MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
23.04, 20:41
44
+13 °С
Вітер: 3 м./с., Пд-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2405026
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
16.01.2022 р.
answerview
становись на лыжи
тут снігу немає. спробую на веслах. та інтернет з перебоями, погано вас чутно 15_badgrin
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
16.01.2022 р.
answerview
ут снігу немає. спробую на веслах. та інтернет з перебоями, погано вас чутно

Это  с. Измайловка ,Маринский р-он?20_drinks
Змінено: 16.01.2022 р., alikxom
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
3
like
3
good
bad
shockingly
16.01.2022 р. відповів для рябко  
answerview
Фотка  из экшенкамеры , с углом объектива  минимум 120 градусов...или регистратора. Скриншот поганенький..
Брехло08_lol
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 16.01.2022 р., Veps
like
good
bad
shockingly
гроза прошла ? слыхал про знамения ? флаг сорвало и портрет . еще этот сон с елками
Міша, мені тут казали що ми на море скоро через Запоріжжя їдемо - так там у тебе точно скоро жопа чи це ти сам придумав?
like
good
bad
shockingly
16.01.2022 р. відповів для Воцаголкабовод  
answerview
хлопці їздили на азів у кирилівку, кажуть нічого там робити. суцільно медузи. краще на чорне в залізний порт
like
good
bad
shockingly
16.01.2022 р.
answerview
Эта шо ? Старовер нарисовался?
like
good
bad
shockingly
16.01.2022 р. відповів для Veps  
answerview
це екшн камера, їй можна знімати під водою. ось рибка у червоному морі. або в тебе телефон знімає під водою?15_badgrin
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
2
like
1
good
1
bad
shockingly
16.01.2022 р.
answerview
кажуть нічого там робити

Ну да, там на азове военные базы, кто тебя пустит, голожопого?08_lol
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
16.01.2022 р. відповів для рябко  
answerview
Насмешил ежа голой жопой08_lol03_biggrin03_biggrin  Ты БРЕХЛО!
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
16.01.2022 р. відповів для Gustav  
answerview
привет . та зашел в гости , тут у вас смотрю ни чего не меняется . как твой мотык ?
like
good
bad
shockingly
16.01.2022 р. відповів для Воцаголкабовод  
answerview
сейчас до Мелитополя дорогу сделали, в принципе если на базу с бассейном  то можно ехать на Азовское. в Геническе горячий источник закрыли, тот что за Стрелковым был. а пробурили скважину дальше по косе и теперь платный вход. шезлонги , зонтики . и в Генгорке источник что то перестраивают . может уже и сделали. но реально медуз тьма. в Лазурном в разы лучше , море чище , медуз пока почти нет , не расплодились еще.
2
like
2
good
bad
shockingly
16.01.2022 р. відповів для рябко  
answerview
гроза прошла ? слыхал про знамения ? флаг сорвало и портрет . еще этот сон с елками

Приснилось мне вчера.Вроде как Карпаты. Вобщем высокие горы, усеянные новогодними смереками А вместо звезд, на верхушках тризубы. Снизу в вверх на вершину идет стадо рябых коров.Ведет их большая плешивая и тоже рябая корова. Вдруг налетевший ветер сорвал несколько трезубцев и неистово унес их в сторону стада. И  увидел я как сбивали эти трезубцы роги у первой коровы и повредили множество рогов у остальных  коров. Вот теперь сижу и думаю. К чему это?
Змінено: 16.01.2022 р., Griin
2
like
1
good
1
bad
shockingly
16.01.2022 р.
answerview
медуз пока почти нет

Как появятся- звони,очень жгучие заразы03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
16.01.2022 р. відповів для Griin  
answerview
не знаю, проконсультируйся у психиатора . к чему снятся коровы альпинисты 15_badgrin
like
good
bad
shockingly
16.01.2022 р.
answerview
закрытие сезона. у ковбоя собрались малым составом , корона свирепствует 15_badgrin
Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
like
good
bad
shockingly
16.01.2022 р.
answerview
коровы альпинисты

Аналогию с Красной площадью и плешивым карликом не усёк...  Альпинист-психиаТОР?15_badgrin08_lol08_lol
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
16.01.2022 р. відповів для Veps  
answerview
аж в самых Карпатах ? ну и аналогия у вас 15_badgrin
like
good
bad
shockingly
16.01.2022 р. відповів для Veps  
answerview
очень жгучие заразы
у нас тут ближе водоем , вода теплее. нет смысла ехать за сотню км
like
good
bad
shockingly
16.01.2022 р. відповів для рябко  
answerview
Ну как я понял,  специалист задвигать астральные  фантазии  в этой ветке, вроде только один. Может разьяснишь что к чему?
Змінено: 16.01.2022 р., Griin
like
good
bad
shockingly
17.01.2022 р. відповів для Griin  
answerview
 гороскоп прогнозує черговий стрибок долара. Національний банк вже витратив 200 мільйонів на утримання курсу. знову сало подорожчає01_smile
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин