question
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
1
good
bad
shockingly
24.09.2021 р.
answerview
☭ = 卐 = Z
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
super
like
good
bad
shockingly
25.09.2021 р.
answerview
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 25.09.2021 р., Veps
1
like
1
good
bad
shockingly
25.09.2021 р.
answerview
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
25.09.2021 р.
answerview
Кста видеокарты подешевели?

Нет, подорожали!
like
good
bad
shockingly
25.09.2021 р.
answerview
Нет, подорожали!

Подорожали то они давно, курс высокий стабилен. Жду когда снова упадёт и будет бум продаж видеокарт04_blush
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
1
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин