MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.03, 17:06
44
+14 °С
Вітер: 1 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2388083
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
24.11.2021 р. відповів для Veps  
answerview
Узнал интересную вещь сегодня- в США и Грузии, ну и может еще где, нет ни одного детского дома

Та ты шо... они деток убивают если родителей нет?
like
good
bad
shockingly
24.11.2021 р. відповів для Gustav  
answerview
Не знаю что они делают- факт есть факт.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
24.11.2021 р. відповів для Veps  
answerview
Не знаю что они делают- факт есть факт.

Ну хочется понять насколько этот факт хорош или плох. Жизнь такова, что всегда будут дети от которых или отказались, или которые осиротели ввиду жизненных обстоятельств, или родители таковы, что лучше без них. И что тогда? Детский дом это государственное учреждение, где государство берет на себя заботу о таких детях. Если таковых домов нет, то государству посрать на этих детей? Что то меня такой факт несколько смущает. 
Или тебя обманули или информация твоя несколько не корректна. Например в фильме "Расплата" с Беном Аффлеком, явно показан дет.дом в США, только он назван медицинским центром. Но это всё равно дет.дом, который содержит семья на деньги правительства и пожертвования.
Если дело в названии, то "новость" вобще не выглядит новостью...
like
good
bad
shockingly
24.11.2021 р.
answerview
Ну хочется понять

Моя точка зрение такова- детей сразу забирают в семьи, которые хотят иметь детей.
информация твоя
Информация не моя
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
24.11.2021 р. відповів для Veps  
answerview
Моя точка зрение такова- детей сразу забирают в семьи, которые хотят иметь детей.

Может и Дед Мороз существует?
Ни США, ни Грузия не являются странами где количество брошенных детей, детей алконавтов, детей с ДЦП, осиротевших детей меньше, чем семей которые хотят усыновить детей. Это просто не реально. Чтобы прям вот такие очереди страждущих что всех детей прям из роддомов забирали в семьи.

Кроме того, процедура усыновления это не в супермаркет сходить. Множество процедур длящихся месяцами, бюрократии всякой - которая в США одна из самых бронелобых в мире - дети в это время на радуге с единорогами и феями находятся?

И еще. Ты можешь себе представить цивилизованное государство, в котором государство считает что проблемы нет и не будет, просто потому что сейчас, в данный момент, все дети усыновляются. А завтра? Что то случилось, война, бедствие какое нибудь и что ? Дети идите гуляйте, вас скоро усыновят?

Информация не моя

Твоя. Никаких других источников нет.
Змінено: 24.11.2021 р., Gustav
like
good
bad
shockingly
24.11.2021 р. відповів для Veps  
answerview
Моя точка зрение такова- детей сразу забирают в семьи, которые хотят иметь детей.
Ваша точка вірна, у Сакартвело є такі "народні" неписані закони, що дитину одразу забирають найближчі родичі, а як нема - тоді дальші по рідству і так до 7го коліна. 
А якщо у дитини взагалі нікого немає чи невідомо чия вона, то навіть і випадкові люди усиновлять без проблем.
А у США просто є чимало дуже заможних сімей, які можуть і хочуть виховувати і по 10 дітей, але т.як на всіх не вистачає, то із ЄС усиновлюють (і навіть із країн 3го світу). 
У деяких країнах ЄС є програми підтримки демографії. У тій же всім вами любимій Польщі   - кожна сім'я має право отримувати субсидію в розмірі 500 злотих (3200грн) в місяць на кожну дитину. Але дитбудинків від того не особливо поменшало)
Тю. Так у нас это давно такое. Я знаю несколько гос.служащих, которые лишены водительских прав.
Ага, порозказуй казки від діда Опанаса...15_badgrin
В Україні затримується/штрафується "гос.служащий" тільки тоді, коли він не поділився із "колегами" або "вищестоящими". Або виключно для картинки журналістам.
А "лішени прав" - катаються собі і далі без них. Випадків таких просто купа і ледь не щодня у новинах - коли бухий, вгівно і без прав, когось збиває на переході або зносить стовпа чи зупинку.
☭ = 卐 = Z
Змінено: 24.11.2021 р., hitmanhunter
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
2
like
2
good
bad
shockingly
24.11.2021 р.
answerview
Может и Дед Мороз существует?

Только задроты15_badgrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
24.11.2021 р.
answerview
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
24.11.2021 р.
answerview
В Полтаве отопительный сезон завершится в декабре
Все тільки налагоджується, тільки завдяки надзвичайному стану нам вдалося укласти договір з Нафтогазом всього за 3 тижні(а до того 3 місяці колотилися і пусто). І пішов дерибан траншу МВФ - нам начебто погашають заборгованість по зарплаті і дають додатково кошти на газ, думаю саме через виплату заборгованості бюджетником і пішов рости курс долара. 
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
1
good
bad
shockingly
24.11.2021 р. відповів для Veps  
answerview
І взагалі Полтава місто багате, тут ось міська рада дітям фрукти купила мабуть дуже відбірні15_badgrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
1
good
bad
shockingly
24.11.2021 р. відповів для User  
answerview
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
24.11.2021 р.
answerview
https://www.facebook.com/watch/?v=458143622536296&aggr_v_ids[0]=458143622536296&notif_id=1637776371727740&notif_t=watch_follower_video&ref=notif
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
24.11.2021 р. відповів для Veps  
answerview
іі ти думаєш що тут хтось піде на ФБ та ще й відео дивитись буде?05_shok
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
1
good
bad
shockingly
24.11.2021 р. відповів для User  
answerview
А шо я первый ссылки на ФБ выкладываю? Юра выкладывал.
В чем проблема?
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
24.11.2021 р.
answerview
знову Полтава на Вінницю наїздзжає..
☭ = 卐 = Z
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
3
like
good
3
bad
shockingly
25.11.2021 р. відповів для Veps  
answerview
А шо я первый ссылки на ФБ выкладываю? Юра выкладывал.В чем проблема?
Ну как проблема... я бы не называл это проблемой.
Просто когда люди зачем то накидывают сюда ссылки на внешние ресурсы, чужие мысли, простыни чьих то размышлений, то их никто не читает и не смотрит. Потому что у всех есть свои руки и своя голова, чтобы найти себе новости, а не "есть" с чужих рук.
Да, другие выкладывали ссылки на ФБ. Я не помню чтобы их кто то обсуждал - их просто не смотрят. Считаешь что тебе надо пополнить ряды тех, кто набрасывает сюда никому не нужный мусор?
2
like
2
good
bad
shockingly
25.11.2021 р.
answerview
Просто когда люди

А ты отвечаешь за ВСЕХ людей или какую то определенную категорию..типа тебя, которые всё знают и которому ничего не интересно? Не смеши
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
25.11.2021 р.
answerview
Например в фильме "Расплата"

Это твое знание реальной ситуации??? 06_question Ну смотри, смотри.08_lol
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
25.11.2021 р.
answerview
Цього дня в світі відзначається Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок.✅2003 рік - Уряд Януковича прийняв закон про зменшення рівня мінімальної зарплати з 237 до 205 грн.03_biggrin03_biggrin03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
good
1
bad
shockingly
25.11.2021 р.
answerview
Тем не менее подготовка к изоляции идет полным ходом: это и принятые ГОСТы по ЧС эпидемиологического характера, по эвакуации из зон ЧС, по массовым захоронениям, проведенные учения по действиям служб в условиях ЧС, это и «города Шойгу» в вечной мерзлоте, куда, по всей видимости, будут этапировать «изолируемых». Это и явственная подготовка к войне — перемещения масс войск, причем в отличие от предыдущих раз, не слишком афишируемых.


Гарна перспектива для пацаків, якщо так буде - гуд, хай своїх дрючать, менше нас чипатимуть, бо нєкагдабудет...
Дизель - наше всьо!
2
like
2
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин