MOTO.com.ua
events
0
Події
Погода: Київ
24.04, 05:39
11
+11 °С
Вітер: 0 м./с., Зах
НовиниФорумОголошенняЖурналКаталогПривалКалендар
Реєстрація Вхід
?
Увійти
Допоможіть Армії, наближайте нашу Перемогу!
Форум
Шукати

Клуб Кабоводів і Бандерлогів.Обговорення поточних справ і взагалі ні про що.

Переглядів: 403384, модератор: User
User модератор теми
10.08.2018 р.
answerview
Показати повідомлення
Щоб не спотворювати теми зустрічей всякі нісенітниці, дурниці і дрібниці обговорюємо тут.
А також підготовку до зустрічей до відкриття окремої теми.
Привітання і серйозні технічні питання будуть видалятися - для цього є окремі теми.

Рейтинги станом на 21 серпня 2023 року після 17-ї

1. Стас - 60 - 7640 км - 17 зустрічей
2. Директор - 55 - 8808 км -13
3. Юзер - 51 - 4976 км -17
4. Вітя з Дніпра - 40 - 5385 км -11
5. Завгосп - 31 - 2685 км -11
6. Саймон - 29- 2575 км -10
7. Вацлав - 24 - 3724 км - 6
8. Сергій Малинівка - 23 - 4475 км
9. Академік = 22 - 3682 км
10. Рекс - 22 - 3103 км
11. Вепс - 19 - 2114 км -6
12. Мирон - 17 - 2745 км
13. Юра - 17 - 2553 км
14. Воца - 15 - 955 км -6
15  ЗМВ- 9 - 1411 км
16. Сюзанна - 3 - 400 км
17. Вова директор - 2 - 60км - 1
18. Коля машиніст - 2 - 50 км -1

Як рахується рейтинг.
Зустріч 2 бали + кожні 300 км = 1 бал

При однаковій кількості балів, вищий той хто більше проїхав. Рахується дорога в обидва кінцяі(інколи туди й назад люди можуть поїхати різними дорогами - наприклад щоб частину шляху поїхати разом)

Воца буде завжди у якості межі рейтингів. Не обігнав Воцу - в рейтинг не попадєш. Який рейтиинг, якщо тебе навідь Воца, що без власного "коня", - обігнав? Ну а гарантована присутність Воци у рейтингу - за його стійкість і героїзм у громадському транспорті.

Зустріч зараховується якщо було не менше п'яти чоловік і значки або наліпки.
(автор формули рейтингу пан Вацлав)
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 21.08.2023 р., User
1
like
1
good
bad
shockingly
04.01.2022 р.
answerview
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
1
good
bad
shockingly
06.01.2022 р.
answerview
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
User модератор теми
06.01.2022 р.
answerview
Ранок

Гримнули двері, хтось увійшов в хату. То дід приніс дрова і в хаті запахло сосною та морозом, який увірвався в прочинені двері. Баба порається коло печі та лаштує чугунки на лавці.
Я присів поруч та зазираю у піч.Дрова там потріскують і пускають дим та язики полум'я, яке розбивається об цеглу та спадає на всі боки як червоні водоспади.На відгорнутих жаринах стоїть невеличка сковорода, де вже виблискують шкварки, як зорі на нічному небі.На припічку стоїть відкритий глиняний глечик з кашею та парує.
Баба накидала каші в глиняну миску старою позубленою дерев'яною ложкою та ставить на стіл.В хаті теплішає і всі сідають снідати. А через розмальоване морозом віконце видніє замеліть та білі стріхи інших хат.Баба бере чаплію та виймає сковороду зі шкварками, аромат від яких заповнює всю хату. Чаплія ставиться в куток і від прилиплої до неї жаринки починає витись тонка нитка диму. Сковорода переставляється на стіл, де її чекав дерев'яний кружок. Все, тепер все. Снідання готове.Світ завмирає та народжується.
Хата стає жива та казкова. Свічка на столі ще горить, але вже від вікна більше світла, ніж від неї.Баба сідає поруч зі мною та ми починаємо їсти. З першою ложкою я забуваю про все, про хурделицю на дворі, про мороз, про сніг, який насипало по вінця.
Я існую тут і зараз, бо саме ця каша з печі на столі в хаті - це і є той світ, який називають рідним.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 06.01.2022 р., User
1
like
1
good
bad
shockingly
User модератор теми
07.01.2022 р.
answerview
Про різдво, рожество, раждєство, про "ся рождає"

Християни (деякі) сьогодні зійдуть слинями з приводу народження того, кого вбив просто так його ж батько за те, що творіння цього батька не робило так, як велів батько, бо саме батько наділив їх здатністю не коритися йому.

Ну то таке...Я про цю дату.Про дату "різдва".

Всі знають, що існує дві дати: 25 грудня і 7 січня.
Тільки повністю тупий дурень вважає, що 7 січня є правильна дата. Таким "вірунам" треба в школу і не годувати допоки до них не дійде, що рік - це трохи більше 365 днів і цю похибку треба враховувати.

А ті, хто святкує 7 січня - не враховували її століттями. Їх похибка календаря доросла до 13 днів. До речі, насправді вже в 2100 році накопичиться 14 днів і всі свята дурників православ'я треба буде зміщувати на одну добу.
Але й це не найцікавіше.

Цікавим є той факт, що ця дата цілком вигадана брехунами в рясах.В жодній книзі, які вважаються канонічними та визнаними християнами за правильні, нема навіть натяку на дату народження їх "бога" чи "господа".Нема року. Нема місяця. Нема числа.Нема дати, яка б була вказана за будь-яким літочисленням.Взагалі нема ніде цього.
Тож, що ви святкуєте?Народження кого?Навіщо приплітаєте сюди Коляду?Навіщо співаєте Колядки?

Хто ж сьогодні народився?
Коляда - це язичницьке свято з приводу зимового сонцестояння.

Колядка - це пісня прославляння народження нового сонця після найдовшої ночі.

Народжується новий сонячний цикл життя на землі.
Але все це відбувається не 25 грудня і не 7 січня, а на наступний день після найдовшої ночі - 23 або 24 грудня.
До ваших "господів" у значенні слова "бог" все це не має жодного стосунку.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 07.01.2022 р., User
1
like
1
good
bad
shockingly
07.01.2022 р. відповів для User  
answerview
Правильно все рассчитано. 13 января Новый год, а 7 Января  Рождество- это по старому календарю.
Постятся до 13. 
А собираются сделать 25 декабря Рождество и 1 Января Новый год.
Медленно ты входишь в струю модернизма современного мира, Толик.15_badgrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
User модератор теми
07.01.2022 р. відповів для Veps  
answerview
Який ти далекий від народу03_biggrin
Ти знаєш що колядок московською мовою немає жодної? а от вепською пару штук десь читав.

Ось тут ще один тормоз під християнина косящий15_badgrin

Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 07.01.2022 р., User
like
good
bad
shockingly
07.01.2022 р.
answerview
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
good
1
bad
shockingly
07.01.2022 р.
answerview
ти далекий від народу

Я "маменькин сынок" 11_blum
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
User модератор теми
08.01.2022 р.
answerview
Мороз

Як ідеш стежкою, якою з ранку ще ніхто не ходив, затамуй подих. Не сполохай примар, що причаїлися в переметах.
Прислухайся, десь рипнуло.
То ти рипнув, чоботом наступивши на сніг, чи то дерево поруч пручається морозу? А може то сам Мороз ходить навколо та малює свої візерунки?
Ти думаєш про це і йдеш далі, не спиняєшся, не озираєшся, не вагаєшся і миті....Мороз.
Він тримає тебе за руки і ноги, не даючи рухатись як заманеться. Він намагається навіть тримати твої легені, щоб ти не дихав на повні груди. Він зупиняє все навкруги. навіть думки линуть поволі, неначе й вони замерзли разом з тобою....

Мороз.Сніг навколо стає пухнастим, легким, сяючим. Сніг від морозу чепуриться та виблискує кришталем свого розсипаного намиста. Рипить та розлітається від кожного кроку....Мороз.Тебе пронизує холод до кісток, до коренів волосся, до кожного куточка твого тіла. Ти починаєш дрижати, думки плутаються, рухи стають непевні.І ти розумієш, що пручання безглузді. Мороз сильніший.

Єдиний порятунок дома в теплі. І ти неначе народжуєшся знову і летиш. Твої кроки стають швидшими. Ти перебираєш ногами як лоша біля матері, що біжіть по справах господаря.І ось нарешті добіг.
Ти вдома.
Прочиняєш двері, ступаєш за поріг і видихаєш холодне повітря. Але на цей раз вдихаєш теплі пахощі з кухні та набираєш груди тепла.Вдома. Скоріш скинути все те промерзле лахміття та мерщій до печі, скоріше грітись,Мороз лишився там. За дверима.
Ще мить тому ти його не міг терпіти і майже ненавидів. А тепер визираєш у вікно та милуєшся його неймовірною красою.Мороз...

Він не поганий і не добрий. Він нічий. Він просто існує незалежно від нашого до нього ставлення.Він приходить, щоб очистити світ від сміття та непотребу.Тож не вини його.
Просто радій життю, а мороз потурбується, щоб твоє життя було чистішим...
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 08.01.2022 р., User
3
like
3
good
bad
shockingly
User модератор теми
08.01.2022 р.
answerview
І бачу що тільки один Стас, з усіх кабоводів, зрозумів сенс нашого нікчемного життя на цій планеті.02_sad
А багато хто все ще гребеться в пошуках кубатури, вонючої кансерви, або й просто - набити свій матрац грошима.
Моя вам порада: влітку вийдіть на берег ставка, назбирайте гусячого пір'я - це перед смертю буде набагато тепліше.01_smile
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
Змінено: 08.01.2022 р., User
2
like
1
good
1
bad
shockingly
08.01.2022 р.
answerview
зрозумів сенс нашого нікчемного життя

Для меня смысл- природа, это -вечно.. и неподвластна никому.01_smile
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
1
good
bad
shockingly
08.01.2022 р.
answerview
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

2
like
2
good
bad
shockingly
08.01.2022 р.
answerview
набагато тепліше.
звиздец, советчик по теплу15_badgrin  сам то никуя в пёрьях   не ходишь и с природой не воссоединяешься.  варежки электрические, стельки с подогревом, ясен красен шо те мороз покуй15_badgrin15_badgrin15_badgrin
3
like
good
3
bad
shockingly
08.01.2022 р.
answerview
советчик по теплу

Юзер мёрзнет всю жизнь. Камин ему надо, хотя бы электрический(но дорого)03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
08.01.2022 р.
answerview
Камин ему надо, хотя бы электрический(
хай перьев насобирает15_badgrin
2
like
good
2
bad
shockingly
08.01.2022 р. відповів для olegsuzuki  
answerview
Куриц и гусей у него нема, только Беня08_lol Хiба ворон ловить начнёт03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

Змінено: 08.01.2022 р., Veps
like
good
bad
shockingly
User модератор теми
09.01.2022 р. відповів для olegsuzuki  
answerview
Пухова перина у мене є, а рукавиці Вепс десь заникав, й досі не приїхали.
Заснування Москви було найбільшою геокатастрофою нашої ери
1
like
good
1
bad
shockingly
09.01.2022 р.
answerview
рукавиці Вепс десь заникав, й досі не приїхали.
летом приедут. пословица как гласит- готовь сани летом....15_badgrin
2
like
good
2
bad
shockingly
09.01.2022 р. відповів для User  
answerview
http://www.moto.com.ua/ua/forum/topic-1717237/page-28/#last
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

like
good
bad
shockingly
09.01.2022 р.
answerview
летом приедут

90 дней защита заказа, а прошло 60. К 1 марта будут03_biggrin
Под бодрьІй zov трубьІ и воплей сумасбродньІх, отправили рабов освобождать свободньІх...
Украина у меня в душе, а душу я не продаю.

1
like
good
1
bad
shockingly
Тюль купить недорого в Украине
купить телефон в Одессе со склада, Украина
купить инсталляцию для унитаза в Одессе, магазин сантехники
© 2001-2024, MOTO.com.ua - все про мотоцикли та скутери!   Зворотній зв'язок   Про нас   Реклама на сайті   Магазин