MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
29.04, 09:21
32
+14 °С
Вітер: 4 м./с., Пн-С
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2408276
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
24.01.2022 р. відповів для User  
answerview
Проведення позачергових парламентських виборів підтримують 53,6%.Не підтримують 38,9 %.

Багато людей вважають що переставляти ліжка у борделі за їхні гроши то на краще. Не зважаючи на те, що це вже робили неодноразово.
Кажуть - я їх розстріляв би.
Ну ладно, ну повбивав там якийсь чарівник усіх, наприклад, депутатів. Далі шо? Фотографи закінчились у країні? Кожний таксьор вважає що вміє керувати країною.  Завтра у Раді будуть сидіти такіж самі уєбани, як і до позачергових виборів.  Лише з тією різницею, що вибори вони не безкоштовні і на переставляння ліжок у борделі заплатять усі громадяни.
Змінено: 24.01.2022 р., Gustav
like
good
bad
shockingly
24.01.2022 р.
answerview
Кожен українець від природи має бути націоналістом, — Хмара
Дизель - наше всьо!
2
like
2
good
bad
shockingly
24.01.2022 р.
answerview
В Украине цены на горючее возрастут до рекордного уровня.

Об этом свидетельствуют прогнозы сразу нескольких экспертов. При этом ожидания неутешительны, как в краткосрочной, так и долгосрочной перспективе.Аналитики уверены, цены начнут стремительно расти уже на этой неделе. А в феврале на стелах заправок можно увидеть исторически рекордные цифры.
Долгосрочный прогноз еще более «веселый».

В феврале стоимость литра А-95 может составить 40 грн.

Такое мнение в комментарии UBR высказал Дмитрий Леушкин, директор сети АЗС Prime.Больше информации на портале Матрица Свободы: https://myc.news/obshestvo/ceny_na_goryuchee_vyrastut_do_rekordnogo_urovnya__mnenie_ekspertovГлавными драйверами цен называют цены на нефть и ослабление украинской валюты.Больше информации на портале Матрица Свободы: https://myc.news/obshestvo/ceny_na_goryuchee_vyrastut_do_rekordnogo_urovnya__mnenie_ekspertov
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 24.01.2022 р., User
like
good
bad
shockingly
24.01.2022 р.
answerview
Та є ще одна біда, велика кількість українців дивиться шоу та фільми з цими кацапськими покидьками, а какая разніца , це ж смішно, артістьівнєпалітікі  і т.д. Тьху!
Не просто велика, а більша.  І це не українці, а малороси, просто власники українських паспортів. Українець таке лайно не дивитиметься.
 
Мені байдуже кого ти любиш чи ні, ти немаєш права звинувачувати усіх огульно, не маючи на те доказів та й ще знаходячись далеко від місця подій.
Навзаєм. Але - огульно ніхто нікого не звинувачував, я не прокурор і не суддя. Висловлювалась виключно особиста думка про деякий зріз суспільства і виключного на основі власно-пережитого, побаченого та почутого.
P.S. І що значить "знаходячись далеко від місця подій"? На мені GPS трекер, який передає дані у твій смартфон? А ти, близько до подій? Це де? На Банковій? У бліндажах на першій лінії? Мешкаєш у Донецьку? І на останні питання можеш не відповідати, томущо мені абсолютно байдуже - звідки ти пишеш на форумі, та хоч із Антарктиди - я ніколи нікого цим не шантажував і відповідаю усім порівну. І якщо я завважаю тебе нарцисом, то напишу  про це  тобі і у Антарктиду.03_biggrin

А якщо я вважаю, що у нормальній країні 70+% такого президента-веселуна не оберуть - теж про це напишу, і що винен не він, а 70+% лохторату - теж, бо це - особиста думка.  
☭ = 卐 = Z
Змінено: 24.01.2022 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
24.01.2022 р. відповів для znv  
answerview
Звичайна кацапська мерзота.
Больше удивляет в ватных, как умеют жопой вилять. Пытаясь сеть на два стула.
Так съезжать с прямых пытань... это талант нужно иметь и фунт лицемерия.
Чему удивляться, здесь и свои в ветке есть такие умники, хитрожопые. Под любым флагом, свои  будут. И вашим и нашим работают..
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 24.01.2022 р., Юра-Ездок
3
like
3
good
bad
shockingly
24.01.2022 р.
answerview
Видають АКМ або М16, три рожки і 3 гранати, бронежилет і дещо з одягу. Думаю не перший раз вистачить. Бо мало хто доживе до наступного дня03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
24.01.2022 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Але - огульно ніхто нікого не звинувачував, я не прокурор і не суддя. Висловлювалась виключно особиста думка про деякий зріз суспільства і виключного на основі власно-пережитого, побаченого та почутого.

Тоді тобі треба знайти ту суперечку і показати про що ти мені дорекаєш. Бо може ти щось наплутав і помилково запам'ятав що я якось захищав ту частку населення що не відрізняє Бабеля від Бебеля, Гоголя від Гегеля, калій від кальція, а лише члена свого від пальця...
до речі - прокурор звинувачує, суддя ні. Суддя виносить вирок, сприйнявши звинувачення.

P.S. І що значить "знаходячись далеко від місця подій"? На мені GPS трекер, який передає дані у твій смартфон?
Мені така точність не треба, достатньо знати що відстань в сотнях километрів.
І на останні питання можеш не відповідати, томущо мені абсолютно байдуже - звідки ти пишеш на форумі, та хоч із Антарктиди
Ну я і не стверджував що ти мудра людина. Отже тобі не важливо чи бачить людина події пишучи про них - ну богатьом не важливо що вони споживають - правду чи ні. Я тебе не засуджую.
Звичайно і той хто в іншій країні може написати всю правду про Україну. Бо він же вміє писати і може теоретично скласти букви так як воно є. Годинник навіть коли зламаний, за добу два рази показую час вірно, якщо він зі стрілками
Змінено: 24.01.2022 р., Gustav
like
good
bad
shockingly
24.01.2022 р. відповів для User  
answerview
Видають АКМ або М16, три рожки і 3 гранати, бронежилет і дещо з одягу. Думаю не перший раз вистачить. Бо мало хто доживе до наступного дня

Чойто? Раніше нічого не давали. Знайшов ППШ чи машингевер - молодець.
Ні, то і берданка гарна ця ця. І жили по лісах роками...
Змінено: 24.01.2022 р., Gustav
like
good
bad
shockingly
24.01.2022 р.
answerview
Бо мало хто доживе до наступного дня
З якого це дива? Чи це ви про окупантів? Ну так, їм не позаздриш. Після декількох спалених джавелінами танків, бурята вже туди силою живим не запхаєш. Але думаю Турчинівскі ракети були б ще кращими, більшість танків навіть не доїхала б нікуди і не довелося джавеліни розпаковувати.

Ну я і не стверджував що ти мудра людина. 
Отже тобі не важливо чи бачить людина події пишучи про них 

..на мудрість ніколи поки і не претендував, та й для неї треба вчитися років 40-50, подорожувати по світу, вести дослідження, здобувати досвід у різних сферах тощо...  
а "ті події" про які в основному пишу, і про той "менталітет" - я якраз таки бачив і навіть відчував на собі, нажаль (чи нащастя(як стимул)).
Бо може ти щось наплутав і помилково запам'ятав що я якось захищав ту частку населення що не відрізняє Бабеля від Бебеля, Гоголя від Гегеля, калій від кальція, а лише члена свого від пальця...
можливо
☭ = 卐 = Z
Змінено: 24.01.2022 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
24.01.2022 р. відповів для Gustav  
answerview
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
24.01.2022 р.
answerview
А з приводу пошуку інформації, навчання, писання та читання

того ж Гугла і вже все знаєш - через 30 секунд.
Вот для этого все и придумано. Для быстроты и удобства. Знаешь, в школе я не учил никакие правила по русскому(украинскому) языку, а писал грамотно. Не знаешь почему?03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
24.01.2022 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Після декількох спалених джавелінами танків, бурята вже туди силою живим не запхаєш.

Коли в юрті жерти нема чого, то вони у черзі будуть стояти щоб у танк залізти. Бо влучить ПТРК у танк чи ні, то ще треба поцілити, а кожен, хто у житті своєму здатен лише руйнувати, вважає що він щасливчик долі і йому за це будуть лише нагороди і відзнаки грошові, а не пекельне полум'я кумулятивного заряду.
Так шо не треба думати, що москалі воювати не вміють і як побачать оселедця то тікати будуть.
like
good
bad
shockingly
24.01.2022 р.
answerview
В феврале стоимость литра А-95 может составить 40 грн.

Ну конечно, зарплаты МВД и народу  подняли - нужно баланс выводить. Не справедливо как то06_question
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
24.01.2022 р. відповів для Veps  
answerview
Знаешь, в школе я не учил никакие правила по русскому(украинскому) языку, а писал грамотно. Не знаешь почему?

Я вот очень стараюсь никогда не выпендриваться по этому поводу.
Потому что как не крути, регулярно где то сделаешь ошибку или опечатку. И если перед этим заявлял, что грамотный весь из себя, то каждый потом будет этой ошибкой тыкать в лицо. Оно тебе надо, чтобы твои тексты вычитывали до запятой?
like
good
bad
shockingly
24.01.2022 р.
answerview
не делает человека грамотнее.

Делает. Личный опыт. Ненавижу безграмотных, не ставящих мягкий знак после шипящих и.т.д. и.т.п. Хотя я ни одного правила не учил в школе. Просто много читал.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 24.01.2022 р., Veps
like
good
bad
shockingly
24.01.2022 р.
answerview
где то сделаешь ошибку или опечатку.

Согласен, но это мелочи, глаз не режут.
тыкать в лицо
Порядочный человек- никогда. А быдло.. оно и есть  быдло.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 24.01.2022 р., Veps
like
good
bad
shockingly
24.01.2022 р.
answerview
В феврале стоимость литра А-95 может составить 40 грн.
05_shokОго , у нас пока А- 95- 49 руб.
like
good
bad
shockingly
24.01.2022 р.
answerview
Доречі,  ВоТ  вважаю тупою грою

"Ты не умеешь их готовить" 03_biggrin .
Последнее время и у меня возникает вопрос зачем я уже восьмой год играю в эту игру.. Появилось очень много дебилов, малолеток, которых старые игроки зазывают по реферальной программе. Много чего переделали не в пользу игроков. Идут сливы(проигрыши) турбосливы, счет 1-15 или вообще всухую. Это неинтересно. Но каждый бой интересен, какждая карта загадочна по своему, если адекватные игроки играют конечно.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 24.01.2022 р., Veps
like
good
bad
shockingly
24.01.2022 р.
answerview
Так шо не треба думати, що москалі воювати не вміють і як побачать оселедця то тікати будуть.
ну від оселедця вони точно тікати не будуть, а від байрактарів і джавелінів думаю можуть.

Ого , у нас пока А- 95- 49 руб.
у конечно, зарплаты МВД и народу  подняли - нужно баланс выводить. Не справедливо как то
Не переживайте, по Європі така сама ціна, десь 38-42 за 1л. Те що я і писав, що ціни в Україні будуть такі ж самі, просто український ринок реагує повільніше, держрегулювання і все таке.

Последнее время и у меня возникает вопрос зачем я уже восьмой год играю в эту игру.. Появилось очень много дебилов
так треба книжки читати і грати у шахи, а не у гуглі гуглити, та у танчики для малолєток ганяти 15_badgrin
п.с. У ігри теж іноді граю, але не онлайн, немає на них часу... The Witcher 3 пройшов за пів року, сподобалось. А так то 1060 припадає пилюкою, аж шкода.
☭ = 卐 = Z
Змінено: 24.01.2022 р., hitmanhunter
1
like
good
1
bad
shockingly
24.01.2022 р.
answerview
для малолєток

03_biggrin Старых игроков десятки, а то и сотни тысяч, есть с кем общаться. Кстати украинские топ-кланы одни из самых сильных на ру сервере, их боятся все.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин