MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
20.04, 02:35
31
+5 °С
Вітер: 3 м./с., Пд-З
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Обговорення війни расії проти України

Переглядів: 2402257
GiS адміністратор
16.11.2015 р.
answerview
Показати повідомлення
Шановні учасники цієї теми! У ній ми обговорюємо все, що пов'язано з Україною та подіями, що її оточують.

Тут діють особливі правила, що трохи відрізняються від загальних.
Категорично заборонено:

  1. Висловлювання образливого характеру про Україну та українців у будь-якій формі.  
  2. Мат у будь-якій формі.
  3. Постинг вульгарних картинок і відео, а також розміщення їх поза тегом SPOILER.
  4. Багаторазові цитування і безглузді повідомлення. Також заборонені цитати з відео і картинками всередині!
  5. Особисті листування і з'ясування стосунків видаляються цілими ланцюжками без попередження, навіть якщо в них є цінна інформація.
За всі ці (і не тільки) порушення Адміністрація сайту має право закрити доступ до цієї теми і видалити всі постинги з порушеннями!
Читаємо Правила форуму, не дратуємо адміністратора :)
Змінено: 07.11.2023 р., GiS
9
like
7
good
bad
shockingly
2
23.01.2022 р.
answerview
Правительство Великобритании, в беспрецедентной форме, Е. Мураева назвали "марионеткой" Путина, и что якобы для его "дворцового переворота" весь пограничный Цирк и затеяли.https://www.bbc.com/news/uk-60095459
1
like
1
good
bad
shockingly
23.01.2022 р.
answerview
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
23.01.2022 р. відповів для Veps  
answerview
Нет не скучаю, я только  по поводу "бумаги" , а шаги цивилизации приветствую, особенно в теме компьютерных технологий.

а причитания по уходящей эпохе печатных изданий (а не бедности) в теме про Украину - это для тебя приемлемо значит...

Кстати, недавно прочитал, что Билл Гейтс считает лучшим телефоном на Андроиде Американец называется, стыдоба
Что не так? Что я пропустил? Андроид проект сил противостоящих США? или может стоит вспомнить что Бил Гейтс это создатель Майкрософт, производителя программного обеспечения для архитектуры РС. И которые являются основными конкурентами для продуктов Aplle, как и телефоны на Андроиде. 
Поэтому враг моего врага, мой друг...
like
good
bad
shockingly
23.01.2022 р.
answerview
Влада Румунії готується до прийому біженців з України у разі російського вторгнення.Про це сказав міністр оборони країни Васіле Динку, інформує Digi24.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
23.01.2022 р.
answerview
уходящей эпохе печатных изданий

Отнюдь. Книги продаются и покупаются . Теми кто их любит, конечно.

являются основными конкурентами для продуктов Aplle
или может стоит вспомнить
Я то помню. Но Билл американец, а пользуется Андроидом, а не Apple. 
Но айфоны- лучшие телефоны в мире. Ура! ( про автономность их правда редко упоминают) 08_lol

И добавлю- в нынешнее время у Андроида не больше проблем по связи и программному обеспечению чем у Apple.

Заметил, что айфоны покупают в основном люди даже близко не понимающие  эти телефонв и вообще телефоны. Просто пользователи. Но нужно хоть минимально знать основные настройки. Аккаунт, Apple id, PlayMarket03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
23.01.2022 р.
answerview
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
23.01.2022 р. відповів для Veps  
answerview
Отнюдь. Книги продаются и покупаются . Теми кто их любит, конечно.
поэтому я написал уходящая эпоха, а не ушедшая.

Я то помню. Но Билл американец, а пользуется Андроидом, а не Apple.
Ну и что? Я даже у своих американцев спрашивать не буду чтобы не позориться. Ни у кого даже мысли такой не возникает что тот кто пользуется телефоном на андроиде, менее американец чем тот кто пользуется айфоном.
При всем их патриотическом воспитании, любви к флагу, гимну и другим атрибутам государства - айфон не признак национальной любви.
Заметил, что айфоны покупают в основном люди даже близко не понимающие  эти телефонв и вообще телефоны. Просто пользователи. Но нужно хоть минимально знать основные настройки. Аккаунт, Apple id, PlayMarket
Да. айфон не предмет обожания, признак статуса, патриотической гордости. Это просто телефон для них. А унас из него сделали какой то фетиш. как и с голдой...
like
good
bad
shockingly
23.01.2022 р. відповів для User  
answerview
Толя, а шо мы будемо робити якщо нiякого вторгнення не буде? Украина я имею ввиду.03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
23.01.2022 р.
answerview
голдой...

А что это? Ты про WoT ?05_shok
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 23.01.2022 р., Veps
like
good
bad
shockingly
24.01.2022 р.
answerview
https://youtu.be/rVJ7Mechejg
Как рассиянин снимает со своих зем ответственность.... Тему переводит, и тут же переходит на повышенных, на упреки и поучения. Обижается еще! Кацап хитрожопый....
"..Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди"
Симон Петлюра.

В конце всего, мы будем помнить не оскорбления наших врагов, а молчание наших друзей.
Мартин Лютер Кинг.
Змінено: 24.01.2022 р., Юра-Ездок
like
good
bad
shockingly
24.01.2022 р. відповів для Gustav  
answerview
Типер нашо вчитися!Песати мона і на тіліфоні,считати на кулькуляторі.
Якшо шось низнаїш,то мона в гугеля запетати.
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
24.01.2022 р.
answerview
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
24.01.2022 р.
answerview
У Міністерстві закордонних справ Росії обурені тим, що українська мова в Україні все більше популяризується. Там невдоволені, що вона приходить на зміну російській у різних сферах.
08_lol а ось і один із найголовніших Джавелінів проти московитів - мова.
Який основний привід вторгнення росіян? Так - "захист" російськомовних.
Давайте і далі розповідати про федеративну республіку Швейцарію, де багато мов 18_good01_smile

а у дев'ятнадцятому році то хто голосував за коміка без фаху, без освіти, без програми дій, зі слюнями з роти та палаючими очами?Вони кудись поділися? зараз вони невдоволені чимось, зима, холодно, їжа дорожчає, маски треба носити, усі новини якоюсь війною засрані.Буде тепло, улюблені свати посміхатися з ящику - ну так нашо бубочку ображати і когось іншого обирати?
Таке саме я писав про ці 70-75% довірчивого нарідного лохторату, які думають дупою і шлунком, а ти тоді відповідав, що я не люблю всіх українців, раз таке пишу.
☭ = 卐 = Z
Змінено: 24.01.2022 р., hitmanhunter
like
good
bad
shockingly
24.01.2022 р. відповів для Veps  
answerview
Олежка, ты замечаешь в своем городе киоски с газетами, с сигаретами, с сигарами кубинскими, журналами? Я уже давно не замечаю- ПРОПАЛИ напрочьПоколение НЕчитающих, НЕпишущих ушлёпков. Замечаешь? Все сидят в мониторе- телефона, компьютера, планшета.
"Ушлепков" може ставати більше по 2х причинах:  
1) старше покоління із 70х-80х виховало і вивчило собі "зміну"
2) толкова молодь масово їде з країни, ушльопки залишаються

А з приводу пошуку інформації, навчання, писання та читання: "у моніторі" можна знайти більш актуальну інформацію, та у більшому об'ємі, а також - знайти її в сотню разів швидше, ніж витрачати свій час у пошуку її ж у якомусь друкованому вигляді.

Стівен Гокінг друкував 1 оком і це не дуже завадило йому бути фізиком-космологом, автором багатьох книжок та директором космології Кембриджського університету.
Ты про WoT ?
Доречі,  ВоТ  вважаю тупою грою і навіть не знаю, чому там зависають стільки мужиків 50+... Розкриєте секрет?
Грав пару разів - ...ну даремна витрата часу. Це, навіть не рахуючи, що той же ВарТандер - набагато краща, але, правда, яку настигла та ж сама доля на моєму ПК, а саме - видалення після 20-30хв гри. 03_biggrin
Кстати, недавно прочитал, что Билл Гейтс считает лучшим телефоном на Андроиде Американец называется, стыдоба
А у чому тут його "не американськість"? Андроід - власність Гугл. Гугл - американська компанія.
Майкрософт стала більше співпрацювати із Гуглом, впроваджувати Лінукс до Віндовса, звідси і такі заяви у тому числі. Гейтс "підлизується" до Гугл. Ось і все.
Типер нашо вчитися!Песати мона і на тіліфоні,считати на кулькуляторі.
Якшо шось низнаїш,то мона в гугеля запетати.
Можливо це і важко уявити, але учасна молодь (маю на увазі адекватну її частину) вчиться набагато більше і швидше, ніж вчилася та ж молодь у тому ж радянському союзі.
Якщо ти щось не знаєш - ти запитуєш навіть у того ж Гугла і вже все знаєш - через 30 секунд.
А не мандруєш у бібліотеку і сидиш там 2 години у пошуку якогось 1 речення. І то, потім та інформація може виявитися не актуальною, бо у іншій бібліотеці є нове виправлене видання тієї книги.
Різниця у швидкості здобуття інформації відчутна???

А те, що повно дебілів які тільки сидять у тіктоках і насичують мозок тупою дебільньою... то тут таке, їхні "брати по уму" із минулого теж прогулювали вечірню школу, за гаражами курили і карбідом бахкали, нічого не читали і не вчили.
☭ = 卐 = Z
Змінено: 24.01.2022 р., hitmanhunter
1
like
1
good
bad
shockingly
24.01.2022 р. відповів для Юра-Ездок  
answerview
https://youtu.be/rVJ7MechejgКак рассиянин снимает со своих зем ответственность.
як істинний кацап, слуга і раб, доказує "ат души", що вони/ми "нічого не рішаєм",
вони мабуть і досі думають, що і мільйон людей на майдані теж нічого не вирішували.
І хлопці, які воювали з ними у 2014му та волонтери - теж усі нічого не вирішували.
☭ = 卐 = Z
like
good
bad
shockingly
24.01.2022 р. відповів для Veps  
answerview
Может хватит придуриваться? А то я же и поверить могу.
Бумажние книга, учебники, письмо на бумаге не делает человека грамотнее.
Книга не одергивает дурачка, который кривляется. Газета не учит статьей лучше чем сайт публикующий ту же статью.
Если ты написал глупость, то лучше признай оплошность, чем который день тянуть сову на глобус доказывая, что глупость не глупость, а глубокая философская мысль. Выглядит как то совсем по дурацки.
like
good
bad
shockingly
24.01.2022 р.
answerview
Госдеп США дал разрешение выехать из Украины своим дипломатам, а также обязал вывезти их семьи.  Представитель Госдепа сказал, что на этой неделе Кремлю будет предоставлен ответ на их "ультиматум". И так как ответ будет негативный по 11 пунктам из 12 (единственный позитивный ответ будет касаться ДНЯО), то американцы опасается, что у ботоксного карлика сорвёт крышу и он может стать непредсказуемым в своих действиях.На такое развитие событий чиновник даёт не более 10%, но так как для США защита своих граждан является высшим приоритетом, было принято такое решение.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
24.01.2022 р.
answerview
Рейтинг Партій:
Європейська Солідарність - 18,9
СН - 13,7
Батьківщина - 13
3ОПЗЖ - 11,6
Розумна політика - 7,6
Сила і Честь -7,4
64,7 відсотка вважають, що країна рухається не в правильному напрямку.
32,3 % Головною опозицією до влади Зеленського ваажають Європейську Солідарність, далі йде ОПЗЖ з 19,2%, і замикає Батьківщина у якої 15,2 % .
62,5 % не підтримують висування Зеленського на другий термін.
Проведення позачергових парламентських виборів підтримують 53,6%.
Не підтримують 38,9 %.
Щодо дострокових президентських картина трохи інша 47,2 % За та 46,5 не підтримують, практично 50 на 50.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 24.01.2022 р., User
like
good
bad
shockingly
24.01.2022 р. відповів для Юра-Ездок  
answerview
Звичайна кацапська мерзота. Та є ще одна біда, велика кількість українців дивиться шоу та фільми з цими кацапськими покидьками, а какая разніца , це ж смішно, артістьівнєпалітікі  і т.д. Тьху!
Дизель - наше всьо!
3
like
3
good
bad
shockingly
24.01.2022 р. відповів для hitmanhunter  
answerview
Таке саме я писав про ці 70-75% довірчивого нарідного лохторату, які думають дупою і шлунком, а ти тоді відповідав, що я не люблю всіх українців, раз таке пишу.

Ні, ти не писав так само. Ти писав образливо на усіх українців і я тоді тобі заперечував, що ти не маєш права поливати брудом усіх і кожного. Знайдеш ту суперечку, то почитай.
Мені байдуже кого ти любиш чи ні, ти немаєш права звинувачувати усіх огульно, не маючи на те доказів та й ще знаходячись далеко від місця подій.
1
like
1
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин