MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
28.03, 13:01
44
+16 °С
Вітер: 1 м./с., Півд
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендарМагазин
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Клуб Кабоводів і Бандерлогів.Обговорення поточних справ і взагалі ні про що.

Переглядів: 397948, модератор: User
User модератор теми
10.08.2018 р.
answerview
Показати повідомлення
Щоб не спотворювати теми зустрічей всякі нісенітниці, дурниці і дрібниці обговорюємо тут.
А також підготовку до зустрічей до відкриття окремої теми.
Привітання і серйозні технічні питання будуть видалятися - для цього є окремі теми.

Рейтинги станом на 21 серпня 2023 року після 17-ї

1. Стас - 60 - 7640 км - 17 зустрічей
2. Директор - 55 - 8808 км -13
3. Юзер - 51 - 4976 км -17
4. Вітя з Дніпра - 40 - 5385 км -11
5. Завгосп - 31 - 2685 км -11
6. Саймон - 29- 2575 км -10
7. Вацлав - 24 - 3724 км - 6
8. Сергій Малинівка - 23 - 4475 км
9. Академік = 22 - 3682 км
10. Рекс - 22 - 3103 км
11. Вепс - 19 - 2114 км -6
12. Мирон - 17 - 2745 км
13. Юра - 17 - 2553 км
14. Воца - 15 - 955 км -6
15  ЗМВ- 9 - 1411 км
16. Сюзанна - 3 - 400 км
17. Вова директор - 2 - 60км - 1
18. Коля машиніст - 2 - 50 км -1

Як рахується рейтинг.
Зустріч 2 бали + кожні 300 км = 1 бал

При однаковій кількості балів, вищий той хто більше проїхав. Рахується дорога в обидва кінцяі(інколи туди й назад люди можуть поїхати різними дорогами - наприклад щоб частину шляху поїхати разом)

Воца буде завжди у якості межі рейтингів. Не обігнав Воцу - в рейтинг не попадєш. Який рейтиинг, якщо тебе навідь Воца, що без власного "коня", - обігнав? Ну а гарантована присутність Воци у рейтингу - за його стійкість і героїзм у громадському транспорті.

Зустріч зараховується якщо було не менше п'яти чоловік і значки або наліпки.
(автор формули рейтингу пан Вацлав)
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 21.08.2023 р., User
1
like
1
good
bad
shockingly
12.04.2021 р.
answerview
В мануалі дійсно рекомендують оливу 20W40 Ямаха, але в продажу в нас я її не бачу(є тільки 10W40), думаю можна Мотюль 5100 20W50.
Спасиба за информацыю!!! И буду думать какие кофры сделать, буду делать сам из кожы но над формой нада подумать.
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
12.04.2021 р.
answerview
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
5
like
5
good
bad
shockingly
User модератор теми
12.04.2021 р.
answerview
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
2
like
1
good
1
bad
shockingly
12.04.2021 р.
answerview
Олег Сузукі Мотюлем займається, обіцяв маже задарма вислати
меняю на раскладушку и телочку 03_biggrin  
like
good
bad
shockingly
13.04.2021 р. відповів для olegsuzuki  
answerview
Я, я, я ПЕРВЫЙ!!!!  ОПТ! Сколько скидка???? 2 раскладушки даю, новые. Работорговли у нас нема, так шо звиняй...04_blush
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 13.04.2021 р., Veps
1
like
good
1
bad
shockingly
13.04.2021 р.
answerview
даю, новые. Работорговли у нас нема,
так я речь вел о корове, ну тоесть телке,  а ты о чем подумал??????15_badgrin15_badgrin03_biggrin
2
like
good
2
bad
shockingly
13.04.2021 р.
answerview
о корове

Я о "тёлочке" выше пост Толика15_badgrin15_badgrin15_badgrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
User модератор теми
13.04.2021 р.
answerview
Язичницьке поминання померлих
Як поминати та шанувати тих, хто помер і перебуває на Тому світі?
Цим питанням забиті голови більшості нашого населення навесні в так звані "поминальні дні", а також під час роковин смерті близької нам людини.
Сучасні традиції, які базуються начебто на християнстві, являють собою накопичення забобонів, вигадок та маячні, яка здебільшого утворена в 20 столітті під час релігійного вакууму та мішанини традицій різних регіонів в великих містах. Справжні вікові традиції відійшли з їх носіями в минуле і тільки в далеких уособлених селах та хуторах ще подекуди можна зустріти "незрозумілі" та "зовсім інші" традиції.

Вивчаючи різні звичаї, які описані в безлічі книжок, можна прийти висновку, що найважливішою задачею поминання є передача звістки померлому на Той світ. Звістка - це не лише текстове послання чи привітання, а матеріальні подарунки, якщо можна так висловитись.
Зазвичай привітанням слугує пригощання та частування. Тобто, частіше за все, передати на Той світ прагнуть просту їжу. Але таким чином, щоб вона не просто "нагодувала" померлих, а справді сподобалась їм. Різного роду смаколики, смачні святкові страви, а також улюблені пригощання померлого (що полюбляв за життя).Так утворилась традиція після Пасхи нести смачні булки на кладовище (могилки, цвинтар) і брати з собою ще крашанки (писанки), смачні святкові страви, наливати алкоголь або воду.

Назва цього дійства та дати проведення, обов'язкові елементи, послідовність дійства та навіть місце збору скрізь різні, що говорить про народне утворення цього ритуалу, а не централізоване насадження.Але ж що ми можемо з цього всього "вичавити" язичницького? Як поминають померлих саме язичники?А все майже так, як і скрізь. Послідовність дій та зовнішні елементи повинні бути такими, які уклались в певній місцевості.

Хоча необхідні кілька елементів:- напування покійного на могилі - для цього виливається на могилу вода або ставиться у зручній для пиття ємкості на могилу,- годування померлого та спільна трапиза - на могилі залишаються страви, частину з яких вживають ті, хто прийшов до могили,- надання улюбленого померлому - зазвичай це алкоголь та цигарки, який виливають на могилу або в підпаленому вигляді кладуть на могилу,- всі дійства мають відбуватись при наявності відкритого вогню. Відкрита лампадка, свічка, лучина, каганець, смолоскип або вогнище - щось з цього має бути обов'язково.
Бо окрім наявності могили, наші давні пращури уявляли передачу матерії на Той світ лише кількома способами: закопування в землю, кидання в водойму або спалювання на вогні. Так як "по воді" вже давно нікого не пускають, а в землі покійний і так лежить, то вогнище залишається майже єдиним з варіантів "передачі" послання. Також слід зауважити, що принести їжу, запалити свічку та піти - це не поминання, а блюзнірство. Вживання їжі та питва має бути спільним з померлим. Тобто ви самі маєте принаймні скуштувати кожну страву, яку принесли, прямо на могилі "в присутності" померлого. Так само й з питвом (окрім алкоголю, який може бути призначений лише померлому). Найбільше шанування приділяється тим, хто помер останнім та найповажнішій людині з усіх померлих.
Це найголовніші елементи з ритуалу поминання померлих, які є суто язичницькими. Все інше може бути власним та неповторним й таким, що утворилось в певній місцевості, серед певної групи людей і перетворилось на традицію та звичай протягом багатьох років.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 13.04.2021 р., User
1
like
1
good
bad
shockingly
User модератор теми
13.04.2021 р.
answerview
Ми вже теж в червоній зоні02_sad

Із четверга, 15 квітня, Полтавська область потрапляє до червоного рівня карантину. Про це повідомив голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов на своєму Telegram-каналі.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
13.04.2021 р. відповів для User  
answerview
У нас по городу с 12, кошмар, уже 3 недели дома05_shok
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
User модератор теми
16.04.2021 р.
answerview
Ментам конячок прикупили, на це в нас гроші є09_ireful1що за мот?
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 16.04.2021 р., User
like
good
bad
shockingly
16.04.2021 р. відповів для User  
answerview
Взнаешь, коли здогоняти будуть03_biggrin.хай будуть. Це у Полтавi? 
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
User модератор теми
16.04.2021 р. відповів для Veps  
answerview
Як виїдуть я їх тормозну - запитаю скільки пре, скільки жре03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 16.04.2021 р., User
2
like
2
good
bad
shockingly
16.04.2021 р. відповів для User  
answerview
Хонда NC - 750 ...прикольний, економний апарат, два паралельних горщика, інжектор...07_dirol
Я пробував такий. Пенсіонерський...03_biggrin
4
like
1
good
3
bad
shockingly
User модератор теми
16.04.2021 р. відповів для Stass  
answerview
Та думаю що їм ненадовго, Пріусів вже половину побили - а ці ще швидше підуть, скоро будуть класні фотки в новинах03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 16.04.2021 р., User
4
like
3
good
1
bad
shockingly
16.04.2021 р.
answerview
Ментам конячок прикупили, на це в нас гроші єщо за мот?
я бы им бллять прикупил. сцуко!!!!!!13_evil хай бы пиздюки в АТО уярили, у нас в городе вообще озверели. видать план делают, тормозят народ надо-ненадо, двумя машинами, бабосы косят, уебни. ментов. судей и прочую издобратию надо в АТО посылать, ато докуя этих издюков развелось.
2
like
2
good
bad
shockingly
User модератор теми
16.04.2021 р. відповів для olegsuzuki  
answerview
Так авякан їм майже всім вже корочки поробив - вони по місяцю там на шлагбаумі постоять і міняються.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
2
like
2
good
bad
shockingly
16.04.2021 р.
answerview
всім вже корочки поробив
костюмы им деревянные......   бллять. собак люблю.  псов- нет . хм, каламбурчик15_badgrin15_badgrin15_badgrin
Змінено: 16.04.2021 р., olegsuzuki
1
like
good
1
bad
shockingly
User модератор теми
16.04.2021 р. відповів для olegsuzuki  
answerview
шо ж ти так совецьку власть і народну міліцію не любиш?03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 16.04.2021 р., User
like
good
bad
shockingly
16.04.2021 р.
answerview
шо ж ти так совецьку власть і народну міліцію не любиш?
https://www.youtube.com/watch?v=zgcgpve5lZM&ab_channel=ElenaKostina

08_lol
like
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті