MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
16.04, 20:46
44
+18 °С
Вітер: 2 м./с., Півн
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2399151
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
02.12.2021 р.
answerview
відосіки про досягнення крутять

Напрасно смеешься , чел рекомендует самогонку , клизму от все болезней(на полном серьезе), интервью -огонь18_good
Змінено: 02.12.2021 р., alikxom
2
like
1
good
1
bad
shockingly
02.12.2021 р.
answerview
клизму от все болезней

Это реально правда. Очищает кишечник хорошо очень. Насчёт самогонки не в курсе, а вот воды выпивать в день 1.5 литра- это тоже очень полезно18_good
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
1
good
bad
shockingly
02.12.2021 р.
answerview
сенсационное заявление
Напрасно смеешься , чел рекомендует самогонку
Називає хім-речовини із помилками))  Згоден з ним тільки у тому, що є лікарі, які не лікують, а роблять тільки гірше, на приклад -  лікування "остеохондрозів" неврологами та нейрохірургами. 

Але ..."Вирусов не существует" і лікуватися треба "вітаміном С і соком лука" 03_biggrin 
Цими соками баби з дідами мене у дитинстві так "долікували" від риновірусу(звичайних дитячих соплів), що я вже й після повноліття років так з 10 відновлював слизову носа. Лор казав, шо не вистачало ще туди якогось керосину залити, щоб "уже наверняка".15_badgrin
 
І я тут вже писав, знайома працювала ніяким не "лучшим лєкарєм мира", а звичайною медсестрою, і не раз казала, що після таких "народних лікарів", до них потрапляли вже в стані "присмерті".
А родичі мечуться по лікарні, плачуть і молять врятувати і "зробити хоч щось", суючи по пазухам гроші - усім, хто у білом халаті іде по коридору, відбитися неможна...

п.с.   ютуб мабуть троллить теж, бо далі пропонує відео - "в витаминах нет смысла", "сперматозидов не существует" - правда раскрыта08_lol
☭ = 卐 = Z
Змінено: 02.12.2021 р., hitmanhunter
1
like
good
1
bad
shockingly
02.12.2021 р. відповів для Veps  
answerview
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
good
1
bad
shockingly
02.12.2021 р. відповів для User  
answerview
По Москве соскучился?08_lol03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
good
1
bad
shockingly
02.12.2021 р.
answerview
В мордоре нездоровый кипеш.
ЗАКОН ОБ ЭВАКУАЦИИ И ЗАКОН О МАССОВОМ ЗАХОРОНЕНИИ ТЕЛ.
like
good
bad
shockingly
02.12.2021 р.
answerview
https://www.facebook.com/eshkinkrot/videos/474415513760030/

https://gordonua.com/news/war/boeviki-boyatsya-uzhe-strelyat-srazu-ubegayut-menyaya-poziciyu-znayut-chto-cherez-neskolko-minut-pridet-otvet-komanduyushchiy-oos-pavlyuk-1584349.html
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 02.12.2021 р., Юра-Ездок
1
like
1
good
bad
shockingly
02.12.2021 р.
answerview
Киев "очень серьезно относится к сценарию" возможного военного вторжения белорусских вооруженных сил. Об этом в интервью латвийскому изданию Sargs.lv заявил министр иностранных дел Украины Дмитрий Кулеба.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
03.12.2021 р.
answerview
дидываивали - https://youtu.be/gDK097VoIak

 всіх примусово перевести на зимню гуму:
☭ = 卐 = Z
Змінено: 03.12.2021 р., hitmanhunter
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
03.12.2021 р. відповів для Veps  
answerview
Маловато интеллекта у этого кабульца сливается частенько

а для них наче багато інтелекту і не треба 03_biggrin
☭ = 卐 = Z
4
like
good
4
bad
shockingly
03.12.2021 р.
answerview
https://specmachinery.com.ua/news/military/7358-natsgvardiya-rozgornula-na-kordoni-z-bilorussyu-akustichni-generatori-na-shasi-kozak-i-novator?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook
https://m.censor.net/ru/news/3303104/diktator_lukashenko_slovami_o_kryme_sjeg_vse_mosty_s_ukrainoyi_sdelav_belarus_vrajdebnoyi_dlya_nas_stranoyi
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 03.12.2021 р., Юра-Ездок
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
03.12.2021 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Прикольно ,а как он фамилию, адрес узнал? , это ж рулетка?
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
03.12.2021 р.
answerview
Два дебила- это СИЛА15_badgrin15_badgrin15_badgrin



Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
good
1
bad
shockingly
03.12.2021 р.
answerview


Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
03.12.2021 р.
answerview
Конь быкует08_lol03_biggrin



Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
03.12.2021 р.
answerview
Зеля тоже15_badgrin15_badgrin

Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
03.12.2021 р.
answerview
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
03.12.2021 р.
answerview
Непризнанный президент Беларуси Александр Лукашенко пожаловался, что Запад требует от них стать "демократическим, перспективным, развитым" государством, как Украина. Он заявил, что этого не будет "никогда".
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
2
like
good
2
bad
shockingly
03.12.2021 р.
answerview
Короче, пуйло сконцетрировал войска возле границ Украины только для того, чтобы инвесторы не шли к нам... Вот и весь сказ06_question 
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 03.12.2021 р., Veps
like
good
bad
shockingly
03.12.2021 р.
answerview
В Украине накрыли ботоферму, которая насчитывала 20000 аккаунтов, которые работали на ДЕстабилизацию обстановки в стране.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

2
like
2
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин