MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
25.04, 14:47
11
+21 °С
Вітер: 0 м./с., Півд
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2406604
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
17.01.2022 р.
answerview
Ты смотри какой украинец, вдруг появился в ветке. На украинском лучше меня шпрехает.
А я всё ,,линуюсь,, перейти полностью... но то такое, рассийские корни.
В Ютубе знавал одного чела калоборонта, под ником старовер, знавали его и здесЯ. Ну и погонял в комментах он тогда с корешом нас - украинцев! 
А когда сказал что с Мотокома я, то не напомнишь как ОНО назвало скутеристов малокубатурников?? Ладно меня... с меня не у будет, как с гуся вода. Но с_ка и всех и мотокомовцев обозвал!
Если ты тот старовер, светись под своим ником.... говори на равных и отвечай за свои слова. Конечно если не сцикло.

П.С. Плейбой теперь на украинском.01_smile03_biggrin
https://www.pb-news.info/2022/01/17/vyesti-i-playboy-pochaly-vyhodyty-ukrayinskoyu/?amp
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 17.01.2022 р., Юра-Ездок
2
like
2
good
bad
shockingly
17.01.2022 р. відповів для Юра-Ездок  
answerview
Та його на чина.ру москалі зачинарили - довелося українську вивчити03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
17.01.2022 р. відповів для User  
answerview
Толя , не поехал в Киев ? смотрю онлайн трансляцию с аэропорта
like
good
bad
shockingly
17.01.2022 р. відповів для рябко  
answerview
не буде там нічого цікавого, зелені знову обісцялися03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
1
good
bad
shockingly
17.01.2022 р.
answerview
03_biggrin15_badgrin15_badgrin15_badgrin

Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
1
good
bad
shockingly
17.01.2022 р.
answerview
Порошенко в аэропорту жалуется народу. Мне как то противно слушать его вой высокопарный,  сразу вспоминаются съезды КПСС при совке.. Маску налепил, а что под ней - ХЗ.06_question Зе как то комуникабельнее что ли .. Хотя оба за Украину и это гуд.
Если бы не было противостояния между ними, то в стране намного бы все стало продвигаться к позитиву( имхо)
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 17.01.2022 р., Veps
3
like
2
good
1
bad
shockingly
17.01.2022 р.
answerview
А х@йло только и ждет когда у нас майдан 3.0 начнется, чтобы была причина вторгнуться... На месте Зе я бы всю эту купленную банду за решетку отправил, чтобы не мутили воду, су..ка10_ireful2
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
good
1
bad
shockingly
17.01.2022 р.
answerview
Таки да, внутренний конфликт. https://focus.ua/voennye-novosti/503349-kanada-rekomenduet-izbegat-poezdok-v-ukrainu-iz-za-riska-vtorzheniya-rf
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 17.01.2022 р., Юра-Ездок
3
like
3
good
bad
shockingly
17.01.2022 р. відповів для Veps  
answerview
зелені знову обісцялися
Дайте їм ще 100 днів  08_lol
Зе как то комуникабельнее что ли .. Хотя оба за Украину и это гуд.
Це Ви пожартували так, я надіюсь 03_biggrin Де він комунікабельніше?
На сцені КВНу-кварталу молоти дебільні москальські жарти рівня п'ятикласників? Жопа-піська-какашка згоріла хата? Та-а-а-ак, тут йому рівних немає.
А виступити десь перед світовою спільнотою - з нього оратор-дипломат, як з гівна куля.
А Президент - це впершу чергу: ДИПЛОМАТ, а вже потім головнокомандувач і таке інше.
☭ = 卐 = Z
2
like
2
good
bad
shockingly
17.01.2022 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
А я ото думаю: ну де ті довбойоби що ЗЕ рейтинг тримають?05_shok06_question
А вони тута - серед нас15_badgrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
good
1
bad
shockingly
17.01.2022 р.
answerview
А ось вже є вже перші реальні результати зеправління03_biggrin

За останні п'ять років кількість пенсіонерів зменшилася більш ніж на один мільйон.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 17.01.2022 р., User
like
good
bad
shockingly
17.01.2022 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
c 11.08 мин

А Президент
Не надо под штампы все подводить. Все люди разные, очень разные. Это при совке были жестко установленные правила, огромная машина бюрократии, придуманных лживых ценностей.

Це Ви пожартували так, я надіюсь
Нет, я не шучу. Просто сравнил  - проще бы мне было разговаривать, общаться с Зеленским.03_biggrin 
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
good
1
bad
shockingly
17.01.2022 р. відповів для User  
answerview
вважав у вас тут обговорення стратегії розвитку країни, для руху вперед, а не в низ. а тут основне завдання кидати гівно на вентилятор. я вчив українську мову в школі, рекомендую і деяким для початку зайнятися вивченням державної мови. не бачу сенсу заходити на форум, нічого здорового тут і близько немає. Толя, як буде скрутно, виміняй будьонівку на гречку. 15_badgrin  Бувай
like
good
bad
shockingly
17.01.2022 р. відповів для рябко  
answerview
привет . та зашел в гости , тут у вас смотрю ни чего не меняется . как твой мотык ?
Ага, привет.
Сложный вопрос... ты о котором?
Шестисотку украли, нашел, продал. 150шка грустит, жена не ездит, а я её (150ку) не очень люблю.
Кореец забодал, уж я что ему не делал - не едет как мне хочется, унылый он и шумный.
Литр прекрасен, вот только границы были закрыты и никуда он меня не отвез...

Про не меняется трудно сказать...я не очень понимаю что такое "тут". Если ты про форум, то с чего тут чему то меняться, если ничего к этому не располагает. Если ты про страну, то ожидаемо если царем стал клоун, то потихоньку всё вокруг немножко цирк...

ой, вибач, ти українською почав писати, а я все ще тобі по старому відповів собацькою. я виправлюсь
Змінено: 17.01.2022 р., Gustav
1
like
1
good
bad
shockingly
17.01.2022 р. відповів для Veps  
answerview
 На месте Зе я бы всю эту купленную банду за решетку отправил, чтобы не мутили воду, су..ка
Не успел ты. Заняли уже вакантное место фотографа при власти. А может это даже и к лучшему. Потому что власть которая сажает (и иногда расстреливает) без суда, уже была такая власть. Она нас на эпоху назад откинула... Может хватит?

А х@йло только и ждет когда у нас майдан 3.0 начнется, чтобы была причина вторгнуться...
У него есть причина. Он хочет Украину в свою зону влияния, как прежде. Чтоб при власти сидел какой нибудь овощ с азиром и делали что он им скажет. Барыжить нам газ задорого и иметь трубу задешево.
4
like
4
good
bad
shockingly
17.01.2022 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Де він комунікабельніше?
Ему с Порохом работать лучше, а не войны между олигархов устраивать(коломойским).

Толя, як буде скрутно, виміняй будьонівку на гречку.   Бувай
Юзер, у тебя все друзья такие?03_biggrin
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 17.01.2022 р., Юра-Ездок
2
like
good
2
bad
shockingly
17.01.2022 р.
answerview
Юзер, у тебя все друзья такие?
Нє, буває і гірше, вчора один прийшов пити пиво з пакетом соку15_badgrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
2
like
good
2
bad
shockingly
17.01.2022 р.
answerview
Ему с Порохом работать лучше, а не войны между олигархов устраивать(коломойским).
Більш ніж упевнений, що він майже нічого не вирішує. Країною керує Коломойський і мститься Пороху за відібраний Приватбанк. Але мститься відносно обережно, щоб хУліо не скористався тим срачем і не заліз в Україну ще далі, бо навряд чи він буде ділитися із коломоєм награбованим.
Если бы не было противостояния между ними, то в стране намного бы все стало продвигаться к позитиву( имхо)
Ну тут я погоджуся 100% - якби Зе був би не якимось мстивим малоросом і лялькою Коломойського, а використав би усі дипломатично-міжнародні уміння і потужність Пороха на користь країни, толк був би і не малий.
Але поки, майже по усім діям видно, що Зе - точно не за Україну, а якщо і за, то хібащо за малоросійський її варіант.
І на фоні Пороха він зараз виглядає, як якесь мстиве ображене(тільки не зрозуміло на що) жалюгіддя, біля хитрогосракого, але старого і мудрого (і головне - про-Українського) керманича.
На месте Зе я бы всю эту купленную банду за решетку отправил, чтобы не мутили воду, су..ка
Яку банду і куплену ким? Якщо вони Пороха реально відправлять у в'язницю, то весь світ(цивілізований) відвернеться від України, зрозумівши, шо у цих дов---обів ніякої справедливої демократії ніколи не було і не буде, а корупція була, є і буде завжди.

А враховуючи кількість Порохових друзів на заході (і ПОВНУ її відсутність у Зе)....  - тоді українцям залишиться тільки іти "на підвал" до Хуліо. Тільки треба не забувати, що із того підвалу, погуляти по вулицям розваленої малоросії, та постояти у чергах за російським хлібом - вже вийдуть далеко не всі.

прийшов пити пиво з пакетом соку
як казав батько мого однокласника, допиваючи забродивший на спеці +30С сік із дверей моєї автівки - що "то вже хороше дуже молоде вино". 03_biggrin
☭ = 卐 = Z
Змінено: 17.01.2022 р., hitmanhunter
3
like
3
good
bad
shockingly
17.01.2022 р. відповів для Veps  
answerview
Олеже, купи собі на Алі зелену жабу і радій життю15_badgrin

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
17.01.2022 р.
answerview
якесь мстиве ображене(тільки не зрозуміло на що) жалюгіддя
как это - "непонятно за что"? сватов его ж запретили, бизнес по производству совместного российско-украинского киноговна под откос пошел...
1
like
1
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин