MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
18.04, 14:13
11
+9 °С
Вітер: 1 м./с., Півн
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Клуб Кабоводів і Бандерлогів.Обговорення поточних справ і взагалі ні про що.

Переглядів: 402276, модератор: User
User модератор теми
10.08.2018 р.
answerview
Показати повідомлення
Щоб не спотворювати теми зустрічей всякі нісенітниці, дурниці і дрібниці обговорюємо тут.
А також підготовку до зустрічей до відкриття окремої теми.
Привітання і серйозні технічні питання будуть видалятися - для цього є окремі теми.

Рейтинги станом на 21 серпня 2023 року після 17-ї

1. Стас - 60 - 7640 км - 17 зустрічей
2. Директор - 55 - 8808 км -13
3. Юзер - 51 - 4976 км -17
4. Вітя з Дніпра - 40 - 5385 км -11
5. Завгосп - 31 - 2685 км -11
6. Саймон - 29- 2575 км -10
7. Вацлав - 24 - 3724 км - 6
8. Сергій Малинівка - 23 - 4475 км
9. Академік = 22 - 3682 км
10. Рекс - 22 - 3103 км
11. Вепс - 19 - 2114 км -6
12. Мирон - 17 - 2745 км
13. Юра - 17 - 2553 км
14. Воца - 15 - 955 км -6
15  ЗМВ- 9 - 1411 км
16. Сюзанна - 3 - 400 км
17. Вова директор - 2 - 60км - 1
18. Коля машиніст - 2 - 50 км -1

Як рахується рейтинг.
Зустріч 2 бали + кожні 300 км = 1 бал

При однаковій кількості балів, вищий той хто більше проїхав. Рахується дорога в обидва кінцяі(інколи туди й назад люди можуть поїхати різними дорогами - наприклад щоб частину шляху поїхати разом)

Воца буде завжди у якості межі рейтингів. Не обігнав Воцу - в рейтинг не попадєш. Який рейтиинг, якщо тебе навідь Воца, що без власного "коня", - обігнав? Ну а гарантована присутність Воци у рейтингу - за його стійкість і героїзм у громадському транспорті.

Зустріч зараховується якщо було не менше п'яти чоловік і значки або наліпки.
(автор формули рейтингу пан Вацлав)
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 21.08.2023 р., User
1
like
1
good
bad
shockingly
16.12.2021 р.
answerview
большие

Да, и с каждым литром оно всё больше и больше15_badgrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
good
1
bad
shockingly
User модератор теми
16.12.2021 р. відповів для Veps  
answerview
особливо кажуть після пива03_biggrin
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
16.12.2021 р. відповів для User  
answerview
И после пива тоже
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
16.12.2021 р. відповів для User  
answerview
Цікаво, як ті два місяці називаються21_umnikА, мабуть тринадцятень та чотирнадцятень..
Дизель - наше всьо!
like
good
bad
shockingly
17.12.2021 р.
answerview
Короче, Міхаличу, це все йухня. Я тобі знайшов машину - треба брати оцю. Більш кабоводської консерви я не бачив. Аби ще на бензині була - було б золото.
брати треба Нокію 3310(2017) вона В'єтнам
Походу їх перестали вже випускать - тільки запчастини на ніх побачив.

PS: Кстаті, я тут обнаружив цікаві таблетки. Рекомендую. На трав"яній основі, без запрєщонки, покращують кровообіг мозку, стан дрібних артерій, використовуються в тому числі і при деменції. Мене з однієї капсули (120мг) "штирило" 16 годин і он ще три дні і продовжується. Таке враження що пелена з мозку зпала (до ніх був постійно сонний стан, навідь кава не допомогала). Не, галюцинацій не було, просто сильно покращена розумова активність. Будете пробувать - беріть пластинку по 80мг, імхо, бо я своєму мозку дав прос@#ться гарно - видуло все.15_badgrin Попробуйте пить 2-3 дні (1 таблетка зранку), коли треба прочистить мізки і зробить їм профілактику (немає настрою, спать хочеться, нічого в житті не треба - ідіть всі в йух і тд).
Carthago delenda est, Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Змінено: 17.12.2021 р., vaclav
1
like
1
good
bad
shockingly
17.12.2021 р.
answerview
перестали вже випускать

Я вчера продал Sony Ericsson W 580, жены, старый. Так ему уже лет 15 и может и больше, а родная батарея держит. Качество18_good
Карту памяти M2  надо, у меня была, искать надо...
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
17.12.2021 р. відповів для User  
answerview
Жди, мистэкспресс Украины забрал твои перчатки. Расскажешь потом03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Прикріплені зображеннявідкрити у галереї
1
like
1
good
bad
shockingly
User модератор теми
17.12.2021 р.
answerview
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
1
good
bad
shockingly
17.12.2021 р.
answerview
Цікаво, як ті два місяці називаютьсяА, мабуть тринадцятень та чотирнадцятень..
13й -мерцедоний, а 14й походу с другой планеты))
В году у них было 12 месяцев: мартиус, априлис, майус, юниус, квинтилис, секстилис, септембер, октобер, новембер, децембер, януариус и
фебруариус. В каждом месяце было либо по 29 дней, либо по 31 дню. Один
только фебруариус длился 28 дней. Но был и тринадцатый месяц –
марцедониус! В нём было 22 дня. Причём, чтобы не «ломать» священное
число из 12 месяцев, марцедониус «прятался» внутрь месяца фебруариуса
(февраля, по-нашему).
То есть римские жрецы считали время так: Сперва шли два «нормальных» года, по 12 месяцев. А каждый третий год был
«с сюрпризом», в нём счёт месяцев и дней шёл так: 1 фебруариуса, 2
фебруариуса, 3 фебруариуса... и так до 23 фебруариуса. Но После 23
фебруариуса начинался 1 день марцедониуса. Далее – 2 марцедониуса, 3
марцедониуса, и так далее до 22 марцедониуса. А после 22 марцедониуса
шёл... 24 фебруариуса! То есть вроде как было 13 месяцев, но всё равно
12...
like
good
bad
shockingly
17.12.2021 р. відповів для kavasaka  
answerview
Офигеть05_shok И долго длилось такое летоисчисление?
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
User модератор теми
18.12.2021 р.
answerview
Про древню силу, яка приходить забрати на той світ поганців, а працьовитих нагородити

Сьогоднішня моя розповідь буде про святого Миколая, але не римського християнського священика, який творить дива і приносить подарунки дітям, а про його язичницького попередника — Велеса.

ВЕЛЕС І ВОВКИ
Святий Миколай вважався на вже християнській Русі одним із найбільш популярних святих. Навіть,коли людей запитували, хто входить до Святої Трійці, вони відповідали, що Ісус Христос, Діва Марія та Святий Миколай. У чому ж така популярність цього святого? Розгадка дуже проста — найпопулярнішим богом на Русі часів язичництва був… ні, не Перун, бог воїнів і князів, а Велес — бог скотарства та тварин, якому поклонявся простий люд.Насадження християнства тривало повільно і тяжко, люди не хотіли відмовлятися від вірувань своїх пращурів із давніх-давен, тож врешті старі боги та свята отримували нові назви, не змінившись за суттю (не змінювались навіть дати свят та вшановування).
Така доля спіткала і народного улюбленця Велеса — грізного, але водночас милостивого бога, який став святим Миколаєм. Священними тваринами Велеса були вовки, які, як і олені святого, — є своєрідними шаманськими тваринами, що можуть переходити з одного світу в інший
.Тому й не дивно, що у східних слов’ян святий Миколай в народних уявленнях пов’язаний з вовками, а Санта-Клаус (він же закордонний святий Миколай) — з оленями.ДИКЕ ПОЛЮВАННЯ НА ДУШІЧас між Самайном (нинішнім Геловіном) і Йолем (зимовим сонцестоянням) називається періодом позачасся.
Саме в ці похмурі дні небом носиться дике полювання із духами та привидами, які полюють на душі тих, хто погано чинив протягом року. Це ніби перевірка душі на твердість і чесність, оцінка її дій за рік. Від дикого полювання неможливо сховатися чи втекти.Хто ж очолює дике полювання? У давніх слов'ян — це саме Велес, язичницький святий Миколай. У скандинавів — це Одін, який полює, знову ж таки, із вовками. Для германців — це фрау Хольда, яку ми знаємо із казки "Пані метелиця" (про неї окрема мова — авт). В Англії дике полювання пов’язане із оленем білого кольору, а очолює його кельтський бог природи — Рогатий бог.

Тобто у всіх язичницьких прообразах Миколая різних народів наявні образи полювання та вовків і оленів. А головне, що передовсім вони приходять по душі, а не подарунки роздавати.
ПОДАРУНКИ
Боги рідко роздають подарунки. Первісно Санта-Клаус був у давніх римлян Сатурном, який скошував життя людей своїм серпом взимку і ховав у мішок. А в Ісландії, наприклад, досі вірять у йольського кота, що перевіряє, чи у всіх є зимовий одяг, а якщо ні — з’їдає винуватця. Які тут подарунки.Коли у Європі закінчився середньовічний льодовиковий період — змінилися і звичаї. Подарунки стали роздавати древні богині, які своїм корінням сягають матріархату. Наприклад, в Італії подарунки дітям роздає відьма Бефана, а в Німеччині — фрау Холе (Хольде), вона ж пані Метелиця, про яку йшлося вище. Ну як подарунки. Дітям, які виконували домашню роботу, були чемними і гарно поводилися — солодощі, а бешкетунам — картоплю і розпечене вугілля у взуття. Куди там нашим різочкам.

За образом народного святого Миколая ховаються людські уявлення про древню хтонічну силу, яка приходить наприкінці року перевірити людські справи, зважити доброго і зло, забрати на той світ поганців, а працьовитих нагородити.Чому так? Бо за кілька днів, у день зимового сонцестояння, народиться нове сонце і колесо року знову буде крутитися, а в наступний рік не можна пустити те, що відмерло, або те, що мертве і лише прикидається живим.Тому так важливо у ці дні збиратися разом, святкувати і показувати Всесвіту, старим і новим богам, що ви — не жертва дикого полювання, ви йдете далі і розвиваєтеся!
Гарних вам зимових свят!
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 18.12.2021 р., User
3
like
3
good
bad
shockingly
User модератор теми
19.12.2021 р.
answerview
Кружки зробили - і побачили що це є добре.01_smile

А шо з ложками думати будемо?06_question
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
like
good
bad
shockingly
19.12.2021 р.
answerview
ложками

А надо?
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
19.12.2021 р.
answerview
з ложками
...все, пПиздец! сказал отец.  И дети ложки побросали.....15_badgrin
2
like
good
2
bad
shockingly
19.12.2021 р.
answerview
ложки побросали

будем тренироваться чья ложка бОльший синяк на лбу оставит15_badgrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
19.12.2021 р.
answerview
чья ложка бОль
   Юзер такую заимеет, всем звизда15_badgrin
1
like
good
1
bad
shockingly
User модератор теми
20.12.2021 р. відповів для olegsuzuki  
answerview
Хто буде себе погано вести - буде пити какаву

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
good
1
bad
shockingly
20.12.2021 р.
answerview


Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

3
like
good
3
bad
shockingly
User модератор теми
21.12.2021 р.
answerview
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
1
good
bad
shockingly
21.12.2021 р. відповів для User  
answerview
Как? Так- идешь на вокзал, покупаешь билет в оба конца( в Полтаву)03_biggrin, через пару дней сдаешь обратно и получаешь 100% возврат. Все просто 03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

2
like
2
good
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин